Kādas kriptovalūtas tendences mēs varam sagaidīt redzēt 2019. gadā?

2019. gads ir gads, kad kriptonauda kļūst likumīga.

Jūs jau zināt drošības vērtību, ko saviem lietotājiem piedāvā blokķēdes platforma. Jūs zināt, kāds ir uztraukums, skatoties, kā tirgū uzsprāgst jaunas monētas. Bet pārējai pasaulei ir jāpaspēj.

Konsolidējiet savus ieguvumus tūlīt. Mēs prognozējam, ka nākamais gads ir tas, kur vidējais Džo lec uz kriptogrāfijas vagona.

Ko mēs precīzi domājam? Kuras monētas parādīsies un kādas citas inovācijas redzēs tirgus?

Mēs priecājamies, ka jautājāt. Mēs esam veikuši numurus un konsultējušies ar kriptogrāfijas dieviem, lai atrastu kriptovalūtas tendences, kas ir 2019.

Turpini lasīt. Uzziniet, kā jūs varat pagriezties, lai nākamajā gadā maksimāli izmantotu kriptonauda.

No monētām līdz ķēdēm: kriptovalūtas tendences jaunajam gadam

Labai kriptogrāfijas prognozei vajadzētu būt vairāk nekā ziņojumam par karstajām jaunajām monētām. Mēs domājam, ka tie ir svarīgi. Mēs neaizmirsīsim tos iekļaut.

Tomēr mēs esam arī skenējuši horizontu par tehnoloģiju tendencēm, kas mainīs tirgu. Mēs redzēsim, kā dažas valūtas stabilizēsies. Mēs redzēsim daudz lielāku cieņu no finanšu pasaules kopumā.

Šeit ir mūsu prognozes. Novērtējiet tos pats.

Bitcoin paliek spēcīgs un stabilizējas

Bitcoin ir kriptovalūtas zelta standarts. Mēs varētu teikt, ka zelts ir parastās valūtas Bitcoin standarts. Tas ir tik veiksmīgi.

Jaunā valūtā vienmēr ir nestabilitāte. Bitcoin nav izņēmums. Bet mēs prognozējam, ka šogad Bitcoin nāks tālu.

Mēs redzam, ka Bitcoin vērtība vienmērīgi pieaug, jo sabiedrība ar to vairāk iepazīstas. Tajā pašā laikā tas nozīmē, ka tas stabilizēsies, pateicoties divpusējai tirdzniecībai Bitcoin tirgū. Tādējādi vairs nav milzu sprādzienu vērtībā.

Tās ir labas un sliktas ziņas. Tā ir laba ziņa ikvienam, kurš pirmajās dienās nopirka maz Bitcoin. Tās ir sliktas ziņas ikvienam, kurš joprojām uztver Bitcoin ieguvi kā ātru bagātināšanas shēmu.

Šāda veida sliktās ziņas parasti ir noderīgas valūtai, tāpēc mēs šos ieguvumus uzskatīsim par uzvaru kopumā.

Ripple iegūst visu Buzz

Ja meklējat jauno spožo rotaļlietu, pievērsiet uzmanību no Bitcoin uz Ripple. Mēs zinām, ka Ripple ir bijis aptuveni dažus gadus, taču nesenie notikumi to ir padarījuši pievilcīgāku.

Šogad Ripple tika palaists tā xRapid produkts. xRapid ir revolucionārs. Tas ļauj lieliem komerciālajiem klientiem konvertēt valūtu XRP ātriem pārskaitījumiem.

Ātra valūtas pārsūtīšana pāri robežām ir liels sasniegums. XRapid dēļ Ripple ir gatava 2019. gadā radīt lielu slampātavu.

Palielināta likumība, institucionālai naudai ienākot tirgū

Bitcoin nākotnes darījumi būs parādās NASDAQ 2019. gadā. Tas ir liels solis kriptogrāfijas valūtas legalizēšanā finanšu nozarē.

Šīs likumības dēļ iestādes vēlas ieguldīt kriptogrāfijā. Šie ieguldījumi vēl vairāk palielinās kriptogrāfijas leģitimitāti.

Mēs redzēsim, kā NASDAQ eksperiments norisināsies 2019. gada 1. ceturksnī. Ir šaubītāji. Ja tiks pierādīts, ka tie ir nepareizi, mēs redzēsim, ka ieguldījumu tirgū ienāk vēl vairāk valūtu.

Tas ir leģitimitātes cikls.

Jauni novērtējumi

Viens no citiem leģitimitātes cikla faktoriem ir vērtēšanas rīku attīstība. Līdz šim šie rīki ir bijuši samērā sarežģīti. Tas ir tāpēc, ka šīm valūtām nav ilgas vēstures, no kurām balstīties, prognozējot to nākotnes vērtību.

Tā kā šīs valūtas stabilizējas un pieturas, vērtēšanas rīki kļūst sarežģītāki. Tādi eksperti kā Kriss Burniske ir jaunu vērtēšanas formulu izstrāde. Burniskes formula piešķir kopējam aktīvu lielumam ātrumu, ko viņš pielīdzina digitālā resursa cenai plus tā daudzumam.

Vispārēja decentralizācija

Kriptonauda sola brīvību. Tas aicina investorus, kuri vēlas ātri pārvietot savu naudu. Tas uzrunā tos, kuri nebaidās riskēt.

Drošība, ko blockchain garantē ieguldījumos kriptogrāfijā, padara šo neatkarību iespējamu.

Mēs prognozējam, ka šī brīvība pieaugs tikai 2019. gadā.

Decentralizētās kriptovalūtas atsakās no blokķēdes. Blokķēde var būt neskaidrs spēks, jo nav precīzi skaidrs, kurš kontrolē tās daļas. Decentralizētās valūtas ieguldīšanas iespējas atkal ieguldītāju rokās.

Decentralizētas biržas

Decentralizētām kriptovalūtām joprojām ir nepieciešami organizācijas modeļi, lai cik brīvi tie būtu. Jābūt apmaiņām, kur jūs varat tās tirgot. Pretējā gadījumā viņiem nebūtu vērtības.

Mēs prognozējam šādu apmaiņu pieaugumu 2019. gadā. Jau tagad ir nedaudz šo apmaiņu, ko sauc par DEX. Bet viņiem ir vajadzīga lielāka tehniskā izsmalcinātība, un mēs sagaidām, ka šī attīstība notiks šogad.

Decentralizētas lietotnes

Decentralizācija neietekmēs tikai monētas. Izmantojot viedos līgumus Ethereum platformā, mēs redzēsim izstrādātājus sadarboties jaunos veidos.

Spēle ar nosaukumu CryptoKitties jau ir izmantojusi viedos līgumus Ethereum, lai ļautu lietotājiem vākt digitālos mājdzīvniekus. Šo līgumu ierobežojumi ir saistīti ar Ethereum blokķēdes zemo mērogojamību. Kad izstrādātāji izdomās šo mērogojamību, mēs redzēsim, ka DApps parādās vēl vairāk.

Blokķēde turpina spridzināt

Cik tas var būt priekšnojauta, šķiet, ka blockchain šeit paliek. Jā, vairums uzņēmumu blokķēdes platformas ir minimāli pielāgojamas. Bet šie uzņēmumi ielej šai problēmai pietiekami daudz naudas, lai to ātri novērstu.

“Lielā četrinieka” grāmatvedības firma PricewaterhouseCoopers šogad ir piedzīvojusi pieprasījumu pēc blokķēdes. Firma ziņo ka uzņēmumi tērē par blokķēdes konsultēšanu gandrīz 2 miljardu ASV dolāru apmērā.

Mums patīk šie skaitļi, lai prognozētu blokķēdes turpmāku izaugsmi.

Manējā prom

Kriptovalūtas tendences ir visaizraujošākās finanšu tendences, kas jāievēro. Pētījumiem vienmēr ir jauna valūta vai platforma. Rokoties dziļāk, jūs atrodat ieguldījumus, kas dažādo un nostiprina jūsu portfeli.

Vai jūs vēlaties pāriet no kripto iesācēja uz kripto pro? Ļaujiet mums parādīt, kā sākt tirgot kriptovalūtu kā pilnas slodzes darbu.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map