DCA Bots: צור DCA Bots באמצעות אינדיקטורים לניתוח טכני מובנה.

כיצד ליצור בוט באמצעות אינדיקטורים נפוצים המובנים ב- 3Commas?

מבוא

אז אולי אתה תוהה כיצד ליצור בוט לסחר באחד המטבעות האהובים עליך באמצעות אחד ממחווני הניתוח הטכניים המובנים ב- 3Commas? ובכן, אנו מביאים לידיעתך מדריך בנושא זה.!

במאמר זה תלמד כיצד ליצור בוט למסחר באלטקוין ולהשתמש אולי באינדיקטור המפורסם והמכובד ביותר בעולם הסחר – RSI (Relative Strength Index).

ה- RSI מציג ערך (בדרך כלל בצורה של תרשים קו) המציין אם נכס נרכש יתר על המידה (בדרך כלל כאשר הוא מגיע לרמות מעל 70-80) או מכירת יתר (בדרך כלל כאשר הוא יורד מתחת ל 20-30 רמות). כאשר ה- RSI מתקרב לאינדיקטורים אלה, ידוע כי מחירי הנכסים מתהפכים, לפעמים רק ל”הקפצה “זמנית. את המהפכים הללו אנו שואפים לתפוס בעזרת ה- DCA-Bot שלנו..

יצירת בוט

עבור לתפריט הראשי ובחר בכרטיסייה DCA-Bot, ואז לחץ על הכפתור צור בוט:

ניצור בוט “פשוט”, זה יאפשר לך לסחור בזוג מטבעות אחד.

בדוגמה שלנו, אנו נבחר את הצמד LTC / USDT, אנו גם מבצעים 3 הזמנות בטיחות ו -150 דולר כספים למסחר..

ודא שהכרטיסייה נבחרה בראש העמוד מִתקַדֵם וכי בחרת בתואר (שֵׁם) עבור הבוט שלך (הוא יוצג בכתב העת, כמו גם במקטע העסקאות שלי ובדף DCA-Bots), בחר חשבון החלפה (בּוּרסָה), הכספים שמהם ישתמש הבוט, וגם בחר מישור בהגדרות סוג הבוט:


כדוגמה, אנו נבחר באפשרות “LTC / USDT” מהסעיף זוגות, עם זאת, אתה יכול לבחור כל זוג מהקטע הדינמי זוגות מומלצים; מדובר במטבעות שמתעדכנים באופן דינמי על פי הזוגות הנסחרים ביותר ב- 3Commas ב -24 השעות האחרונות. בנוסף, אתה יכול לבחור כל זוג לפי הקריטריונים שלך, כמו נפח מסחר גבוה, נר יומי שנסגר מעל הממוצע הנע של 200 יום (200MA), או בהמתנה לאירוע חדשותי חיובי עבור המטבע שעקבת אחריו:

עכשיו נסתכל על הגדרות הסעיפים אִסטרָטֶגִיָה; במקרה זה הגדרות ברירת המחדל בסדר.

נשתמש באסטרטגיה ארוך, כי אנחנו רוצים לקנות מטבעות במחיר נמוך ולמכור אותם במחיר גבוה יותר כדי להרוויח. 

אנו נקבל את הגדרת הרווח ציטוט ואנחנו נרוויח USDT. 

אם זה אחד הרובוטים הראשונים שלך, אולי כדאי לחסוך את הסכומים מתחיל ו בְּטִיחוּת בהזמנות של 10 USDT, הבוט הזה ישתמש בסך 150 USDT אם נעשה שימוש בכל הזמנות DCA / בטיחות. ככל שתצבור יותר ביטחון באסטרטגיות המשמשות, כדאי לך להגדיל את רמת הסיכון לכל סחר בבוט..

מומלץ לשמור את סוג סדר ההתחלה במחוון לְהַגבִּיל, מכיוון שהדבר מבטיח שהבוט יפתח עסקאות ללא החלקה במחיר, וזה חשוב במיוחד בעת מסחר במטבעות עם נזילות נמוכה:

לאחר מכן, נקבע את התנאי לתחילת העסקה; הגדרה זו תגיד לבוט מתי לפתוח טרייד חדש עבור המטבע שנבחר. נשתמש בהדק עבור ערך RSI-7 הנמוך מ- 20 במסגרת זמן של 5 דקות. זה אמור לאפשר לבוט לפתוח עסקאות במקרה של ירידה חדה בלחץ הקנייה של LTC / USDT, וידחוף את המחיר למטה. אנו נשאף “לרקוד” במהירות ולעיתים קרובות רווחים קטנים בכל תנאי זה. עסקאות אלה צריכות להיות מהירות ותדירות מספיק מכיוון שהן משמשות במסגרת הזמן הנמוכה של התרשים:

אם אתה מעוניין לדמיין פתיחת עסקאות על ידי בוט, אנא שים לב לגמר המדריך הזה, שם נראה לך כיצד להוסיף את מחוון ה- RSI לתרשים כדי שתוכל להציג את ערכיו..

עכשיו נקבע את הפרמטרים קח רווח על הבוט שלנו; אנו מכוונים לעסקאות קצרות חוזרות. מכיוון שתרשימים של “קרקוף” עם מסגרת זמן נמוכה מסוכנים למדי, המפתח הוא לשאוף לסגור את כל העסקאות במהירות האפשרית. אָנוּ אנחנו לא השתמש ב- Trailing Take Profit עבור הבוט הזה. אנא הגדר את הערך רווחיות היעד שווה 0.5%, והערך חישוב רווחיותכאחוז מהנפח הכולל, מכיוון שנרצה שהרווח יהיה 0.5%, מהמחיר הממוצע של מטבעות שנקנו על ידי הבוט הזה:

אָנוּ אנחנו לא השתמש בהגדרות Stop Loss עבור בוט זה. מומלץ לשמור על כספי המילואים בחשבון כדי לסייע ב”מימוש “של עסקאות הבוט, דבר שעלול לגרום להפסד..

אם ברצונך להשתמש בהגדרות Stop Loss, אנא בדוק אותן ביסודיות באמצעות חשבון מסחר בנייר, עם זאת, שוק הקריפטוגרפיה ידוע בתנודתיות הגבוהה שלו, כך שתוכל לגלות כי Stop Loss יכול להגדיל את ההפסדים שלך בהשוואה לבחירת תרשימי איכות. מחזירים מטבעות במהירות, גם אם הם “שוקעים” עד -10% ממחיר הרכישה.

בעזרת הבוט הזה נשתמש 3 צווי בטיחות, ואותו דבר מספר הזמנות הבטיחות הפעילות בו זמנית; זה מבטיח כי הכספים הנדרשים להזמנות בטיחות תמיד יישמרו ולא יוכלו לבזבז בטעות על עסק אחר ולהזמין אותם להזמנת ספרים כהזמנות הגבלה. נעשה שימוש בהזמנות בטיחות להפחתת המחיר הממוצע של מטבעות שקנה ​​בוט במקרה של ירידת מחירים לאחר פתיחת עסקה; זה נקרא גם DCA או דולר ממוצע עלויות.

להזמנת הבטיחות הראשונה בה נעשה שימוש, הגדר סטיית מחיר לביצוע הזמנת בטיחות ב 0.5%. להתקין מכפיל נפח של הזמנת בטיחות ב- 2; פירוש הדבר שמספר המטבעות שנרכשו באמצעות צו הבטיחות יוכפל בכל פעם שנוצרת הזמנה חדשה. זה יעזור להפחית משמעותית את העלות הממוצעת של כל מטבע שנקנה על ידי הבוט..

להתקין מכפיל שלב להזמנת בטיחות ב- 2; המשמעות היא שהבוט יכפיל ערך זה החל מסטיית המחיר הראשונה וביצוע צו הבטיחות. ביסודו של דבר, הזמנת הבטיחות הראשונה שלנו תונח ב 0.5% מתחת למחיר הפתיחה המסחרי (הזמנת התחלה), הזמנת הבטיחות השנייה תונח ב -1% נמוכה יותר והשלישית נמוכה ב -2%. זה מכסה ירידה של 3.5% במחיר המטבע לאחר פתיחת סחר ומשמעותו שנוכל להרוויח מהר יותר:

לא נתקין הגדרות נוספות עבור הבוט הזה, מכיוון שכרגע אין צורך בהם.

אנו יכולים לבדוק את כמות הכספים שבהם הבוט שלנו ישתמש על ידי עיון בכרטיסייה עוֹזֵר (מימין) – אנא אל תחמיץ את התכונה הזו – היא שימושית מאוד!

בחלון עוֹזֵר זה יראה כמה כסף הבוט הזה יצטרך לעבוד כהלכה עם הפרמטרים שהוגדרו, כמו גם את ירידת המחירים המקסימלית שיכולה להיות מכוסה על ידי עסקאות הביטוח שלך ואחוז הכספים החופשיים הזמינים בהם הבוט ישתמש (נסה תמיד לשמור מספיק כספים לתמיכה בבוטים במצב ידני).

על הדף שולחן ישקף את כמות הכספים במהלך ההתקנה מכפיל נפח של הזמנת בטיחות, כמו גם אחוז שונות המחירים שתכוסה מכפיל שלב להזמנת בטיחות.

לבסוף, אחת התכונות השימושיות ביותר היא הדף שולחן מראה בפירוט כיצד ישמשו את צווי הבטיחות.

תוֹצָאָה

רק כמה ימים לאחר הקמתו, תוצאות הבוט נראות מבטיחות! אגב, תוכלו למצוא את הבוט עצמו בקלות על ידי לחיצה על קישור זה!

ואם עדיין לא ניסיתם את הפלטפורמה שלנו, זה הזמן לעשות זאת.!

הירשם ל- 3Commas וקבל 3 ימי גישה חופשית לכל התכונות, כמו גם הנחה של 50% ברכישת מנוי שנתי!

הפרסום עשוי להכיל ניתוחים ותחזיות של שוק הקריפטו, אשר קשורים לסיכונים גבוהים. המידע מוצג למטרות הסברה בלבד ואין לראות בו המלצה לרכישה או מכירה של נכסים. עליך לבצע מחקר מעמיק משלך לפני שתקבל החלטות השקעה כלשהן. כל הסיכונים, ההפסדים וההוצאות הקשורים להשקעה, כולל אובדן ההפקדה העיקרית, הם באחריותך.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map