Vai vēlaties aizsargāt savu peļņu vai pret Bitcoin avārijas nenoteiktību? Turpini lasīt!

Ievads 

Ja kādu laiku esat tirgojis kriptonauda, ​​iespējams, esat dzirdējis daudzas reizes pieminētās Bitcoin opcijas. Jūs, iespējams, esat arī veicis virspusēju izpēti par to, kas ir Iespējas un kā ar tām tirgoties, bet tika atlikta neskaidras terminoloģijas vai pārliecības trūkuma dēļ, lai sāktu darbu.

Varbūt jūs domājāt: “Hah! Iespējas, to izmanto lielās iestādes; tas nav man un Bitcoin daudz, kas man ir! “

Pateicoties lieliskajai Deribit komandai, viņi ir padarījuši Opcijas ļoti viegli pieejamu privātiem ieguldītājiem un mazākiem kontu īpašniekiem, viņiem nav apgrūtinošu reģistrēšanās ierobežojumu, noguldot dažus līdzekļus, lai sāktu darbu, un viņiem ir apskaužama reputācija integritātes un inovācijas dēļ … 3Commas kopā ar Deribit visiem paver iespēju tirdzniecību ar Opcijām!

Veltiet laiku, lai izlasītu šo emuāra ziņojumu, un varbūt mēs varam jums parādīt iespēju Opcijas reāli izmantot, kuras varat izmantot, lai aizsargātu to Bitcoin, kuru jūs HODL darāt vai aktīvi tirgojat šajā agrīnajā buļļa ciklā. Mēs jums parādīsim, kā apdrošināt, ko var uzskatīt par lētu apdrošināšanas polisi, lai aizsargātu jebkuru no jūsu peļņas vai pasargātu no jebkura Bitcoin, kuru jūs turat kā ilgtermiņa ieguldījumu, ātras nolietošanās, ja tirgus atteiksies vai piedzīvos asa korekcija, īsi sakot, kurš gan negribētu, lai būtu viņu kūka un ēst to.

Bitcoin ir sācis buļļu ciklu un nesen ir aizvēris ikmēneša sveci virs iepriekšējā visu laiku augstākā līmeņa, kas tika noteikts 2017. gada decembrī. Ja jūs ieguldāt, jūs kādu laiku turēsiet savu Bitcoin, vēlēsities to pārdot vai sāksit gūt peļņu plkst. daudz augstāka cena nekā šodien.

Alternatīvi, ja esat aktīvs tirgotājs, jūs varat agresīvi tirgot augšupejošo tendenci, gūstot biežu peļņu un, iespējams, apvienojot peļņu nākamajos darījumos..

Šis emuāra ziņojums nav paredzēts, lai aptvertu visu informāciju par to, kā darbojas Opcijas, bet gan lai piedāvātu reālās pasaules tirdzniecības piemēru, kad un kāpēc vēlaties izmantot Opcijas; Šī raksta beigās ir papildu saites citiem emuāra ierakstiem, kas pēta un izskaidro opcijas, to vēsturi un darbību.

Tomēr savā prātā jūs domājat, ka “diagrammas nepārtraukti iet uz augšu”, un jūs zināt, ka kādā brīdī tendence mainīsies vai notiks liela korekcija, piemēram, masveida -37% kritums (izņemot daktis), kas notika 2020. gada martā, varētu atkārtoties. Faktiski Bitcoin visā vēsturē ir veicis 30-40% korekciju iepriekšējos buļļu ciklos.

Tātad, kas ir “riska ierobežošana”? 

Vienkārši sakot, tas ir veids, kā pasargāt sevi no finansiāliem zaudējumiem vai citiem nelabvēlīgiem apstākļiem.

Piemēram, pērkot un turot Bitcoin, jūs automātiski atrodaties ilgtermiņa pozīcijā ar Bitcoin, kad to pērkat, gaidot cenu pieaugumu. Vai nebūtu lieliski, ja tajā pašā laikā jūs varētu izmantot arī daļu no saviem līdzekļiem, lai palīdzētu aizsargāt ieguldījumus Bitcoin, ja cena nokristu?

Šī ir viena no daudzajām Opciju priekšrocībām.

Tirdzniecības plāns

Katram darījumam jāsākas ar mērķi vai tirdzniecības plānu.

Tam nav jābūt ļoti sarežģītam, bet tas ļauj jums noteikt mērķi, aprēķināt risku un noteikt galvenās jomas, kurās jums būs jāpārvalda tirdzniecība, tāpēc neatkarīgi no tirgus uzvedības jūs jau zināt darbības, kas jums būs jāveic ņemt.

Pieņemsim, ka esat iegādājies 0,25 BTC par vidējo cenu 17 000 USD un maksājat 4 250 USD. Tas var būt vai nu ilgtermiņa ieguldījums, ko esat veicis, vai peļņa no jūsu tirdzniecības.

Ilgtermiņā jūs esat bullish par Bitcoin un sagaidāt, ka cena ievērojami pārsniegs 20 000 USD, tomēr Bitcoin ir redzējis zināmu pretestību, kas pārkāpj 20 000 USD, un jūs neesat pārliecināts, vai cenu korekcija notiks pirms Bitcoin izlaušanās un nodibina atbalstu virs USD 20 000 līmenī.

Galu galā jūs apsvērtu iespēju pārdot savu Bitcoin virs USD 30 000, un tas ir jūsu ilgtermiņa mērķis.

Aplūkojot Bitcoin / USD diagrammu, mēs varam redzēt:

  • Pašreizējā Bitcoin diagrammas cena šobrīd ir aptuveni 19 000 USD, un -30% korekcija no šī cenu līmeņa būtu kritums līdz aptuveni 13 300 USD;
  • Nedēļas diagrammā Bitcoin var izveidot “dubulto topu” un tikt noraidīts šajā cenu līmenī;
  • Liels atbalsta līmenis nedēļas diagrammā (aptuveni 11 500–12 100 USD);
  • Iespējams, ka vājāks atbalsta līmenis (13 700–13 900 USD);
  • Arī 21 nedēļas mainīgais vidējais rādītājs (baltā līnija), apgabals, kurā cenai vēršu ciklu laikā ir tendence atgriezties, un projekcija, kur tā var būt pēc 2 nedēļām, izmantojot pašreizējo trajektoriju (aptuveni 13 600 USD)

Mēs varam redzēt, ka pastāv nopietns gadījums vismaz īstermiņa lāča scenārijam, kas varētu būt piemērots.

Opciju robota izveide

Pārejam pie Opcijas bot interfeisu, izvēloties to galvenajā izvēlnē 3Commas (1) un atlasot Botu radīšana (2) saskarne.

Options Bot saskarne ir vienkārša un tīra lietošanā. Jūs izvēlaties savu Deribit maiņas konts, Tirdzniecības valūta, un opciju līgums Derīguma termiņš (3).

Opciju līguma derīguma termiņš ir svarīgs, jo šī datuma beigās tirdzniecība norēķinās vai nu ar peļņu vai zaudējumiem. Derīguma termiņš ir jānosaka pietiekami tālu nākotnē, lai segtu paredzamo cenu kritumu, ja tas notiks. Ja Bitcoin cena atrodas sarkanajā zonā diagrammā (6), kas parādīta, beidzoties līgumam, jūs zaudēsiet līdzekļus, ar kuriem esat riskējis veikt tirdzniecību..

Iespējas Stratēģija (4) ir konfigurējamais tirdzniecības veids. Šajā tirdzniecības plāna piemērā mēs izmantojam Long Put, kas ļauj precīzi noteikt risku summu, kas riskējama, ja Bitcoin cena pieaugtu, bet, ja cenai samazināsies, nodrošina neierobežotu peļņas potenciālu. Mēs arī izmantojam Vienkārši lietotāja saskarni, jo mēs ļausim opcijai Bot aprēķināt šīs tirdzniecības pamatā esošos mainīgos. Jūs varat novietot peles kursoru vai skārienpunktus diagrammā (6), lai skatītu savas tirdzniecības peļņu vai zaudējumus par konkrētiem cenu līmeņiem.

The Paredzamā tendence (5) ļauj izvēlēties, cik agresīva būs šī stratēģija, mainot tirdzniecības riska un atlīdzības attiecību. Tā kā mūsu sākotnējā Bitcoin iegādes cena, kuru mēs turējām, bija 17 000 USD, mēs to varam izmantot kā sava tirdzniecības enkura punktu un iestatīt peļņas normu šim skaitlim, bīdot Paredzamā tendence (5) kontrole.

Maksimālais zaudējums (5) mēs varam ievadīt fiksētos maksimālos zaudējumus šai tirdzniecībai un modelēt, kā tas ietekmē mūsu potenciālo peļņu no veiksmīgas tirdzniecības. 

Mums jau ir domāts mērķis no 13 000 līdz 14 000 ASV dolāru, un, aprēķinot zaudējumus, kas rodas, turot 0,25 BTC, kas nopirkts par 17 000 ASV dolāru – ja cena nokristos un mēs neko nedarītu, mēs varam redzēt, ka tas būtu aptuveni 1275 USD. Tātad mēs meklējam atrast riskam pakļauto līdzekļu apjomu, bet arī tirdzniecības atlīdzību (peļņu), kas segs iespējamos 1275 USD zaudējumus, vienkārši turoties pie mūsu Bitcoin. Šeit ir animācija par to, kā jūs varat izstrādāt optimālās vērtības šai tirdzniecībai:

Iepriekš redzamajā animācijā redzam, ka 0,02 BTC risks, aptuveni 8% no jūsu 0,25 BTC, ļautu mums viegli nodrošināt pret -30% cenu kritumu, kā arī potenciāli gūt peļņu!

Kad esat atradis iestatījumus, kas atbilst jūsu tirdzniecības plānam, varat noklikšķināt uz Izveidot pogu, lai izvietotu tirdzniecību Deribit biržā un palaistu robotu.

Opciju pārvaldīšana Bot

Noklikšķiniet uz Opcijas bot (1) no galvenās izvēlnes joslas un pēc tam noklikšķiniet uz Aktīvs robots (2).

Jūs redzēsiet visus šeit palaistos opciju robotus un varēsit skatīt savas pozīcijas pašreizējo statusu (3), sākot no pašreizējās pozīcijas peļņas vai zaudējumiem, laika, kas atlicis līdz tirgojamā līguma termiņa beigām, kā arī kopsavilkumu par konfigurētie tirdzniecības iestatījumi.

The Diagramma poga parādīs prognozētās pozīcijas peļņas vai zaudējumu grafiku, pašreizējā līguma diagrammas cena ir atskaites punkts, un diagrammā tiek rādīti tuvākie cenu līmeņi abās pašreizējās cenas pusēs.

Jūs arī spējat Tirgus pārdošana šo pozīciju, lai to jebkurā laikā aizvērtu, ņemot vērā pašreizējo peļņu vai zaudējumus, kas parādīti tirdzniecības statusa rādītājā. Parasti jūs to darāt tikai tad, ja uzraugāt diagrammas cenu, un jūsu diagrammas TA (tehniskā analīze) norāda, ka cena var mainīties un padarīt pašreizējo tirdzniecību nerentablu.

Opciju bots automātiski slēgs un nokārtos tirdzniecību, tiklīdz būs sasniegts līguma termiņš:

Kopsavilkums

Tātad, ja Bitcoin palielinās virs 30 000 USD (jūsu ilgtermiņa mērķis), jūsu 0,25 BTC vērtība būtu 7500 USD vai daudz vairāk, ja notiktu vairāk ārzemju cenu prognozes 100 000 USD vai vairāk par Bitcoin.

Ja jūs neizmantojāt Opcijas un iestatījāt tradicionālu Stop Loss savam Bitcoin, lai to pārdotu par savu peļņas un zaudējumu cenu 17 000 ASV dolāru, pastāv reāls risks, ka nevarēsiet atpirkt Bitcoin mazāk par sākotnējo cenu. jo īpaši gadījumā, ja cena ātri samazinājās, aktivizēja jūsu Stop Loss un pēc tam mainīja “lāču slazdu”.

Opciju izmantošana ir atslēga; jums jāsaglabā lielākā daļa jūsu Bitcoin ieguldījumu un tajā pašā laikā jāapdrošinās sevi pret negatīvu risku, kas saistīts ar lielu cenu korekciju, neradot stresu pārdot savu Bitcoin un pēc tam mēģināt to atpirkt par zemāku cenu.

Ja cenai ir būtiska korekcija līdz USD 13 000 vai USD 14 000, ar Opciju tirdzniecību jūs līdzsvarosiet sākotnējo ieguldījumu risku, uzkrājot vairāk Bitcoin, cenai krītot. Ja cena nesamazinās un Bitcoin palielināsies un turēs virs 20 000 USD, jūsu zaudējumi tiks ierobežoti ar summu, kuru esat norādījis kā šīs tirdzniecības risku, 360 USD, bet galu galā jūsu atlikušais 0,23 BTC ieguldījums joprojām būs vairāk vērts nekā sākotnēji par to maksājāt.

Izmantojot spēcīgo 3Commas Options Bot, jūs varat ātri un viegli iziet cauri daudziem iespējamiem scenārijiem, lai ar dažiem peles klikšķiem atrastu perfektu riska un atlīdzības līdzsvaru savai tirdzniecībai..

Papildu lasījums par opcijām

  • Kādas ir iespējas un kādi ir ieguvumi?
  • Iespējas stratēģijas piemēri

Brīdinājums: Tirdzniecība nākotnes biržās pēc savas būtības ir riskanta, un, lai gan atlīdzība ir liela, tāpat ir arī riski. Ja jūsu tirgotā līguma cena krasi samazinās, jūs varat tikt likvidēts un zaudēt savus līdzekļus.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me