אם שמעתם את המונח “סרטי Hash” ותהיתם מה זה וכיצד תוכלו להרוויח באמצעות אינדיקטור זה ב- 3Commas, חומר זה מתאים לכם.!

מבוא

בין אם אתה לא חדש לסחור ובין אם אתה מחשיב את עצמך כסוחר מנוסה, ייתכן ששמעת את יוברי הקריפטו האהובים עליך או משפיעים על מדיה חברתית מזכירים את סרטי Hash של ביטקוין מעת לעת. אם תהית אי פעם כיצד אינדיקטור זה יכול להיות שימושי או כיצד הוא עובד, עיין במאמר זה.!

מה זה “סרטי האש”?

שאלה נהדרת, בואו נתעכב על זה קצת יותר..

אולי כבר ידעתם שכדי ליצור ביטקוינים, כורי הביטקוין מבצעים חישובים ולפתור בלי סוף בעיות מתמטיות מסוימות. כוח המחשוב הנדרש נמדד במה שמכונה חשיש, וקצב החשיש הוא המצרף של כוח המחשוב של כל המכשירים המעורבים ביצירת ביטקוינים והבטחת אבטחת רשת. בזמן כתיבת שורות אלה יש לביטקוין 125 אקסהאש מדהימים לשנייה! זה מדהים 125,000,000,000,000,000 ניסיונות לשנייה לפתור בעיה במתמטיקה תמורת 6.25 ביטקוין!

במילים פשוטות, סרטי האש מאפשרים דמיין את hashrate לבצע ניתוח טכני של נתונים באמצעות שילוב של אלגוריתמים, המשולבים בדרך כלל לאינדיקטור, אותו תוכלו להוסיף לתרשימי הביטקוין שלכם בפלטפורמות כגון TradingView.com.

תנודות סדירות הן תופעה שכיחה בשיעורי חשיש, מכיוון שכורים חדשים מצטרפים ומתנתקים כל הזמן מרשת הביטקוין, אך תנודות משמעותיות בשיעורי החשיש יכולות להיות לעתים קרובות אות לקביעת התנועה הפוטנציאלית של מחיר הביטקוין..

כיצד לסחור בסרטי האש?

אנו נשקול את הפופולרי ביותר כרגע. מחוון סרטי האש בפלטפורמת TradingView.

אינדיקטור זה פועל על ידי קריאת סרטי Hash גולמיים בסוף כל יום והצגתו כשתי שורות בתרשים: ממוצע נע מהיר יותר של 30 יום ותואר שני איטי יותר ל- 60 יום..

במילים פשוטות, כאשר ה- MA המהיר חוצה את האיטי שמעליו, זה מעיד על עלייה בקצב החשיש ובדרך כלל מאותת על עליית מחיר הביטקוין. ההפך הוא הנכון גם אם ה- MA המהיר חוצה את האיטי, ויורד מתחת לאחרון, קצב החשיש יורד והמחיר בדרך כלל עוקב אחריו..

מכיוון שמחוון סרטי Hash עובד על לוח זמנים של יום אחד, הוא מתאים ביותר למסגרות זמן גבוהות יותר, כגון תרשימים 1D, 2D, 3D, שבועי (שבועי) ואולי חודשי (חודשי)..

לאחר מכן נסביר כיצד ליצור בוט 3Commas הנשלט על ידי מחוון סרטי Hash..

כמה מוצלחים בעבר סרטי האש?

התרשים שלהלן מראה קצת יותר משנה של פעולות מחיר של BTC / USD ותוכלו לראות בעצמכם מדוע מחוון סרטי האש יעיל כל כך.!

אם היית קונה ביטקוין בשנה האחרונה בבורסה המקומית כאשר מחוון סרטי Hash מציג אות קנייה, כל עסקאות תצליח. למעשה, אינדיקטור זה משמש לעתים קרובות משקיעי ביטקוין ארוכי טווח המשתמשים באות הקניית האינדיקציה כהזדמנות להוסיף עוד ביטקוין לתיק שלהם..

באמצעות תרשים Bitstamp עבור BTC / USD, אתה יכול לחזור לאוגוסט 2011 ולראות את התוצאות של בדיקה חוזרת של מחוון סרטי Hash..

התרשים שלהלן משתמש בטווח זמן שבועי ובקנה מידה לוגריתמי כדי להתאים את כל הנתונים לצילום מסך אחד:

החצים בתרשים מציגים את תאריך האות המשוער ואומדן שמרני לסגירת השבוע (כניסה) ויציאה בשיא המקומי הבא לפני הפמוט האדום. אם היית “בעקבות מגמה” במהלך ריצת השוורים באוגוסט 2016, מכירה בשיאה הייתה מביאה לך 2,450% מדהימים!

עצור … מה עם אות הקנייה האחרון?

שימו לב היטב! ראוי לציין כי אף אינדיקטור לא יכול להציע הצלחה של 100%, וסוחרים מקצועיים יהיו הראשונים לציין כי לעולם אל תסתמך על אינדיקטור אחד כבסיס לכל החלטות המסחר שלך..

מוקדם מדי להתחיל את המחזור השורי הנוכחי של הביטקוין, ולמרות שנראה שמחיר הנכס ירד מאז האות האחרון של קניית סרטי Hash, זה הזמן לשים לב ולהתחיל להסתכל על הזמן של 4 שעות ויום אחד. מסגרות לקראת מחירי ההתאוששות וליצור תוכנית מסחר להיכנס למצב ארוך.

לחלופין, אתה יכול לנצל את הרובוטים של 3Commas DCA ולהשתמש בסרטי Hash כדי להורות לבוט להתחיל לסחור כשמופעל אות קנייה, וכן להשתמש בהזמנות בטיחות לכניסה ממוצעת של מיקום.!

קשירת מחוון סרטי האש ל- DCA Bot 3Commas 

עבור לתפריט בוט DCA (1) ולחץ על הלחצן צור בוט (2).

בסעיף הגדרות ראשיות (3) הזן את שם הבוט, בחר את הבורסה שברצונך לסחור בה, כמו גם את הצמד BTC / USD או BTC / USDT (תלוי באיזו בורסה או אזור תומך כצמד סחר). אנו נבחר ליצור בוט פשוט, מכיוון שאנו מעוניינים לסחור רק בזוג אחד.

בפאנל אִסטרָטֶגִיָה (4) נבחר ארוך ומטבע ציטוט (לתיקון רווח ב- USD / USDT). אנו נשתמש בצו הגבלה לפתיחת תפקיד, מכיוון שהדבר יכול לחסוך עמלות ברוב הבורסות..

בואו נקבע את גודל צווי הבסיס והבטיחות על $ 100, אך תוכלו להתאים זאת בהתאם לרמת הסובלנות שלכם ולכספים הזמינים למסחר:

בסעיף תנאים לפתיחת עסקה (5) בחר “TradingView Signal Personal”, קבע תשואת יעד (%) (6) ברמה שמרנית של 10%, אם תרצה בכך, תוכל להפעיל רווח קדימה נגרר.

אנו נשבית עצור הפסד (7).

נתקין צווי בטיחות (8) על ידי תכנות לכל היותר 3 צווי בטיחות ו -3 צווי בטיחות פעילים בו זמנית. נקבע גם שונות מחירים כדי להציב כל הזמנת בטיחות על 5%.

נגדיל את נפח הזמנות הבטיחות ל -2 ונכפיל את מכפיל שלב הזמנת הבטיחות ל- 1.

אתה יכול לשים לב ל עוֹזֵר (9), שבמקרה זה יגידו לך שאנחנו משתמשים בסכום מקסימלי של כ- $ 800 לסחר זה. יחד עם זאת, ההגדרות שלנו לצו הבטיחות “ממוצע שער הדולר” יאפשרו לנו להפיק תועלת במקרה של ירידה של 15% במחיר ה- BTC וליהנות מכל משיכה בתרשים לאחר פתיחת המסחר..

עכשיו אתה יכול להציל (10) בוט.

כשתראה את השאלה “האם ברצונך להפעיל בוט חדש”, לחץ על הכפתור הַתחָלָה, ותחזור לדף מֵידָע. גלול למטה בעמוד זה והעתק את “הודעת אות ההתחלה המסחרית” פשוט על ידי לחיצה ימנית על הטקסט הכחול פעם אחת:

כעת פתח את TradingView.com בכרטיסיית דפדפן חדשה והתחבר.

פתח תרשים BTCUSD או BTCUSDT במסגרת זמן 1D, בבורסה בה אתה משתמש (1) לחץ על כפתור “מחוון” (2), הזן “סרט האש“ובחר את המחוון המסופק על ידי” capriole_charles “(3):

לחץ על סמל האזעקה כדי ליצור אחד חדש הוֹדָעָה (ארבע).

להגדרות תנאים בחר את המחוון “סרטי Hash” ואת ההדק “Alert – Buy” ואז בחר את “פעם אחת לסרגל (לסגירה)“(חמש).

כמה רמות מנוי של TradingView מגבילות את האפשרויות שלך לקבוע תאריך תפוגה תאריך התפוגה של ההתראה, אנא שימו לב לכך שכן יש לאפס את ההתראה כל חודש בערך (6).

בסעיף פעולות (7) בחר את כתובת האתר של webhook והזן: https://3commas.io/trade_signal/trading_view. 

הערה: כתובת ה- URL של ה- webhook אינה דף אינטרנט, לכן אל תלחץ על הקישור בניסיון לבקר בו!

לבסוף, בשטח “הוֹדָעָה“(7) הדבק את ההודעה שהועתקה בעבר מהבוט מהדף שלנו”מידע על בוט“ולחץ על הכפתור”ליצור“(8):

בסדר גמור!

יצרת את הבוט שלך וקשרת אותו למחוון סרטי Hash. כל שעליך לעשות עכשיו הוא לחכות עד שהאות הבא יופעל והבוט שלך ייצור אוטומטית עסקאות בבורסה שבחרת! אתה יכול לאפשר לבוט לנהל את המסחר עד שהוא נסגר עם רווח של 10%, או להעריך מחדש לאחר פתיחת המסחר אם ברצונך להשתמש באפשרות המר ל- SmartTrade ולהשתמש בו כסחר לטווח ארוך שמטרתו לייצר רווח עוד יותר, עם מחיר כניסה מעולה שהושג על ידי הבוט האמין שלך 3Commas!

הערה: מסחר במטבעות קריפטוגרפיים הוא מטבעו מסוכן, ולמרות שהתשואות יכולות להיות גבוהות למדי, חשוב לזכור את הסיכונים. אם מחיר הנכס בו אתה סוחר יורד בחדות, אתה עלול לאבד חלק מההשקעה שלך, ונאלץ למכור את הנכס במחיר נמוך יותר. הודעות הבלוג של 3Commas נכתבות למטרות חינוכיות ואין לראותן כ”ייעוץ פיננסי “..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me