Kā darbojas režģa robots?

Mūsu rakstā “3Commas praktiskās rokasgrāmatas” mēs jau esam apsvēruši Grid Bot darbības pamatus. Mēs ļoti iesakām to apskatīt pirms šī raksta lasīšanas!

Ļaujiet mums īsumā atgādināt pamatus: lai palaistu GRID robotu, pietiek norādīt augšējo un apakšējo cenu robežu, kurā Bot darbosies, un cenu līniju līmeņu skaitu starp tām. Stratēģija rada virkni horizontālu pirkšanas un pārdošanas līmeņu, un Bots uzkrāj peļņu, cenai virzoties, “atlecot” tīklā..

Kādas ir mūsu GRID robota priekšrocības?

Kriptogrāfijas tirgū esošie roboti pārsvarā darbojas ar signālu starpniecību, lai sāktu un pabeigtu tirdzniecību, taču GRID robots ir atšķirīgs. 

GRID robots dara visu iespējamo, lai nopelnītu par katru cenu kustību, pērkot zemāk un pārdodot augstāk. Kad cena pazeminās – Bots uzkrāj izvēlēto aktīvu; kad cena paaugstinās – Bots pārdod. Tas darbojas visu diennakti, līdz cena pārsniedz tīkla robežas. Viss, kas tam nepieciešams, ir norādīt režģa apakšējo un augšējo cenu un katra līmeņa platumu, kur Bots pirks un pārdos monētas. 

Pārejam uz mūsu Grid Bot iestatījumiem. 

Lai to izdarītu, dodieties uz GRID robota lapu vai www.tradingview.com (neatkarīgi no tā, kas jums ir ērtāk) un sāciet skatīt dažādu monētu diagrammas. Manuālās analīzes un Grid Bot izveides mērķis, izmantojot “Manuālo stratēģiju”, ir atrast un atlasīt šādus tirdzniecības pārus, kur cena ir tuvu atbalsta līmenim, kas ir vissvarīgākais faktors veiksmīgai tirdzniecībai ar GRID botu. 

Padoms 

Atbalsta līmenis ir minimālais cenu līmenis uz noteiktu laika periodu. Parasti, sasniedzot šo līmeni, cena pagriežas un iet uz augšu.

Vislabāk ir meklēt monētas 4 stundu laikā un ilgāk. Vispiemērotākā būs tā monēta, kuras cena ir samazinājusies līdz spēcīgam atbalsta līmenim un tiek pastāvīgi atgrūsta. Tas ir, jūs varat redzēt, ka pircēji katru reizi atpērk “dibenu”. Ideālā gadījumā, protams, mums vajadzētu meklēt monētu ar lielāku nepastāvību; mums būs lielākas iespējas gūt peļņu, kamēr cena virzīsies uz augšu vai uz leju mūsu tīklā. 

Padoms

Augsts svārstīgums rada lielākus riskus, bet arī paver vairāk iespēju nopelnīt tirdzniecības laikā.

Izskatījis dažādas monētas un pielietojis tehniskās analīzes pamatiemaņas, mēs nolēmām koncentrēties uz ZRX / USDT pāri.

Šeit ir galvenie iemesli:

  • Cena atgriezās no spēcīga atbalsta līmeņa apakšas, no kuras pakāpeniski atkal var pakāpties augšup vai ievadīt diapazonu, t.i., tā iet uz augšu vai uz leju un pēc tam no šī kanāla. Tas ir tieši tas, kas mums vajadzīgs. Mērķis ir, lai cena pārvietotos mūsu kanāla robežās un pēc tam iet uz augšu. Pēc tam mēs varam droši aizvērt savu Botu un pāriet uz nākamo monētu;
  • RSI rādītājā ir vērojama spēcīga bullish atšķirība.

Padoms

Bullish divergence ir zemākā cenu diagrammas zemākā un augstākā rādītāja, šajā gadījumā RSI.

  • ZRX tirgus kapitalizācijas ziņā neved, taču kopā ar LEND tam ir daudz vairāk turētāju nekā citiem Defi žetoniem, kas ir svarīgs rādītājs tirdzniecībā.

Tātad, mums ir 300 USDT, un mēs vēlamies sakārtot ZRX / USDT pāri. GRID robots pats par sevi ir diezgan liels robots, kas nozīmē, ka jo vairāk līmeņu mēs izveidosim, jo ​​vairāk rezerves bilances mums būs nepieciešams.

Sāksim iestatīt mūsu Bot. Pārejiet uz 4 stundu laika grafiku (labāks līmeņu pārskats) un pielāgojiet diagrammu tā, lai cena virzītos no mūsu spēcīgā atbalsta līmeņa apakšas uz kanāla augšpusi, kur cena kādu laiku var pārvietoties mūsu tīkla iekšpusē. Mēs iestatījām režģi tā, lai apakšējie un augšējie režģi sasniegtu kanāla zemāko un augšējo cenu. Tādā veidā cenu kustība tīklā pēc iespējas biežāk sasniegs katru līmeni. Ja 4 stundu laika grafiks nav ērts, precizitātei varat izvēlēties 15 minūšu laika periodu (ir svarīgi, ja režģis nav tik liels un platums ir mazāks par 1%).

Pēc tam režģa robota iestatījumos iestatiet šādus parametrus:

Pāris: ZRX / BTC

Augšējā robeža: 0,4250

Zemākā robeža: 0,3065

Režģa līniju skaits: 30

Daudzums vienā režģī: 33 ZRX (minimālā summa par katru darījumu, nedaudz virs 10 USD)

Investīciju summa: 272 USD

Bota palaišanas cena: 0,3174

Režģa platums: 0,96% ~ 1,31%

Kopējais režģa laidums: 38%

Kad režģa robota iestatījumi ir pabeigti, noklikšķiniet uz “Izveidot”. Pēc tam noklikšķiniet uzlabi”Saņemot ziņojumu“ Bots ir veiksmīgi izveidots ”. Pēc tam mūsu Grid Bot ir gatavs darbam, taču tas vēl nav palaists. Pārbaudiet visus robota iestatījumus sadaļāMani režģa roboti“Sadaļa zem diagrammas (ja nepieciešams, varat noklikšķināt”)Rediģēt”Un izlabojiet iestatījumus); kad esat apmierināts ar iestatīšanu – sāciet! Lai palaistu robotu, noklikšķiniet uz “Iespējot.”

Tālāk Bots vēlreiz jautās, vai mēs esam pārliecināti par savu rīcību; ja jā, mēs apstiprinām, noklikšķinot uzApstiprināt“Poga.

Un visbeidzot, bet ne mazāk svarīgi: lai Grid Bot darbotos, mums jāiegādājas nepieciešamais ZRX daudzums; to var izdarīt manuāli, izmantojot viedās tirdzniecības termināli, vai vienkārši noklikšķiniet uz “Tirgus pirkšana“Poga.

Pēc tam mūsu GRID Bot sāks darboties, proti, veiks biržā limita pasūtījumus, un katrā cenu kustībā un katra limita pasūtījuma izpildē tas atkal un atkal atjaunos visus piepildītos pasūtījumus un nesīs peļņu ar katru cenu kustību mūsu režģī.

Ja GRID Bot iestatījumos noklikšķinām uz pāra (mūsu gadījumā tas tā ir ZRX / USDT), tiks atvērta diagramma, kurā parādīts pats režģis un izpildītie uzdevumi. Laiku pa laikam, atverot diagrammu, mēs iegūsim attēlu ar dažiem Bot analytics. Arī “Mani režģa robotiSadaļā blakus jūsu Bot datiem labajā pusē redzēsiet realizēto peļņu. Ja nepieciešams, jūs varat apturēt Botu, pagaidīt 30-60 sekundes (lai Bots varētu atcelt visus ierobežotos pasūtījumus biržā), veikt izmaiņas režģī, saglabāt un palaist to vēlreiz.

Turklāt, ja mēs noklikšķināsim uz mūsu GRID robota galvenes, tas atvērs lapu ar mūsu atvērto pozīciju un visiem izvietotajiem limita pasūtījumiem, limita pasūtījumi bloķēs līdzekļus, kas botam nepieciešami, lai darbotos. Arī šajā lapā jūs varat eksportēt visus ar jūsu bot saistītos datus.

Kāds ir labākais laiks, lai izietu no GRID robota? 

Ideāls laiks, lai apturētu Bot un to aizvērtu, ir tad, kad cena iet visu ceļu no apakšas uz augšu un no režģa. Ja cena nokritās zem režģa apakšas, būtībā ir divas iespējas: gaidīt, kamēr cena atgriezīsies režģī, vai apturēt Bot. Tas nozīmētu, ka jūsu makā glabāsies nepārdotas (mūsu gadījumā ZRX) monētas. Jūs varat mēģināt pārdot un gūt peļņu no monētām, kas iestrādātas jūsu makā, izmantojot Smart Trade rokasgrāmatas termināli un viedās pārdošanas rīku. Ja mūsu makā ir pieejams atlikums, varat izmantot “Vidējais vērtējums” un gūt peļņu. Tādējādi mēs gūsim peļņu gan no Grid Bot, gan no Smart Sell darījuma.

==================================================== =====================

Pārbaudīsim mūsu GRID Bot progresu nākamajā dienā.

Kā redzam no diagrammas, ZRX cena ir pieaugusi, un Bots strādā un gūst peļņu. Iepriekš mēs minējām, ka, lai gūtu ievērojamu peļņu no katras cenu kustības, jums jāievada lielāka summa, nekā mēs izmantojām, piemēram, mērķiem. Tomēr mūsu Bots darbojas labi un uzrāda pozitīvus rezultātus.

Kā jūs sekojat Bota sniegumam?

Diagrammas apakšdaļā mēs redzam zīmes “B”, “S” vai “BS”.

BNozīmē, ka Bots nopirka šeit;

S“Nozīmē, ka Bots šeit pārdeva;

BSNozīmē, ka Bots šeit nopirka un pārdeva.

Darījumu pārskatā mēs redzam visus ienākumus, kurus Botam izdevās panākt. Noklikšķinot uz “Rādīt visus darījumus”, jūs redzēsiet pilnīgu priekšstatu par jūsu Grid Bot veiktspēju.

Nu, šeit mēs esam! Tagad, sapratis Grid Bot darbu pēc piemēriem, jūs varat to viegli iestatīt, sākt tirdzniecību un gūt peļņu!

Un, ja jūs vēl neesat izmēģinājis mūsu platformu, tagad ir labākais laiks to izdarīt!

Reģistrējieties vietnē 3Commas un iegūstiet trīs dienu bezmaksas piekļuvi visām funkcijām, kā arī 50% atlaidi, pērkot gada abonementu.! 

Veiksmi!

Atruna: šī raksta saturs nav paredzēts finanšu konsultācijām, un pret to nevajadzētu izturēties. 3commas un tā autori neuzņemas nekādu atbildību par jūsu peļņu vai zaudējumiem pēc šī raksta izlasīšanas. Raksts ir iesniegts, lai lasītājiem sniegtu vispārīgu informāciju. Šeit aprakstīta tikai personīgā pieredze. Lietotājam pašam jāveic neatkarīgs pētījums, lai pieņemtu pamatotus lēmumus par ieguldījumiem kriptogrāfijā.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me