Daudzas kriptovalūtas, kas 2017. gada ICO buma laikā bija dominējošās pozīcijās, ir zaudējušas savu popularitāti. Kripto tirgū regulāri parādās jauni daudzsološi kriptogrāfijas projekti ar spēcīgākām kopienām un izrāvienu risinājumiem. Lai saglabātu projekta statusu un reputāciju, izstrādātājiem aktīvi jāstrādā pie programmatūras uzlabošanas un regulāri jāizlaiž atjauninājumi, veicinot viņu kopienu interesi un atbalstu. Šajā rakstā mēs apspriedīsim, kāpēc daudzas kriptovalūtas izplūda pēc to maksimuma 2017. gadā.

Lisk (LSK)

Lisk (LSK) bija viena no 20 populārākajām blokķēdes platformām 2017. gadā, kuras kapitalizācija pārsniedza USD 2,3 miljardus. Lisk bija daļa no daudziem galvenajiem kriptogrāfisko investoru portfeļiem, un projekts tika uzskatīts par vienu no daudzsološākajiem … bet kaut kas mainījās.

Lisk, kas dibināts 2016. gadā, ir Šveices kriptovalūtas platforma, kas paredzēta blokķēdes lietojumprogrammu veidošanai. Lisk veidotāji koncentrējās uz to, lai padarītu blokķēdi pieejamu plašam lietotāju lokam, kurā izstrādātāji varēja izvietot savu lietojumprogrammu Lisk bloku ķēdē vai pat palaist paši savu blokķēdi. Lisk bija viens no pirmajiem kriptogrāfijas projektiem, kurā tika ieviests deleģētais pierādījums par likmēm (DPoS) konsensa algoritms, kas tagad ir populārākais vienprātības algoritms starp blokķēdes projektiem.

DPoS ļauj dalībniekiem likt kriptonauda bez nepieciešamības izvietot savu mezglu, ļaujot lietotājiem bez piekļuves lielām likviditātes summām. 2019. gada augustā izstrādātāji atjaunināja Lisk darbvirsmas lietojumprogrammu, taču kopš tā laika nozīmīgi atjauninājumi nav izlaisti. Lisk pašlaik CoinMarketCap ir 101. vietā, un IA no iekļaušanas dienas ir vienāda ar 1,492%.

LSK maiņas kurss sasniedza visu laiku augstāko līmeni (ATH) – 35,49 USD 2018. gada februārī. Kopš tā laika šī emuāra publicēšanas laikā cena ir samazinājusies par 96,6% līdz 1,21 USD. Pat ar daudzsološām projekta cerībām izstrādātāju aktivitātes trūkums noved pie zemākas investoru intereses, jo citi jauni vai aktīvāki blokķēdes / kriptogrāfijas projekti turpina regulāri virspusē.

2020. gada laikā projekts bija izvērsis 3 testa tīklus: Betanet v3, Betanet v4 un Betanet v5. Lisk ir uzsvēris izstrādātāju ietvara veidošanu, datu bāzes sistēmu nomainījis uz EmbeddedDB un pievienojis atbalstu sasaistei ar IPC sistēmu. Ja izstrādātāji paliek aktīvi un sāk pilnvērtīgu blokķēdes tīklu, situācija var mainīties.

Statuss (SNT)

Statuss (SNT) ātri kļuva par vienu no veiksmīgākajiem 2017. gada ICO projektiem. Pūļa pārdošanas laikā projekts savāca 107 miljonus ASV dolāru un nonāca starp 40 labākajiem kriptogrāfijas projektiem ar tirgus ierobežojumu gandrīz 800 miljonu ASV dolāru apmērā. Tajā laikā daudzi investori steidzās iekļūt ICO ar cerībām, ka viņi atkārtos Ethereum (ETH), EOS (EOS), Tezos (XTZ) un citu sensacionālu platformu panākumus. Rezultātā kompetents mārketings bija viss, kas vajadzīgs, lai piesaistītu lielus ieguldījumus gandrīz jebkuram projektam, un pēc tam daudzi krāpnieciski SIO savāca miljoniem dolāru. Piemēram, ModernTech krāpnieciskajiem projektiem PinCoin un iFan izdevās piesaistīt 660 miljonus ASV dolāru – vairāk nekā TRON (TRX) un Tezos (XTZ) kopā.

SNT marķiera dēļ tā ICO ieguldītājiem radās vairāk nekā 49% zaudējumi, un attiecībā pret visu laiku augstāko kriptonauda samazinājās par 94,7% no 0,57 līdz 0,031 USD. Neskatoties uz to, marķieris joprojām tiek tirgots lielākajās kriptogrāfijas biržās, piemēram, Binance, Huobi Global, OKEx un daudzos citos.

Statuss nebija vienīgā 2017. gada neveiksme, neskatoties uz to, ka tokensale izdevās piesaistīt iespaidīgas summas. Atskaitīti ir arī daudzi citi projekti:

  • Dragonchain (DRGN) – ICO piesaistītie 320 miljoni ASV dolāru;
  • Bancor (BNT) – 153 miljoni USD;
  • Bankera (BNK) – 150 miljoni ASV dolāru;
  • Polymath (POLY) – 96 miljoni USD.

Pretēji pārliecībai vai cerībām projekts nav pilnībā miris. Statusa veidotāji regulāri rīko tikšanās & vebināri un 2020. gada decembrī viņi palaida lietotni CryptoAtelier, darbvieta radošiem cilvēkiem.

Statusa izstrādātāji arī izlaida savu mobilo kriptovalūtas maku iOS un Android ierīcēm, kas atšķiras no daudzām citām lietotnēm. Lietotnes Status unikālā iezīme ir droša maka, DApp pārlūka un kurjera kombinācija – ļoti ērta daudziem lietotājiem, jo ​​nevienā citā kriptovalūtas makā nav iebūvēta kurjera..

Nano (NANO)

Sākotnēji XRB monētas pēc izlaišanas 2014. gadā tika sauktas par RiaBlocks (XRB) bez maksas, izmantojot jaucējkrānu. Lai saņemtu žetonus, bija nepieciešama tikai CAPTCHA aizpildīšana. 2018. gadā radītāji uzsāka zīmolu maiņu, un kriptonauda tika pārdēvēta par NANO (NANO). Tagad NANO tirgo tik zemu, cik USD 3,00, apgrozībā ir aptuveni 133 miljoni NANO. NANO kurss, salīdzinot ar visu laiku augstāko līmeni (ATH), kas ir 37,62 USD, ir samazinājies par vairāk nekā 91,9%.

NANO bloku ķēde bija paredzēta komerciāliem maksājumiem, jo ​​platforma plaukst ātri apstrādāt darījumus, ļaujot maksājumus veikt bez kavēšanās un ar minimālām maksām. Izstrādātāji pēdējo divu gadu laikā nav izlaiduši nevienu nozīmīgu atjauninājumu, tāpēc interese par monētu, visticamāk, ir izzudusi, un daudzi kriptogrāfijas investori to ir aizmirsuši. Neskatoties uz to, pirmie investori joprojām var gūt peļņu, kas pārsniedz 9000% kopš tā pirmās iekļaušanas biržās.

2020. gada otrajā pusē izstrādātāji izlaida WeNano – lietotni, kuras mērķis ir paplašināt kopienu, kas maksājumiem izmanto kriptonauda. WeNano lietotāju skaits pārsniedza 10 000 lietotāju, kuri kopā veica vairāk nekā 2500 maksājumus. Tagad lietotne galvenokārt ir vērsta uz Brazīlijas lietotāju bāzes palielināšanu.

Populārs (PPT)

Populārs (PPT) kriptonauda ir spilgts piemērs tam, kā dibinātāju vienaldzīgā attieksme pret projektu var izraisīt ievērojamu investoru intereses kritumu. Kopš 2018. gada janvāra PPT kriptonauda ir samazinājusies par dramatiskiem 99,4%, no 69,52 līdz 0,40 ASV dolāriem šī emuāra laikā.

Populous nav lepns ar augstu atdevi agrīnajiem ieguldītājiem, jo ​​kriptovalūtas IA ir -85,71%. Populous ideja slēpjas tā sauktajā rēķinu finansēšanā, kas ir finansēšanas veids, kas uzreiz atbrīvo naudu, kas ieskaitīta nenomaksātajos pārdošanas rēķinos. Izstrādātāji izvēlējās diezgan šauru virzienu, tāpēc pieprasījumu pēc platformas Populous var raksturot kā vāju..

Kriptovalūta 2017. gadā bija populāra tirgotāju vidū & 2018. gads, nodrošinot savu pozīciju 30 labāko monētu skaitā ar tirgus ierobežojumu, pārsniedzot 1,5 miljardus USD. Bet pēc “kriptogrāfijas ziemas” iestāšanās daudzi ir aizmirsuši par PPT, un tagad marķieris ieņem 195. vietu CMC sarakstā.

2020. gadā izstrādātāji izlaida PopDeFi protokolu, kas ļāva PPT turētājiem pievienot žetonus likviditātes fondam un aizņemties / aizdot kriptovalūtu citiem lietotājiem. Pagaidām tas ir testa MVP, un protokolu pārbauda labi pazīstamais kiberdrošības uzņēmums, Hakens

Bonuss: Dash (DASH)

Domuzīme (DASH) nevajadzētu saukt par “aizmirsto kriptonauda”, jo monēta joprojām ir 34. vieta CoinMarketCap sarakstā un joprojām ir ļoti pieprasīta. Neskatoties uz to, to diez vai var uzskatīt par veiksmi. 2017. gadā Dash bija viens no desmit lielākajiem kriptovalūtām pēc kapitalizācijas; kāpēc Dash pievienojās šim sarakstam? Fakts ir tāds, ka uz kriptogrāfijas buma fona DASH monēta, tāpat kā daudzi citi altkoni, izrādījās ļoti pārvērtēta.

Dash ir atvērtā koda kriptonauda, ​​kas izveidota, lai izveidotu ātru un privātu globālu maksājumu blokķēdes tīklu. Kriptovalūtas nosaukums cēlies no “Digital Cpelni”Izteiksme. Jautrs fakts: slavenā kriptovalūtas maiņa Binance sekoja līdzīgai tehnikai, jo tās nosaukums sastāv no vārdiem Bitcoin + Finance.

Dash kriptonauda izmanto X11 jaukšanas algoritmu un ir viens no pirmajiem digitālajiem aktīviem, kas ieviesa hibrīdu Proof-of-Work (PoW) + Proof-of-Stake (PoS) mehānismu. Tomēr, lai saņemtu atlīdzību, īpašniekiem ir jāuzsāk a galvenais mezgls, un pēc tam tai ir jābūt vairāku tūkstošu dolāru vērtībā DASH, lai izmantotu priekšrocības, ko gūst. Tāpēc kriptonauda ilgtermiņā nav bijusi tik populāra turētāju vidū. Dash joprojām ir viena no tumšajā tīklā pieprasītajām monētām kopā ar Monero (XMR) un Zcash (ZEC). Lietotāju darījumi sūtīšanas laikā ir sajaukti, tāpēc sūtītāja un saņēmēja izsekošana ir gandrīz neiespējama.

Visu 2017. gada sešu mēnešu laikā DASH valūtas kurss pieauga desmitkārtīgi – līdz 1607 dolāriem. Ilgstošas ​​kriptogrāfijas tirgus korekcijas laikā cena samazinājās tikpat stipri, un marķiera tirdzniecība tagad ir 108 USD (par 93% zemāka nekā tā ATH). Neskatoties uz to, agrīno investoru IA pārsniedz 9000%, padarot DASH par rentablu ieguldījumu, pat ņemot vērā tik satriecošu kritumu.

Dash izlaiž mākoņa platformu decentralizētām lietojumprogrammām un kriptogrāfijas maksājumiem. Lietojumprogrammu dati un API tiek glabāti sadalītā veidā, padarot procesu drošāku. Dash būs pirmā kriptonauda, ​​kas darbosies kā mākoņa pakalpojums, un izstrādātāji ievieš arī tādus jēdzienus kā Dash Platform User Name Service (DPNS), DPP protokols un DAPI. DPNS novērsīs garas un sarežģītas adreses DASH darījumiem un tā vietā izmantos lietotājvārdus.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me