3Commas için kotaro sinyallerine dayalı bir bot yapılandırma

herkese merhaba!

Çok uzun zaman önce, 3Commas.io’daki Pazar yerinde botlar için bir sinyal belirdi. Kotaro İşaretler.

Bu yazıda, bu sinyalde nerede ve neyle ticaret yapabileceğinizi ele alacağım, önerilen stratejileri açıklayacağım ve bu tür sinyaller için botu nasıl yapılandıracağımı anlatacağım..

İçerik:

 1. Değişimin 3Commas.io’da kaydı ve bağlantısı.
 2. Mevcut çiftler ve değişimler.
 3. Sinyaller için önerilen stratejiler Kotaro İşaretler.
 4. Bir botu sinyallerle kurma Kotaro İşaretler 3Sommas.io’da.

1. 3 için değişimin kaydı ve bağlantısıCommas.io

Hizmet bağlantı üzerinden kullanılabilir – yönlendirme bağlantım ödemede% 10 indirim sağlayacak.

Kaydolduktan sonra, tüm özelliklere sahip “Profesyonel” tarifede 7 günlük ücretsiz hizmete erişebileceksiniz ve depozitonuz 750 $ ‘dan az ise, hizmet, deneme süresinden sonra bile sizin için ücretsiz kalacaktır. Bakiyenizde 750 dolardan fazla varsa, aboneliklerden birini seçmeniz gerekecektir. Sinyaller üzerinde çalışmak Kotaro İşaretler Kompozit botlarla çalışmak en uygunudur, böyle bir bot için diğer tüm ayarları açıklayacağım, “Profesyonel” tarifede mevcuttur.

3commas hizmetine kaydolduktan sonra, Binance değişimini API üzerinden bağlamanız gerekir, bunu nasıl yapacağınızı buradan okuyun.

Binance için bir API anahtarı nasıl oluşturulur burada yazılır.

2. Mevcut çiftler ve değişimler.

İlk önce hangi borsalara ve bu sinyalin hangi çiftlere uygun olduğuna bakalım..


Gördüğünüz gibi sinyaller yalnızca BINANCE’de alınıp satılır, ancak hangi çiftle işlem yapacağınız – USDT veya BTC – seçim sizin. Bottaki ayarlar aynı olacak, tek fark çift seçiminde.

Örneğimizde USDT ticaretini kullanacağız.

3. Sinyaller için önerilen stratejiler Kotaro İşaretler.

Aşağıda 27.06.2019 tarihinden itibaren geçerli olan 3Commas botunu kurmak için önerilen ana stratejileri açıklayacağım, ancak her zaman kurallar değil, tüm riskleri kendi başınıza ve depozitonuzla üstleniyorsunuz.

Bu sinyallerin sitesindeki tüm önerileri linkten aldım https://www.kotarosignals.com/.

Çalışma stratejilerinin tartışıldığı ve kullanıcıların isterlerse çalışma sonuçlarını gönderdikleri bir telgraf kanalı var: https://t.me/kotarochat

İşaretlerin ilkesini ve bunların kullanımına yönelik stratejileri kısaca aktarmaya çalışacağım..

Kotaro Sinyalleri Zararı Durdurun kullanımını ima etmez ve “ortalama” ilkesine dayanır, ancak bu bir güvenlik önlemi değil, kârı artırmak için bir pozisyon oluşturmanın bir yoludur.

ÖNEMLİ: Bir dizi diğer sinyalden farklarından biri şudur: Kotaro Sinyalleri Satışa gelen komutlar, yani Kâr Al ayarlayıp belirlemediğinize bakılmaksızın, işleminiz bir sinyalle kapatılabilir ve bu, korumak için hem “artı” hem de “eksi” olarak herhangi bir zamanda olabilir. Depozitonuz daha derin bir düşüşten kaynaklanıyor. Bot için bir satış sinyali, yalnızca satış komutunun geldiği çift için Takip Eden Kâr Al zaten etkinleştirildiyse çalışmayacaktır..

Sinyallere göre birkaç ticaret türü vardır: AGRESİF, KORUYUCU ve SİNYALLERİN STRATEJİSİ.

Karşılaştırmalarını bir tablo şeklinde vereceğim (tablo numarası 2):

4. Bir botu sinyallerle kurma Kotaro 3C’deki sinyallerOmmas

 1. Sinyal satın alma:

Her şey yolunda giderse, şunları göreceksiniz:

 1. Botu kurma. SIGNAL STRATEGY’ye göre USDT _ *** ile işlem yapma örneğini kuracağım. Bu benim için gelirin belirli bir yüzdesinde satış yapmama konusunda yeni bir deneyim ama çıkış sinyalinde Kotaro’ya tamamen güveneceğim &# 128578;

Bir bot oluşturun:

Bloklara göre özelleştireceğiz:

 • “Temel parametreleri” engelleyin

 • Çift blok

“Temizle” yi tıkladıktan sonra, diğer çiftler için ayarları göreceğiz, USDT_ALL’u seçin.

Şöyle görünmeli:

Kanımca, aşağıdaki gibi stabilcoin çiftlerini kaldırmak daha iyidir: USDT-SULH, USDT-TUSD, USDT-USDC, USDT-USDS, USDT-USDSB. Belirli bir çiftin sağındaki çarpı işaretine tıklamanız yeterli.

 • Blok “Strateji” – tam burada, Kotaro Sinyallerinin ilk tavsiyelerine güvenmeden, Tablo 2’ye göre seçilen stratejilerden hangisini izleyeceğiniz veya belki de kendi stratejinizi yazacağınız belirlenir. “SİNYAL STRATEJİSİ” ni seçtiğimi hatırlatmama izin verin

 • “İşlemin başlaması için koşul” seçeneğini engelleyin. Burada her şey basit: Kotaro Sinyallerini seçin (listede böyle bir sinyal yoksa, henüz satın almadınız ve nokta 1 “Sinyal satın alma” ya geri dönmeniz gerekiyor):

 • Kar blokajı al

 • Blok “Kaybı Durdur” – bu tür Kaybı Durdur sinyalleri için önerilmez.

 • Güvenlik emirleri bloğu

 • “Ek ayarlar” ı engelleyin

Tüm bot yapılandırıldı. it

Botu başlatmamız için bir hatırlatma alıyoruz.

Ardından “Çalıştır” ı tıklayın

Kurulum için hepsi bu. Pazar koşullarına bağlı olarak farklı stratejiler seçin.

Sizinle az önce yapılandırdığımız bot bağlantısını buradan bırakacağım (bağlantı), üzerine tıklayarak kopyalayabilir, kendiniz için “ayarlayabilir” veya çalışmalarının istatistiklerini görebilirsiniz..

Ayrıca, diğer sinyallerin ve istatistiklerin ayarları hakkında gerçek zamanlı ve farklı sinyaller için gerçek bir depozito üzerine makaleler içeren, burada bilgi edinebileceğiniz ve belirli bir sinyali kullanıp kullanmayacağınıza karar verebileceğiniz bir blog bağlantısı gönderiyorum. bot..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map