Ja godīgi, internetā ir grūti atrast izdevīgāku virzienu nekā ieguldījumi kriptovalūtās. Vai jūs interesē arī šī tēma? Laipni gaidīsim visus, kas vēlas iekļūt kriptovalūtā un nopelnīt naudu. Pēdējo vairāku gadu laikā ir bijusi liela interese par digitālās naudas tēmu. 

kā nopelnīt naudu ar kriptovalūtu

2016. gada sākumā Bitcoin vērtība bija 820-960 USD, un gada beigās tā pārvarēja 20 000 USD atzīmi. Cilvēki sāka pirkt monētu plašā mērogā, cerot gūt lielu peļņu no ieguldījumiem. 2018. gadā Bitcoin strauji sabruka. 

Mūsdienās daudzi cilvēki šaubās, vai ir vērts ieguldīt naudu šajā kriptovalūtā. Bet tie kriptogrāfijas investori, kuri patiešām zina tirgu, turpina labi nopelnīt. Vai vēlaties zināt, kā sākt? Tad izlasiet šo rakstu pilnībā.

PROS

CONS

IEGULDĪT
 • Vērtīga tirdzniecības programmatūra
 • Anonimitāte
 • Autonomija
 • Nepastāvība
 • Zādzību risks
 • Drošības problēmas
 • Nepareizas pārvaldības problēmas
TIRDZNIECĪBA
 • Ērti
 • Mobilitāte
 • Mainīgas likmes
 • Zīmoli beidzot pieņem kriptonauda
 • Jūs nevarat tirgoties 24 stundas diennaktī
NOPELNIET
 • Viegli sākt
 • Kavēti vai pilnībā atteikušies no maksājumiem
 • Nepieciešamība pavadīt daudz laika un uzmanības
 • Minimālā naudas summa, kas jāizņem uz ilgu laiku
 • Grūti atrast labu projektu

3 veidi, kā nopelnīt labu naudu ar kriptovalūtu 

Daži cilvēki mēdz domāt, ka, tā kā kriptonauda ir kaut kas virtuāls, un ir maģisks veids, kā no tās nopelnīt daudz naudas, nepieliekot nekādas pūles. Jūs būsiet vīlušies, ja ievērosiet šo domāšanas virzienu. 

Kaut arī kriptonauda parasti paver dažas jaunas ieņēmumu iespējas, tostarp Bitcoin iegūšanai, pamatiem vajadzētu būt jums pazīstamiem – lai nopelnītu naudu, jums jāiegulda laiks vai līdzekļi. Trīs galvenie veidi, kā nopelnīt naudu, izmantojot kriptovalūtu, ir ieguldīšana, tirdzniecība un peļņa. 

Ieguldījumi kriptovalūtā 

Ir vairāki veidi, kā ieguldīt kriptovalūtā – ilgtermiņa ieguldījumi, pasīvie ienākumi un arbitrāžas ieguldījumi (kriptonauda ieguve). Visas iespējas ir labas savā veidā, dažas prasa ievērojamus ieguldījumus, citas ir pieejamas lietotājiem ar minimālu sākuma kapitālu.

Jāpiemin arī kriptovalūtas ieguldījumu trūkumi. Šo naudu oficiāli neatzīst daudzas valsts struktūras. Centralizētas kontroles trūkums ir absolūts plus, bet tas arī nozīmē, ka visi darījumi ar bitkoiniem un citām monētām ir uz jūsu risku.

Vēl viens trūkums, kas bieži kļūst par priekšrocību spekulantam, ir kriptonauda lielā nepastāvība. Kurss mainās katru dienu. Nepieredzējuši investori bieži panikā un sāk zaudēt kapitālu, ja tiek novērota pat neliela lejupslīdes tendence.

1. stratēģija: ilgtermiņa ieguldījumi – pirkšana un HODL kriptonauda

Šāda veida tehnikas pamatideja ir braukt ar tāliem vēršu slīpumiem un iznīcināt tirgus troksni, kas saistīts ar zemākiem laika periodiem. Īstermiņa tirgotāji regulāri vīlušies, kad tirgus viņus izstumj no biržas, kad tas zāģē uz mazāku laika sadalījumu (piemēram, vienas stundas laika posms). 

Vērtību aktivitāte diagrammā nedēļu pēc nedēļas bieži nav nestabila noteiktā laika posmā. Tajā brīdī, kad līdzīgs periods ir sadalīts mazākos laika periodos, attēls parasti ir ievērojami nolietotāks un lidojošāks nekā nedēļas pēc nedēļas laika sadalījums.

Kas padara pirkšanas un aizturēšanas stratēģiju pievilcīgu daudziem tirgotājiem un finanšu speciālistiem? Tirgotājiem, kuri vairākus mēnešus vai pat gadus plāno būt praksē, vissvarīgākais ir vienkārši sākt uzņēmējdarbību. Šādi investori bieži negaida ievērojamas reversas pret jaunāko buļļu tirgu, jo saprot, ka var palaist garām iespēju nokļūt vēlamajā vietā.

Samazinātas darījumu izmaksas 

Tirgotāji, kuri piedalās ilgtermiņa pirkšanas un turēšanas darījumos, parasti nepārspēj. Tas var ievērojami samazināt darījumu izmaksas. Brokeris, kas katru dienu vai nedēļu darbojas un darbojas, veicinās kumulatīvās pārdošanas vērtību. Dažu kriptovalūtu sadalījums ir daudz lielāks nekā, piemēram, galvenie valūtu pāri. Tas var padarīt lielāko daļu īstermiņa darījumu ļoti dārgu un neefektīvu par labu dažiem ilgtermiņa darījumiem.

Laika efektivitāte

Kriptovalūtu tirdzniecības padomi ir lieliski piemēroti investoriem un tirgotājiem, kuri vēlas gūt potenciāli ievērojamu peļņu ar mazu ieguldīto laiku. Ilgtermiņa kriptovalūtu tirgotājiem, kuri interesējas par pirkšanu un aizturēšanu, nav katru dienu jāseko tirgum, kā arī nav jāveic tehniska izpēte vai regulāri jāaplūko grafiki..

Būtu prātīgi, ja šie kriptovalūtu tirgotāji / investori, protams, sekotu līdzi galvenajiem jaunumiem un šad un tad pārbaudītu savas pozīcijas, taču tas joprojām ir daudz mazāk laikietilpīgs nekā īstermiņa tirdzniecība..

2. stratēģija: pasīvie ienākumi no dividenžu izmaksām

Pasīvos ienākumus raksturo kā regulāri iekasētus ienākumu avotus, kuriem nav nepieciešama uzturēšana. Tradicionālie dividenžu maksājumi no krājumu turēšanas ir pasīvu ieņēmumu avots. 

Būtībā pasīvie ienākumi ir ienākumi, kas gūti no īres īpašuma vai partnerattiecībām ar noteiktu laika ierobežojumu. Tas var nākt arī no citas organizācijas, kurā personai nav aktīvas līdzdalības. Līdzīgi kā tās ekvivalents, atliktā kompensācija bieži tiek aplikta ar nodokli. Daži analītiķi uzskata, ka “portfeļa ienākumi” ir pasīvi ienākumi, tāpēc dividendes un procenti ir statiski.

Nav daudz tirgotāju, kas zina, ka dažas kriptovalūtas ir arī dividenžu avots. Kā jūs varat iegūt papildu pasīvos ienākumus no kriptonauda savā makā? Jā, jā, ir dažas līdzības ar tradicionālajām finanšu tirgus pieejām. Jūs izmantojat īpašumtiesības uz akcijām, kas maksā dividendes vai iegādājas obligāciju, kas prasa periodiski fiksētus procentus. 

Priekšrocības

 • Dažas kriptovalūtas maksā dividendes no 5% līdz 10% gadā
 • Jūs varat gūt lielāku peļņu, ja monētas cena laika gaitā pieaug

Trūkumi

 • Lieli naudas zaudēšanas riski lielu ieguldījumu gadījumā 
 • Nepieciešamība pēc pastāvīgas diversifikācijas jūsu noguldījumos

3. stratēģija: kriptovalūtas arbitrāža

Kriptovalūtas naudas arbitrāža starp dažādiem darījumiem ir visredzamākais apmaiņas veids, jo tas būtībā ir tāds pats kā Forex arbitrāža un sporta darījumi. Doma ir galvenā: gūstiet labumu no līdzīgas monētas izmaksu atšķirībām, kas joprojām notiek dažādos darījumos. 

Piemēram, viena kriptovalūtas birža pārdod monētas par 8 000 ASV dolāriem, otra par 10 500 ASV dolāriem. Jūsu uzdevums ir izmantot šo valūtas kursu starpību savā labā un nopelnīt. Bet neaizmirstiet ņemt vērā komisijas maksu katrā no tirdzniecības tirgiem! 

Arbitrāžas pazīmju atšķiršana

Lai identificētu kriptogrāfijas naudas arbitrāžas funkcijas salīdzinājumā ar tirdzniecību, jāņem vērā daži elementi, piemēram: 

 • Likviditāte: Tāpat kā atšķirībā no apmaiņas apjomiem dažādos darījumos, jo tirgus interešu atšķirība ietekmē izmaksas. Pakāpeniski noregulētajos darījumos cenas atšķiras, piemēram, maziem vai jauniem darījumiem. 
 • Topogrāfija: Atkarībā no laika joslas pārdot noteiktos dienas gadījumos var būt vienkāršāk vai grūtāk. 
 • Ievietošana: Vērtības kontrasts, kad kriptogrāfijas monēta tiek ierakstīta vienā no nozīmīgākajiem darījumiem, piemēram, Binance.

Kā nopelnīt naudu, kriptonauda  

Kriptovalūtu tirdzniecība šodien ir viens no galvenajiem veidiem, kā nopelnīt naudu ar kriptovalūtu. Tirdzniecība kriptovalūtās būtiski neatšķiras no dārgmetālu, valūtu un akciju tirdzniecības. 

Galvenais uzdevums paliek nemainīgs: pērciet pēc iespējas lētāk, pārdodiet par augstāku cenu un gūstiet peļņu. Galvenā atšķirība starp kriptovalūtu tirdzniecību un akciju tirgu ir valūtas kursa augstā nepastāvība. 

Tirdzniecība ir naudas ieguldīšana īstermiņa akcijās. Tirgotāji ātri pērk un pārdod, lai sasniegtu lielākus mazumtirdzniecības ieņēmumus. Īstā laika nokavēšana var izraisīt zaudējumus. Viņi aplūko uzņēmuma pašreizējos rezultātus, lai īstermiņā sasniegtu augstākas cenas un grāmatvedības peļņu. 

Ieguldījumi, gluži pretēji, atturas no tirgus tendencēm un rēķinās ar vērtību. Investori spēlē ilgu laiku spēlē, sekojot līdzi viņu akcijām. Investīcijas pacietīgi gaida, kamēr akcijas sasniegs savu potenciālu.

Šeit ir visizplatītākās un ienesīgākās tirdzniecības stratēģijas:

 • Dienas tirdzniecība 
 • Šūpoles tirdzniecība 
 • Skalpings 
 • Pozīcijas tirdzniecība 
 • Tendenču tirdzniecība

Mēs sīkāk skarsim katru no tirdzniecības stratēģijām vēlāk šajā rakstā. 

Stratēģijas izvēle nav jāveic nejauši. Pirms nopelnīt kriptovalūtu likmju starpību un pārvērst kriptogrāfiju skaidrā naudā, ir jāanalizē iespējas: 

 • darījumu sākuma kapitāla lielums; 
 • psiholoģiskās īpašības – piemēram, vai jūs spējat sevi ilgstoši ierobežot, izvēloties ilgtermiņa ienākumu stratēģiju; 
 • tieksme uz pārsteidzīgām darbībām. 

Ne vienmēr ir iespējams patstāvīgi noteikt šīs nianses, jo ir sarežģīti objektīvi novērtēt savas spējas. Tāpēc, pirms nopelnīt par kriptovalūtas maiņu un gūt kriptovalūtas peļņu, vienmēr konsultējieties ar ekspertiem, lai aprēķinātu riskus un gudri tuvotos tirdzniecībai.. 

Priekšrocības

 • Zema ieejas maksa 
 • Solīšana visu diennakti 
 • Neatkarība no politikas un pasaules ekonomikas
 • Augsts svārstīgums

Trūkumi

 • Noguldījuma zaudēšanas risks, ja pieeja ir analfabēta 
 • Nepieciešamība pēc padziļinātām zināšanām par Blockchain metodēm 

Dienas tirdzniecība 

Kā brokeris vērtspapīru biržā var nopirkt vai piedāvāt no brīvā tirgus, lai sasniegtu mirkļa mērķus. Tirgus iet uz augšu vai uz leju; tādējādi maksā arī piedāvājums. Brokeri, kuri naudu iemaksā šajā tirgū, nav paredzami, var gūt peļņu. 

Lai kā arī būtu, apmaiņas laikā papildus notiek arī nelaimes. Dienas apmaiņa būtībā atsaucas uz piedāvājumu pirkšanu un pārdošanu tajā pašā dienā. Pirms sākat tirdzniecību, jums vajadzētu saprast dienas apmaiņas nozīmi. Pašlaik saprotiet, kas ir dienas tirdzniecība. 

Neskatoties uz to, ka pastāv izredzes, kas norāda uz lielu labumu, arī dienas apmaiņa ir bīstama. Jums, kā brokerim, ir jāsamazina sava situācija līdz pulksten 15.10, kas nozīmē, ka gadījumā, ja esat iegādājies noteiktu daudzumu akciju, jums tas jāpārdod un, ja ir iespēja, ka esat pārdevis noteiktu summu , jums tas jāiegūst. Ja neizdosies, ka jūs to nedarīsit, jūsu nostāja dabiski sakārtos lietas. 

Priekšrocības

 • Viegla naudas pārvaldība
 • Ir viegli uzzināt izmantotās stratēģijas rentabilitāti
 • Minimāls risks zaudēt visu depozītu
 • Nav komisijas maksas

Trūkumi

 • Jums pastāvīgi jāuzrauga tirgus
 • Nepieciešama pacietība un visu darbību precīza plānošana

Šūpoles tirdzniecība

šūpoles tirdzniecības stratēģijas piemērs

Šūpošanās tirdzniecība ir tirdzniecības veids, kas mēģina no vairākām dienām līdz vairākām nedēļām noķert krājumu pieaugumu (vai jebkuru citu finanšu instrumentu). Šūpoles tirgotāji galvenokārt izmanto tehniskos rādītājus, lai identificētu tirdzniecības iespējas. Papildus tirgus tendenču un modeļu novērtēšanai šādi tirgotāji var izmantot fundamentālu analīzi.

Šūpoles tirgotāji katru dienu regulāri meklē apstākļus un var skatīties vienas stundas vai 15 minūšu diagrammas, lai atklātu precīzu ceļu un apturētu nelaimes gadījumus. 

Priekšrocības

 • maiņai ir nepieciešams mazāk laika nekā apmaiņai ar dienu 
 • palielina mirkļa ieguvumu potenciālu, piesaistot tirgus svārstību centrālo daļu 
 • tirgotāji var būt atkarīgi tikai no specializētas izmeklēšanas, atdalot apmaiņas procedūru

Trūkumi

 • apmaiņas pozīcijas ir atkarīgas no vidēja termiņa un nedēļas beigu vitrīnām
 • negaidītas tirgus inversijas var izraisīt dāsnas nelaimes 
 • šūpoles tirgotāji regulāri izlaiž ilgāka laika slīpumus, lai īslaicīgi virzītos tirgū

Skalpings

tirdzniecības stratēģijas piemērs

Īstermiņa stratēģijas jeb skalpa stratēģijas ir vispopulārākās kriptovalūtu tirgus dalībnieku vidū. Dažreiz tie ir balstīti uz pašreizējo finanšu tirgus ziņu un politikas interpretāciju, bet parasti tos ierobežo tehniskās analīzes metodes. Tie ir ātri piedāvājumi pirkt un pārdot e-valūtu nenozīmīgu cenu izmaiņu periodā, parasti sākot no vienas minūtes. Daudzi cilvēki, kuri nezina, kā nopelnīt kriptonaudā vai kur sākt, izvēlas šo stratēģiju. 

Noteiktā tirdzniecības periodā skalperi var veikt tūkstošiem darījumu. Skalpšanas metodēm ir trīs īpašības:

 • īsās pozīcijas, 
 • mazas peļņas normas  
 • augsta sviras

Skalperi cenšas noteikt cenu atšķirības un citas “nepilnības” īstermiņa apmaiņā, palīdzot tām ātri gūt lielu pozīciju peļņas gūšanai.

Īstermiņa stratēģijas, ko bieži dēvē par skalpingu, ļauj tirgotājiem ļoti ātri iegūt praktisku pieredzi. Peļņa no atsevišķām operācijām skalpēšanas stratēģijās var būt augsta, taču vidēji tās uzrāda zemus ienākumu rezultātus. 

Skalpingu bieži izmanto lieli tirdzniecības uzņēmumi un banku investīciju nodaļas: kuru sastāvā ir augstākās klases profesionāļi, milzīgas naudas summas bilancēs un automatizētas tirdzniecības izmantošana, kurā vismazākās likmes svārstības un tendenču izmaiņas uzreiz reaģēt uz īpašām programmām – robotiem, ekspertiem, kuri slēdz darījumus, lai pirktu / pārdotu valūtas.

Priekšrocības

 • Tirgot iespējams ar nelielu depozītu
 • Nav sarežģītas analīzes. Zaudējumus kompensē ar izdevīgiem darījumiem
 • Jums nav jāgaida, vienmēr ir veids, kā tirgoties

Trūkumi

 • Liela nervu spriedze darba laikā, jo jums jāpieņem ātri lēmumi un pastāvīgi jāatver jaunas pozīcijas

Pozīcijas tirdzniecība

pozīcijas tirdzniecības stratēģijas piemērs

Pozīcijas tirgotāji pēc definīcijas ir tendenču bhaktas. Viņu centrā ir pārliecība, ka, tiklīdz sākas tendence, tā, iespējams, turpināsies. Vienkārši iegādājieties un turiet tālsatiksmes spekulantus, kuri ir nosaukti par attālinātiem finanšu speciālistiem, viņu situācija attiecas uz daudz ilgākiem periodiem nekā tirgotāju skalpēšana (no nedēļām līdz mēnešiem).

Viņu apmaiņas pamatojums ir paredzēts, lai efektīvi piesaistītu nozīmīgāko tendences daļu, kas ļautu novērtēt viņu spekulācijas kapitālu. Šajā statusā tas ir dienas maiņas apgrieztais apgrieztais rādītājs, kas cenšas izmantot īslaicīgas tirgus izmaiņas. Tas papildus atšķiras no šūpoles nodošanas. Tomēr abi ir atkarīgi no idejas sekot tendencēm.

Pozīcijas tirgotāji var izmantot specializētu izmeklēšanu, būtisku pārbaudi vai abu maisījumu, lai samierinātos ar izvēles apmaiņu. Lai izvēlētos spekulācijas, kuras, pēc viņu domām, sasniegs ideālo rezultātu, tās papildus ir atkarīgas no makroekonomiskiem mainīgajiem lielumiem, vispārējiem tirgus modeļiem un autentiskiem piemēriem. Lai tirgotājs būtu auglīgs, viņam jāatzīst pārejas / atvaļinājuma līmenis un jāizveido kārtība, lai kontrolētu iespēju, lielākoties, apturot nelaimes līmeni.

Priekšrocības

 • Spēja mierīgi gaidīt mērķa cenu līmeņa sasniegšanu
 • Spēja izsekot tirgū notiekošajam un nepieciešamības gadījumā veikt izmaiņas

Trūkumi

 • Lai plānotu stratēģiju, jums vajadzētu padziļināti pārzināt tirgu

Tendenču tirdzniecība

tendences tirdzniecības stratēģijas piemērs

Tendenču tirdzniecība ir apmaiņas stratēģija, kuras mērķis ir izmantot augšupejas, kur vērtība kopumā radīs jaunus augstākos vai lejupejošos virzienus, kur vērtība kopumā samazinās. Augšupeja ir augstāku šūpoles un augstāku kritumu progresēšana. Pazemināšanās ir zemāko šūpoles un zemāko šūpoles progresija. 

Neskatoties uz to, ka, ņemot vērā tendenču augstāko un zemāko līmeni, šie tirgotāji izmanto dažādus instrumentus, piemēram, tendenču līnijas, kustīgus viduspunktus un specializētus marķierus, lai palīdzētu atpazīt tendenču kursu un, iespējams, dot apmaiņas signālus. 

Lai prognozētu tendences gaitu un kur tā varētu virzīties, dīleri izmanto gan vērtību aktivitāti, gan citus specializētus aparātus. 

Priekšrocības

 • Tirdzniecība pašreizējās tendences virzienā ļauj tirgotājam skaidri noteikt tirgus ienākšanas un izejas punktus, maksimāli izmantot cenu kustību un samazināt tirdzniecības riskus
 • Milzīgs skaits tendenču tirdzniecības stratēģiju un tendenču rādītāju

Trūkumi

 • Tendences uzticamība ir atkarīga no laika grafika lieluma – jo vecāks ir laika grafiks, jo ticamāks tas ir, bet attiecīgi tā veidošanās prasa daudz ilgāku laiku

Kā nopelnīt kriptovalūtu 

Tagad daudzi cilvēki kriptovalūtas pirkšanu un pārdošanu uzskata par ceļojumu uz kazino. Jā, Bitcoin un citas elektroniskās naudas straujais kāpums un kritums var būt banāls finanšu burbulis. Bet uzmanieties, ka ratiņi var pārvērsties par ķirbi.

Bet ko tad, ja tirgoties ar gudriem puišiem ir taisnība – un kriptonauda patiešām ir nākotne? Un savlaicīgas investīcijas nes fantastisku peļņu?

Apsvērsim iespēju nopelnīt kriptovalūtu, izmantojot tiešsaistes tehnoloģiskos resursus. Galvenais, kas jāatceras, ja vēlaties atrast veidus, kā nopelnīt kriptonauda, ​​ir tas, ka ir jāriskē tikai ar tiem līdzekļiem, kurus pazaudējot, kas neizraisīs ģimenes budžeta sabrukumu. 

Ieguves kriptonauda

naudas pelnīšana kriptogrāfijas ieguve

Šī metode ir veids, kā nopelnīt naudu par kriptonauda, ​​to iegūstot. Kā jau minēts, kriptonauda ir informācijas apmaiņas rezultāts starp miljoniem lietotāju. Tas prasa lielu datora jaudu, ko cilvēki sauc par “kalnrūpniecībām”. Visvienkāršākās saimniecības tiek piedāvātas jaudīgu videokaršu komplekta veidā, kas savienotas viena ar otru vienā sistēmā, kas darbojas, izmantojot īpašu programmatūru. 

Priekšrocības

 • jauka peļņa, pieaugot ieguves rūpniecībai izvēlētajai elektroniskajai valūtai

Trūkumi

 • nepieciešama būtiska ieguldījumu atdeve komponentos 
 • milzīgi rēķini par elektrību 
 • nepieciešama pastāvīga sistēmas uzraudzība 

Šis pelnīšanas veids būs piemērots cilvēkiem, kuri labi pārzina mūsdienu tehnoloģiju principus un kuriem ir iespaidīgs sākuma kapitāls dārgu iekārtu iegādei.

Mākoņu ieguve

mākoņu ieguve

Vēl viens veids, kā nopelnīt naudu par kriptonaudu, ir iegādāties citu lietotāju jaudu ieguves vajadzībām. 

Priekšrocības

 • neprasa ievērojamas investīcijas 
 • ātra atmaksāšanās 

Trūkumi

 • liela komisija, lai saņemtu līdzekļus
 • iespēja zaudēt ieguldījumu vietnes slēgšanas rezultātā

Darbs kriptonauda

strādāt pie kriptogrāfijas

Nav īpašas statistikas par uzņēmumiem, kas izmanto kriptonaudu, lai samaksātu darbiniekiem. Bet, kā likums, šādas algas tiek maksātas ICO-projektu pārstāvjiem, kā arī blokķēdes un kriptogrāfijas uzņēmumiem. Pirmkārt, viņi ir uzticīgāki jauninājumiem un pat var atzinīgi novērtēt šādu atlīdzību. Otrkārt, uzņēmumam var vienkārši nebūt pietiekamu fiat resursu. Treškārt, tas ir papildu veids, kā reklamēt uzņēmumu – ja, piemēram, maksa tiek samaksāta projekta žetonos. 

ASV Bitwage algas pakalpojums darbojas kopš 2014. gada, ļaujot darba devējiem veikt starptautiskus maksājumus gan nacionālajā, gan virtuālajā valūtā: bitcoin, ethereum, litecoin un DASH. Pakalpojums kopumā atbalsta 25 monētas. Pastāvīgie klienti ir Google, Facebook, GE, Philips, Airbnb, Uber un pat ASV jūras spēki. 

Saskaņā ar Bloomberg teikto, Eiropas un Amerikas uzņēmumi bieži izmanto kriptovalūtas, lai apmaksātu darbiniekus no Latīņamerikas, jo to nacionālās bankas nenodrošina ērtu un uzticamu infrastruktūru starptautiskiem pārskaitījumiem.

Ir pakalpojumi, kas palīdz atrast izpildītājus, kuri ir gatavi strādāt par maksu kriptovalūtā. Populārākie pakalpojumi ir Dream, Jobs by Cointelegraph, kā arī BitGigs un Coinality ārštata biržas. Jūs varat meklēt darbu ar atalgojumu kriptovalūtā Kripto darbu sarakstā, Kriptogrāfijas darbos un Kriptogrāfijas valūtas darbos.

Krāni un mikrouzdevumi

Jaucējkrāni ir vietnes, kurās jūs varat iegūt minimālu daudzumu kriptonauda, ​​ja veicat dažas darbības. Parasti tā ir captcha ievade un taimera gaidīšana, lai gan taimeris nav visur. Pēc tam jums tiks piešķirta nedaudz digitālās naudas. Neskatoties uz to, ka lielākā daļa vārstu ir viena tipa, ir dažas atšķirības, kuras var identificēt.

Peļņas lielums

Visdāsnākie jaucējkrāni ir gatavi dot jums dažas Satoshi monētas, līdz pat 100 vai vairāk. Vienu reizi apmeklējot šādu vietni, jūs varēsit bagātināties ar desmit vai vairāk monētām, dažreiz ar 400-500 monētām. Vai tas ir daudz? Lai atbildētu uz šo jautājumu, ir vērts norādīt, ka 1 Bitcoin attiecas uz 1 Satoshi, jo 100 000 000 attiecas uz 1. 

1 BTC cena bija USD 10 500 USD. Ir viegli aprēķināt, ka, saņemot 10 000 Satoshi celtni, jūs būsiet produktīvāks tikai par 1,05 dolāriem. Un tad tikai ar “dāsnu” jaucējkrānu jūs varat saņemt 1000 monētas, tas ir tikai 0,11 centi. Kamēr jūs nopelnīsit vienu dolāru, 2020. gadā jums būs jādarbojas pa internetu, meklējot jaucējkrānus jaunām kriptovalūtām..

Mikrouzdevumi

Klikšķi Satoshi: ļoti vienkārši un ļoti ilgi mikro uzdevumi. Vieglākais, bet garākais veids, kā iegūt e-valūtu. Lietotājs nonāk īpašā vietnē, kur reklāmdevēji atstāj tādus uzdevumus kā klikšķināšana uz reklāmkarogiem un pāreja uz lapām. Par šādām vienkāršām darbībām jūs varat iegūt nelielu daudzumu Satoshi.

Priekšrocības

 • peļņa bez ieguldījumiem 
 • ir iespējams pavadīt brīvo laiku ar labumu (bet biežāk bez tā)

Trūkumi

 • neliela peļņa
 • vienas monētas nopelnīšana prasa vairākus gadus 
 • nepieciešams daudz brīva laika

Šī metode ir piemērota cilvēkiem, kuriem ir pilnīgi atvērts grafiks. Piemēram, sievietēm, kuras atrodas grūtniecības un dzemdību atvaļinājumā, vai apsardzes darbiniekiem, kuri nakts maiņās strādā bezatbildīgās iestādēs.

Filiāļu mārketings

3Commas filiāļu mārketings

Pirmām kārtām ir divi unikāli veidi, kā tikt galā ar kriptogrāfijas saistītajiem projektiem, un jums ir jāsaprot kontrasts starp abiem. 

Daži kriptogrāfijas meitasuzņēmumu filiāļu plāni apstrādā kriptogrāfijas naudas daļas no jūsu iegādes. Tomēr jums jāveic iemaksas standarta skaidrā naudā. Citi piedāvā preces un administrācijas (bieži vien, tomēr nepārtraukti neidentificējoties ar kriptogrāfiskām naudas formām) un maksā saviem meitasuzņēmumiem arī digitālā valūtā. 

Attiecībā uz to, kā jūs pievienojaties un strādājat ar kriptogrāfijas saistīto sistēmu, tas ir gandrīz līdzvērtīgs tam, kad pārvaldāt standarta saistīto programmu plānu. 

Jūs atklājat digitālās naudas filiāles sistēmu, kurai jums jāpievienojas, jāsazinās ar tām un pēc tam piekļūstat novirzīšanas savienojumiem, kas jums jāizmanto, lai parādītu un veicinātu savus ieguldījumus. Tajā brīdī, kad jūsu iespējas veic nepieciešamo soli, tas atspoguļojas proporcionālajā komisijas maksājumā, kas tiek maksāts jūsu meitasuzņēmuma reģistrā. 

Vai pastāv kritisks kontrasts starp kriptogrāfijas saistīto projektu un parastajiem asociētajiem projektiem? Partnera plānā tiks veiktas daļas no digitālās valūtas iespējām, un tas, iespējams, jums izmaksās līdzīgi.

Kopsavilkums 

Varbūtība gan nopelnīt kriptonauda, ​​gan ciešanas ārkārtējo risku dēļ ir diezgan augsta. Rezultāts ir atkarīgs no zināšanu apjoma, prasmju līmeņa finanšu tirgos, izvēlētās pelnīšanas stratēģijas, likmes svārstīguma utt. Dažreiz izšķirošais faktors ir vienkārši veiksme. Kā jau minēts, tiklīdz bitkoina kurss īsā laika posmā ir palielinājies desmitkārtīgi, tas ļaus ierobežotai cilvēku grupai ievērojami uzlabot savu pašsajūtu. 

Šodien jautājums “Cik es varu saņemt naudu kriptonaudā un kļūt bagātam?” vairs nav pamatots jautājums privātpersonām, kas tirgo tirgū, jo uzņēmējdarbības komponentu izmaksas un konkurence šajā jomā ir dramatiski pieaugusi, kalnrūpniecības tirgū ienākot vidējiem un lieliem uzņēmumiem. Tāpēc arvien vairāk cilvēku sāk tirgoties kriptovalūtas biržās. 

Tātad, ja esat izvēlējies izmēģināt tirdzniecību kā veidu, kā nopelnīt naudu par kriptonauda, ​​iesakām reģistrēties 3commas terminālī, tiešsaistes pakalpojums atbalsta visas populārās kriptovalūtas apmaiņas, kas ir vienkāršs un draudzīgs gan profesionāļiem, gan iesācējiem. Noklikšķiniet šeit un iegūstiet savu 7 dienu izmēģinājumu vietnē 3Commas!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me