Kā saīsināt kriptogrāfiju

Kriptonauda ir viens no nestabilākajiem tirgiem. Bitcoin vai citu monētu likme var mainīties vairākas reizes dienā: vispirms, lai parādītu izaugsmi, un pēc tam – kritumu. Tad atkal pieaugums un tā tālāk līdz bezgalībai. Kā zināms, kustība jebkurā biržā notiek, izmantojot mazumtirdzniecības pasūtījumus, kas atspoguļo tirgus pienākumu, pirkto vai pārdoto tirdzniecības instrumentu apjomu, par kuriem netika veikti nekādi kompensācijas darījumi.

Lai “saglabātu” stabilu peļņu, pareizi jāatver, jāaizver un jāmaina pasūtījumi. Ienesīgas tirdzniecības būtība ir tīra – pērciet lēti, pārdodiet dārgi un nopelniet par to naudu. Šim nolūkam biržās tiek veikti šāda veida komercdarbības veidi: īsi un ilgi.

Long vs Short Pozīcija ieguldījumu stratēģijā

Lielākā daļa uzskata, ka vārds “Long” nozīmē ilgtermiņa sākuma pozīcijas un ka vārds “Short” atver īstermiņa darījumus. Bet tas ir pilnīgi nepareizi. Cilvēki izmanto ilgstošu stratēģiju, kad vēlas iegādāties kriptogrāfijas naudu, tāpēc ilgi vienmēr ir jāiegādājas aktīvi.

Tas ir, citiem vārdiem sakot, gara ir stratēģija, kurā tirgotājs (vai tirdzniecības bots) atver pozīcijas, lai nopirktu kriptu, rēķinoties ar tās tirgus vērtības pieaugumu. Tas nozīmē, ka BTC / LTC pāra gadījumā, kad mums ir Bitcoin, tirgotājs vai bots skatās, kad ir iespējams ievadīt pašu pozīciju. Tiklīdz tas iet cauri, tas iet tajā un gaida, kamēr likme palielināsies, lai BTC līdz LTC pieaugtu, un tad to var pārdot.

Kā jūs varat saīsināt kriptonauda

Kā darbojas īssavienojums? Atvērt īso pozīciju nozīmē aizņemties kriptovalūtu un pārdot to biržā par pašreizējo cenu. Pēc vērtības samazināšanās tirgotājs iegādājas kriptovalūtu par zemāku cenu, atmaksā aizņemto naudu un gūst peļņu no pirkšanas un pārdošanas izmaksu starpības..

PiemērsPiemēram, ja jūs vispirms pārdodat Bitcoin par 7000 ASV dolāriem, un pēc tam, kad esat samazinājies par noteiktu procentu, teiksim, līdz pat 6500 ASV dolāriem, pērciet to vēlreiz, jūs varat gūt peļņu 500 ASV dolāru jeb aptuveni 7% apmērā

Aizdevumu biržā nodrošina citi tirgus dalībnieki, kuri saņem atlīdzību procentu ienākumu veidā. Tas ir atkarīgs no hipotēkas termiņa pēc fiksētas likmes. Daudzas populāras kriptogrāfijas platformas, piemēram, Bitfinex, Kraken un citas, nodrošina maržas tirdzniecības pakalpojumus – aizņemoties kapitālu par salīdzinoši augstām procentu likmēm, lai palielinātu to sviru. Tā rezultātā viss kriptovalūtas saīsināšanas process tiek automātiski automatizēts un konfigurēts pēc noklusējuma.

Kas ir ilgas?

Garā pozīcija atver nodomu izņemt peļņu, kad likme virzās uz augšu: pirkumi tiek veikti par zemām izmaksām, gaidot tirgus izaugsmi, un tiek pārdoti par pieaugošu cenu. Starpība starp pirkšanu un pārdošanu ir biržas brokera tīrā peļņa. Turot lieliskus darījumus, tirgotājam ir jāriskē ar lielu vērtspapīru apjomu un jāņem vērā tirgus kustības amplitūda ilgos laika posmos.

Kāpēc ilgojas vai saīsina kriptonauda?

Ja tirgotājs ir pārliecināts, ka konkrēta finanšu instrumenta cena samazināsies, viņš vai viņa atver šorti. Viņš aizņemas vērtspapīrus pārdošanai no brokera. Tiklīdz aktīva valūtas kurss pazeminās, tas tos izpērk un atmaksā parādu ar samazinātu vērtību. Pārdošanas un pirkšanas priekšrocība ir tirgotāja ienākumi.

Vai vērtspapīri ir sasnieguši minimālo cenu? Ir pienācis laiks padarīt ilgi. Aktīvi biržā tiek iegādāti par zemu cenu. Tad tirgotājs gaida kotāciju pieaugumu un pārdod vērtspapīrus, tādējādi gūstot ienākumus no starpības starp pirkšanu un pārdošanu.

Kā ilgi kriptonauda?

Garas rindas uzņemšana kriptonauda ir vienkāršākā ieguldījumu stratēģija. Šajā scenārijā jūs ieguldāt valūtā, jo laika gaitā tā vērtība var palielināties.

Tas ietver monētu tirdzniecību, kas nodrošina, ka jums pieder nauda un ienākumi tiek aprēķināti pēc jūsu kriptovalūtu tirgus vērtības. Šī ir tradicionālā pieeja zemu pirkumu un lielu pārdošanas tehnoloģiju jauninājumiem.

Kā saīsināt kriptogrāfiju?

Kriptogrāfijas saīsināšana prasa tirgotājiem prasmes un gatavību veikt analīzi un prognozēt. Tāpēc ne visi, kas spēlē akciju, var tikt galā ar krītošo tirgu.

Profesionāli tirgotāji zina nozares jaunpienācēju psiholoģiju, zina, kad viņi pārdos valūtu, un spēlē šortus. Pieredzējuši spēlētāji gaida šādus mirkļus un sāk “saspiešanas” procesu. Kompresija ļauj iegūt maksimālos ienākumus no radītā spiediena uz tirgus pasūtījumiem. Lai izvairītos no zaudējumiem, neienāciet tirgū īso pozīciju procesa brīžos, bet gan veiciet pārdošanu rallija augšgalā.

Turklāt labāk nav sākt darbu biržā brīdī, kad tiek atvērtas īsās pozīcijas tirdzniecības sesijas pirmajā un pēdējā stundā (labāk ir koncentrēties uz biržas galvenās mītnes laika joslu vai auditoriju, kurai vietne ir paredzēta paredzēts), kas ir pilns ar tirgus dalībnieku nepatiesām kustībām. Tas ir bīstami, jo citi tirgotāji tikai šajos brīžos zaudē savas pozīcijas.

Īsa īsās tirdzniecības teorija

Izmantojot tirdzniecībā “īsās” pozīcijas, jāatceras viens vienkāršs noteikums: pat ja kriptovalūtas vērtība ir samazinājusies uz pusi, jūs nepelnīsit vairāk par 50%, un, ja cena pieaugs par diviem reizēm, griba būt 100%. Tādējādi jums ir jābūt ārkārtīgi piesardzīgam šādā “pazemināšanas spēlē”, jo kriptovalūtu tirgus pat pieredzējušus tirgotājus ir pārsteidzis ar tendenču maiņas ātrumu.

Maržas tirdzniecība

Daudzi cilvēki sāk īsu brīdi piedāvāt Bitcoin, izmantojot maržas tirdzniecības posmu, kas apņēmies kriptonauda. Šis ir visvienkāršākais īsās tirdzniecības veids, kad aizņematies skaidru naudu no brokera, veicat maiņu, uzticoties, ka jūsu derība atmaksājas.

Tur ir ļoti daudz dažādu šifrēšanas starpības darījumu, un var būt apgrūtinoši uzzināt, kuri ir jūsu laika vērti. Šeit ir saraksts ar labākajiem darījumiem 2020. gadā:

 • Binance
 • Bitmex
 • Etoro
 • PimeXBT
 • CEX IO
 • XENA

Starpības līgumi (CFD)

Kas ir līgums par atšķirībām – CFD? Līgums par starpībām (CFD) ir darbības veids, kas tiek veikts finanšu meitasuzņēmumu biržās, kur norēķinu kontrasti starp atklātajām un slēgtajām valūtas izmaksām tiek norēķināti naudā. Ar CFD netiek piegādāti fiziski produkti vai vērtspapīri. Līgumi par atšķirībām ir uzlabota apmaiņas procedūra, kuru izmanto pieredzējuši dīleri un kas nav atļauta Amerikas Savienotajās Valstīs.

Nākotnes

Parastajos ar naudu saistītajos tirgos atvasinājumus izmanto kā hipotēzes objektus, kā arī aizsardzību pret nelaimēm. Pēdējais pieminētais ir pazīstams kā atbalsts. Vienu izplatītu meitasuzņēmumu sortimentu, ko izmanto akcijās, sauc par nākotnes līgumiem. Nākotne var būt divu pušu līgums, kurā viena puse apņemas otrai samaksāt iepriekš noteiktu naudas summu par primāro resursu noteiktā laika posmā.

Bitcoin nākotnes līgums ir tieši tas, ko jūs varētu sagaidīt, aizstājot naudu ar Bitcoin. Tas varētu būt līgums, kas dod jums iespēju iegādāties Bitcoin par iepriekš noteiktām izmaksām, konkrētā brīdī nākotnē.

Ilustrācijai – ja nav iespējams, ka šodienas Bitcoin izmaksas ir 8 000 USD par BTC, un jūs paredzat, ka četru nedēļu laikā tā pieaugs līdz 10 000 USD par BTC, tajā brīdī tiek noslēgts līgums, kas ļauj jums iegādāties Bitcoin par 9000 USD četrās nedēļās. pievilcīgs. Tādējādi Bitcoin nākotnes līgumi ir topošie kursi jaunattīstības kriptogrāfisko padoto tirgū.

Derību un paredzēšanas tirgi

Prognozēšanas tirgi Biznesa pētījumi ir vēl viens veids, kā apsvērt Bitcoin saīsnes. Viņi ilgu laiku nav bijuši bloku ķēdes pasaulē, taču tie var būt priekšrocība valūtām, ieskaitot bitcoin. Šādi tirgi ļauj dalībniekiem izveidot notikumu, pamatojoties uz rezultātiem. Tātad, jūs varētu prognozēt, ka Bitcoin samazināsies par noteiktu procentuālo daļu, un, ja kāds jūs uzņems likmi, jūs varēsiet gūt peļņu. Paredzams ir Bitcoin prognozēšanas tirgus rādītājs. Šodien tiešsaistē ir vairāki populāri prognožu tirgi: Bet Moose, Weathbet, Fairlay, utt.

Kas padara labu īsu stratēģiju?

Shorting Bitcoin ir apmaiņa pret ilgtermiņa augšupejošu tendenci; jo ilgāk paliek slīpums, jo mazāk tas kļūst drošs. Viena lieta, kas jāpatur prātā – īsākā īsākā priekšrocību iespēja ir ierobežota ar Bitcoin izmaksām 0, savukārt pircējiem nav ierobežojumu attiecībā uz peļņu..

Bitcoin diagramma

Datus nodrošina TradingView

Ja paskatīsities uz Bitcoin izmaksu diagrammām, jūs drīz sapratīsit patiesību par seno apmainīšanos ar patiesību: “cena pa kāpnēm uz augšu, bet lifts uz leju”. Lai gan bullish kustībām ir vajadzīgs laiks, lai izveidotu un izveidotu, lāču kustības mēdz būt mēreni īsas un asas.

Mēģinājums sniegt informāciju par labāko no milzīgā vēršu skrējiena ir intensīvs; jūs, iespējams, pārtrauksit vairākas reizes, jo Bitcoin turpina pieaugt kā neatlaidīgs zombijs. Paturiet prātā, ka, ja papildus atrodas arī neskaitāmi dīleri, var rasties izmaksu pieaugums, jo drausmīgi dīleri sacenšas par savu šortu slēgšanu (t.i., viņi atpērk pārdotos Bitcoins).

Analizējot īso piedāvājumu iespēju reklamēšanu

Papildus tehniskajai analīzei ir atšķirība labi zināt Bitcoin telpu. Šeit ir dažādi gadījumi un tas, kā tie ir ietekmējuši Bitcoin cenu.

Iepriekšējie gadījumi, kas ir aktivizējuši nozīmīgu izpārdošanu:

 • Nozīmīgas apmaiņas neveiksmes.
 • Nozīmīga nozīmīgu valstu administratīva darbība (piemēram, “Ķīna aizliedz Bitcoin”) viltus jaunumi, SEC iespiež ICO).
 • Pazīstami dizaineri pārtrauc Bitcoin virzības grupu (piemēram, Maiks Hērns, Gevins Andresens).
 • Paaugstināts cieta dakša briesmas (piem., Bitcoin iekļaušana Bitcoin Cash).
 • Kavēšanās vai grūtības plaši vēlamajā kapitālajā remontā (piemēram,. SegWit, Zibens tīkls)

Paredzētie notikumi, kas kaitēs cenai:

 • Jebkura nepatīkama dakša.
 • Bitcoin izmantoto kriptogrāfisko primitīvu pārkāpums.
 • Bitcoin koda izmantošanas atklāšana, kas novājina seifa drošību vai organizē darbības.
 • Valdību naidīgas darbības pret Bitcoin.
 • Kustība iekšpusē jāsāk ar apmēram miljonu bitkoīnu, kurus ieguvis Satoshi Nakomoto.

Notikumi, kuriem ir neliela ietekme uz izmaksām, ietver:

 • Vilšanās par darknet tirgiem, piem. Zīda iela vai Alfa līcis.
 • Pretenzijas deanonimizējis Satoshi Nakamoto raksturu (piemēram, Dorianu Nakomoto vai Kreigu Raitu).
 • Rakstnieku, finanšu analītiķu, likumdevēju, finansistu utt.

Shorting Bitcoin kā daļa no tirdzniecības stratēģijas

Šeit ir populārākās izplatīšanās metodes, kā organizēt īssavienojumu, lai tie būtu daļa no jūsu tirdzniecības stratēģijas.

1. Nodokļu pārvaldība

Īso pozīciju ieņemšana var samazināt nodokļu rēķinus, mainot kapitāla pieauguma pārraudzību. Buļļu tirgu vidū kapitāla nelaimju atrašana, lai pielāgotu kapitāla palielināšanos, var būt izaicinājums. Īslaicīga saīsināšana var kalpot par veidu, kā atcelt ar nodokli apliekamo ienākšanu šādā vitrīnā, kas ir īpaši vērtīgi īstermiņa kapitāla pieauguma gadījumā (tie tiek segti ar labāku likmi nekā ilgtermiņa ieguvumi).

2. Dažādošana

Izmantojot garās un īsās pozīcijas dažādos (bet līdzīgos) vērtspapīros, fondu daudzveidība ir ievērojami samazinājusi risku. Iesācējiem dažkārt paralēli darbojas dažādas kriptovalūtas. Ilgi Bitcoin un īss Ethereum teorētiski nodrošinās ieguldījumus pret konkrētiem tirgus spēkiem, kas ietekmē visu kriptogrāfisko ekosistēmu.

3. Jebkura virziena izvēle

Shorting ļauj tirgotājiem turpināt tirdzniecību neatkarīgi no tā, vai jūs uzskatāt, ka tirgus ir uz augšu vai uz leju. Ja tirgotājs pārliecinās, ka likmēm vajadzētu samazināties, nevis pieaugt, tirgotājs, iespējams, palielinās savus ienākumus, saīsinot Bitcoin (atšķirībā no aizturēšanas pieejas).

Kā saīsināt Altcoins

Vai vēlaties gūt peļņu, kamēr Altcoin cena samazinās? Tas ir iespējams. Tas ir iespējams. Obligāti īsa nostāja Altcoin nozīmē, ka mēs ticam Altcoin cenas kritumam. Tehniski runājot, īsās pozīcijas vispirms darbojas, pārdodot pamata aktīvu Altcoin šajā situācijā un pēc tam to atpērkot. Jums nav jāuztraucas; tirgi to nekavējoties izdara mūsu vietā.

Kā saīsināt Ethereum?

Dažreiz ETH nodarbojas ar citām kriptovalūtām valūtu pāros, ne tikai ar nacionālajām valūtām, piemēram, dolāriem vai eiro. Dīleris, kurš domā, ka ETH vērtība samazinās, salīdzinot ar Bitcoin, var nopirkt Bitcoin un nomainīt to pret ETH (BTC / ETH) tikai pēc vērtības samazināšanās. Lai gan tas nav īsti, var atļauties ieguvumus no ETH cenas krituma.

Kā saīsināt Litecoin?

Ja jūs jau glabājat Litecoin, pārsūtiet LTC summu uz apmaiņu pret CBP. Pārdodiet summu (0,3% maksa) vai iestatiet pirkuma ierobežojumu un samaksājiet apmaiņas maksu 0%. Ievietojiet pirkuma pasūtījumu par tādu pašu daudzumu zemākajā cenu punktā.

PiemērsPiemēram, ja jūs piedāvājat 10 LTC par 25,00 USD / LTC, ieņēmumi būs = 250 USD – 0,75 USD = 249,25 USD (pārņemšana = 0,30% * 250 USD = 0,75 USD).

FAQ

Atbildēsim uz visbiežāk uzdotajiem jautājumiem par to, kā saīsināt kriptogrāfiju.

Kādi ir Bitcoin (BTC) saīsināšanas riski?

Tas tiešām ir atkarīgs no jūsu likmes apjoma. Mēs iesakām apsvērt iespēju izmantot kādu uzticamu personu, lai paņemtu otru pusi un pierakstītu to kā piedāvājumu pat ar nelielām summām (piemēram, 10 ASV dolāri).

Kā pārdot īsu?

Īsā pārdošanas gadījumā vieta tiks nodrošināta, ieguldot pašu kapitāla vai citas preces daļas, kuras aizdevējs sagaida, ka vērtība samazināsies līdz noteiktajam beigu datumam. Aizdevējs tā vietā pārdod šīs akcijas investoriem, kuri ir gatavi maksāt tirgus cenu. Dīleris cer, ka cena turpinās kristies, pirms tiek atmaksāti aizdotie vērtspapīri, un viņi tos var iegādāties par zemākām izmaksām. Tehniski nav izredžu zaudēt īsā izpārdošanā, jo jebkuras preces cena pieaugs līdz bezgalībai.

Kāpēc īstermiņa pārdošana BTC varētu būt slikta?

Ir vismaz divi scenāriji, kad īssavienojums nerada gaidīto peļņu:

 • Cena nemaz nesamazinās. Šis ir visneveiksmīgākais scenārijs, kas norāda, ka tirgotājs ir slikti prognozējis situācijas attīstību un nepareizi definējis pašreizējo kriptovalūtas tendenci. Cena nav kritusies, taču tā ir palikusi pie desmit bitkoiniem, kurus vajadzētu atdot ar interesi.
 • Cena samazinās, bet mazāk nekā plānots. Piemēram, bitkoins ir nokrities nevis līdz 6500, bet līdz 6800 dolāriem (kas arī ir ļoti nozīmīgs rādītājs) un vairs negrasās kristies. Likme atkal nonāk augšupejošā tendencē, un, ja tirgotājs vēlas vismaz kaut ko izdarīt par īso, viņam darījums būs jāvelk tūlīt. Pie šādas likmju atšķirības viņa netīrā peļņa būs 2000 USD. No tā gandrīz 1700 USD tiks iztērēti komisijām. Viņa neto ienākumi būs 300 USD. Un, ja likme samazināsies līdz 6800 USD, komisija pārtrauks peļņu no īssavienojuma. Viņš vienkārši samazināsies, nomaksājot aizdevuma parādu.

Kā īsināt Kraken?

Kraken logotips

Šeit ir jūsu ieraksts par Kraken tirdzniecību:

 • Atlasiet pārdošanas pasūtījumu
 • Atlasiet ierobežojuma secību
 • Atlasiet 2x sviru (nepieciešams īsam darbam)
 • Pārbaudiet pašreizējo cenu
 • Atlasiet akciju skaitu (3 šajā piemērā)
 • Iestatiet pārdošanas cenu (tas ir paredzēts pasūtījuma aizpildīšanai)
 • Pārskatiet savu pasūtījumu
 • Vēlreiz pārbaudiet to vēlreiz
 • Apstiprināt

Izeja:

 • Atlasiet Pirkt pasūtījumu
 • Atlasiet Ierobežot pasūtījumu
 • Atlasiet 2x kredītplecu (ja Kraken iestatīs jebkuru sviru, tiks pārtraukta maržas tirdzniecība neatkarīgi no vērtības)
 • Atlasiet akciju skaitu (vēlreiz 3)
 • Iestatiet pirkšanas cenu
 • Pārskatiet savu pasūtījumu
 • Vēlreiz pārbaudiet to vēlreiz
 • Apstiprināt

Kā īsināt Poloniex?

Poloniex

Biržā Poloniex katram tirgotājam tiek izveidoti trīs atsevišķi konti – birža, starpība un aizdevumi. Valūtas maiņas atlikums satur līdzekļus, kurus izmantojat normālai tirdzniecībai sadaļā Maiņa (cilne). Maržas atlikumā ir līdzekļi, kas paredzēti aizņemtas naudas apkalpošanai. Aizdevuma atlikums satur līdzekļus, kurus varat aizdot citiem spēlētājiem, lai iegūtu savu peļņu no apgrozījuma.

Vai ir iespējams sākt saīsināt kriptogrāfiju Binance?

Binance

Binance birža nodrošina šo iespēju. Īss ir rīks, ko izmanto, lai atvērtu darījumu, lai pazeminātu likmi. Varat manuāli saīsināt vai izmantot robotu.

Kā tas strādā:

 • Jūs pārdodat monētas
 • Mēs veicam pirkšanas pasūtījumu
 • Mēs izveidojām drošības pasūtījumu pārdošanai. Ja tie darbojas, mēs atjauninām pirkšanas pasūtījumu un, ja nepieciešams, veicam jaunus drošības pasūtījumus
 • Pēc pirkuma mēs atceļam drošības pasūtījumus

Izmantojot 3commas, tas ir vienkāršs tirdzniecības veids, 24 stundas diennaktī nesekojot tirgum.

Kā saīsināt Bitfinex?

Bitfinex

Piepildiet savu tirdzniecības maisu ar skaidru naudu. To izmanto aizdevuma dublēšanai (un tiek noņemti zaudējumu gadījumā). Tas nodarbojas tikai ar BTC / LTC.

Kad uzskatāt, ka tas ir identificēts, ievadiet pārdošanas numuru un veiciet pasūtījumu sektorā vai veiciet ierobežotu pasūtījumu par fiksētu cenu. Tas ierosina “aizdevumu”, un jūs nekavējoties aizņematies BTC / LTC un pievienojaties savai nostājai šajā procesā.

Kā saīsināt Bittrex?

Bittrex

Bittrex biržā tirgotājs var aizņemties kriptogrāfijas valūtu pie cita lietotāja vai no pašas biržas. Aizdevējs saņem procentus par tā aktīvu aizņemšanos, un aizņēmējs līdzekļus var izmantot pēc saviem ieskatiem. Īsumā, aizņēmējs iegādājas kriptas valūtu, kas samazināsies kriptogrāfiskās peļņas vērtībā.

Kā saīsināt BitMEX?

Bitmex

Bitmex, jūsu pēdējā reālā kriptogrāfijas saīsināšanas alternatīva, dzīvo pelēkā zonā. Teorētiski ASV pilsoņi nevar izmantot Bitmex, taču tik un tā daudzi cilvēki izmanto VPN. Bitmex pārdod ātri piesaistītus ātros BTC līgumus. Jūs vienkārši izvēlaties līguma veidu un varu, finansējat to un noslēdzat to.

Kā es varu sākt darbu?

Iesācējiem nav ieteicams nodarboties ar īssavienojumu. Kā pēdējo iespēju viņi var mēģināt saīsināt “mierīgas” monētas ar labāk paredzamu likmi. Iesācēju saīsināšanas shēma izskatās šādi:

 • Izvēlieties tirgū zināmo monētu (nesen ceptas kriptovalūtas nedarbosies, jo tirgotājam nebūs bāzes, lai pētītu viņu tirgus dinamiku).
 • Analizēt kā ir mainījusies monētas vērtība, kādi faktori ir saistīti ar dziļas korekcijas periodiem un strauju cenas kritumu (t.i., lai veiktu fundamentālu kriptovalūtas analīzi).
 • Pagaidi cenas kritumam, ko izraisīja faktori, kas darbojās iepriekš.
 • Izmantojot maržinālo tirdzniecību, iegādājieties kriptovalūtu, pirms tās cena samazinās (šim nolūkam jums jāuzrauga kriptogrāfijas valūtas tirgus jaunumi, jāuzrauga tirgus un jāanalizē kriptas valūtas cenu dinamikas raksturs).
 • Pārdod monētas pēc strauja cenu lēciena.

Bet iesācējiem vēl labāk – sabāzt roku īsā + garā. Izmantojot pareizo pieeju, šī stratēģija dod arī peļņu, kā arī palīdz izprast tirgus darbību un kriptovalūtas cenas veidošanos. Kad šis līmenis ir pieņemts, jūs varat pāriet uz īssavienojumu.

Apakšējā līnija

Īslaicīgā spēle tiek uzskatīta par ļoti efektīvu stratēģiju, kā nopelnīt naudu kriptonaudā. Tajā pašā laikā tas ir daudz riskantāk nekā ieguldīt ilgtermiņā vai vidēji.

Pēc pieredzējušu tirgotāju domām, labvēlīgos apstākļos peļņa no saīsināšanas ir 7-10% no ieguldītās summas. Tajā pašā laikā ne visi ieguldījumi tiek veikti atsevišķi, bet galvenokārt ar aizņemtiem līdzekļiem. Tas ievērojami samazina sākotnējo ieguldījumu problēmas pakāpi.

Tomēr peļņas apjoms lielā mērā ir atkarīgs no tirgotājam pieejamās summas. Ja tirgotājs var aizņemties 10 BTC, viņam ir iespēja nopelnīt vairākus tūkstošus dolāru. Ja viņa rīcībā ir tikai 1 BTC, viņš nevar rēķināties ar nopietnu peļņu.

Neatkarīgi no tā, tikai pieredzējušiem tirgotājiem vajadzētu saīsināt bitcoin un strādāt ar lielām summām. Un tad, ja viņi ir pārliecināti, ka spēs pareizi analizēt kriptovalūtas tirgus dinamiku un ienākt tirgū ar izteikti izteikto lejupejošo tendenci. Tikai šajā gadījumā likmju starpība ļaus nopelnīt 7-10% no īssavienojuma.

Ja vēlaties samazināt savus riskus un gūt pēc iespējas lielāku peļņu, pievienojieties 3commas un izmantojiet mūsu automātiskās tirdzniecības robotus un rīkus. Mēs esam priecīgi sniegt profesionālu digitālo palīdzību kriptogrāfijas tirdzniecībā gan iesācējiem, gan pieredzējušiem tirdzniecības ekspertiem. Mūsu robots un rīki kriptogrāfijas tirgotājiem palīdz palielināt peļņu, samazina riskus, kas saistīti ar naudas pelnīšanu ar kriptovalūtu, un ierobežo zaudējumus vairākās biržās.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me