רווחים פסיביים של מטבעות קריפטוגרפיים

לאחרונה חקלאות רווחית (מאנגלית – חקלאות תשואה) צוברת פופולריות. רווחים מסוג זה מושכים משקיעים חסרי ניסיון עם פסיביות, רווחיות גבוהה וסיכונים מינימליים. עם זאת, בקושי ניתן לייחס חקלאות לרווחים פסיביים באמת. במאמר זה נבחן דרכים שונות להרוויח באופן פסיבי cryptocurrency..

דרכים להרוויח באופן פסיבי cryptocurrency

  1. הַשׁאָלָה;
  2. הימור;
  3. חקלאות רווחית.

חשוב לזכור שככל שהסיכונים גבוהים יותר כך התגמול גבוה יותר. אם ברצונך להלוות מטבעות נייר ויש לך APY יציב, ההכנסה שלך תהיה פחותה מזו של חקלאים המפקידים אסימונים נדיפים כבטוחה..

APY – תשואה אחוזית שנתית. פרמטר זה מראה כמה אסימונים תרוויחו בשנה. לעתים קרובות הערך של פרמטר זה מצוין בקירוב.

הַשׁאָלָה

הלוואות – אתה נותן את הכספים שלך לפלטפורמה שמנפיקה הלוואות למשתמשים המובטחות באמצעות המטבע הקריפטוגרפי שלהם. לרוב, על הלווה להשאיר בטחונות העולים על סכום הכספים המושאלים (מה שנקרא ביטחונות מעל). אתה יכול גם להלוות כספים לסוחרי שוליים באמצעות בורסות מרכזיות שבהן כספיך מוגנים על ידי מנגנון פירוק ברור יותר.

רווחיות

ניתן לייחס הלוואות לסוגים הבטוחים ביותר של הכנסה פסיבית. שקול דוגמה להלוואות ל בינאנס

התשואה במטבעות נחים נע בין 6.31% (בעת פתיחת פיקדון למשך 7 ימים) ל -7% (בעת פתיחת פיקדון למשך 90 יום) בשנה. ראוי לציין כי העמודה השנייה מציגה בדיוק את האחוז השנתי, כלומר השקעה של 100 דולר למשך 7 ימים תקבל 100 * 7 * 0.0631 / 365 = 0.121 דולר

עם זאת, עם 7% בשנה והשקעה מחודשת כל 90 יום במהלך השנה, מתברר הכנסה של 7 דולר עבור כל 100 דולר שהושקעו..

ברור, סוג זה של רווחים פסיביים מתאים להפקדות גדולות, כאשר לרוב המטבע הקריפטוגרפי פשוט מונח על הארנק..

בדומה לפלטפורמות הלוואות מרכזיות, ישנן מבוזרות.

לדוגמה, DDEX היא פלטפורמה המשלבת את שוק הספוט והמרווח, כמו גם הנפקת הלוואות והלוואות. כל זה קורה בצורה מבוזרת, כלומר אינך צריך להעביר את הכספים שלך למישהו, חוזה חכם אחראי על הכל כאן..

יש גם הבדל בתשואה השנתית, קשה לחזות אותה במדויק, ולכן זה תמיד מצוין בערך.

הגרף שלעיל מראה כי הריבית ב- DDEX צפה ובנקודות זמן מסוימות היא הגיעה ל -82% בשנה ב- USDC. חשוב לציין כי כל המלווים נמצאים בתנאים שווים, כלומר, לא משנה מתי תשים את הכספים: בשיא של 82% או כמה ימים קודם לכן, בכל מקרה תהיה לך כמעט אותה שנתית תְשׁוּאָה..

איך להרוויח כסף באתרים מבוזרים?

שקול דוגמה להלוואות ב- USDT ב- DDEX

  1. עבור אל ddex.io ולחץ על הרווח עניין;
  2. חבר את הארנק שלך על ידי לחיצה בפינה השמאלית העליונה על הכיתוב “חבר ארנק”;
  3. בטבלת “הלוואות” בחר את המטבע שאנו רוצים להלוות; 
  4. בחלון שמופיע, הזן את מספר המטבעות שנקצה להלוואות. אתה יכול גם לראות את התשואה השנתית הצפויה; 
  5. לחץ על “השאל”, אנו מאפשרים לחוזה ליצור אינטראקציה עם USDT, לאשר את העסקה בארנק. שימו לב כי ההרשאות והאישורים משולמים כ זה דורש אינטראקציה עם ה- Ethernet. לדוגמה, עם מחיר דלק סטנדרטי של 99 gwi, כל אינטראקציה עם DDEX עולה יותר מ -20 $. לכן עדיף להשתמש בפלטפורמות ריכוזיות להנפקת הלוואות בסכומים הנמוכים מ -10,000 דולר, מכיוון שהן אינן דורשות השקעות נוספות מהמלווים..

הדוגמאות שלעיל הדגימו הלוואות במטבעות נייר, מכיוון שנכסים אלה נקיים מסיכוני התנודתיות, אך ניתן גם להשאיל מטבעות ואסימונים שונים..

אילו אתרים אחרים קיימים?

כדי לא לחפש את כל האתרים הקיימים בכוחות עצמנו, אנו מציעים להשתמש באתרי צבירה שאוספים מידע על כל האתרים הזמינים, המטבעות הזמינים בהם ורווחיותם.

צבירים:

הימור

Staking – קבלת הכנסה פסיבית מטבעות קריפטוגרפיים באמצעות אלגוריתם PoS והווריאציות שלו. 

רווחיות

רווחיות מסודרת נוצרת על ידי הנפקת מטבעות חדשים. אם באלגוריתמים של PoW, כורים מקבלים תגמול על חסימה ממוקשת ועמלות עבור עסקאות הכלולות בבלוק זה, ביחס לכוחם בבריכת הרשת / כרייה, אז באלגוריתמים דמויי PoS, המאמתים והסטייקטים מקבלים פרס עבור בלוקים ממוקשים ו עמלות בהתאם למספר המטבעות שהם מאחסנים בארנק / בורסה. ההכנסה תלויה במטבע שתנחת ובעמלות הספק. שקול שתי דוגמאות: USDN ו- XTZ.

USDN 

USDN הוא מטבע יציב בבלוקצ’יין Waves, בגיבוי מלא של מטבע החילופי WAVES באותו שם. ההימור של WAVES יש APY של כ -6.5%. זהו מקור ההכנסה מהימור USDN: כל הביטחונות ב- WAVES מושקעים ויוצרים תגמול, אך הם מחולקים רק בין אותם מחזיקי USDN שהשקיעו את מטבעותיהם בהימור. מכיוון שרק כ- 42% מכלל ההשקעות USDN, התשואה האמיתית על Neutrino USD גבוהה בהרבה מהתשואה הנומינלית על הימצאות WAVES..

כפי שניתן לראות בטבלה לעיל, עם נתח מבוזר, נקבל 10.74% לשנה, ועם ריכוזית (כלומר ניתן את זה לספק USDN) נקבל 0.93% פחות, מכיוון ספק לוקח עמלה עבור שירותיהם לאחסון המטבע הקריפטוגרפי שלך.

ההימור של USDN משתלם יותר מהלוואות USDT על Binance. למרות ששער החליפין של שני המטבעות הללו מוצמד לדולר, USDN הוא צעיר יותר ולקהילת הקריפטו עדיין אין אמון בכך..

טזוס

הטלת מטבעות שאינם קשורים לדולר או למטבעות אחרים גוררת סיכון של משיכה, אולם אם המחיר עולה, ההימור מקבל תגמול נוסף (מבחינת ההשקעה בפיאט / מטבעות מטבעות).

שקול דוגמה להימצאות XTZ.

התשואה השנתית המשוערת היא עד 6%. בצילום המסך שלמעלה תוכלו לראות שהתמורה היא 6.02% על Binance, אולם אם אתם עוברים ל- Binance Staking, תוכלו לראות שהתמורה היא 5.49% בלבד. 

ספקי ההימור גובים את אחוזם עבור שירותים. לשם השוואה, אם אינך מעוניין להאציל, אז תצטרך לשלם עבור השרת, וכן להיות בעל ידע כיצד להגדיר אותו. עם זאת, בשביל זה תקבלו יותר ב -0.063% בשנה..

קצת יותר אודות הסיכונים והתגמולים בעת השקעת נכסים הפכפכים.

בואו נסתכל על דוגמא להימור PCX. כדי לפשט את החישובים נתחיל בספירה לאחור ממחיר של 3.14 דולר למטבע ומתאריך 14 באוקטובר 2019.

1000 PCX עלו 3140 $, ההימור, בהתחשב בהשקעה מחודשת, נתן 96% לשנה, כלומר, כעת נקודת השווי היא סביב 1.6 $ לאסימון.

הקו האדום מייצג שבירה. כעת מחיר ה- PCX הוא 2.67 דולר לאסימון, שהוא נמוך מלפני שנה, אך במהלך השנה ההכנסה שלנו כמעט הוכפלה והיא 1960 PCX או 5233 דולר, שהם פי 1.66 ממה שהשקענו בתחילה.

קרא על חקלאות רווחית בחלק השני.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map