בוטים של DCA: צור בוט DCA עתידי באמצעות אותות מסחר של TradingView

כיצד ליצור DCA Futures Bot באמצעות אותות המובנים ב- 3Commas? קרא עוד…

מבוא

במאמר זה אנו נראה לכם כיצד ליצור בוט עתידי של DCA שישיק עסקאות חדשות באמצעות אות הקנייה של המסך המובנה. TradingView.

לצורך הדרכה זו נשתמש בבורסה הפופולרית עתיד עוקף לקרקפת תכופה של רווחים קטנים עם מינוף קרוס, כמו גם אותות מובנים לרכישת המסך TradingView במסגרות זמן מרובות.

אם אתה מעוניין כיצד נוצרים אותות הקנייה / מכירה של המסך TradingView, תוכל לקרוא עליו יותר. כאן, האותות עבור משתמשי הבוטים של 3Commas ניתנים על ידי סקרן “דירוגים” מ- TradingView, שנוצר ממדדי הניתוח הטכני הבאים: 

SAR פרבולי, להקות בולינגר, MACD, מומנטום, מתנד מדהים, מדד כיוון ממוצע, מדד ערוצי סחורות, סטוכסטי, מדד חוזק יחסי ולבסוף פשוט & ממוצעים נעים אקספוננציאלית.

אם כל אחד מ -10 תנאי האינדיקטור האינדיבידואליים לעיל נכון, למשל, ה- MACD נמצא מעל קו האות או שמחיר התרשים הוא מעל ה- EMA ו- SMA, אזי תוצאת המחוון מוערכת כ- 1 (או “חיובית”). הערכים מסוכמים, ואם, למשל, נקבע לערך 7 ומעלה, זה מצביע על אות קנייה.

SМА הוא הממוצע החשבוני של מחירי הסגירה של המכשיר לתקופה מסוימת.

EMA – ממוצע נע, המציג את המחיר הממוצע של מכשיר פיננסי לאורך פרק זמן מסוים.

בחירת חוזה למסחר

עבור מדריך זה, אנו נבחר בחוזה ההפוך של EOS / USD, מכיוון שניסתה לאחרונה לשבור את התנגדות ה- EMA ל -200 יום בפרק הזמן של 4 שעות לפני שהיא סוף סוף פגעה בו ב -16 בנובמבר והחלה במגמת עלייה לאחר שבירת השיא המקומי האחרון שסופק. בתרשים. בנוסף לכך, ביטקוין / דולר מציג גם עלייה במגמה, שהיא סימן טוב לאלטקוינים בזוגות מול הדולר, שכן ידוע כי הגאות מרימה את כל הסירות:

אסטרטגיה זו צריכה להיחשב בסיכון גבוה, בדיוק כמו כל עתיד או עסקאות נקודתיות..

יהיה עליך לעקוב אחר התרשימים, ואם המחיר יורד מתחת ל- EMA ל -200 יום, ייתכן שתרצה לעצור את הבוט עד שהמחיר יישבר מעל אינדיקטור זה שוב..

בוט זה נוצר כדי לסחור ב -150 מטבעות EOS שנשלחו לארנק ה- EOS בבורסת Bybit. נשתמש בהזמנות קטנות ובמינוף צלב של הקרקפת של 0.75% רווח בכל סחר מוצלח כדי לצבור יותר EOS עם חוזה הפוך של EOSUSD ב- Bybit..

נגדיר את הבוט כך שהוא ישתמש בהזמנות בטיחות ויכול לכסות ירידה חדה במחיר EOS עד 30% ללא חיסול.

מכיוון שהבוט הזה ישתמש במינוף הצלב, כל רווח שיתקבל ונשאר בחשבון הבורסה יגדיל את כספי המסחר שלך ויסייע במניעת פירוק אפשרי בעתיד..

בעתיד, כדאי לך לשלוט טוב יותר ולרכך את אפשרות הפירוק, על ידי משיכה קבועה של רווחים מסוימים העולים על 175 EOS לארנק אחר או חשבון חילופי..

יצירת בוט

עבור לתפריט הראשי ובחר בכרטיסייה DCA-Bot, ואז לחץ על הכפתור צור בוט:

ניצור בוט “פשוט”, מכיוון שכל הרובוטים העתידיים יכולים לסחור בחוזה אחד בלבד.

ודא שהכרטיסייה נבחרה בראש העמוד מִתקַדֵם וכי בחרת בתואר (שֵׁם) עבור הבוט שלך (הוא יוצג בכתב העת, כמו גם במקטע העסקאות שלי ובדף DCA-Bots), בחר חשבון החלפה (בּוּרסָה), הכספים שמהם ישתמש הבוט:

עכשיו נסתכל על הגדרות הסעיפים אִסטרָטֶגִיָה; במקרה זה הגדרות ברירת המחדל בסדר.

אנחנו נשתמש ארוך (3) מכיוון שאנחנו רוצים לקנות מטבעות במחיר נמוך ולמכור מטבעות במחיר גבוה יותר כדי להרוויח.

יש לנו רק אפשרות אחת להצעת מחיר (ציטוט) כמטבע בו נרצה להרוויח, מכיוון שמדובר בחוזה הפוך, כל הרווח יצבר ב- EOS. 

אם זה אחד הרובוטים הראשונים שלך, אולי כדאי לשמור על נפחים מתחיל ו בְּטִיחוּת הזמנות (4) להלן, אולם לדוגמא זו, אנו נשתמש ב- 30 EOS כמויות הנפשות של שתי ההזמנות, סכומים אלה הם בגודל ההזמנות בפועל שבוצעו בבורסה, כולל לַחֲצוֹת (6) זרוע מנוף x50; פירוש הדבר הוא שרק 0.6 EOS מכספי המסחר שלך ישמשו למתן הזמנת ההתחלה ו- 0.6 EOS להזמנת הבטיחות הראשונה. 

בסך הכל, בוט זה ישתמש בכ- 7,355 EOS מהכספים שלך ללא מינוף אם כל הזמנות DCA / בטיחות מעורבות. ככל שתצבור יותר ביטחון באסטרטגיות המשמשות, כדאי לך להגדיל את רמת הסיכון לכל סחר בבוט..

מומלץ לשמור את סוג סדר ההתחלה במחוון לְהַגבִּיל (5), מכיוון שהדבר מבטיח שהבוט יפתח עסקאות ללא החלקה במחיר, וזה חשוב במיוחד בעת מסחר במטבעות עם נזילות נמוכה:

לאחר מכן, נקבע את התנאי לתחילת העסקה; הגדרה זו תגיד לבוט מתי לפתוח עסקה חדשה עבור המטבע שנבחר. נשתמש באותות TradingView Buy (7), כפי שנדון קודם לכן, במסגרות זמן מרובות. זה אמור לאפשר לבוט שלנו להתחיל עסקאות חדשות כאשר מחיר ה- EOS יעלה, שכן אנו נשאף “לקרקף” במהירות רווחים בנתחים קטנים. עסקאות אלה מתבצעות בטווחי זמן נמוכים, ולכן עליהן להיסגר במהירות ולהתרחש מספיק:

אתה יכול להציג אותות “דֵרוּג”  על ידי TradingView כאן. כדי להציג את הדירוג הנוכחי האישי, יהיה עליכם לשנות כל מרווח זמן לזה שבחרתם בסעיף “תנאי התחלת העסקה”.

עכשיו נקבע את הפרמטרים קח רווח על הבוט שלנו; אנו מכוונים לעסקאות קצרות חוזרות. מכיוון שתרשימים של “קרקוף” עם מסגרת זמן נמוכה מסוכנים למדי, המפתח הוא לשאוף לסגור את כל העסקאות במהירות האפשרית. הגדר את ערך הרווחיות היעד ל- 0.75% (8), והערך חישוב הרווחיות – כאחוז מהנפח הכולל (9), מכיוון שנרצה שהרווח יהיה 0.75%, מהמחיר הממוצע של מטבעות שנקנו על ידי הבוט הזה:

לא נשתמש בהגדרות עצור הפסד עבור הבוט הזה, מכיוון שנסתמך על כיסוי של ירידת מחירים משמעותית בתרשים עם צווי בטיחות (ממוצע העלות בדולרים). הערה: המסחר בבורסות החוזים העתידיים הוא מסוכן מטבעו, ולמרות שהתשואות יכולות להיות גבוהות למדי, חשוב לזכור את הסיכונים. אם מחיר ה- EOS יירד בחדות, אתה עלול לחסל ולפסיד את כספיך.

אם ברצונך להשתמש בהגדרות Stop Loss, אנא בדוק אותן ביסודיות באמצעות חשבון מסחר בנייר, אולם שוק המטבעות ידוע בתנודתיות הגבוהה שלו, כך שתוכל לגלות כי Stop Loss יכול להגדיל את ההפסדים שלך בהשוואה לבחירת תרשימי איכות. מחזירים מטבעות במהירות, גם אם הם “צונחים” ביחס למחיר הרכישה.

בדוגמה זו נשתמש 6 צווי בטיחות וקבע את הערך מספר צווי הבטיחות הפעילים בו זמנית (10) על ידי 2; זה מבטיח כי הכספים הנדרשים לשתי הזמנות בטיחות בו זמנית תמיד ישמרו מראש בספר הזמנות החליפין כפקודות הגבלה. 

נעשה שימוש בהזמנות בטיחות להפחתת המחיר הממוצע של מטבעות שקנה ​​בוט במקרה של ירידת מחירים לאחר פתיחת עסקה; זה נקרא גם DCA או דולר ממוצע עלויות.

להזמנת הבטיחות הראשונה בה נעשה שימוש, הגדר סטיית מחיר לביצוע הזמנת בטיחות (11) בשיעור של 0.5%; להתקין מכפיל נפח של הזמנת בטיחות (12) עד 1.25; פירוש הדבר שמספר המטבעות שנרכשו באמצעות צו הבטיחות יגדל ב -25% עם יצירת כל הזמנה עוקבת. זה יעזור להוריד את העלות הממוצעת של כל מטבע שנקנה על ידי הבוט..

להתקין מכפיל שלב להזמנת בטיחות (12) על ידי 2; המשמעות היא שהבוט יכפיל ערך זה החל מסטיית המחיר הראשונה וביצוע צו הבטיחות. ביסודו של דבר, הזמנת הבטיחות הראשונה שלנו תונח ב 0.5% מתחת למחיר הפתיחה המסחרי (הזמנת התחלה), הזמנת הבטיחות השנייה תונח ב -1% נמוכה יותר והשלישית נמוכה ב -2%. זה מכסה את הירידה של 31.5% במחיר המטבע לאחר פתיחת המסחר ופירושו שנוכל להרוויח מהר יותר:

מומלץ לבדוק את תרשים החוזה שאליו אתה הולך לסחור, למצוא את “השיא” האחרון של המחיר שהושג בתרשים היומי או השבועי, לציין ערך בטווח של 10% -15% מתחת לערך זה ולהזין זה בטור מחיר פתוח למסחר מרבי (13) בעמוד ההגדרות המתקדמות. הסיבה לכך היא הימנעות מהבוט שמייצר עסקאות “בראש” המגמה, מכיוון שמדובר בנקודות אופייניות בהן המחיר יכול להתהפך. יהיה עליכם לבדוק באופן ידני את התרשים ולהעריך האם להגדיל ערך זה ולאפשר לבוט להמשיך ליצור עסקאות כשהמחיר עובר מעל נקודת ההגדרה. אם המחיר עדיין שובר את השיא הקודם והתנועה אושרה, תוכל להעלות ערך זה לנקודה ההגיונית הבאה, בהתאם לניתוח הטכני שלך..

אנו יכולים לבדוק את כמות הכספים שבהם הבוט שלנו ישתמש על ידי עיון בכרטיסייה עוֹזֵר (מימין) – אנא אל תחמיץ את התכונה הזו – היא שימושית מאוד!

בחלון עוֹזֵר זה יראה כמה כסף הבוט הזה יצטרך לעבוד כראוי עם הפרמטרים שהוגדרו, כמו גם את ירידת המחירים המקסימלית שעיסוקי הביטוח שלך יכולים לכסות ואת אחוז הכספים החופשיים הזמינים בהם הבוט ישתמש (נסה תמיד לשמור מספיק כספים כאשר נסחרים במינוף צולב, שכן הכספים הזמינים ישמשו כדי למנוע פירוק העמדה הפתוחה שלך):

על הדף שולחן ישקף את כמות הכספים במהלך ההתקנה מכפיל נפח של הזמנת בטיחות, כמו גם אחוז שונות המחירים שתכוסה מכפיל שלב להזמנת בטיחות.

לבסוף, אחת התכונות השימושיות ביותר היא הדף שולחן מראה בפירוט כיצד ישמשו את צווי הבטיחות.

תוֹצָאָה

רק כמה ימים לאחר הקמתו, תוצאות הבוט נראות מבטיחות! אגב, כאן אתה תמיד יכול למצוא את הבוט המוגדר שלנו.!

הערה: המסחר בבורסות החוזים העתידיים הוא מסוכן מטבעו, ולמרות שהתשואות יכולות להיות גבוהות למדי, חשוב לזכור את הסיכונים. אם מחיר הנכס בו אתה סוחר יורד בצורה חדה, אתה עלול לחסל ולפסיד את כספיך.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map