Ieguvumi no Stop Loss izmantošanas kriptogrāfiskajā tirdzniecībā

Stop Loss izmantošana, ja tirdzniecībai ir vairākas priekšrocības, kuras, iespējams, neesat apsvēris … lasiet tālāk, lai uzzinātu vairāk!

Kas ir Stop Loss?

Stop Loss ir izplatīts termins, ko izmanto tirdzniecībā un kuru jūs, iespējams, esat dzirdējis.

Būtībā Stop Loss ir noteikta cena vai procentuālā daļa no aktīva cenas, kuru sasniedzot, automātiski tiks slēgta jūsu tirdzniecība.

Vai zinājāt, ka Stop Loss ir arī papildu priekšrocības, piemēram:

  • Aizsardzība pret zaudētajām iespēju izmaksām
  • Pārdod par nelielu zaudējumu, lai nopirktu vairāk aktīvu par zemāku cenu (pazīstams arī kā “Short”)
  • Jūsu kapitāla aizsardzība (īpaši pret likvidāciju, ja tirgojas ar maržām vai nākotnes līgumiem)
  • Un jūs pat varat izsekot Stop Loss, lai iegūtu lielāku peļņu, vienlaikus samazinot risku

Šajā rakstā mēs sīkāk apspriedīsim šos punktus iepriekš.

Tradicionāls stop loss

“Long” darījuma piemērā, pērkot aktīvu zemāk un plānojot to pārdot augstāk, lai gūtu peļņu, Stop Loss sākotnēji tiek novietots zem aktīva pirkuma cenas, tādēļ, ja cena virzās uz leju, nevis uz augšu, tirdzniecība ir slēgta un jūsu kapitāls tiek atdots, atskaitot realizēto starpību.

Piemērs: jūs sākat tirdzniecību, iegādājoties 1 ETH par 1000 USD. Jūs vēlētos paņemt peļņu un pārdot 1 ETH, kad cena sasniedz 1100 USD, dodot 10% vai 100 USD peļņu no sākotnējā ieguldījuma (atskaitot maksas). Tomēr, ja cena samazinās, jūs esat ieslodzīts tirdzniecībā, kur 1 nopirktā ETH vērtība samazinās, un, pārdodot 1 ETH par jebko, kas ir mazāks par sākotnēji ieguldītajiem 1000 ASV dolāriem, rodas zaudējumi … šeit Stop Zaudējumi var palīdzēt plānot un mazināt šo risku..

Tā kā kriptovalūtas cenas var būt ļoti nestabilas, cenas brīžiem var dramatiski samazināties, kas nedod tirgotājam vai ieguldītājam iespēju reaģēt. Tas ir, ja iepriekš iestatīts Stop Loss var palīdzēt aizsargāt jūsu kapitālu, kamēr jūs gulējat vai ejat ikdienā dzīve.

Izmantojot 3Commas SmartTrade, tirdzniecības laikā varat definēt Stop Loss nosacījumu, kas automātiski pārdos jūsu rīcībā esošos aktīvus, ja cenas nokritīs zem jūsu noteiktā sliekšņa..

Kāpēc es gribētu pārdot par Zaudējumu?

Kriptovalūtu tirgi ir cikliski. Bieži vien, kad aktīvam cenas krasi samazinās, cenas var mainīties un ātri pieaugt (tas var būt minūtes / dienas / nedēļas). Daži tirgotāji uzskata, ka aktīva turēšana (saukta arī par “hodl’ing”), samazinoties cenai, ir labāka nekā pārdošana par zaudējumiem, jo ​​cenas galu galā atjaunosies. Viņi var arī izmantot “Dolāra izmaksu vidējās vērtības noteikšanas” (DCA) stratēģijas, lai nopirktu vairāk aktīvu ar noteiktiem intervāliem, jo ​​cena turpina kristies. Šī var būt efektīva stratēģija, ja jums ir papildu līdzekļi, kurus ieguldāt vai spekulējat ar aktīviem, kuri, jūsuprāt, ir ļoti spēcīgi, ilgākā laika posmā varētu paaugstināties daudz augstāk.

Tomēr katrai stratēģijai ir savi kritumi, un šī nav laba stratēģija, ja jums ir ierobežots līdzekļu daudzums, jo tie var būt iestrēguši zaudētājā tirdzniecībā uz ilgu laiku – pat ja tirdzniecība galu galā pagriežas un aizveras peļņa (tas ir pazīstams kā “Zaudētās iespējas izmaksas” jeb laiks, kad jūs varētu gūt peļņu ar saviem aktīviem citur). Šeit parādās tirgotāja psiholoģija; daži cilvēki domā, ka visi zaudējumi ir slikta lieta, un viņi var nereāli cerēt, ka visiem darījumiem ir jābūt vai būs veiksmīgi. Mēs tagad jums paziņojam, ka tas nav iespējams, un pat labākajiem pasaules tirgotājiem nav 100% laimesta likmju.

Zaudēto iespēju izmaksas

Paturot prātā iepriekš minēto piemēru, darījuma vai aktīva turēšana, kura vērtība varētu būt strauji kritusies (teiksim, -30% vai vairāk), nav labākā rīcība, ja esat tirgotājs ar mazāku kontu. Pieņemsim, ka šajā pašā scenārijā jūs zaudējāt nelielu 2–5% zaudējumu. Aizverot zaudējošo tirdzniecību agrāk, kad cenas sāka samazināties, jums būtu pieejams kapitāls, lai ieguldītu labākās tirdzniecības iespējās ar aktīviem, kuru vērtība pieaug, būtībā atgūstot mazākos zaudējumus 2-5% salīdzinājumā ar 30% zaudējumu turēšanu. Tieši šeit ienāk mūsu roboti un var palīdzēt jums gūt nepārtrauktu peļņu, neraugoties uz tirgus apstākļiem!

Tirgotāji vai ieguldītāji ar lielākiem kontiem varētu gūt labumu arī no tā, ka pārdodat aktīvu savā ilgtermiņa ieguldījumu portfelī par nelielu zaudējumu, jo viņi faktiski var palielināt aktīva apjomu, pērkot lielāku daudzumu atpakaļ par daudz zemāku cenu, 3Commas “Smart Cover ”ir spēcīgs instruments, ko izmantot šajā situācijā.

Stop Loss šeit būtu ļāvis tirgotājam dubultot savu Bitcoin turējumu, atkārtoti iegādājoties par zemākām izmaksām.

Piekļūstiet Stop Loss, lai iegūtu lielāku peļņu un mazāku risku

Dažās situācijās Stop Loss var izmantot, lai aizsargātu aktīvā gūto peļņu, jo cena pieaug no vietas, kur to sākotnēji iegādājāties. Jūs varat manuāli “pārvietot savu Stop Up” (kā tas parasti tiek dēvēts). Piemēram, jūsu aktīvs, piemēram, ir pieaudzis par 10%, un jūs paaugstināt Stop Loss uz rentabilitāti (cenu, par kuru sākotnēji iegādājāties aktīvu) vai pat uz peļņu.

Ja tirdzniecība vai ieguldījums darbojas ļoti labi, katru dienu vai nedēļu jūs varat nepārtraukti paaugstināt Stop Loss cenu, lai nodrošinātu, ka, ja cena mainīsies, jūsu darījums tiks slēgts ar peļņu vai peļņu un jūs varētu novērtēt nākamo darījumu vēlaties uzzināt, ka jūsu līdzekļi ir aizsargāti.

3Commas SmartTrade rīkiem ir arī iespēja automātiski “izsekot” Stop Loss vērtībai par fiksētu procentuālo daļu zem pašreizējās diagrammas cenas. Pieaugot cenai, pieaugs arī jūsu Stop Loss cena. Ja aktīvs nokrītas zem jūsu noteiktā sliekšņa, tirdzniecība tiek slēgta. Jebkurā gadījumā 3Commas ļauj jums “iestatīt un aizmirst” savu tirdzniecību, atvieglojot dažas no emocijām, kas saistītas ar kriptogrāfijas valūtu tirdzniecību..

Aizsargājiet savu kapitālu no likvidācijas, kad tiek tirgotas maržas vai nākotnes darījumi

Tirgojoties, izmantojot nākotnes vai maržas biržās izmantoto kredītplecu, jūs tirgojat ar aizņemtajiem līdzekļiem, dažkārt pat 100 reizes pārsniedzot pieejamo kapitālu.

Tas ir neticami riskanti, jo, ja tirdzniecība iekļaujas zaudējumos, jūs varat likvidēt vai “pieprasīt starpību”.

Piemēram, ja jūs izveidojāt Long darījumu ar 1 USD, izmantojot 100x kredītplecu, jūs izveidosiet pozīciju tirgotajam līgumam par 100 USD. Ja cena pieaug par 1% un jūs slēdzat tirdzniecību, jūs gūsiet peļņu 1 USD apmērā, faktiski divkāršojot sākotnējo 1 USD ieguldījumu.

Tomēr papildu sviras risks ir tāds, ka, ja cena nokrītas par 1%, jūsu tirdzniecība tiks likvidēta un jūs zaudēsiet sākotnēji ieguldītos 1 USD.

Parasti biržās tiek piedāvāti divu veidu nākotnes vai maržas sviras veidi; “Izolēts” un “Krusts”.

Izolētais sviras režīms ir tāds, ka līdzekļiem, ko izmanto pozīcijas atvēršanai, ir noteikts maržas lielums (aprēķināts, kad pozīcija tiek atvērta), un, tiklīdz šī rezerves ir izmantota, pozīcija tiek likvidēta un tiek zaudēta līdzekļu summa, kurai ir risks radīt darījumu. … Šis režīms riskēs tikai ar naudas līdzekļiem, kas izmantoti šīs īpašās pozīcijas izveidošanai biržā.

Pārrobežu sviras režīms ļauj tirgotājiem izmantot neizlietoto atlikumu savā valūtas kontā kā rezervi visām pozīcijām, kuras viņi atver pēc līgumiem; ieguvums ir tas, ka tas var ievērojami kompensēt darījumu likvidācijas cenu, bet ar paaugstinātu risku, ka, ja tirdzniecība tiek likvidēta, tiks zaudēta visa naudas summa, kas viņiem ir valūtas maiņas kontā..

Tāpēc ir ārkārtīgi svarīgi vienmēr izmantot Stop Loss, tirgojoties nākotnes vai maržas biržās, lai pasargātu no visa tirgotāja konta likvidācijas iespējas..

Kopsavilkums

Stop Loss var ne tikai novērst turpmāku risku jūsu kapitālam, bet to var arī izmantot, lai aizsargātu peļņu no jūsu turētajiem aktīviem vai jūsu ienesīgajiem aktīvajiem darījumiem.

Mēs ceram, ka šis raksts ir palīdzējis uzlabot jūsu zināšanas par Stop Losses un dažādajiem veidiem, kā tos izmantot, lai uzlabotu jūsu tirdzniecību un ieguldījumus, lai palielinātu jūsu rentabilitāti. Kā vienmēr, lūdzu, sazinieties ar mūsu atbalsta komandu, ja jums kādreiz nepieciešama palīdzība, izmantojot [email protected] 

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map