Robotu kauja beidzas 14. decembrī. Ir pienācis laiks runāt par balvu sadalījumu visiem uzvarētājiem.

1. vieta

PRO abonēšana uz 6 mēnešiem + merch + drop + NFT.

2. un 3. vieta

PRO abonements uz 4 mēnešiem + merch + drop + NFT.

4. un 5. vieta

PRO abonements uz 2 mēnešiem + merch + drop + NFT.

Sākotnēji mēs plānojām apbalvot visus dalībniekus, kuri pārspēja mūsu mājas 3Commas Gordon Bot rezultātus, ar pilieniem un 2 nedēļu abonementiem. Bet konkursa laikā Gordons uzrādīja fenomenālus rezultātus, tāpēc mēs nolēmām apbalvot vairāk dalībnieku.

PlotX

Dalībnieki, kuri nokļūs 25 labākajās vietās, saņems pilienu no mūsu partneriem PlotX bPlot žetonos. 

bPlot ir žetoni, kurus var nosūtīt tikai vienu reizi. Lai tos pārveidotu par Plot token, jums:

  1. Dodieties uz PlotX platformu https://app.plotx.io/;
  2. Izvēlieties tirgu, par kuru vēlaties prognozēt. Ir pieejami ETH un BTC tirgi;
  3. Veiciet prognozi, atlasot bPlot žetonus.
  4. Pēc tam, kad likme būs spēlēta, jūs saņemsiet Plot žetonus.

Lasiet vairāk par to, kā darbojas PlotX prognozes šeit.

Kas ir PlotX? 

PlotX ir decentralizēts ar brīvības atņemšanu nesaistīts prognožu protokols, kurā pasūtījumu grāmatas vietā tiek izmantots automatizēts tirgus veidotāja modelis (AMM). Šī pieeja ļauj izveidot likviditātes portfeļus, lai atbalstītu tirgu un sadalītu balvas.

Platforma pašlaik ir beta testēšanas stadijā Ethereum mainnet, un tai ir pieejami divi tirdzniecības pāri: BTC-USDT un ETH-USDT.

Lai piekļūtu tirgiem, jums jāpievieno Metamask vai jebkurš cits maks, kas atbalsta “Wallet Connect”. PlotX ir pieejami trīs laika periodi: 4 stundu, dienas un nedēļas. Lietotāji var arī paredzēt turpmāko cenu uzvedību un sastādīt prognozi.

Platformas tirgi laika gaitā iziet vairākos posmos: prognožu saņemšana, rezultātu gaidīšana, rezultātu reģistrēšana, atlīdzības sadalīšana. Tas ļauj katram dalībniekam prognozēt un sekot notikumu attīstībai. Pieņemsim, ka kāds no dalībniekiem nepiekrīt rezultātiem stadijā, kurā rezultāti tiek fiksēti. Tādā gadījumā viņiem ir iespēja sākt strīdu, kas savukārt aktivizē atrisināšanas mehānismu.

Visos PlotX prognožu tirgos jums ir jāizvēlas sviras starp 1X un 5X, kur minimālais zaudējums nepareizas prognozes gadījumā ir 20% no noteiktās summas, un maksimālais ir viss depozīts.

Tirdzniecības iespējas ir saistītas ar pamatā esošajiem aktīviem, tāpēc aktīvu cenas noteikšanu veic orākuls. PlotX ir integrējis Chainlink un Provable risinājumus, lai prognozes apstrādātu ar ārējām pēdiņām.

Platformas izstrādātāji strādā pie mērogojamības risinājuma, lai palielinātu darījumu ātrumu, izmantojot Matic Network. Tas arī ļaus izveidot tirgus ar īsākiem laika posmiem, izmantojot blakusķēdes. 

PlotX uzsāks arī savu tirgu prototipu, izmantojot Elrond blokķēdi, kas samazinās komisijas maksu un palielinās tīkla joslas platumu.

Lineāra

Vēl viens konkursa partneris ir Linear.

Linear piešķirs LINA žetonus 50 labākajiem tirgotājiem.

Kas ir lineārs?

Linear Finance ir vairāku ķēžu saderīgs, decentralizēts delta-one aktīvu protokols, kas ļauj rentabli un uzreiz radīt, pārvaldīt un tirgot sintētiskos aktīvus. Lineāro platformu atbalsta LINA ERC-20 marķieris un sintētiskie aktīvi, kas galvenokārt balstīti uz citām ar EVM saderīgām blokķēdēm.

Delta One ir atvasināts aktīvs, kas ieguldītājam piešķir tādu pašu cenu kā tad, ja ieguldītājam pieder pamatā esošais aktīvs. Tas to atšķir no aktīva bez delta, piemēram, opcijas, kurai ir asimetriska izmaksa, kā rezultātā atvasinātajam instrumentam un pamatā esošajam aktīvam ir atšķirīgas cenas.

Vienkārši sakot USD 1: 1

Linear Finance galvenās iezīmes: 

  • Zemas maksas: minimālas darījumu maksas un tūlītēja izpilde katrā protokola posmā.
  • Drošība: Linear Finance tirdzniecības biržas taisnīgums un pārredzamība, kā arī sistēmisko risku mazināšana.
  • Pārrobežu ķēžu saderība: Apmaiņa ir veidota uz Ethereum ar savstarpēju saderību, sākotnēji uz Binance Smart Chain, un ļauj sazināties ar DeFi ekosistēmu.
  • Liquids +: Standarta šķidrumu papildinājumi un uzlabojumi (digitālie aktīvi, preces, forex un tirgus indeksi).

Uzvarējušos robotus pārbaudīs, vai tie atbilst konkursa noteikumiem pēc konkursa beigām. Ja dalībnieks izmantoja nākotnes līgumu tirgus vai piesaistīto tirdzniecību, viņi zaudēs tiesības pieprasīt balvu. 

Paturiet prātā, ka pat tad, ja konkursā ir 3 roboti, jūs kvalificēsieties tikai 1 balvai.

Piemērs: Visaugstāk novērtētā robota īpašnieks iegūs PRO abonementu uz 6 mēnešiem + 3Commas zīmola preces + Linear drop + PlotX NFT!

Ja otrais labākais robots pieder arī tam pašam lietotājam, balvu par otro vietu saņem nākamais dalībnieks utt.

TLDR:

1. vieta – PRO abonements uz 6 mēnešiem + merch + bPlot drop + LINA drop + NFT

2.-3.vieta – PRO abonements uz 4 mēnešiem + merch + bPlot drop + LINA drop + NFT

4.-5. Vieta – PRO abonements uz 2 mēnešiem + merch + bPlot drop + LINA drop + NFT 

6.-25. Vieta – bPlot drop + LINA drop + PRO abonements uz 2 nedēļām

26.-50. Vieta – LINA kritums

 

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me