ieguldot kriptovalūtā

Jau ilgu laiku ieguldījumus kriptovalūtās neliela veltītu investoru grupa uzskatīja par neapdomīgu ieguldījumu. Šajā brīdī lielākā daļa cilvēku ir dzirdējuši par gigantisko peļņu, ko tā var radīt, kā arī par ievērojamiem trūkumiem, no kuriem cieta daži investori. 

Kriptovalūtas raksturīgā iezīme ir tās lielais svārstīgums. Tāpēc visiem ieguldītājiem un tirgotājiem būtu jāņem vērā visi riski un nepārtraukti jāpielāgo savas stratēģijas, lai saglabātu augstāko līmeni. Šajā rakstā mēs iedziļināsimies dažāda veida ieguldījumu stratēģijās, lai palīdzētu jums pieņemt pareizo lēmumu.

Investīcijas un tirdzniecība: kāda ir atšķirība?

Neskatoties uz dažiem resursiem, kas jums norāda pretējo, ieguldījumi un tirdzniecība ir divas dažādas metodes, kā gūt peļņu no kustībām finanšu tirgos. Kaut arī viņiem ir viens un tas pats mērķis, šīs metodes viņiem tuvojas atšķirīgi. 

Lūk, kā mēs varam apkopot atšķirības starp ieguldījumiem un tirdzniecību:

 • Periods – Ieguldīšana ir ilgtermiņa saistības. Bieži ir gadījumi, kad investori savus aktīvus glabāja gadiem un pat gadu desmitiem. Tirdzniecība notiek daudz īsākos laika periodos: dienas, mēneša vai ceturkšņa laika posmos. Viņi galvenokārt izmanto ātru cenu svārstības, kuras investori parasti ignorē.
 • Darījumu biežums – Kā papildinājums iepriekšējai atšķirībai, ir zināms, ka tirgotāji veic daudz vairāk pasūtījumu. Tā kā īstermiņa cenu izmaiņas pašas par sevi nevar gūt ievērojamu peļņu, tirgotājiem šis fakts ir jāatlīdzina ar lielāku tirdzniecības apjomu. Investori mēdz iesaistīties mazāk darījumos.
 • Riski – Neviena metode mijiedarbībai ar kriptovalūtu tirgu nav bez jebkādiem riskiem. Tomēr tirdzniecība tiek uzskatīta par pieeju ar lielu risku / lielu ienesīgumu. Tas, ka tirgotāji veic vairāk darījumu, nozīmē, ka viņi ir pakļauti gandrīz ikdienas riskiem. Investējot peļņa krājas ļoti pakāpeniski. Riski joprojām pastāv, taču tie nav tik lieli.
 • Attieksme – Tirdzniecībai ir nepieciešamas vairāk tehnisko iemaņu, un ieguldījumiem nepieciešama dziļāka tirgus izpratne. Daudzos veidos investori pēta tirgus psiholoģiju, un tirgotāji vairāk domā par skaitļiem un diagrammām.

Divi kriptogrāfisko ieguldījumu stratēģiju pamati: fundamentālā analīze vs. Tehniskā analīze

 Fundamentālās analīzes pamatā ir tas, kā aktīvu cenu ietekmē tirgus kustības un jaunumi uzņēmuma iekšienē. Šie faktori ietver augstākās vadības finanšu pārskatus, peļņas normas, kriptovalūtu ziņas, politiskus notikumus un pat dabas katastrofas. Balstoties uz šiem pamatā esošajiem spēkiem, analītiķi var novērtēt, vai aktīvam ir par zemu vai pārāk augstu cenu.

 Tehniskajā analīzē tiek izmantotas cenu diagrammas, pretestība un atbalsts, rādītāji, modeļi un pagātnes tendences, lai prognozētu turpmākās cenu izmaiņas. Citiem vārdiem sakot, tas tirgus dalībniekiem sniedz visaptverošu pārskatu par iepriekšējo darbības statistiku. Turklāt tas pēta pieprasījuma un piedāvājuma spēku mijiedarbību, kas, domājams, arī ietekmē cenu.

Galvenās atšķirības starp abām pieejām var aprakstīt šādos punktos:

 • Fundamentālā analīze ņem vērā ilgākus aktīvu vēstures periodus. Šajā kontekstā fundamentālo analīzi, visticamāk, izmantos ilgtermiņa tirdzniecībai. Tehniskā analīze labāk piemērota īstermiņa un šūpoles tirgotājiem.
 • Investori parasti izmanto fundamentālo analīzi, savukārt tirgotāji dod priekšroku tehniskajai analīzei. Pirmais informē ieguldītājus par to, vai viņiem vajadzētu pirkt un turēt aktīvu noteiktu laika periodu, bet otrais – par ātru peļņu.
 • Fundamentālajā analīzē tika atzīts, ka aktīvu ietekmē ne tikai pagātne. Tehniskajā analīzē parasti netiek ņemti vērā pašreizējie notikumi, bet gan tiek pētīts, kā aktīvs rīkojās agrāk.
 • Tehniskā analīze ir labāka, lai noteiktu īsto laiku ienākšanai un iziešanai no tirgus, savukārt fundamentālā analīze pēta valūtas patieso vērtību.

Kā ieguldīt kriptovalūtās 101: fundamentālās investoru stratēģijas

Interesanta analoģija attiecībā uz ieguldījumiem kriptonaudā ir tā, ka tie vairāk līdzinās pārtikas diētām. Dažas pieejas var uzņemt vienu cilvēku un izrādīties citam pilnīgi bezjēdzīgas. Tātad kā ieguldītājam jūsu mērķis nav atrast visizdevīgāko stratēģiju, bet gan to, pie kuras ilgtermiņā varat pieturēties.. 

Ja redzat pārāk labu stratēģiju, lai tā būtu patiesa, visticamāk, tas ir reklāmas triks. Mēs izskatīsim visbiežāk izmantotās stratēģijas pa vienam, neņemot vērā to trūkumus. Jo vairāk būsi informēts par labo un slikto, jo labākus rezultātus sasniegsi.

Zemāk ir norādīti 9 labākie veidi, kā sākt ieguldīt kriptokursā.

1. Ilgtermiņa ieguldījumi (HODL)

HODL ir apzināta nepareiza vārda “turēt” pareizrakstība. Stratēģija ir vērsta uz kriptogrāfijas turēšanu ilgu laiku, neizmantojot naudu. To galvenokārt izmanto ieguldītāji iesācēji, jo to ir viegli izpildīt un vienkārši. Stratēģijas jēdziens ir balstīts uz vispārēju cerīgu noskaņojumu par kriptonauda tirgu.

Nav galīgas atbildes par to, vai ilgtermiņa ieguldījumi ir pareiza pieeja investoriem. HODL dod ieguldītājiem peļņu īpašos apstākļos – kad tirgus iet uz augšu. Šajā kontekstā jūs patiešām varēsiet nopelnīt naudu, vienkārši turoties pie sava aktīva, kamēr tā vērtība pieaug.

Pilnīgi godīgi sakot, ilgtermiņa ieguldījumus dažreiz uzskata par nerentablu stratēģiju. Lai gan to var veiksmīgi izmantot, tas neatstāj nekādas iespējas gūt peļņu, kad tendence mainās. Turoties pie HODL-ing, jūs varat palaist garām dažādas izdevīgas iespējas, kuras sniedz sarežģītākas stratēģijas.

PROS

 • Vienkārši
 • Labi augšupejošu tendenču laikā

CONS

 • Nav pietiekami niansēts
 • Šausmīgi lejupslīdē
 • Būtiski iespējamie zaudējumi

2. Vidējā pozīcija un pēc tam HODL (vai Smart Holding)

Vidējās pozīcijas izveidošana nozīmē vidējās kriptovalūtas cenas iegādi. Kripto tirgus nestabilitātes dēļ aktīva pirkšana nelielās daļās ir lieliska izvēle garo pozīciju veidošanai. Galvenokārt investori to spēlē droši – bez pārāk liela riska, bet arī ar mazāku iespējamo ieguvumu. 

Jūs varat brīvi izlemt aktīva pirkšanas grafiku – mēnesi, nedēļu, divas nedēļas, katru dienu utt. Ir divas visizplatītākās vidējā līmeņa noteikšanas stratēģijas: dolāra un vidējās vērtības vidējā aprēķināšana. Pirmais nozīmē, ka regulāri jāiegulda vienādi kriptogrāfijas dolāru daudzumi.  

Ar otro ieguldījumu iegulda portfelī, pamatojoties uz iepriekš veikto procentuālo pieaugumu vai zaudējumiem. Tas dod jums iespēju izvēlēties, vai vēlaties izlaist konkrētu mēnesi, cenšaties pirkt tikai uz iegremdēšanu utt.

PROS

 • Pieejams
 • Izvairās no spontāniem lēmumiem
 • Mazāk gadījumu ar sliktu laiku

CONS

 • Nav ņemta vērā mainīgā vide 
 • Vairāk maksu
 • Var izraisīt zemāku atdevi

3. Tirdzniecība: pirkšana zemā līmenī un augsta pārdošana

Stratēģijas nosaukums ir pats par sevi saprotams – pērciet, kad domājat, ka aktīva cena ir nokritusies pietiekami zemu, un pārdodiet pēc tam, kad tā vērtība ir pieaugusi. Lēmums par to, kādu kriptogrāfiju iegādāties, ir balstīts uz vēsturiskajām vērtībām un pašreizējiem tirgus apstākļiem. Lai arī var būt grūti konsekventi izmantot šo stratēģiju, tā ir sasniegusi pienācīgu popularitātes līmeni.

Lai aizsargātu savu peļņu ar šo stratēģiju, investori bieži nosaka stop-loss. Daži iet vēl tālāk un izmanto tehnisko analīzi un pērk / pārdod, pamatojoties uz atbalsta līmeni, mainīgajiem vidējiem rādītājiem utt. Ieteicams arī investoriem sekot līdzi darījumu maksām un portfeļa samazinājumam.

Tomēr investoriem var būt grūti noteikt, kad cena kļūst pārāk augsta vai pārāk zema. Daudziem investoriem ir jāatrod līdzsvars starp vēlmi gaidīt, lai palielinātu peļņu, un jūtas apmierināti ar esošajiem. Eksperti iesaka papildināt šo stratēģiju ar citiem rīkiem, piemēram, mainīgajiem vidējiem rādītājiem un kopējo tirgus noskaņojumu.

PROS

 • Piemērots iesācējiem un pieredzējušiem investoriem
 • Gūst labumu no tirgus panikas pārdošanas
 • Darbojas dažādos tirgos, tostarp sānos

CONS

 • Nepieciešama izpēte
 • Lielākās daļas aktīvu neprognozējamība
 • Psiholoģiski šķēršļi pirkšanas / pārdošanas brīdī

4. Tirdzniecības robota izmantošana dienas tirdzniecībai

Tirdzniecības bot dienas tirdzniecībai

Automatizētā programmatūra veic tādu pašu darbību kā tirgotājs, bet ar parametriem, kas ierakstīti programmā. Lielākā daļa tirgotāju izmanto jau izgatavotus tirdzniecības bitus, taču daži izvēlas izmantot savas programmēšanas prasmes un tās izveidot. Lai gan pirmo ir vieglāk īstenot, otrais ļauj labāk kontrolēt stratēģijas.

Tirdzniecības robotprogrammās integrētās tirdzniecības stratēģijas parasti ir vienkāršas un strukturētākas. Tā kā tie ir jāsadala vairākās aktivitātēs, tie nevar būt pārāk sarežģīti. Pretējā gadījumā uzgaļu būs grūti konfigurēt, un tas radīs tirdzniecības kļūdas.

Tiem, kas pērk iepriekš sagatavotas stratēģijas tirdzniecības platformās, jāapzinās riski. Jūs varat gūt ievērojamu peļņu, jo robots ātri reaģē uz tirgus izmaiņām, var tirgoties visu diennakti un nav emociju. Tajā pašā laikā, ja jūsu stratēģija ir kļūdaina, jūs varat beigties ar zaudējumu virkni.

PROS

 • Minimāla apkope
 • Mazāk psiholoģiska spiediena
 • Simtiem tirgu un aktīvu, kas jāuzrauga

CONS

 • Pastāvīgu zaudējumu automatizācijas riski
 • Nepieciešamas dažas programmēšanas prasmes 
 • Nespēja verificēt radītājus

5. Tirdzniecības robota izmantošana ieguldīšanai

Investīciju procesa automatizēšana ir retāk sastopama nekā tirdzniecība. Iemesls ir tāds, ka tirdzniecības robotu mērķis ir ātra tirgus analīze un rīkojumu izpilde, kas bieži nav galvenais ieguldījumu mērķis. Tomēr, ļaujot robotam pārvaldīt savu portfeli ar stop-loss un izvēlēties zema riska stratēģijas, var iegūt auglīgus rezultātus. 

Dažādiem robotiem ir dažādas funkcijas, un investori tos izvēlas atkarībā no viņu stratēģijas. Paturiet prātā, ka daudzas funkcijas netiks piemērotas, ja, piemēram, ilgtermiņā meklējat savus aktīvus.

Lai gan automatizētām investīcijām ir daudz priekšrocību, tā ne vienmēr ir labākā izvēle visiem. Gadījuma investori nav galvenā robotu auditorija, un bez tiem viņiem varētu būt labāk. Bet, ja jūs plānojat veikt konsekventus ieguldījumus un vēlaties maksimāli palielināt ar risku pielāgotu atdevi, jūs varat gūt daudz priekšrocību no automatizētām platformām.

PROS

 • Izņem emocijas
 • Uztur investorus disciplinēti
 • Atbalsta vairākus kontus

CONS

 • Nav pilnīgi brīvroku risinājums
 • Nav labākā izvēle ilgtermiņa investoriem
 • Krāpnieku risks

6. Valūtas un maiņas arbitrāža

Kriptovalūtu biržas atšķiras pēc likviditātes, tirdzniecības apjoma un pēc tam arī cenu noteiktiem aktīviem. Tirgus izmaiņas atšķirīgi ietekmē mazās un lielās valūtas. Parasti lielākām biržām ir zemāki kursi. Izmantojot arbitrāžas stratēģiju, tirgotāji iegādājas tur aktīvus un pārdod tos mazākās biržās. 

Bieži vien laika niša būs arī pēc lielām biržām, kad notiks cenu izmaiņas, un pirms tās notiks mazās biržās. Tā kā cenas vienlaikus netiek koriģētas, varat izmantot šīs cenu atšķirības. Stratēģija ir vienkārša, bet prasa daudz laika un centību. 

Lai maksimizētu peļņas iespējas, jums jāpalielina tirdzniecības apjoms. Cenu izmaiņas ne vienmēr ir būtiskas, tāpēc jums tas jāatlīdzina, ieguldot pienācīgu daudzumu kriptonauda. Visbeidzot, ieguldītājiem ir jāmeklē darījumu, depozītu un izņemšanas maksas, kas var aizņemt ievērojamu daļu no viņu peļņas.

PROS

 • Tūlītēja peļņa
 • Daudzas apmaiņas un valūtas, no kurām izvēlēties
 • Izmanto nepastāvības priekšrocības

CONS

 • Maiņas maksa
 • Kapitāla prasības

7. ICO Investing (sākotnējie monētu piedāvājumi)

SIO ir kopfinansēšanas metode, kurā tehnoloģiju veidotāji pārdod žetonus, kurus vēlāk pēc uzņēmuma darbības sākšanas aizstās ar altkoīniem. Ieguvums ir tāds, ka žetonus var tirgot biržās, un laika gaitā to vērtība var ievērojami palielināties.

Ir divas galvenās ICO ieguldījumu stratēģijas, kas būtībā ir pretējas pieejas. Pirmais, pagriežot, nozīmē iegādāties žetonus un tirgot tos gandrīz nekavējoties. Ja pēc marķiera ir labs pieprasījums un uzņēmums tiek uzmundrināts, varat gūt labu peļņu. Tomēr, ja sākotnēji veicat nelielu ieguldījumu, ieguvumi var nebūt milzīgi.

Alternatīvi investori var izvēlēties turēšanas metodi. Šīs taktikas priekšnoteikums ir tāds, ka ieguldītāji uzskata uzņēmumu un tā tehnoloģiju ļoti daudzsološu un paļaujas uz viņu nākotnes panākumiem. Tas prasīs dažus pētījumus. Pirms ieguldīšanas jums būs jāizdomā viņu biznesa modelis, izstrādes komanda, kopējais piedāvājums un inflācija utt.

PROS

 • Augsta potenciālā sākotnējā ieguldījuma atdeve
 • Augsta likviditāte
 • Pieejams visiem

CONS

 • Galējas cenu svārstības
 • Nav īpašumtiesību
 • Ponzi shēmu un izkrāpšanas risks

8. Investoru fondu pārvaldīšana

Ieguldījumu portfeļa pārvaldība ietver ieguldījumu organizēšanu un uzturēšanu, lai sasniegtu konkrētus mērķus. Atkarībā no šiem mērķiem ieguldītāji var izvēlēties dažādas stratēģijas, aktīvu sadali, riska pārvaldības metodes utt.

Viena no pieejām ir pasīvā vadība. Šajā gadījumā ieguldītājiem parasti ir pamatlīdzekļu sadalījums un viņi nemēģina pārspēt tirgus apstākļus. Tā kā tas nav saistīts ar aktīvu tirdzniecību, saistītās maksas ir diezgan zemas.

Savukārt aktīva vadība nozīmē investīciju izvēli, lai pārspētu kādu tirgus etalonu. Tas ietver augstākas maksas, un daži pētījumi liecina, ka tas nerada konsekventu peļņu, kā reklamēts.

PROS

 • Nav pārāk sarežģīti
 • Daudzveidīgi ieguldījumi
 • Regulārs ienākumu avots

CONS

 • Ieejas un izejas maksa
 • Ierobežota aktīvu izvēles kontrole
 • Nodokļu neefektivitāte 

9. Ieguve un visu iepriekš minēto stratēģiju apvienošana

Debates par to, kura stratēģija ir labāka, nekad nebeidzas. Dienas beigās jebkurš portfeļa pārvaldnieks un analītiķis piekrīt, ka jūs varat sasniegt savus ieguldījumu mērķus dažādos veidos. Nav pareizas atbildes, kas neapšaubāmi dos jums peļņu, tāpēc jums jākļūst adaptīvākam un jāapvieno stratēģijas, ja uzskatāt, ka tās šādā veidā darbosies labāk..  

Visām iepriekš aprakstītajām stratēģijām ir unikāls funkciju kopums, un investori var savā labā manipulēt ar stiprām un vājām pusēm. Piemēram, jūs varat apvienot aktīvās un pasīvās stratēģijas. Pirmais, visticamāk, būs ienesīgāks, un otrajam vajadzētu dot konsekventākus rezultātus. 

Tomēr ir grūtības. Tāpat kā nav ideālu stratēģiju, nav arī “pareiza” veida stratēģiju apvienošanai. Un, ja jums šķiet, ka jums ir pietiekami daudz zināšanu un resursu, varat izmēģināt savas prasmes kalnrūpniecībā vai kādā citā kriptogrāfiskā darbībā, kas atbilst jūsu stilam.

PROS

 • Ņem labāko no abām pasaulēm
 • Pazemināti fonda izdevumi
 • Labāka riska pārvaldība

CONS

 • Nepieciešamas plašākas tirgus zināšanas
 • Nepareizu kombināciju risks

Lietas, kas jāņem vērā, pirms izveidojat stratēģiju ieguldījumiem kriptovalūtā

Katram veiksmīgam ieguldījumam ir labi uzrakstīta, izmērāma un atkārtojama stratēģija. Problēmas sākas, kad investori pāriet no iepriekš sagatavotām stratēģijām uz savu izveidi bez īpašas apspriedes. Daži no galvenajiem jautājumiem, kas jums jāņem vērā, lai izstrādātu stratēģiju, ir šādi:

 • Jūsu pašreizējā finansiālā situācija – Rūpīgam finanšu plānam vajadzētu būt jūsu pirmajam solim. Nav garantiju, ka investīcijas dos lielu peļņu. Tātad, kāds ir jūsu ienākums pēc nodokļu nomaksas vs. izdevumu devu un cik daudz naudas jūs varat ērti piešķirt ieguldījumiem?
 • Jūsu riska tolerance un vēlamā atdeve – Jūsu riska pārvaldības plānā un turpmākajā stratēģijā jāņem vērā specifisko aktīvu kategoriju raksturīgie riski. Cik lielu risku jūs esat gatavs uzņemties, lai iegūtu lielāku ieguldījumu atdeves potenciālu?
 •  Laika skala, ar kuru jūs gatavojaties strādāt – Stratēģija ilgtermiņā, t.i., gadu desmitiem, daudz atšķirsies no stratēģijas, kas izstrādāta vairākus gadus. Vai jūs ietaupāt pensijām, vai arī jums nepieciešama īsāka un drošāka stratēģija?
 • Piemērojamība dažādās tirgus vidēs – Investoriem jāatzīst, ka tirgus ne vienmēr ir viņu pusē. Kā jūsu stratēģija darbotos dažādos apstākļos, un vai jūs zināt tās stiprās / vājās puses??
 • Jūsu ieguldījumu stratēģijas efektivitātes rādītājs – Stratēģijas ir laiku pa laikam jāpārskata un jāpielāgo. Vai jūs zināt, kā novērtēt, vai stratēģija atbilst jūsu ieguldījumu mērķiem?

FAQ

Ir jēga, ja jums ir daži jautājumi par ieguldījumu stratēģijām un kriptovalūtu tirgu kopumā. Šeit ir daži izplatītie jautājumi no kriptogrāfijas investoriem:

Kas man ir nepieciešams, lai sāktu ieguldīt?

Kriptovalūtu tirdzniecības platformas, piemēram, 3commas, sniedz daudz norāžu un palīdzību investoriem, kuri tikko sākuši darboties. Šie pakalpojumi palīdz pārvaldīt savu portfeli, izvēlēties pareizās stratēģijas un finanšu instrumentus, ar kuriem strādāt. Turklāt tie savieno jūs ar kriptogrāfijas apmaiņu. Ja jums ir jautājumi un jautājumi, pārbaudiet izglītības resursus, lai iegūtu ieskatu no pro investoriem.

Kā es varu izvēlēties kriptovalūtu, kurā ieguldīt?

Jebkura aktīvu klase jebkurā finanšu tirgū būtu jāanalizē, pamatojoties uz: projekta nodomiem, komandas spēku un tirgus vērtību. Rūpīgiem pētījumiem vajadzētu atklāt, kurā kriptovalūtā ir vērts ieguldīt.

Vai peļņa no ieguldījumiem kriptovalūtās tiek aplikta ar nodokli?

Īsā atbilde ir jā. Kriptovalūtas pieaugums tiek uzskatīts par jūsu ienākumiem un tiek aplikts ar nodokļiem saskaņā ar vietējiem likumiem. Noteikti reģistrējiet savus guvumus vai zaudējumus, jo tie ir nepieciešami turpmākajiem pārskatiem.

Kā darbojas virtuālie maki?

Virtuālie maki ļauj lietotājiem saņemt, nosūtīt un uzglabāt kriptovalūtas. Tā pastāv tikai elektroniski, jo kriptogrāfijai nav fizisku ekvivalentu. Tas ļauj pārskaitīt līdzekļus uz citu e-maku, piemēram, bankas izsniegtu kredītkarti.

Kā es varu aizsargāt savus līdzekļus no hakeriem?

Ir daži galvenie noteikumi, kas nodrošinās jūsu līdzekļu drošību:

 • Vienmēr izmantojiet divu faktoru autentifikāciju
 • Sekojiet līdzi savu darījumu vēsturei
 • Izplatiet savu peļņu vairākos makos
 •  Izmantojiet paroļu ģeneratorus
 •  Samaziniet vispārējo OS ievainojamību

Vai ieguldījumi kriptovalūtā ir tā vērti?

Paredzams, ka kriptovalūtu tirgus drīzumā nedarbosies. Gluži pretēji, vairāku pēdējo gadu laikā iegūtais impulss dzen to arvien tālāk. Pieaugot altkoīnu skaitam, vienmēr ir jauni aktīvi, kuros ieguldīt. 

Galvenais līdzņemšana: kā ieguldīt kriptovalūtās?

Lēmums par kriptovalūtas ieguldījumu stratēģiju un konkrētiem instrumentiem ir sarežģīts ceļojums. Tas galu galā ir atkarīgs no izmēģinājumiem un kļūdām – iegremdējoties jaunā tirgū, jūs lēnām uzzināsiet, kas jums padodas un no kādām metodēm vajadzētu izvairīties.

Lai samazinātu kļūdu ietekmi, izdomājiet savus konkrētos ieguldījumu mērķus, riska toleranci, pieejamos līdzekļus un īpašās preferences. Tad jūs varēsiet skaidri redzēt, kura stratēģija jums ir piemērotāka. Tas var būt kaut kas no šī saraksta, vai arī jūs varat saskarties ar vēl labāku mērķu sasniegšanai. 

Ja jūs joprojām nezināt, kādu stratēģiju izmantot, 3Commas tirdzniecības platforma ir ideāls veids, kā sākt savu kriptovalūtas ceļojumu. Piedāvātā funkcionalitāte nodrošina jebkuru ieguldījumu un tirdzniecības paņēmienu – sākot no automatizētiem robotprogrammatūrām līdz pielāgojamām stratēģijām. Neatkarīgi no tā, vai esat iesācējs vai profesionāls tirgotājs, jūs atradīsit stratēģiju, kas atbilst jūsu prasmēm un kompetencei. Laimīgu ieguldījumu! 

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me