Kā robots palīdzēs jūsu kriptogrāfiskās tirdzniecības stratēģijām

Viena no kriptovalūtu tirgu galvenajām iezīmēm ir tā, ka tie nekad netiek aizvērti.

Lai kļūtu par efektīvu kriptogrāfijas dienas tirgotāju, jums jāspēj izmantot cenu kustības priekšrocības ikreiz, kad tā notiek.

Ja jūs tikko sākat, var būt ārkārtīgi stresa atteikties un brīnīties, kā veicas jūsu ieguldījumiem. Par laimi, kriptogrāfijas roboti ļauj jums izmantot savas kriptogrāfijas tirdzniecības stratēģijas 24 stundas diennaktī.

Lasiet tālāk, lai uzzinātu, kas ir tirdzniecības roboti, kā tie darbojas un kāpēc jebkuram nopietnam kriptovalūtas tirgotājam vajadzētu to izmantot.

Kas ir tirdzniecības roboti?

Tirdzniecības roboti ir īpaši izstrādātas programmatūras programmas, kas realizē jūsu tirdzniecības stratēģijas, jūs tās neuzraugot. Tie saskaras tieši ar jūsu izvēlēto kriptovalūtas apmaiņu un pastāvīgi meklē iepriekš ieprogrammētus pirkšanas vai pārdošanas nosacījumus.

Kripto tirdzniecības robotu pamatā ir programmatūra, kas paredzēta, lai automātiski tirgotu akcijas. Viņi strādā ļoti līdzīgi. Jūs ģenerējat stratēģiju tirdzniecībai, pēc tam programmējat apstākļos, kurus jūsu bot meklē.

Ja tas redz kustību vai rādītājus, kas atbilst jūsu ieprogrammētajai stratēģijai, tas izpildīs pasūtījumu. Tas viss, jūs nekad netraucējot.

Kripto robota priekšrocības

Daudzi no jums, lasot to, iespējams, brīnās, kāpēc kāds vēlas savu ieguldījumu kontroli nodot datoram. Bota izmantošana ir liels solis, kas jāsper, bet, kad jūs saprotat priekšrocības, tas kļūst daudz vieglāk.

Dienas tirdzniecība darbojas tikai tad, ja jums ir labi izstrādāta stratēģija, kuras pamatā ir laba analīze. Tomēr gandrīz svarīgāka ir spēja īstenot savu stratēģiju, neļaujot emocijām aizēnot jūsu spriedzi.

Bez emocijām


Auksta, bez emocijām mašīna patiesībā ir laba lieta, ja nodarbojaties ar dienas tirdzniecību. Kripto robotu negribēs ietekmēt ‘sajūta’ un pieņemt emocionālu lēmumu. Tas izskatīs saņemto informāciju, salīdzinās to ar algoritmisko stratēģiju un pieņems lēmumu bez emocijām.

Finanšu jautājumos loģika vienmēr izjūt emocijas.

Uzlabots tirdzniecības ātrums

Dienas tirgotājiem jābūt ātriem. Apstākļi, kas nošķir labu tirdzniecību un sliktu tirdzniecību, var parādīties un pazust dažu sekunžu laikā. Ja jūs manuāli vērojat cenu kustību, iespējams, jums nav laika reaģēt uz izdevīgu pozīciju.

Tirdzniecības robotam nav neviena no šiem ierobežojumiem. Tas burtiski domā un darbojas ar gaismas ātrumu. Tas ļauj jums izmantot sīkas kustības ļoti īsā laika periodā. Šī papildu mirkļa iegūšana var būt atšķirība starp ieguvumu un zaudējumu.

Detalizēti analīzes rīki

Daudzi kriptogrāfijas tirdzniecības roboti ietver arī augstas kvalitātes analīzes rīkus. Atkārtota pārbaude ir viens no pārbaudītajiem un patiesajiem rīkiem dienas tirgotāju arsenālā. Tas ļauj pārbaudīt savas kriptogrāfiskās tirdzniecības stratēģijas, izmantojot vēsturiskos datus. Tas ļauj jums redzēt, kā jums būtu veicies dažādos laika periodos.

Varat to izmantot, lai pārbaudītu vairākas stratēģijas, līdz atrodat sev tīkamu. Varat arī salīdzināt dažādu stratēģiju efektivitāti reāllaikā.

Ko meklēt botā

Kad esat nolēmis nodarboties ar robotu tirdzniecību, jums jāizvēlas kriptogrāfiskais robots, kuru izmantot. Tirgū ir simtiem dažādu robotu. Jums jāveic pētījumi, lai pārliecinātos, vai esat izvēlējies labāko savām vajadzībām.

Apmaksas veids

Augstas kvalitātes tirdzniecības roboti maksā naudu. Ir pieejamas atvērtā pirmkoda versijas, taču tām nav neviena tāda paša lietderības līmeņa. Daudziem bezmaksas šifrēšanas robotiem ir vāja drošība, trūkst izšķirošu funkciju, un daži pat tiek veidoti kā ļaunprātīga programmatūra. Ja jūs patiešām esat tehniski gudrs, jūs pat varat veidot pats tirdzniecības bot.

Augstas klases robotiem varat vai nu iegādāties programmu, vai arī izmantot abonēšanas pakalpojumu. Kurš jūs izvēlaties iet, ir atkarīgs no tā, kāds cilvēks esat un kādas funkcijas jums ir nepieciešamas. Iegādātie roboti var būt ļoti labi izveidoti, taču abonēšanas pakalpojumi parasti piedāvā lielāku atbalstu un funkcijas.

Drošība un funkcionalitāte

Kriptogrāfijas tirdzniecības roboti ir tieši saistīti ar jūsu seifa kontiem kriptovalūtas biržā. Viņiem ir visas pilnvaras pirkt un pārdot kriptogrāfiju uz jūsu vārda ar dažiem ierobežojumiem. Ir ārkārtīgi svarīgi pārbaudīt izvēlētā robota drošības vēsturi.

Uzziniet, vai tie jau iepriekš ir uzlauzti un vai tā bija lietotāja kļūda vai paša robota kļūda. Jebkuram jūsu izvēlētajam robotam jābūt izcilam drošības ierakstam. Vienmēr uzziniet, cik aktīvs ir jūsu izvēlētā robota atbalsta tīkls. Iestatīšanas laikā jums, iespējams, nāksies sazināties ar viņiem vismaz vienu reizi.

Pārliecinieties, ka tas darbojas tieši tā, kā tiek reklamēts. Jūs nevēlaties atklāt, ka jūsu bot ir veicis lielu darījumu, kas neatbilst jūsu stratēģijai pēc tam, kad tas jau ir noticis.

Atbalstītās monētas

Ne katrs šifrēšanas robots tirgos visas valūtas. Pirms iegādājaties, izlemiet, vai vēlaties labāko bitcoin tirdzniecības botu vai botu, kas paredzēts daudzu altkoīnu tirdzniecībai. Tas tiešām attiecas tikai uz ieprogrammēto atbalstu un pieejamajām tirdzniecības funkcijām.

Darba sākšana ar kriptogrāfijas tirdzniecības stratēģijām

Lai sāktu tirdzniecību ar šifrēšanas robotu, jums jāveic dažas darbības. Pirmais ir iegūt bot. Tad jums būs jāizvēlas birža un jāiestata tā tirdzniecībai.

Lielākā daļa lielāko biržu ir priecīgas, ka to platformās ir roboti. Botu tirgotāji pievieno papildu likviditāti tirgum un parasti palīdz ātri izpildīt pasūtījumus. Jums būs jāpiekļūst sava konta API un jāizveido API atslēga.

Tas ļauj jūsu robotam droši sazināties ar apmaiņu un veikt darījumus. Nekad nevajadzētu izsniegt savu API atslēgu nevienam, kam neuzticaties. Tas viņiem ļaus pilnībā piekļūt visam, kas atrodas jūsu kontā.

Vienmēr ziniet savu riska toleranci

Pirms jūs veicat pirmo darījumu, jums jāzina, cik lielu risku jūs varat izturēt. Botu tirdzniecība notiek ārkārtīgi ātri, un jūs varat ātri redzēt ievērojamus zaudējumus. Vēlreiz pārbaudiet savas kriptogrāfiskās tirdzniecības stratēģijas un to, vai tās ir pareizi ievadītas jūsu tirdzniecības robotā.

Ja jūs interesē ideja par pasīvo tirdzniecību ar robotprogrammatūru, reģistrējieties mūsu nozares vadošā kriptogrāfiskās tirdzniecības rīka bezmaksas izmēģinājumam..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map