Iestatiet robotu atbilstoši MaybeeTradingVIP signāliem

Sveiki!

Šodien mēs apspriedīsim robotu iestatījumus, pamatojoties uz signālu no Marketplace. Tas, iespējams, ir viens no neparastākajiem signāliem. To veido nevis oscilatoru kombinācija, bet pats tirgotājs. Tas var kļūt par alternatīvu “sekošanai tirgotājam”, kuru vēlas tērzēšanā daudzi lietotāji.

Tāpēc noskaidrosim, kā un kur var tirgoties ar šo signālu, un apspriedīsim tam ieteicamos robota iestatījumus.

Saturs:

1. Reģistrēšanās un apmaiņas savienojums vietnē 3Commas.

2. Pieejamie pāri un apmaiņa.

3. Ieteicamās stratēģijas MaybeeTradingVIP signālus.

4. Bota iestatījumi ar MaybeeTradingVIP signālus.

1. Reģistrēšanās un apmaiņas savienojums vietnē 3Commas

Pakalpojums ir pieejams vietnē 3Commas.io. Šī ir novirzīšanas saite, kas nodrošina 10% atlaidi.

Pēc reģistrēšanās jums būs izmēģinājuma periods, kas nozīmē bezmaksas piekļuvi PRO plānam ar visām funkcijām. Ja jūsu depozīts ir mazāks par 750 ASV dolāriem, pakalpojums pēc izmēģinājuma perioda jums paliks bezmaksas. Ja jums ir vairāk nekā 750 USD, jums jāizvēlas viens no plāniem. Es iesaku PRO plānu kā ērtāko pielāgošanai. Tas satur “Composite bot”, un iestatījumi ir īpaši paredzēti tam.

Pēc reģistrēšanās vietnē 3Commas jums jāpievieno Binance apmaiņa, izmantojot API. Uzziniet vairāk par to šeit: https://help.3commas.io/en/articles/3108971

Šeit ir rakstīts, kā izveidot API atslēgu Binance.

https://help.3commas.io/en/articles/3109051

2. Pieejamie pāri un apmaiņa

Zemāk esošajā tabulā parādīts, kādām apmaiņām un pāriem šis signāls ir būtisks.

Kā piemēru mēs izmantojam BTC tirdzniecību.

Ziņas beigās es dalīšos ar saiti uz konfigurētu un aktīvu botu USDT pāriem.

3. Ieteicamās stratēģijas MaybeeTradingVIP signāliem

Kā jau tika minēts MaybeeTradingVIP signāls ir tirgotāja darba rezultāts, bet ne uz Trading View oscilatoriem balstītu algoritmu, piemēram, RSI, BB utt. (kas neņem vērā visa tirgus uzvedību kopumā, bet tikai konkrētas monētas izturēšanos, izmantojot oscilatorus utt.).

Viss, ko es aprakstīšu kā stratēģiju, patiesībā nav pati stratēģija. Jo īstā stratēģija ir reāla tirgotāja prāts un prasmes. Tas ir balstīts uz konkrētas monētas tehnisko analīzi un BTC uzvedības (t.i., tirgus uzvedības) redzējumu īstermiņā. Signāli nāk gan: “atvērt” un “noslēgt” darījumu. Katram atsevišķam darījumam tiek dots signāls StopLoss iestatīšanai (UZMANĪBU !!). Tas ir vienīgais signāls, kurā es redzēju šādu lietu, jo pārsvarā visiem robota pāriem ieteicams iestatīt fiksētu StopLoss%, kas nav pilnīgi pareizi (manuprāt). Signālu StopLoss var pamanīt arī telegrammas kanālā https://t.me/MaybeeTrading.

Vēlreiz galvenā ideja: šie signāli faktiski ir ilgi gaidītais “Sekojiet tirgotājam” funkcionāls vai zināmā mērā “Uzticības pārvaldība”, kuru jebkurā laikā varat atspējot vai pielāgot. Salīdzinot ar signāliem, kuru pamatā ir algoritmiskā tirdzniecība, kas ņem vērā tikai oscilatoru uzvedību (RSI, BB utt.) Uz tirgoto monētu un neņem vērā visa tirgus uzvedību kopumā, kas rada bēdīgus rezultātus, šie signāli ir profesionāla tirgotāja garīgās darbības rezultāts, aplūkojot visu tirgu kopumā un dodot ieejas punktus, izejas punktus un skaitot cenu samazināšanas riskus. StopLoss nenosaka fiksētu% no ienākšanas cenas, bet izmanto “peldošu” Stop konkrētam pārim, ņemot vērā atbalsta līmeņus utt..

Tagad es aprakstīšu 3Commas robota iestatījumus, kas attiecas uz šo ziņojuma datumu (2019. gada augusts), taču vienmēr paturiet prātā, ka ieteikumi nav likumi, un jūs pats uzņematies visus riskus.

IETEIKUMI: Darījuma sākotnējam pasūtījumam izmantojiet apmēram 2% … 5% no depozīta.

SVARĪGS: Ienākošās pārdošanas komandas neatkarīgi no tā, vai esat izvēlējies ņemt peļņu vai nē, var noslēgt darījumu pēc signāla, un tas var notikt jebkurā brīdī ar “plus” vai “mīnus”, aizsargājot jūsu depozītu no dziļākas atcelšanas.

Iestatījumi. 2. tabula:

Noderīgas saites:

https://t.me/joinchat/Huvfww4BiZK1vnNMaybeeTradingVIP signāla tērzēšana

https://t.me/MaybeeTrading – kanāls ar MaybeeTradingVIP signālus

@ Maybee3344 – telegrammas signālu nodrošinātājs

4. Bota iestatījumi saskaņā ar MaybeeTradingVIP signāliem uz 3Сommas.

Signāla aktivizēšana. Lūdzu, aktivizējiet signālus sadaļā Marketplace:

Ja viss noritēja labi, redzēsiet sekojošo:

Bota iestatīšana. Es konfigurēšu, izmantojot BTC tirdzniecības piemēru _ ***

Robota izveide:

Mēs konfigurēsim pēc blokiem:

• Galvenie iestatījumi

• Pāri

Tam vajadzētu būt šādam:

PIEZĪME: ja vēlaties noņemt dažus pārus no saraksta, noklikšķiniet uz X tieši pāri. Neaizmirstiet pievienot jaunus pārus pēc to iekļaušanas biržā BINANCE.

• Stratēģija

• Lūdzu, atlasiet MaybeeTradingVIP kā piedāvājuma sākuma nosacījumu (ja jums tā nav sarakstā, tad neesat to iegādājies, un jums vajadzētu atgriezties pie 1. punkta “Signāla aktivizēšana”.

• Ņem peļņu

• Stop Loss – šāda veida signāliem ieslēdziet Stop Loss un iestatiet 99%, lai jūsu robots varētu saņemt signālus un novietot Stop tur, kur tirgotājs to noliks. Dažreiz Stop Loss var iestatīt ļoti tālu un … tas var darboties:

• Drošības pasūtījumi – kā iepriekš rakstīts, “vidējais rādītājs” netiek izmantots:

• Papildu iestatījumi

Gatavs. Bots ir konfigurēts.

Klikšķis

Mēs saņemam atgādinājumu, ka mums ir jāpalaiž robots.

Tas viss ir iestatīšanai.

https://3commas.io/bots/616062/shared_show?secret=1737ab41bb

Saite uz konfigurēto BTC robotu. To var kopēt, pielāgot vai skatīt tā statistiku.

https://3commas.io/bots/616064/shared_show?secret=935aa33426

Saite uz to pašu botu, bet USDT tirdzniecībai

Saite uz emuāru ar rakstiem par citiem signālu iestatījumiem un reāllaika statistiku par reāliem noguldījumiem dažādiem signāliem. Šeit jūs varat uzzināt par tiem un izlemt, vai robotam izmantot signālu.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map