Kriptovalūtu tirgi ir atkārtoti pārsteiguši dalībniekus ar spēju nodrošināt ātru un vieglu peļņu, kaut arī tas ir saistīts ar ļoti augstiem riskiem. Noteikti esat dzirdējuši stāstu par kalnraču, kurš savā vecajā makā atrada nedaudz Bitcoin un pēkšņi kļuva par dolāru miljonāru. Nav daudz cilvēku, kuriem būtu paveicies, bet, ja jūs plānojat kļūt par tādu, kriptogrāfijas tirgi ir piemēroti. Iesācēji var sev jautāt: “Ko man pietrūkst?” Šodien mēs izskatīsim šo jautājumu un uzzināsim, vai ir iespējams dubultot jūsu kriptogrāfijas krājumus vienā mēnesī vai arī šis liktenis ir rezervēts tikai izredzētajiem.

Jā tu vari!

Kripto entuziasti bieži iegūst iespēju “izveidot banku”. Un tam nav obligāti jāpaveicas. Vairumā gadījumu tirgotājus aptur nenoteiktība vai vecās labās bailes zaudēt naudu. Apskatīsim vienkāršu piemēru: 2020. gada martā, kad pandēmijas krīzes laikā tirgi sabruka, kriptogrāfija samazinājās līdz ar akcijām, izejvielām un daudziem citiem aktīviem. Daudzi to uztvēra kā sabrukumu, un viņi, sekojot pārējiem, sāka atbrīvoties no strauji krītošajiem aktīviem. Bet citiem šī situācija ir kļuvusi par lielisku iespēju iegādāties lētus aktīvus, kas līdz šim ir ne tikai atguvušies, bet nesuši ievērojamu peļņu. Vienkārši apskatiet jebkuru aktīvu, piemēram, Bitcoin (BTC), S&P500 vai Zelts (XAU). 

Kopš tā laika tikai Bitcoin palielinājās par aptuveni 400% – no 3900 līdz 19 300 dolāriem. Un altkīni ir uzrādījuši vēl spēcīgāku izaugsmi: piemēram, Ethereum (ETH) pieauga vairāk nekā sešas reizes no 90 līdz 600 ASV dolāriem.

Zemāk mēs iesakām dažus padomus, kas palīdzēs jums gūt labumu no kriptogrāfijas un nodrošinās vēl lielāku peļņu.

Ieguldiet DeFi

DeFi ir kļuvis par tik aktuālu tēmu, ka Bitcoin pieaugums par desmitiem tūkstošu procentu šķitīs garlaicīgs brauciens. Pietiks, lai atgādinātu Yearn.Finance (YFI) marķieri, kas tikai viena mēneša laikā pieauga par vairāk nekā 30 000% un pat pārspēja Bitcoin cenu ziņā. Pīķa laikā YFI cena bija četras reizes augstāka nekā BTC cena. Tas šķiet neticami, bet tieši tā arī notika. Satraukums ap DeFi sektoru nedaudz atgādina ICO uzplaukumu 2018. gadā, kad žetoni strauji pieauga. Tas ir sava veida déjà vu: mainījušies tikai skaitļi un nosaukumi, bet būtība ir palikusi nemainīga. Tomēr, tāpat kā jebkurai parādībai, katrai ažiotāžai ir savs laiks: jums ir jāatrod labākais brīdis ieguldījumiem un jāizvēlas pareizais projekts, kuram ir visspēcīgākā iespēja “mēness”. Nesen šādi projekti bija Yearn. Finance (YFI), Uniswap (UNI), Suhiswap (SUSHI) un citi.

Pieaugošais pieprasījums pēc decentralizētajām finansēm ir izraisījis kripto riska ieguldījumu fondu, piemēram, Pantera Capital, rentabilitātes strauju pieaugumu. Augustā kriptogrāfijas fonds ieguldīja Yearn.Finance (YFI), Terra (LUNA), Polkadot (DOT), Ampleforth (AMPL) un vairākos citos DeFi žetonos. Pārvaldīto saistīto aktīvu kopējā vērtība vienā mēnesī palielinājās par 100%. Tas nav veiksmes rezultāts, bet gan kompetentas vadības un iegūto aktīvu analīzes loģiskas sekas. Ikviens varēja būt viņu apavos, taču nedaudzi riskēja. Pēdējiem ieguldītajiem nebija paveicies, kā tas vienmēr notiek ar FOMO vadītajiem, līdzīgi kā situācijās ar ICO un Bitcoin 2017. gadā. Morāle ir tāda, ka iespēja ir ātri jāizmanto, taču jums joprojām ir jāriskē. Ja jūs nevēlaties riskēt, ir alternatīvi veidi.

Izmantojiet beigu pieturas zaudējumu

Protams, ieguldījumi tādos kriptofondos kā Pantera Capital nav iespējami visiem, jo ​​sākotnējā ieguldījumu summa sākas no 100 000 USD. No otras puses, jaunajiem kriptogrāfijas investoriem ir citi veidi, kā gūt ienākumus DeFi buma laikā. Piemēram, 3commas.io pakalpojumam ir Trailing Stop Loss rīks, kas ir pieejams visiem Bitmex apmaiņas lietotājiem, kas ļauj maksimāli palielināt peļņu, automātiski paaugstinot Stop Loss augstāk, kad cena pieaug..

Pieaugot kriptovalūtas cenai, Stop Loss pārvietosies, līdz tas atgriezīsies un pieskaras Stop Loss, un pozīcija tiks aizvērta. Šī ir lieliska iespēja tiem, kuri nevēlas saskarties ar ievērojamu risku: tirgotājs nosaka Stop Loss lielumu. Tādējādi ieguldītājs kontrolē iespējamos zaudējumus gadījumā, ja cena iet pretējā virzienā. Visas kriptogrāfijas apmaiņas darbības var veikt no vienas vietas. Ja jūs skatāties uz tirgu, bet jums ir bažas, Trailing Stop Loss ir lieliska iespēja jums. Tas noteikti palīdzēs jums labāk gulēt, neuztraucoties, ka rīt jūsu 1000 ASV dolāri pārvērtīsies par pieticīgiem 10 ASV dolāriem.

Izmantojiet tirdzniecības botu

Jūs varat izveidot savu robotu, kas jums visu diennakti tirgosies. 3commas.io nodrošina arī šo funkciju. Bots var tirgoties arī ar Trailing Take Profit, un jums nebūs manuāli jāatver pozīcijas. Jums vienkārši jānosaka nosacījumi, kādos robots darbosies. Ir arī iepriekš konfigurēti roboti, kurus varat izmantot.

Roboti var nepārtraukti tirgoties un ir imūni pret cilvēku emocijām un kļūdām. Iedomājieties, ka jūs varat viegli palielināt savu peļņu, iespējojot Trailing Take Profit par vairākiem procentiem, ja cena pārspēj sākotnējo statisko ieņēmumu procentu konfigurāciju. Nav slikti, vai ne? Un var būt simtiem šo darījumu vai pat vairāk, kur jūs varat nopelnīt lielāku peļņu, nekā sākotnēji gaidījāt.

Tirdzniecība ar sviras palīdzību

Maržas tirdzniecība ir riskants veids, no kura iesācējiem noteikti vajadzētu izvairīties. Neskatoties uz to, tas ir noderīgs rīks, taču tikai tad, ja esat pārliecināts, ka varat pareizi novērtēt iespējamos zaudējumus. Ja jūs nolemjat to atļauties, pārliecinieties, ka zaudējumi nepārsniedz 2% – 3% no depozīta. Pretējā gadījumā tikai daži nepareizi darījumi var ātri “apēst” visu jūsu depozītu.

Trailing Stop Loss izmantošana ir laba ideja šajā gadījumā. Tādā veidā jūs nesaskarsieties ar pārmērīgiem zaudējumiem. Turklāt maržas tirdzniecība ļauj tirgoties jebkurā virzienā: uz augšu vai uz leju. Tā neapšaubāmi ir visnozīmīgākā priekšrocība tirdzniecībā ar svirām. Starp citu, maržas tirdzniecība ir pieejama Binance Exchange, kuru var viegli savienot ar jūsu 3commas.io kontu.

Ja izmantojat kredītplecu, jūs varat iegūt 100% peļņu no viena darījuma. Piemēram, ja izmantojat kredītplecu 10: 1, jūsu peļņa būs 50%, ja kriptovalūtas cena pieaugs / kritīsies, kā paredzēts 5%, un 100%, ja tā pieaugs / kritīsies par 10%. Vienkārši neaizmirstiet par riskiem.

Izmantojiet sarežģītas stratēģijas

Ir vēl viens ne tik acīmredzams veids, kā nopelnīt naudu kriptogrāfijas tirgū, pat ja cena iet negaidītā virzienā, ir tirdzniecība ar Stop Loss. Šī metode būtībā ir riska ierobežošanas stratēģijas modifikācija. Tikai jūs nekavējoties neatverat pretējo darījumu, bet jūs veicat gaidošu pasūtījumu tajā pašā Stop Loss cenu līmenī, kāds šobrīd ir atvērts tirdzniecība.

Vienā no mūsu rakstiem mēs paskaidrojām, kā nopelnīt, kad jūsu pozīcija sasniedz Stop Loss, bet tas bija svarīgi tirdzniecības opcijām. Šo metodi var piemērot gan spot, gan maržas tirdzniecībai. Tas ir piemērots tikai īsām apstāšanās reizēm: jo ilgāki tie ir, jo lielāks risks jūs uzņematies.

Tā ir vienkārša shēma: piemēram, jūs pērkat Bitcoin par 10 000 USD un iestatiet Stop Loss 9800 USD, kas ir 2%. Pēc tam veiciet neapstiprinātu pasūtījumu 9800 ASV dolāru apmērā ar spoguļstopu, bet pretējā virzienā. Ja cena iet vēl zemāk, pirmā pozīcija tiks slēgta, un jūs iegūsiet peļņu no pēdējās. Pretējā gadījumā jūs vienkārši nopelnīsit no pirmās tirdzniecības.

Protams, neaizmirstiet par Trailing Stop Loss. Vislabāk ir izmantot uzlabotus vai viedus pasūtījumus, kas ļauj elastīgi pielāgot savus darījumus. Piemēram, Binance un BitMEX ir tādi pasūtījumi, kas tiek atcelti, ja tiek izpildīts cits. Izmantojiet piedāvāto rīku priekšrocības.

Secinājums

Kā redzat, ir daudz veidu, kā palielināt kriptogrāfijas depozītu vienā mēnesī vai pat ātrāk. Tomēr tam būs nepieciešama zināma pieredze. Mums ir vesela kopiena, kurā pieredzējuši tirgotāji ir gatavi jums palīdzēt. Apmeklējiet mūsu forumu un lasiet vairāk par šo tēmu, lai uzlabotu savas tirdzniecības prasmes.

Atruna: šī raksta saturs nav paredzēts finanšu konsultācijām, un pret to nevajadzētu izturēties. 3Commas un tā autori neuzņemas nekādu atbildību par jūsu peļņu vai zaudējumiem pēc šī raksta izlasīšanas. Šeit ietvertā cenu prognoze ir balstīta uz datiem, kas iegūti no dažādiem avotiem. To nevajadzētu izmantot kā ieguldījumu konsultāciju. Lietotājam pašam jāveic neatkarīgs pētījums, lai pieņemtu pamatotus lēmumus par ieguldījumiem kriptogrāfijā.