Kā izveidot Futures DCA Bot, izmantojot 3Commas iebūvētos pirkšanas / pārdošanas signālus? Turpini lasīt …

Ievads

Šis raksts parādīs, kā izveidot Futures DCA Bot, kas aktivizē jaunus darījumus, izmantojot iebūvētos TradingView kriptogrāfijas ekrāna “Buy” signālus.

Šajā ceļvedī mēs izmantosim arvien populārāko Bybit Futures apmaiņu, lai katru dienu nopelnītu nelielu nelielu peļņu, izmantojot Cross leverage un iebūvētos TradingView “Buy” signālus pāris diagrammu laika rāmjos..

Ja jums rodas jautājums, kā tiek ģenerēti TradingView kriptogrāfijas ekrāna “pirkšana / pārdošana” signāli, varat to izdarīt lasiet vairāk šeit, 3Commas sniegtie signāli robotu lietotājiem tiek iegūti no TradingView ekrāna “Ratings”, kas tiek ģenerēts no šādiem tehniskās analīzes rādītājiem: 

Paraboliskais SAR, Bollingera joslas, MACD, Momentum, lielisks oscilators, vidējais virziena indekss, preču kanālu indekss, stohastisks, relatīvā stipruma indekss un, visbeidzot, vienkāršs & Eksponenciālie mainīgie vidējie rādītāji.

Ja visi iepriekšminēto 10 atsevišķo rādītāju nosacījumi ir patiesi, piemēram, MACD ir virs signāla līnijas vai diagrammas cena ir augstāka par EMA un SMA, tad šī rādītāja rezultāts tiek vērtēts kā 1 (vai “true”). Vērtības tiek summētas, un, ja, piemēram, kopējā vērtība ir 7 vai lielāka, tas norāda uz signālu “Pirkt”.

Vienkāršs mainīgais vidējais rādītājs (SMA) aprēķina izvēlētā cenu diapazona vidējo vērtību, parasti noslēguma cenas, pēc periodu skaita šajā diapazonā.

Tirdzniecības līguma izvēle

Šajā ceļvedī mēs izvēlēsimies apgriezto EOS / USD līgumu tirdzniecībai, jo tas nesen ir mēģinājis pārkāpt virs 4 stundu 200 EMA pretestības, pirms beidzot to izdarījāt 16. novembrī un sāka augt pēc pēdējā vietējā “augstākā līmeņa” pārsniegšanas “Drukāts uz diagrammas, papildus tam, Bitcoin / USD ir arī tendence uz augšu, un tā ir laba zīme altkoiniem ar USD pārīšiem, jo” pieaugošā plūdmaiņa paceļ visus kuģus “:

Šī stratēģija, tāpat kā jebkuri nākotnes vai spot darījumi, jāuzskata par augstu risku.

Jums būs jāuzrauga diagrammas, un, ja cena nokrītas zem 200 EMA, iespējams, vēlēsities pārtraukt robotu, līdz cena atkal sadalīsies virs tā.

Eksponenciālais slīdošais vidējais (EMA) ir slīdošā vidējā (MA) veids, kas piešķir lielāku nozīmi un nozīmīgumu jaunākajiem datu punktiem.

Šis robots šajā piemērā tika izveidots, lai izmantotu 150 EOS, kas tika noguldīti EOS makā Bybit biržā. Mēs izmantosim nelielus pasūtījumus un Cross sviru, lai ar katru veiksmīgu darījumu nopelnītu 0,75% peļņu, lai uzkrātu vairāk EOS, izmantojot Bybit apgriezto EOSUSD līgumu.

Mēs konfigurēsim robotu izmantot drošības pasūtījumus, lai bez likvidācijas varētu segt lielu EOS diagrammas cenas kritumu līdz pat 30%.

Tā kā šis robots tirgosies ar Cross leverage, jebkura peļņa, kas izveidota un atstāta valūtas kontā, palielinās jūsu tirdzniecības rezervi un palīdzēs vēl vairāk kompensēt likvidācijas iespēju.

Iespējams, vēlēsities pārvaldīt un vēl vairāk mazināt likvidācijas iespēju, citā makā vai valūtas kontā vai katru nedēļu vai mēnesi noņemot noteiktu peļņas summu virs 175 EOS..

Bota izveide

Dodieties uz galveno izvēlni un atlasiet DCA Bot un pēc tam noklikšķiniet uz Izveidojiet Bot poga:

Mēs izveidosim vienkāršu robotu, jo visi Futures roboti var tirgot tikai vienu līgumu.

Nodrošiniet Papildu cilne ir atlasīta lapas augšdaļā un kurai izvēlaties aprakstošu Nosaukums (1) savam robotam (tas tiks parādīts vēstures žurnālā, kā arī lapā Mani piedāvājumi un DCA roboti), izvēlieties Apmaiņa (2) konts, kurā šis robots izmantos līdzekļus:

Tagad mēs apskatīsim Stratēģija iestatījumi; noklusējuma iestatījumi šeit būs labi.

Mēs to izmantosim Garš (3) tā kā mēs vēlamies nopirkt monētas par zemu cenu un pārdot monētas par augstāku cenu, lai gūtu peļņu.

Mums ir tikai iespēja Citāts Tā kā mūsu peļņas valūta ir apgriezts līgums, visa radītā peļņa būs EOS. 

Ja tas ir viens no jūsu pirmajiem robotprogrammatūrām, var būt vērts saglabāt Bāzes pasūtījums un Drošības rīkojums (4) mazas summas, tomēr šajā piemērā bāzes un drošības pasūtījumu izmēram izmantosim 30 EOS, šīs summas ir reālie pasūtījumu lielumi, kas izvietoti biržā, ieskaitot Krusts (6) starpība pie x50 sviras, tas faktiski nozīmē, ka tikai 0,6 EOS no jūsu tirdzniecības fondiem tiks izmantoti, lai veiktu Bāzes rīkojumu un 0,6 EOS – pirmajam drošības rīkojumam biržā. 

Ja visi DCA / drošības rīkojumi tiktu izmantoti, šis robots izmantos aptuveni 7,355 EOS no jūsu līdzekļiem bez piesaistītā sviras. Iegūstot lielāku pārliecību par robotu stratēģijām, iespējams, vēlēsities riskēt vairāk par katru robotu.

Ieteicams iestatīt sākuma pasūtījuma veidu Ierobežot (5), jo tas garantēs, ka robots atvērs darījumus bez cenu paslīdēšanas un papildus ietaupīs dažas izmaksas apmaiņas nodevās.

Tālāk mēs iestatīsim piedāvājuma sākuma nosacījumu; šis iestatījums norāda robotam, kad atvērt jaunu tirdzniecību ar izvēlēto monētu. Mēs izmantosim TradingView pirkt (7) signāli, kā tika apspriests iepriekš, vairākos laika posmos. Tam vajadzētu ļaut mūsu robotam sākt jaunus darījumus, kad EOS cena pieaug, jo mēs centīsimies ātri “nopelnīt” nelielu peļņu, tāpēc šiem darījumiem vajadzētu būt ātri slēgtiem un samērā bieži, jo tie tiek izmantoti zemā grafika laikā rāmis:

Jūs varat apskatīt TradingView “Rating” signālus šeit, jums būs jāmaina laika posms uz katru, kuru esat izvēlējies izmantot Deal Start nosacījumā, lai skatītu individuālo pašreizējo vērtējumu.

Tagad mēs iestatīsim Paņemiet peļņu mūsu robota iestatījumus, mēs tiecamies uz atkārtotiem īsiem darījumiem, jo ​​zemu laika grafiku diagrammu “skalpēšana” ir diezgan riskanta, tāpēc galvenais ir censties pēc iespējas ātrāk slēgt visus darījumus. Iestatiet mērķa peļņas vērtību uz 0,75% (8) un iestatiet iestatījumu Take Profit Type uz Procenti no kopējā apjoma (9), jo mēs vēlētos, lai 0,75% peļņa tiktu ņemta, izmantojot vidējā cena no šī robota nopirktajām monētām:

Mēs būsim neizmantot Stop Loss iestatījumus šim robotam, jo ​​mēs paļausimies uz ievērojama diagrammas cenas krituma segšanu, izmantojot drošības rīkojumus (Dollar Cost Averaging). Brīdinājums: Tirdzniecība nākotnes biržās pēc savas būtības ir riskanta, un, lai gan atlīdzība ir liela, tāpat ir arī riski. Ja EOS cena krasi samazinās, jūs varat tikt likvidēts un zaudēt savus līdzekļus.

Ja vēlaties izmantot Stop Loss iestatījumus vai pilnveidot šo stratēģiju, lūdzu, rūpīgi pārbaudiet tos, izmantojot Paper Trading, tomēr ir zināms, ka kriptogrāfijas valūtas tirgus ir ļoti svārstīgs, tāpēc jūs bieži atklāsit, ka Stop Loss faktiski var palielināt jūsu zaudējumus, pretstatā izvēlēties kvalitatīvas monētu kartes, kas ātri vai saprātīgā laikā atgūstas, ja tām rodas īslaicīgs cenu kritums.

Mēs izmantosim 6 Drošības pasūtījumi ar šo botu un 2 Maksimālais aktīvo drošības darījumu skaits (desmit); tas nodrošina, ka līdzekļi, kas nepieciešami 2 Drošības Rīkojumiem vienlaikus, vienmēr tiek rezervēti apmaiņas pasūtījumu grāmatā kā ierobežotie Rīkojumi. 

Drošības pasūtījumi tiek izmantoti, lai pazeminātu vidējo monētu iegādes cenu, ko bot iegādājas, ja pēc darījuma atvēršanas cena nokrītas zemāk, to sauc arī par DCA vai dolāru vidējo rādītāju.

The Cenu novirze no atvērtajiem drošības pasūtījumiem (11) par pirmo izmantoto drošības pasūtījumu tiks noteikts 0,5%; The Drošības pasūtījuma apjoma skala (12) tiks iestatīts uz 1,25; tas ir tāpēc, ka drošības pasūtījuma iegādāto monētu daudzums palielināsies par 25% katru reizi, kad tiek izveidots drošības pasūtījums. Tas palīdzēs samazināt robota nopirkto monētu vidējās izmaksas.

The Drošības pasūtījuma pakāpes skala (12) tiks iestatīts uz 2; tas nozīmē, ka robots reizinās šo vērtību ar cenu novirzes no atvērtajiem drošības pasūtījumiem iestatījumu, faktiski mūsu pirmais drošības pasūtījums tiks noteikts par 0,5% no darījuma sākuma cenas (pamata pasūtījums) un tiks veikts otrais drošības pasūtījums 1% zemāk, bet trešais drošības pasūtījums tiks veikts par 2% zemāk. Tas attiecas uz monētas cenas kritumu par 31,5% pēc tirdzniecības atvēršanas un palīdzēs robotam ātrāk iegūt peļņu vai segt lielu cenu kritumu, vienlaikus saglabājot tirdzniecību:

Ieteicams pārbaudīt līguma diagrammu, ar kuru tirgosities, un meklēt pēdējo vai augstāko cenu, kas sasniegta ikdienas vai nedēļas diagrammā, un norādīt vērtību, kas ir par 10% –15% zemāka par šo vērtību, un ievadīt to Maksimālā cena darījuma atvēršanai (13) iestatījums lapā Papildu iestatījumi. Iemesls tam ir izvairīties no robota darījumu veidošanas tendenču cenu pieauguma augšpusē, jo tie ir tipiski punkti, kur cena var mainīties. Jums būs manuāli periodiski jāpārbauda diagramma un jānovērtē, vai palielināt šo vērtību, un jāļauj robotam turpināt veidot darījumus, kad cena virzās tālāk par šo punktu. Ja cena tomēr pārspēj iepriekšējo augstāko līmeni un tas tiek apstiprināts, tad jūs varat paaugstināt šo vērtību līdz nākamajam loģiskajam punktam, kā to ieteiks jūsu tehniskā analīze.

Mēs varam pārbaudīt līdzekļu daudzumu, ko mūsu robots izmantos, apskatot Bota palīgs – lūdzu, nepalaidiet garām Bot Assistant, tas ir labs draugs!

Bots Asistents lapā tiks parādīts naudas daudzums, kas šim robotam būs vajadzīgs, lai pareizi darbotos ar konfigurētajiem iestatījumiem, tajā ir parādīts arī maksimālais cenas kritums, ko jūsu drošības darījumi var segt, un procentuālais daudzums no jūsu pieejamo līdzekļu daudzuma, ko robots izmantos (vienmēr mēģiniet turot daudz līdzekļu brīvu, tirgojoties ar Cross leverage, jo pieejamie līdzekļi tiks izmantoti, lai kompensētu jūsu atvērtās pozīcijas likvidācijas cenu):

The Tabula lapā tiek parādīta vizualizācija par to, kā līdzekļu apjoms palielināsies līdz ar jūsu Drošības pasūtījuma apjoma skala cenu novirzes procentuālais daudzums Drošības pasūtījuma pakāpes skala segs. Visbeidzot, viena no visnoderīgākajām Tabula lapā precīzi parādīts, kā drošības pasūtījumi tiks izmantoti detalizēti:

Rezultāti

Pēc dažām dienām kopš tās izveides robota rezultāti izskatās daudzsološi! Šeit jūs viegli varat atrast aprakstīto EOS Bybit Cross Futures bot 

Brīdinājums: Tirdzniecība nākotnes biržās pēc savas būtības ir riskanta, un, lai gan atlīdzība ir liela, tāpat ir arī riski. Ja jūsu tirgotā līguma cena krasi samazinās, jūs varat tikt likvidēts un zaudēt savus līdzekļus.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me