2018. gadā Kriss Larsons kļuva par bagātāko cilvēku kriptovalūtā ar neto vērtību 8 miljardi USD. Kopš tā laika desmitiem jaunu investoru ir izveidojuši savu laimi, izmantojot kriptovalūtas.

Kā jūs varat pateikt no Bitcoin miljonāriem un kalnračiem, tirgus uzplaukst. Neskatoties uz visiem panākumiem, kriptovalūtām ir nestabila reputācija. Neviens cits kā populārākā kriptovalūta no tiem visiem Bitcoin.

Izpratne par pašreizējo tirgu var šķist burvestība. Interpretēšanai ir daudz sarežģītu formulu un datu kalnu.

Izmantojot visu šo informāciju, jūs varat jautāt, kā jūs iekļūstat tirgū? Kā izvairīties no iepriekšējiem uzplaukuma un krīzes cikliem, kas notikuši ar kriptovalūtu? Ko jums vajadzētu sagaidīt no Bitcoin 2019. gadā?

Ja šie ir jautājumi, kurus jūs uzdodat, tad vairs nemeklējiet. Mēs esam izveidojuši sarakstu ar Bitcoin cenu prognozēm 2019. gadam, lai palīdzētu jums maksimāli palielināt savus ieguldījumus.

Kā mēs varam nākt klajā ar savām prognozēm?

Tā kā cenu prognozes var būt grūti saprotamas, mēs vēlamies demistificēt mūsu procesu Bitcoin cenas noteikšanai 2019. gadā.

Lai prognozētu cenas, mēs izmantojam kriptovalūtas un analītiķu kombināciju, kā arī kriptogrāfijas un hakeru ziņu avotus. Analītiķiem mēs izvēlamies cilvēkus, kuriem ir pieredze darbā ar ieguldījumiem Volstrītā un kuri ir studējuši kriptovalūtas.

Mēs esam rūpīgi meklējuši kriptovalūtu publikācijās un vispārējos ziņu avotos, lai uzzinātu jaunumus par kriptogrāfijas tehnoloģijām, ieskaitot jaunus tirdzniecības transportlīdzekļus, lai redzētu, kā tie ietekmēs tirgu.

Mēs esam arī analizējuši, kā dažādas Bitcoin izmantošanas tendences ietekmēs tirgu. Mēs esam uzdevuši jautājumus, piemēram, “kā cilvēki, kuri Bitcoin lieto kā ieguldījumu instrumentu, nevis valūtu, ietekmēs tirgu?”

Laika gaitā esam arī salīdzinājuši analīzi, lai noskaidrotu, cik noderīgas ir prognozes. Mēs apskatījām 2018. gada analīzi, lai redzētu, cik precīzi tie bija.

Tad mēs tos salīdzinājām ar 2019. gadu, lai redzētu vispārējo Bitcoin tirgus tendenci.

Bitcoin cenu prognoze 2019

Tā kā Bitcoin 2019. gadā sasniedz 10. dzimšanas dienu, tā cena sāk stabilizēties, un pēc dažu domām tā nedaudz palielinās. Lielākā daļa Bitcoin vai BTC prognozes 2019. gadam pieņem, ka cena pieaugs.

Mēs prognozējam, ka palielināts kriptovalūtas ziņu pārklājums novedīs pie jaunu Bitcoin investoru pieplūduma. Tas ir saistīts ar FOMO vai bailēm palaist garām. Daudzi cilvēki vēlas iepazīties ar jaunākajām tendencēm un baidās, ka, nepiedaloties, viņi var palaist garām iespēju.

Ieviešot jaunas zemu cenu kriptovalūtu tirdzniecības vietnes, daudzi mazāk pieredzējuši lietotāji sāks Bitcoin uztvert kā drošu ieguldījumu iespēju. Ar šo jauno tirdzniecību opcijas radīs lielāku pieprasījumu, palielinot Bitcoin kā ieguldījumu cenu.

Bitcoin, visticamāk, nekļūs par standarta maiņas līdzekli. Tas nozīmē, ka visticamāk Bitcoin tiks izmantots tikai kā ieguldījumu līdzeklis, nevis objektu iegādes metode. 2019. gada laikā Bitcoin bankomātu skaits sāks samazināties.

Viena interesanta prognoze par Bitcoin ir to jauniešu skaits, kuri to izmantos kā darījuma veidu. Tiek prognozēts, ka tas tiks plašāk pieņemts jaunākos tiešsaistes veikalos.

Neskatoties uz šiem faktiem, joprojām tiek prognozēts, ka vecākās paaudzes joprojām vilcinās izmantot Bitcoin.

Kas jāsaka Bitcoin analītiķiem?

Viens no labākajiem veidiem, kā izprast tirgu, ir lūgt ekspertus.

Maiks Novogratcs, baņķieris, kurš iepriekš strādāja Volstrītā, ir izteicis daudzas prognozes par Bitcoin nākotni. Viņš ir paredzējis vērtību bitcoin maksās 6800 USD. Tā kā pašreizējā Bitcoin cena ir aptuveni 6000 USD, tas šķiet konservatīva prognoze.

Viņš ir arī prognozējis institucionālo investoru pieplūdums. Tās ir investoru grupas, kas apvieno naudu tādos vērtspapīros kā kriptovalūtas. Šī prognoze ir balstīta uz faktu, ka 2018. gadā tirgū nonāca vairāki digitālo aktīvu ieguldījumu pakalpojumi, tostarp 3Commas.

Lai gan daži ir prognozējuši Bitcoins kopējās vērtības pieaugumu kriptovalūtas analīze Volija Vū nepiekrīt. Viņš ir paredzējis strauju bitcoīna vērtības kritumu līdz 2019. gada vidum. Viņš šīs prognozes pamato ar darījuma vērtību Bitcoin, kas ir nokritusies zem tā atbalsta līmeņa.

Daži ir prognozējuši, ka Bitcoin avārija ir beigusies. Viņi ir prognozējuši, ka bitcoīna cena sasniegs aptuveni 25 000 USD.

Lūka lombe kurš ir PlayChip global blockchain vadītājs prognozē, ka Bitcoin cena būs divkārša tur, kur tā tagad norēķinās aptuveni pie 12 600 USD. Citi analītiķi ir cerīgāki. Gan Hanss Battle, Incremint finanšu direktors, gan Kyle Fournier kriptoanalītiķis uzskata, ka 2019. gada cena nokārtosies ap 10 000 USD.

Daži kriptogrāfijas eksperti vairāk tic Bitcoin izturībai. Kolins Brauns, vietnes MarketProtocol līdzdibinātājs, prognozē, ka gada sākumā cena būs aptuveni 14 000 USD. CoinCorner izpilddirektors Denijs Skots prognozē līdzīgu līmeni aptuveni 15 000 ASV dolāru apmērā.

Kopējā tirgus tendence

Kriptogrāfijas kopējā tirgus tendence ir vairāk investīciju un mazāk pirkumu.

Tendence ir vairāk vērsta uz naudas ievietošanu platformās, nevis atsevišķās monētās. Naudas ieguldīšana atsevišķās platformās ir bijusi pierādīta naudas nopelnītāja. Tā kā platformas izlaiž vairāk jaunu funkciju, to popularitāte, visticamāk, pieaugs, pat ja monētu cena stagnē.

Tirgus kļūst arvien pieejamāks arī cilvēkiem, kuri mazāk pārzina tehnoloģiju. Kad plašsaziņas līdzekļi sāk koncentrēties uz Bitcoin kā ieguldījumu iespēju, radīsies jaunas vietnes, kas palīdzēs jaunajiem investoriem ienākt tirgū.

BTC prognozēs 2019. gadam ietver SEC noraidīšanu vairākiem ELP vai biržā tirgotiem līdzekļiem Bitcoin. 2018. gadā vairāki ELP tika noraidīti, mēģinot novērst krāpšanu un ļaunprātīgu izmantošanu. Patiesībā, Redžijs brūns, kurš ir ELP krusttēvs ir izteicis, ka nav cerību, ka SEC apstiprinās Bitcoin EFT.

Pastāv arī spekulācijas, ka SEC vērsīsies pret Bitcoin veida izkrāpšanu, piemēram, krāpnieciskiem ICO (sākotnējie monētu piedāvājumi). Pašlaik tirgus joprojām ir galvenokārt neregulēts, tāpēc cilvēki manipulē ar tirgu.

Salīdzinājums ar 2018. gadu

Mēs vēlamies iekļaut savas prognozes par Bitcoin cenām 2019. gadā kontekstā, tāpēc mēs gatavojamies iet pāri pašreizējam 2018. gada tirgum.

Bitcoin vai BTC prognozes 2018. gadam bija pārlieku dārgas. Tas ir tāpēc, ka 2018. gads nonāca tieši uz rekordaugstu Bitcoin cenu papēžiem, izraisot ārkārtīgi augstas BTC cenu prognozes.

Viena no populārākajām prognozēm bija BTC cenas sasniegšana 160 000 USD. Tajā laikā, kad tika prognozēta cena, pēdējo 24 mēnešu laikā bitcoin cena bija pieaugusi un samazinājusies 30x.

Gada laikā cena ir samazinājusies un turpināja kristies, kā rezultātā dažiem analītiķiem bija pesimistiski uzskati par Bitcoin cenu. 2018. gadā visaugstākā cena Bitcoin bija 10 300 USD atpaliek no daudzām iepriekšējām prognozēm.

2018. gadā Bitcoin kļuva nobriedis kā ieguldījumu iespēja. Tas daļēji ir saistīts ar Bitcoin Futures. Bitcoin nākotne ļauj cilvēkiem derēt pret Bitcoin un atrisināt līgumus ar naudu. Šis produkts arī ļauj cilvēkiem veikt derības par Bitcoin vērtību, faktiski nepiederot nekādai kriptonauda.

2017. gada 17. decembrī iznāca Bitcoin nākotnes līgumi, kas noveda pie drošākiem un skaidrākiem ieguldījumiem. Lai gan tas galvenokārt ir paredzēts Bitcoin kalnračiem, kuriem jārisina nākotnes nenoteiktība. Tas noveda pie tā, ka konservatīvāki investori Bitcoin uzskatīja par nopietnu iespēju pelnīt naudu.

2018. gadā bitkoīnu pārdošanas apjomi samazinājās, jo liela daļa 2017. gada sākuma satraukuma bija mazinājusies. Tas lielu tirgus daļu atstāja nopietnu investoru ziņā.

Bitcoin vs citas kriptovalūtas

Bitcoin ir līderis kriptogrāfijas tirgū un ir piedzīvojis vislielāko pieaugumu kriptogrāfijas tirgū. Nav iespējams pilnībā izprast Bitcoin prognožu ietekmi, rūpīgi neizskatot, kā mainīsies tirgus citām līdzīgām kriptovalūtām.

Pirmā monētu saspiešana ir Ethrrerum. Otra populārākā kriptovalūta tirgū.

Pašlaik tā vērtība ir šogad samazinājās par 76% atsevišķi salīdzinājumā ar a 70% kritums no Bitcoin.

Gandrīz visi analītiķi 2019. gadā prognozē, ka tā vērtība pieaugs. Zemākā prognoze ir 360 ASV dolāri, bet augstākā – aptuveni 550 ASV dolāru. Ethereum radīs 100% ieguldījumu atdevi. Salīdzinot ar Bitcoin, par kuru lielākā daļa analītiķu vienojas, tas paliks nemainīgs vai palielināsies tikai nedaudz.

Ripple ir monēta ar daudz zemāku pašreizējo vērtību. Pašlaik tā vērtība ir 20 USD, un tiek prognozēts, ka tās vērtība samazināsies līdz aptuveni 0,01 USD. Lai gan šī prognoze ir apstrīdēta, jo Ripple tiek uzskatīts par vismodernāko kripto. Salīdzinot ar Bitcoin, tā nākotne neizskatās labi.

Pašlaik Ripple iziet cauri vairākām tiesas prāvām, liekot daudziem apšaubīt, vai tā var atgūties pēc krituma 2018. gadā.

Tāpat kā Bitcoin, jaunā tehnoloģija ir ietekmējusi tās kopējo cenu. Kamēr Bitcoin ir izlaidis Bitcoin Futures Ripple, atklāja xRapid. Šī tehnoloģija atvieglo globālos darījumus, padarot Ripple populārāku darījumu, nevis ieguldījumu veikšanai.

Bitcoin vs citas investīciju perspektīvas

Zelta un citu dārgmetālu cena būs aptuveni USD 1200 un USD 1300. Tas ir mazāks pieaugums nekā Bitcoin, bet tam ir daudz garāka vēsture nekā kriptonauda.

Obligācijas parasti ir bijušas daudz stabilākas investīcijas nekā jebkura cita iespēja.

Salīdzinot ar Bitcoin, šis ieguldījums sola ieguldījumu atdevi un drošību, kas parasti nav kriptonauda. Tā kā obligāciju procentu likmes pieaugs, ekonomikai uzlabojoties, tās izrādās spēcīga konkurence par Bitcoin.

Bet, neraugoties uz risku, Bitcoin ir milzīgas izaugsmes iespēja.

Ir paredzēts, ka akciju tirgus 2019. gadā būs nestabils. Lai gan procentu likmes palielina, risks, kas saistīts ar atlīdzību, ir liels. Neskatoties uz šo, krājumi joprojām tiek uzskatīti par galveno ieguldījumu mehānismu.

Ir arī citas priekšrocības, kas akcijām ir salīdzinājumā ar bitcoin. Akcijas bieži ļauj akcionāriem nopelnīt naudu, bet viņiem ir arī balsošanas rituāli par uzņēmumu, kas padara viņus par populārāku ieguldījumu. Lai gan Bitcoin šobrīd ļauj investoriem iekļūt agri, pirms marķieris kļūst pārpildīts.

Izvairieties no svārstībām Bitcoin tirgū

Tiek prognozēts, ka pieaugs vispārējā Bitcoin cenu prognoze 2019. gadā. Bet kopumā kriptonauda ir pierādījusi sevi kā ārkārtīgi nestabilu ieguldījumu. Ir veidi, kā pārspēt tirgu un izvairīties no šīs nestabilitātes.

Viens no labākajiem veidiem, kā izvairīties no šīs nenoteiktības, ir Bitcoins konvertēšana uz fiat valūtu un pēc tam to glabāšana apmaiņas makā.

Bitcoin arī saskaras ar nopietnu konkurenci kā valūtas metodi ar Stablecoin. Šī monēta ir paredzēta, lai parādītu mazāk svārstīgu alternatīvu Bitcoin. Šīs monētas var nodrošināt ar papīra valūtu un citām tirgotām precēm.

Tas, visticamāk, ietekmēs Bitcoin, samazinot tā tirgus cenu un devalvējot monētu.

Viens no labākajiem veidiem, kā izvairīties no svārstībām, ir līdzsvarot savu portfeli ar citiem ieguldījumiem. Tā kā pēdējā gada laikā Bitcoins ir piedzīvojis uzplaukuma un krīzes ciklu, aizvien vairāk jāveido diversificēts portfelis, lai aizsargātu bagātību.

Ja jūs interesē ieguldījumi Bitcoin tirgū 2019. gadā, iespējams, vēlēsities izmantot zaudējumu apturēšanas priekšrocības un pieņemt peļņas pasūtījumus.

Pārtraucamie zaudējumi ir pasūtījumi, ar kuriem pārdodat savu ieguldījumu, tiklīdz tas sasniedz pārāk zemu cenu. Peļņas pasūtījumi ir līgumi par ieguldījumu pārdošanu, kad esat guvis noteiktu peļņas summu. Lai gan abas šīs iespējas ir lieliskas, lai samazinātu svārstīgumu, abām ir problēmas, jo tās neļauj ieguldījumiem nobriest.

Sāciet ieguldīt kriptovalūtā jau šodien

Bitcoin cenu prognozes 2019. gadam, visticamāk, palielināsies un pēc tam paliks stabilas. Tas ir pretrunā ar nebeidzamo izaugsmi, kas notika no 2015. gada līdz 2017. gadam. Bet tirgus joprojām ir jauns un galvenais, lai ar laiku pieaugtu.

Ja jūs sapņojat par bagātības veidošanu, izmantojot kriptovalūtu, viss sākas ar pamata ieguldījumu. Lai atrastu īsto investīciju vietu, var būt nepieciešami daudzi pētījumi un nauda.

Ja vēlaties kļūt par Bitcoin investoru, sazinieties ar mums jau šodien!Bitcoin cenu prognoze 2019. gads

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me