מה זה עצירת הפסד?

עצור הפסד הוא מונח נפוץ המשמש במסחר; אולי שמעת עליו.

למעשה, Stop Loss הוא המחיר או האחוז ממחיר הנכס שנקבע, אליו מגיעים לסגירתך באופן אוטומטי..

האם ידעת של- Stop Loss יש גם יתרונות נוספים כגון:

  • ביטוח נגד “עלויות הזדמנויות חלופיות”.
  • היכולת למכור נכס לאחר הפסד קל כדי להגדיל אחר כך את המיקום במחיר נמוך יותר (המכונה גם “קצר”).
  • הגנה על ההון שלך (בפרט מפני פירוק במקרה של מרווח או סחר עתידי).
  • אתה יכול להתאים אישית את עצירת הפסד שלך כדי לעקוב אחר הקורס, למקסם את הרווחים שלך ולמזער את הסיכון שלך.

נדון בנקודות אלו ביתר פירוט במאמר זה..

הפסד עצור מסורתי

במקרה של עסקאות ארוכות, כאשר אתה קונה נכס נמוך יותר ומתכנן למכור אותו גבוה יותר כדי להרוויח, Stop Loss ממוקם מתחת למחיר הרכישה של הנכס, כך שאם המחיר יורד ולא עולה, המסחר נסגר וההון שלך מוחזר פחות ההפרשים הממומשים.

דוגמה: אתה מתחיל עסקאות על ידי רכישת ETH אחד תמורת 1000 דולר. אתה רוצה להרוויח ולמכור ETH אחד כשהמחיר מגיע ל -1100 דולר, ולקבל תשואה של 10% או 100 דולר על ההשקעה הראשונית שלך (פחות עמלות). עם זאת, אם המחיר יורד, אתה נופל למלכודת בה ה- ETH שרכשת נופל בערכו, והמכירה של ETH אחד בפחות מ- $ 1000 שהשקעת במקור מובילה להפסד … כאן Stop Loss יכול לעזור לך לחשב ולהפחית את הסיכון הזה …

מכיוון שמטבעות קריפטוגרפיים יכולים להיות תנודיים מאוד, המחירים יכולים לצנוח מבלי לתת אפילו לסוחר או למשקיע הזדמנות להגיב … במצבים אלה, הגדרת Stop Loss יכולה לעזור בהגנה על ההון שלך בזמן שאתה ישן או לנהל את היומיום שלך..

באמצעות 3Commas SmartTrade, תוכל להגדיר מצב עצירת הפסד בזמן העסקה, שבו הנכסים שלך יימכרו באופן אוטומטי..

למה למכור למרות הפסדים?

שווקי המטבעות הקריפטוגרפיים הם מחזוריים. פעמים רבות, כאשר מחירו של נכס צונח, המחירים יכולים להפוך במהירות ולעלות (זה יכול לקחת דקות, ימים או שבועות). יש סוחרים הסבורים כי אחזקה (המכונה גם “HODLing”) נכס כאשר המחיר יורד טובה יותר ממכירה בהפסד, שכן בסופו של דבר המחירים יחזרו לרמותיהם הקודמות. הם יכולים גם להשתמש באסטרטגיות ממוצעות של רכישת נכסים (DCA) כדי לקנות יותר נכסים במרווחי זמן קבועים ככל שהמחירים יורדים עוד יותר. זו יכולה להיות אסטרטגיה יעילה אם יש לך כספים נוספים שאתה משקיע או משערים בנכסים שלדעתך יש פוטנציאל צמיחה גבוה מאוד בטווח הארוך..

עם זאת, לכל אסטרטגיה יש חסרונות וגם אסטרטגיה זו אינה אידיאלית. הכספים שלך יכולים להיתקע בעסקה מפסידה למשך תקופה ממושכת – גם אם בסופו של דבר המסחר מתהפך ונסגר ברווח (זה מכונה עלות הזדמנות, מונח שמשמעותו שאתה יכול להרוויח על ידי בחירה אחרת). כאן נכנסת לתמונה הפסיכולוגיה של הסוחר; יש הסבורים כי כל הפסד הוא גרוע ועשויים לצפות כי כל העסקאות יצליחו או יצליחו. חשוב להבין שזה לא המקרה, ואפילו הסוחרים הטובים ביותר לא סוגרים 100% מהעסקאות שלהם לרווח..

עלויות אפשרויות חלופיות

בדוגמה שלעיל, אחזקה בסחר או נכס שאולי צנח בערכו (נניח, עד -30% ומעלה) אינה דרך הפעולה הטובה ביותר אם אתה סוחר בעל כספים מוגבלים. באותו תרחיש, נניח שקיבלת הפסד קטן של 2-5%. עם סגירת המסחר המפסיד ממש בהתחלה, כאשר המחירים רק החלו לרדת, יש לך הזדמנות להשקיע את ההון שלך בהזדמנויות מסחר טובות יותר בנכסים צומחים, למעשה, כפיצוי על הפסד מינורי של 2-5% בהשוואה להחזקת נכס שאיבד מאוחר יותר 30%. זה המקום בו הרובוטים שלנו יכולים לעזור למקסם את הרווחים למרות תנאי השוק.!

סוחרים או משקיעים עם כמויות גדולות של קרנות יכולים גם ליהנות ממכירת נכס בתיק ההשקעות הארוך שלהם עם הפסדים קטנים שכן הם יכולים להגדיל את סכום הנכס על ידי רכישה חזרה יותר במחיר נמוך יותר. כיסוי חכם מבית 3Commas הוא כלי רב עוצמה לשימוש במצב זה..

עצירת הפסד במצב זה תאפשר לסוחר להכפיל את היקפי הביטקוין שלהם על ידי קנייה חוזרת במחיר נמוך יותר.

הפסד הפסד נגרר כדי למקסם את הרווחים ולמזער את הסיכון

במצבים מסוימים ניתן להשתמש ב- Stop Loss להבטחת הרווח המושג במקרה של עליית מחיר הנכס ביחס לרמת הרכישה שלו. אתה יכול “להזיז את אובדן העצירה שלך באופן ידני”. תאר לעצמך שנכס עולה 10% במחיר ואתה מעלה את עצירת הפסד שלך ל- breakeven (המחיר שבו רכשת את הנכס במקור) או אפילו לרמה רווחית.

אם המסחר או ההשקעה מצליחים, אתה יכול להעלות באופן קבוע את Stop Loss שלך גבוה יותר כדי להבטיח שבמקרה של היפוך מחיר, המסחר שלך ייסגר ברווח או הפסד, ותוכל להעריך את המסחר הבא שתרצה לבצע, בידיעה שהכספים שלך בטוחים.

לכלים של 3Commas SmartTrade יש גם את היכולת “לעקוב” באופן אוטומטי אחר ערך Stop Loss במספר מוגדר של אחוזים מתחת למחיר התרשים הנוכחי. עם עליית המחיר, ניתן יהיה לעקוב אחר עצירת הפסד שלך. אם הנכס יורד מתחת לסף שהגדרת, המסחר ייסגר. כך או כך, 3Commas מאפשר לך לנהל את המסחר שלך ולשכוח מזה, ולהפיג אותך מהלחץ של מסחר במטבעות קריפטוגרפיים..

הגנה על ההון שלך מפני פירוק בעת מסחר בשולי שוליים או חוזים עתידיים

כאשר נסחרים ממונפים בבורסת החוזים העתידיים או בשוליים, אתה נסחר באמצעות קרנות ממונפות, לפעמים פי 100 מההון שיש לך..

זה מסוכן להפליא מכיוון שאפשר לחסל אותך אם הסחר אינו רווחי..

לדוגמא, אם נכנסת לסחר “ארוך” בסך $ 1 באמצעות מינוף 100x, היית יוצר עמדה בחוזה הנסחר בסך 100 $. אם המחיר יעלה ב -1% ותסגר את המסחר, תרוויח 1 דולר, ובכך למעשה תכפיל את ההשקעה הראשונית שלך.

עם זאת, סיכון נוסף של מינוף הוא שאם המחיר יירד ב -1%, המסחר שלך יחוסל ותאבד את ההשקעה הראשונית שלך..

בורסות בדרך כלל מציעות שני סוגים של אופציות עתידיות או מינוף שוליים: “מבודד” ו”קרוס “.

מצב מינוף מבודד הוא כאשר לקרנות המשמשות לפתיחת מיקום יש מרווח קבוע מראש (מחושב בעת פתיחת מיקום), ולאחר השימוש במרווח זה, המיקום מחוסל, וכמות הכספים המשמשת ליצירת המסחר אבודה. במצב זה, רק הכספים המשמשים ליצירת עמדה מסוימת זו בבורסה נמצאים בסיכון.

מצב מינוף צולב מאפשר לסוחרים להשתמש בכל יתרה שלא הוצאה בחשבון החליפין שלהם כבטוחה בכל הפוזיציות שהם פותחים במסגרת חוזים; התועלת נעוצה בעובדה שהדבר יכול להפחית משמעותית את עלות פירוק העסקאות, אך זה קשור לעלייה בסיכונים, שכן אם העסקה תתבצע, כל סכום הכספים בחשבון הבורסה יאבד.

לכן, חשוב מאוד להשתמש תמיד ב- Stop Loss בעת מסחר בבורסות עתידיות או בשולי שוליים על מנת למנוע אפשרות של פירוק כל הכספים..

תְפוּקָה

עצירת הפסד יכולה לא רק למנוע צמיחה של סיכונים להון שלך, אלא גם להשתמש בה כדי להבטיח את הרווח שהתקבל.

אנו מקווים שמאמר זה עזר לך להכיר יותר את הכלי Stop Loss ואת הדרכים השונות להשתמש בו על מנת לשפר את אסטרטגיית המסחר שלך ואת גישת ההשקעה שלך ולמקסם את רווחיות העסקאות שלך. כמו תמיד, אם יש לך שאלות, תמיכת 3Commas תשמח לעזור לך; כתוב לנו בכתובת [email protected] 

הערה: מסחר במטבעות קריפטוגרפיים הוא מטבעו מסוכן, ולמרות שהתשואות יכולות להיות גבוהות למדי, חשוב לזכור את הסיכונים. אם מחיר הנכס בו אתה סוחר יורד בחדות, אתה עלול לאבד חלק מההשקעה שלך, ונאלץ למכור את הנכס במחיר נמוך יותר. הודעות הבלוג של 3Commas נכתבות למטרות חינוכיות ואין לראותן כ”ייעוץ פיננסי “..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map