Brauciens pa DeFi Visumu: aktīvu marķēšana

Ja paskatās uz DeFi ekosistēmu, izmantojot plašāku objektīvu, jūs varat redzēt, ka decentralizētie finanšu projekti darbojas un attīstās aptuveni divpadsmit virzienos. Mēģinājums pāriet uz decentralizētu gandrīz visa, kas saistīts ar tradicionālo finanšu sistēmu, formu nozīmē arī mēģinājumu pēc iespējas ātrāk pāriet uz jauna veida mijiedarbību ar finanšu instrumentiem un šīs mijiedarbības decentralizāciju..

Šajā rakstā mēs apspriedīsim īpašuma tiesību digitalizāciju, apsvērsim projektus, kas piedāvā rīkus digitālo aktīvu radīšanai, un runāsim par tokenizācijas ietekmi uz tradicionālo finanšu instrumentu iespējām.

Aktīvu marķēšana

Jebkuriem aktīviem, neatkarīgi no tā, vai tie ir vērtspapīri, akcijas vai nekustamais īpašums, ir noteikti vērtības piedāvājumi. Finanšu aktīvus ir vienkāršāk attēlot. Tas nozīmē, ka to vērtība var atšķirties atkarībā no aktīviem, kuros tie tiks pārstāvēti. Tas arī nozīmē, ka pārstāvētos aktīvus var viegli apmainīt, nodot vai pārveidot. Pieaugot blokķēdes tehnoloģijai un spējai veikt tādas funkcijas kā marķēšana un darījumu izpilde, aktīvu pārstāvēšanas process ir kļuvis daudz vienkāršāks un radījis jaunas iespējas.

Aktīvu marķēšana ir digitālo marķieru ar ieķīlātu vērtību izveidošana, kuru kopējai cenai jābūt vienādai ar pārveidotā objekta (aktīva) vērtību, to tālākai izlaišanai tirdzniecībai, nodošanai vai īpašumtiesībām..

Aktīvu marķēšana piedāvā:

  • Teritoriālo šķēršļu novēršana;
  • Starpnieku neesamība;
  • Ieguldījumi bez fiziskas klātbūtnes;
  • Drošība;
  • Privātums;
  • Nemainīgums;
  • Pieejamība.

Zināmā mērā aktīvu marķēšana tika īstenota jau ilgi pirms decentralizēto finanšu popularitātes pieauguma. Piemēram, Šķidrā sānu ķēdē esošais rīks Izsniegtie aktīvi (IA) ļauj jums izveidot savus marķētus aktīvus jebkurā daudzumā, un Konfidenciālo aktīvu protokols no Blockstream ļauj pārsūtīt šos aktīvus tīklā, nerādot citiem dalībniekiem apjomu. šādus pārskaitījumus. 

Polimātu tīkls

Polymath ir uz ERC20 balstīta blokķēdes platforma, kas darbojas kā pakalpojumu sniedzējs žetonu izveidošanai, izsniegšanai un pārvaldībai. Polymath darbojas kā ceļvedis emitentiem, kuri vēlas izlaist žetonu saskaņā ar visiem normatīvajiem noteikumiem. 

Uzņēmumam piederošais Polymesh PoS Blockchain, kas izveidots īpaši drošības marķieru izveidei un pārvaldībai, nodrošina revīzijas privātumu, aktīvu identifikāciju, drošību un nodrošina rīkus, lai uzlabotu žetonu pārvaldības iespējas. 

Projektā tiek strādāts pie ERC saskarņu optimizācijas, iekļaujot tradicionālos aktīvus. Polymath ST-20 standarts ir ERC-20 standarta paplašinājums un kalpo, lai palielinātu aktīvu elastību, kā arī tam ir dažas papildu funkcijas, kas nepieciešamas vērtspapīru marķēšanai.   

Neufund

Neufund ir Ethereum balstīta kopienas platforma, kas savieno blokķēdes telpas un investīciju sektoru. Neufund nodrošina uzņēmumiem un jaunuzņēmumiem infrastruktūru jauna veida aktīvu izlaišanai, mijiedarbojoties ar Ethereum viedajiem līgumiem. Vietne piedāvā iespēju ieguldīt uzņēmumos, iegādājoties kapitāla žetonus, kas ir ekvivalenti akcijām. Šo procedūru sauca par ETO (Equity Token Offerings) un ļāva investoriem iegūt daļu no īpašumtiesībām uz blokķēdi.

Neufund platforma nodrošina rīkus mijiedarbībai starp emitentiem un investoriem, kas ietver atjauninājumus, balsošanu, papildu finansēšanas kārtas utt.

Platformai ir iekšējs NEU marķieris, kuru investori var saņemt kā atlīdzību par ieguldījumiem un izmantot to, lai apmaksātu pakalpojumus un piedalītos platformas izstrādē. Papildus NEU protokola marķierim EURT piesaistītais marķieris ir pieejams vietnē Neufund, kas ir platformas galvenā valūta, kurā tiek izteikti lietotāju ieguldījumi. Tomēr uzņēmumi var paši izlemt, kādā valūtā notiks ETO.

Templum

Templum ir platforma regulētai ICO žetonu tirdzniecībai, kas klasificēti kā vērtspapīri. Uzņēmums nodrošina drošības žetonu izsniegšanas pakalpojumus saskaņā ar regulatoru prasībām. 

Templum nodrošina regulētu tirgus infrastruktūru digitālajiem aktīviem, kas ietver bloku ķēdes atbalsta platformu līdzekļu vākšanai un sekundārajai tirdzniecībai. 2018. gadā Templum iegādājās alternatīvu tirdzniecības sistēmu (ATS) Liquid M Capital, platformu “tokenizētiem aktīviem”, kas lietotājiem ļauj tirgot kriptovalūtas zem ASV. vērtspapīru noteikumi. 

Līdzīgus pakalpojumus marķēto aktīvu tirgū sniedz tādi uzņēmumi kā Coinlist, kas uzņēma Filecoin pirmo ICO regulēto projektu, un Overstock, kas piedāvā sākotnējos monētu izvietošanas pakalpojumus saskaņā ar SAFT procedūrām..

OpenLaw Finance

OpenLaw Finance ir atvērtā koda projekts, kas piedāvā veidnes juridisku līgumu slēgšanai ar viedo līgumu palīdzību, kā arī iespēju uzsākt personiski juridiski tokenizētus finanšu produktus, kuru pamatā ir Ethereum blockchain.

OpenLaw Finance lietotāji var izveidot un emitēt drošības žetonus, obligācijas un citus uz parādiem balstītus aktīvus, intelektuālos atvasinājumus un marķēt preces. OpenLaw Finance ir savienots ar decentralizētu 0x apmaiņu, un tam ir nepieciešamie instrumenti AML / KYC procedūru veikšanai.

Tokensoft

Tokensoft platforma ir vēl viens aktīvu tokenizācijas projekts, kas piedāvā rīkus marķieru palaišanai un pārdošanai, kā arī glabāšanas risinājumu, kas nodrošina drošu ar ERC-1404 saderīgu vērtspapīru administrēšanu. 2019. gadā ASV Vērtspapīru un biržu komisija (SEC) piešķīra Tokensoft atļauju sākt investīciju banku operāciju veikšanai ar tokenizētiem aktīviem.

Tinleiks

Tinlake ļauj izmantot nelikvīdus aktīvus, lai piekļūtu finansēm un saņemtu aizdevumus pēc saviem noteikumiem. Tinlake ir vieds līgums par Ethereum tīklu, kas nepārvietojamus žetonus (NFT) pārvērš ERC-20 žetonos ar papildu piekļuvi decentralizētiem kredītprotokoliem. 

Tinlake nodrošina iespēju apvienot NFT un viedos līgumus un izmantot tos kā nodrošinājumu, lai aizņemtos stabilus.

Secinājums

Aktīvu tokenizācija ir ilgs tradicionālo finanšu instrumentu pārejas process uz blokķēdes telpu. Projektu un uzņēmumu mijiedarbība tokenizācijas jomā ar pārvaldes iestādēm un institucionālo uzņēmumu interesi par decentralizēto finanšu jomu norāda uz priekšnoteikumiem plašākai blokķēdes tehnoloģijas, kriptovalūtu un digitālo aktīvu ieviešanai un popularizēšanai..

Viedie līgumi un blokķēdes var nodrošināt iespējas marķēt finanšu, preču, personiskos, nelikvīdos, neizvietojamos un savstarpēji aizvietojamos aktīvus. Tokenizācija ļauj automatizēt īpašumtiesību nodošanu, izmantojot viedus līgumus, kas novērš nepieciešamību pēc starpniekiem un ietaupa izmaksas, samazinot maksas. 

Precīza juridiskā un normatīvā regulējuma izveidošana tokenizācijai veicinās lielāku decentralizēto finanšu ieviešanu.

Atruna: šī raksta saturs nav paredzēts finanšu konsultācijām, un pret to nevajadzētu izturēties. 3commas un tā autori neuzņemas nekādu atbildību par jūsu peļņu vai zaudējumiem pēc šī raksta izlasīšanas. Raksts ir iesniegts, lai lasītājiem sniegtu vispārīgu informāciju. Šeit aprakstīta tikai personīgā pieredze. Lietotājam pašam jāveic neatkarīgs pētījums, lai pieņemtu pamatotus lēmumus par ieguldījumiem kriptogrāfijā.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map