Gandrīz pirms gada Bitcoin ieguldītāji tika ārstēti ar monumentālu vērtības pieaugumu līdz 19 000 USD. Kopš tā laika tas ir beidzies, tomēr ir stabilizējies 6300 dolāru līmenī. Neinformētiem tas varētu izklausīties kā šausmīgs ieguldījums – vai vismaz ļoti riskants.

Patiesība ir tāda, ka Bitcoin ir gatavs vēl vienam virsraksta pieaugumam, pateicoties vienmērīgai lietotāju un darījumu apjoma izaugsmei. Tie no jums, kas, iespējams, ir atjautīgi ar finanšu ieguldījumiem, bet kuriem nav zināšanu par Bitcoin, var domāt, kur sākt.

Ir vairāki veidi, kā nokļūt zemākajā līmenī un iegūt savu kriptovalūtas atlicinājumu. Jūs varat uzzināt, kā nopelnīt Bitcoins manuālā veidā (kalnrūpniecībā) vai izmantot tirgus priekšrocības. Mēs parādīsim vairākas metodes, un pēc tam jūs varat noteikt, kura no jums ir finansiāli noderīga.

Tas padara kriptovalūtas tik lieliskas, ka jūsu ceļā nav vārtsargu, kas ierobežotu jūsu ienākumu potenciālu. Jūs varētu burtiski nopelnīt Bitcoins ar dažiem pagrabā ieslēgtiem datoriem.

Hash ieguve

Sākumā nekas cits nebija kā projekts un sapnis. Likās, ka Bitcoin pazemīgajiem sākumiem ir vairāk kopīga ar zelta audzēšana MMORPG nekā realitāte. Ideja, ka jūs varētu “izveidot” naudu no datora, risinot matemātikas uzdevumus, izklausījās smieklīga.

Tomēr būtībā tas ir Bitcoin ieguve. Neiedziļinoties specifikā, Bitcoins tiek izrakts, tāpat kā jebkurš cits dārgs resurss, izņemot ļoti sarežģītu problēmu risināšanu, ko var atrisināt tikai datori.

Tāpat kā ar īstajām raktuvēm, jo ​​vairāk jūs raktuvējat, jo grūtāk ir iegūt (atrisināt) monētas.

Šobrīd apgrozībā ir daudz vairāk Bitcoin valūtas, taču joprojām ir tikai neliela daļa citu valūtu. Pieprasījums pēc digitālās valūtas, piemēram, Bitcoin, joprojām nemainās, neskatoties uz to, ka tā vērtība ir 1/3 no augstākās virsotnes. Šis joprojām ir lielisks laiks, lai iegūtu Bitcoins, taču tas nevar būt viena mājas datora mērogā.

Izmaksas raktuvju Bitcoin

Kā jau minējām, Bitcoin kļūst grūtāk iegūt, kad jūs iegūstat vairāk no tā. Jo vairāk valūtas tiek izveidots, jo ilgāk šīs matemātikas problēmas kļūst datoriem atrisinātas. Tas nozīmē, ka viens dators, kas darbojas visu diennakti, nopelnīs daudz mazāk.

Gan Bitcoin cena, gan apgrozībā esošais daudzums ir padarījuši praktiski neiespējamu peļņas gūšanu no viena augstas klases mājas datora.

Tātad, jūs varat jautāt, kāpēc jāuztraucas par Bitcoin ieguvi? Labi, joprojām ir izdevīgi raktuves, taču jums ir jāorientējas uz specializētām “kalnrūpniecības saimniecībām”, lai samazinātu elektrisko izmaksu ietekmi. Kalnrūpniecības darbības, kas ir optimizētas šim konkrētajam uzdevumam, ir vienīgais veids, kā efektīvi nopelnīt Bitcoins.

Kā nopelnīt Bitcoins ātrāk

Papildus ieguldījumiem ieguves saimniecībās, kas var izmantot zemākas enerģijas izmaksas citās pasaules daļās, jūs varat arī nopelnīt Bitcoins, izmantojot personīgus ieguldījumus. Mūsdienās skaidras naudas konvertēšana uz Bitcoin ir daudz vienkāršāks process. Jums pat nav nepieciešams bankas konts. Lūk, kā ātri nopelnīt Bitcoins:

Kriptovalūtu biržas

Lai iegūtu Bitcoins vai jebkuru kriptovalūtu, jums ir nepieciešams maks. Jo īpaši digitālais maks. Šis maks ir kā bankas konts, kuram varat piekļūt tikai jūs, un tam ir savs unikālais ID un parole.

Seifu var iegūt, lejupielādējot vienkāršu programmatūras daļu vai reģistrējoties galvenajā kriptovalūtas apmaiņas platformā. Šīs biržas izveido savienojumu ar jūsu bankas kontu un izveido pirkšanu / pārdošanu Bitcoin dažu minūšu laikā. Dažas no populārākajām apmaiņas vietnēm ir Coinbase, Coinsquare, Bitstamp un Bitfinex.

Bitcoin Exchange plusi un mīnusi

Kaut arī šīs apmaiņas platformas padara Bitcoins nopelnīšanu diezgan vienkāršu, tām katrai ir savi plusi un mīnusi. Pirms šajās vietnēs ievietojat daudz naudas, izpētiet:

Ieteikumi

Vai vietnei ir laba reputācija Bitcoin kopienā? Vai viņiem agrāk ir bijušas problēmas ar pārskaitījumiem, naudas atmaksu utt.? Cik ilgi viņi tirgo Bitcoin?

Valūtas kursi un maksas

Apskatiet, cik tiek iekasēta valūtu pirkšana / pārdošana un noguldīšana. Vai viņi iekasē vienotu likmi vai procentus, kas atbilst darījumu lielumam? Tas ir svarīgi atcerēties, ja plānojat ieguldīt daudz naudas Bitcoin, jo tas ir gatavs augt.

Pirkšanas iespējas

Dažās platformās netiek piedāvātas daudzas norēķinu iespējas, savukārt citas atļauj pirkt PayPal un kredītkarti. Ja jūs aprobežojaties tikai ar pārskaitījumiem, starp darījumiem, iespējams, būs jāgaida nedēļas. Tas var padarīt Bitcoins nopelnīšanu par ļoti apgrūtinošu un sarežģītu procesu.

Pārbaude

Neatkarīgi no izvēlētās platformas jums būs jāpārbauda sava identitāte. Tajā būs vismaz personas identitāti apliecinošs dokuments ar fotogrāfiju. Dažās vietnēs ir nepieciešama otra identifikācijas forma (rēķins ar jūsu vārdu un adresi).

Tas ir paredzēts, lai pasargātu viņus un viņu klientus no krāpšanām, naudas atmazgāšanas un tirgus manipulācijām. Dažām apmaiņas vietām var būt arī ģeogrāfiski ierobežojumi. Tas parasti nav problēma ASV iedzīvotājiem.

Tilpuma vāciņi

Apmaiņas platformas atšķiras atkarībā no tā, cik daudz jums atļauts tirgoties ar Bitcoin dienā. Dažiem tas ir viens vai divi, tādām vietnēm kā Binance jūs varat veikt līdz pat 136 monētām.

Personiskā apmaiņa

Ja tiešsaistē skatāties Craigslist, Offerup un citu sludinājumos, jūs atradīsit Bitcoin izplatītājus, kas vēlas pārdot Bitcoins par zemāku likmi nekā biržas. Abas puses var izvairīties no darījumu maksām un uzreiz saņemt skaidru naudu vai Bitcoin. Tas acīmredzami ir nedaudz riskants pasākums, tiekoties ar svešiniekiem, lai apmainītos ar lielu skaidras naudas daudzumu.

Ir arī īpašas vietnes, piemēram, LocalBitcoins, kas arī jūs satiks ar cilvēkiem. Ja jums nepatīk ideja veikt personiskas apmaiņas, varat mēģināt meklēt Bitcoin bankomātus vai bankas, kas nodarbojas ar Bitcoins. Tomēr, iespējams, tos nav visvieglāk atrast, ja jūs nedzīvojat lielākajā metropoles pilsētā.

Fizisko bitkoīnu pirkšana

Dažiem nemanot, Bitcoins tiek kalti arī fiziskā monētā. Šīm monētām, protams, nav nozīmes faktiskajai valūtai, izņemot estētiku. Dažas no šīm monētām izskatās kā faktiskā valūta.

Protams, neatkarīgi no tā, kā viņi tiek kalti, tā būs viņu patiesā vērtība, neskatoties uz to, ka pārdevēji tos nosaka 1 BTC.

Citi veidi, kā nopelnīt Bitcoins

Bez kalnrūpniecības ir arī citi veidi, kā jūs varat nopelnīt Bitcoins bez apmaiņas. Šie ir daži likumīgi līdzekļi, lai nopelnītu Bitcoins.

Tiešsaistes spēles

Ir mobilās lietotnes un tiešsaistes spēles, kas izmaksā Bitcoin. Dažas no šīm spēlēm tiek tirgotas tieši Bitcoin entuziastiem, citām tā ir vēl viena izmaksu metode.

Ir arī tiešsaistes kazino, kuros varat laimēt naudu, spēlējot spēļu automātus, pokeru utt. Bitcoin vienmēr būs ātrākais veids, kā saņemt samaksu par tiešsaistes spēļu spēlēšanu.

Visuzticamākais spēlmaņu uzņēmums, kas maksā Bitcoin, ir Bovada.

Aptaujas un uzdevumi

Dažas vietnes atdos Bitcoins, ja veicat aptaujas vai veicat vienkāršus uzdevumus. Uzdevumi var nozīmēt jebko, sākot no video reklāmas skatīšanās, iesaistīšanās sociālajos tīklos vai pat grāmatu lasīšanas.

Pareizi, tur ir uzņēmumi, kas maksās lasītājiem Bitcoin. Viens no šādiem uzņēmumiem ir PaidBooks.

Jūs varat lasīt vecās klasikas, piemēram, Kad miegs mostas, Aiz laba un ļauna, Pudele dūmos, Lepnums un aizspriedumi un daudz ko citu. Paturiet prātā, ka vietnēm, kas piedāvā maksājumus, veicot tādus uzdevumus kā šie, būs smagas reklāmas un aizkavi, uz kuriem noklikšķināt.

Tā taču ir tehniski brīva nauda.

Apmaksāts rakstīšanai

Visbeidzot, bet ne mazāk svarīgi, ja jūs vēlaties iegūt daudz Bitcoin, nekonvertējot savu skaidru naudu, varat rakstīt kriptogrāfijas emuārus. Tagad tas var izklausīties kā kaut kas paredzēts tikai pieredzējušiem rakstniekiem, taču jūs kļūdāties.

The labākie kriptovalūtu emuāri vienmēr meklē vairāk amatieru investoru viedokļu par kriptogrāfiju.

Mazliet pakavējieties Bitcoin, apgūstiet pamatus, pēc tam nododiet savu personīgo stāstu lielākajiem emuāriem, kas maksā Bitcoin. Dažus no tiem varat atrast, tikai Google meklējot “emuārus, kas maksā Bitcoin”. Ir pat daži, kurus jūs varētu rakstīt par citiem priekšmetiem un joprojām nopelnīt tādā veidā.

Saglabājiet savus Bitcoins drošībā

Kā mēs jau minējām sākumā, lai tirgotos un nopelnītu Bitcoins, jums ir nepieciešams digitālais maks. Ne tikai jebkurš maks, drošs. Ja meklējāt Bitcoin makus internetā vai Google Play, jūs atradīsit neskaitāmus rezultātus.

Neuzņemiet pirmo redzamo seifa lietotni. Bitcoin izkrāpšana ir nikns, un drošība ir galvenā problēma.

Jā, jūs saņemat Bitcoin maku, reģistrējoties apmaiņas platformām, piemēram, Coinbase vai Binance. Tomēr, ja vēlaties nākotnē nodrošināt ietaupījumus, monētas jāuzglabā privātā makā. Ja šīs platformas kādreiz nolocītos vai tiktu slēgtas, jūsu Bitcoins tiktu zaudēts.

Pašlaik Bitcoin apmaiņai nav patērētāju aizsardzības. Tātad, mēs iesakām veikt vienu no divām lietām: iegādāties fizisku kriptovalūtas maku vai lejupielādēt programmatūras daļu, piemēram, Electrum vai Exodus. Šie maki būs jūsu personīgajā īpašumā, taču tos nevarēs izlauzties.

Bloķēts maks

Kāpēc Bitcoin maki nav ielauzami? Nu, paroles šiem makiem ir tik neticami garas, ka neviens hakeris nevar uzminēt vai piespiest maksimālo kombināciju skaitu. Tā ir vārdu virkne, ko sauc par “sākuma vārdiem” un kuru nekad nevar atiestatīt tāpat kā tradicionālās paroles.

Tagad, ja gadās ieguldīt aparatūras makā, kas ir fiziska krātuve, kas datus sūta un saņem bezvadu režīmā, jūs esat vēl drošāks. Datori var tikt apdraudēti, bet aparatūras maki – ne. Vienīgais veids, kā kāds zags no jūsu Bitcoin maka, ir tas, ja viņi burtiski aplaupa jūs personīgi.

Gatavošanās nākotnei

Cerams, ka šī īsā Bitcoin dokumentācija ir devusi jums nelielu skaidrību par to, kā darbojas šī digitālā revolūcija. Kriptovalūtai vēl ir tāls ceļš ejams, pirms mēs to sākam redzēt Starbucks vai Walmart kā maksājuma veidu.

Tas nenozīmē, ka tas nevar tur nokļūt. Apgrozībā ir vairāk nekā 21 miljons Bitcoins, šis skaitlis turpinās pieaugt – un tā būs arī tā vērtība.

Kad Bitcoin atkal palielināsies līdz 10 tūkstošiem? Bitcoin jākļūst par ETF vai biržā tirgotu fondu. Šis ir aktīvs, kas valūtas tirgos ir oficiāli atzīts konkurss.

Tas paziņo investoriem, ka tajā nav likviditātes, uzlaušanas, drošības caurumu, zādzību un tā tālāk. Bitcoins valdības lēmumos tika klasificēti kā īpašumi, un uz tiem attiecas turpmākie nodokļu noteikumi. Daļēji tāpēc lielāki uzņēmumi ir pieļāvuši Bitcoin pieņemšanu.

Kad Bitcoin sāks iegūt šos ETF sarakstus, tas pavērs jaunas investīciju durvis. Ne tikai privātie ieguldījumi, bet arī korporatīvās investīcijas un valdības.

Labāks veids, kā nopelnīt Bitcoin

Kriptovalūtu pasaule bieži var justies kā savvaļas savvaļas rietumi. Neskaidrībās par to, kā droši nopelnīt Bitcoin, ir viegli saprast, kāpēc ir bijis vajadzīgs tik ilgs laiks, lai pieņemšana kļūtu par galveno. Tas nenozīmē, ka pirms kustības jums vajadzētu kļūt par skatītāju un vienkārši gaidīt, kamēr Bitcoin drudzis atkal atgriezīsies.

Jo vairāk jūs uzzināsiet par Bitcoin un citām kriptovalūtām, jo ​​lielāks būs jūsu ieguldījumu portfelis. 3 komās jūs varat izmantot saīsni, izmantojot daudzus Bitcoin pieejamības šķēršļus. Mēs piedāvājam jaunu un intuitīvu tirdzniecības veidu.

Apskatiet to, ko mēs saucam par “viedo tirdzniecību”, izmantojot tirdzniecības robotus. Tas ir jauns un aizraujošs tirdzniecības veids, izmantojot tirdzniecības robotus un racionalizētu portfeļa pārvaldību.

Nesēdi tur, domādams, kā vajadzētu ieguldīt kriptovalūtās un nopelnīt Bitcoins; sāciet savu bezmaksas izmēģinājumu šodien un ļaujiet mums parādīt.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me