Sevgili arkadaşlar,

BENİM HAKKIMDA KÜÇÜK BİR BİT

Kripto para tüccarları beni Mikhail Hyipov olarak tanıyor.

On yıldan fazla bir süredir aktif olarak ticaret yapıyorum. Bu süre zarfında birçok zafer ve yenilgi aldım. Başarısızlık ne kadar kanlı olursa olsun, ticareti asla bırakmadım. Bunun yerine, çalışmamı ikiye katladım ve ticaret sanatını geliştirdim.

Kariyerime Forex ticareti yapmaya başladım, ardından promosyonlara ve çekmeceli sandıklara gittim. Bitcoin 200 dolarken ve herkes BTC-e üzerinde otururken kripto para birimini yakından tanımayı başardım.

Bu süre zarfında, aşağıdaki teknik analiz araçlarının araştırılmasına derinlemesine daldım:

 • Analiz Araçları ve Ticaret Stratejileri, Thomas DeMark
 • 9. Meydan, Pisagor yöntemi ve gerçek tutulma
 • Harmonik modeller, fraktal ve döngüsel analiz
 • Grafik ve trend analizi
 • Panoramik inceleme ve SK-FX
 • Mumların analizi, tic-tac-toe, Range, Kagi, Renko, Lineer atılım
 • Küme analizi ve hacim analizi
 • Dalga analizi
 • Çeşitli trend göstergeleri ve osilatörler
 • Ayrıca, piyasa psikolojisi, temel analiz ve risk yönetim sistemleri çalışmalarına büyük önem verdim..
 • Tüm birikmiş bilgi ve deneyimlerimi favori okuyucularımla ücretsiz olarak paylaşıyorum.
 • Eğitimsel ve analitik makalelerimi ve tahminlerimi internette başlıcaları olan çeşitli kaynaklarda bulabilirsiniz. İşte

STRATEJİM

Aktif oynaklık ve manipülatiflik, kripto para piyasasının temel özellikleridir. Bu nedenle, daha küçük zaman dilimlerine (dakika çizelgeleri) dayalı ticaret, işleri piyasa gürültüsü ve yanlış sinyaller ile karıştırır. Otomasyon olmadan bu kadar kısa sürelerde ticaret yapmak, herhangi bir tüccarı psikolojik olarak tüketir ve hatalara neden olur.

Bu hayal kırıklığını geride bırakın ve 3commas robotu kullanın!

On yıllık bilgi ve deneyimimi kullanarak, birçok zaman diliminde herhangi bir pazar koşulunda etkili bir şekilde çalışan bir strateji geliştirdim..

Çalışma stratejisine sahip tek bir tüccar bile tüm sırlarını ifşa edemez; ancak, 3commas sayesinde, benimle çevrimiçi ticarete katılma fırsatınız var.

GTI MH’nin ticaret stratejisi, tanınmış bir tüccar ve teknik analiz uzmanı olan Thomas DeMark’ın çalışmasından ilham almıştır..

DeMark göstergelerine göre belirli bir zamanda bir varlığın anormal aşırı satım değerlerini gösteren benzersiz bir komut dosyası geliştirdim – bir kez ulaşıldığında, çok geride olmayan gerekli bir geri çekilme.

Varlığın içinde bulunduğu genel eğilimi göz önünde bulundurarak, strateji, modeli analiz etmek ve fiyat geri çekilmesi sırasında başarılı işlemlere dönüştürmektir..

Çalışmalar, alınan sinyalden sonra minimum geri dönüşün% 3 olduğunu gösteriyor.

Yapılacak olası hataları en aza indirmek için strateji, işlem başına% 0,5’lik bir kar marjına odaklanır. Bu stratejiye göre sinyal gecikmez, ancak genellikle öncü bir işaret verir.

 Strateji, pozisyonunuzdaki mikro artışlarla maliyet ortalamasını ve spread’in azaltılmasını sağlayarak daha fazla kar ve daha az risk oluşturmanıza yardımcı olur. Ortalama alma, giriş noktasının% 6’lık bir düşüşü hesaba katılsa bile, bir Kar Al işlemini% 3’ten daha az bir mesafede kapatmak için gerekli büyüme düzeyini korumanıza olanak tanır.

Tüm sinyaller, BINANCE borsasından alınan verilere ve yalnızca likit ticaret araçlarına dayalı olarak verilecektir..

Herkese yardımcı olacağını umduğum seçenekler için stratejiyi 3 sinyal kanalına böldüm:

 •   GTI MH BTCUSD – yalnızca BTCUSDT çifti üzerinde çalışır (basit bot, minimum para yatırma boyutu 240 USD’dir) – ÜCRETSİZ

 • GTI MH ALTBTC – yalnızca Altcoin / BTC çiftlerinde çalışır (bileşik bot, minimum para yatırma boyutu 0,12 BTC) – ayda yalnızca 8,76 ABD doları

 •   GTI MH ALTUSD – yalnızca Altcoin / USDT çiftlerinde çalışır (bileşik bot, minimum para yatırma boyutu 1200 USDT’dir) – ayda yalnızca 8,76 ABD doları

TİCARET KANALI ÇALIŞMA ÖRNEĞİ

ALTBTC kanalına bağlı olduğunuzu varsayalım. Tüm kanallar için bot ayarları aynıdır. Bu nedenle bu örnek, GTI ailesinin diğer kanalları için de geçerli olacaktır..

Ticaret stratejisinin ardından, birbirimizden küçük aralıklarla iki satın alma sinyali aldık. Bu kanal aynı anda 5 adete kadar işlem ve 3 adete kadar 1 adet emir açmanıza izin verdiği için her iki sinyal de işlendi.

Gördüğünüz gibi, son sinyal 30 dakikadan daha kısa bir sürede kar elde etti, çünkü sinyalin hemen ardından geliri sabitlemek için yeterli olan bir mikro geri dönüş vardı..

İlk sinyale gelince, onunla durum çok daha keyifli. Kırmızı ok, orijinal giriş noktasını gösterir. Hemen ardından, sıkıştırma ve boyut olarak büyüme ile gelen altı güvenlik emri aşağıda sıralanır. Altı emrin her biri yerine getirildiğinde, yenisi daha da düşük açılır. Böyle bir marj, mumun sıkışmasını (durakları çıkarmak için mumun uzun bir gölgesi) yakalamanıza ve pozisyonu anında iyi bir karla kapatmanıza izin verir..

Ancak bizim örneğimizde durum böyle değil, panik satışları yerine sistematik bir düşüş devam etti.

Yeşil çerçeve, yerine getirilen sigorta siparişlerini gösterir – 16’dan yalnızca 8’i. Aşağıda başka bir 6 satır vardır – mavi çerçeve ile vurgulanmıştır. Ve daha da alçakta, durumun kötüye gitmeye devam etmesi durumunda son iki güvenlik emrinin görüneceği yeri kırmızı bir çerçeveyle vurguladım..

Örneğe bakınız. Tüm emirlerin yerine getirilmesi üzerine, kar alma seviyesinden sapmanın% 2,55’ten fazla olmadığını görüyoruz..

Yukarıdaki tabloda görüldüğü gibi, sapma esasen onuncu sigorta emrinde artmayı durdurur. Girişten itibaren% 6’lık bir düşüş olsa bile, karlı bir konuma geçme olasılığını yüksek tutmak için büyümeyi durdurur. Bundan daha önemli bir düşme derinliğinin görülmesi son derece nadirdir..

Yukarıdaki tablo, sigorta emirlerinin sıkıştırılmasının güvenilir ticaret kanalları ve en azından kısa vadeli bir yükseliş geri dönüşü sağlayabilen destek seviyeleriyle ilişkili olduğunu ve bunun ardından karı düzelteceğimizi göstermektedir..

Gördüğünüz gibi, çok geçmeden, fiyat başabaş seviyesini geçti – turuncu bir okla işaretlenmiş ve kar alma seviyesine çok yakın. Ama en kötü durum senaryosunu hayal edelim ve hiçbir geri dönüş yaşanmadı.

Bu durumda iki seçeneğiniz vardır:

 1. Depozitonuzun% 1’ini geçmeyen kayıpları düzeltin. Bunu yapmak için, başabaş seviyesinden% 4-5 veya giriş anından yaklaşık% 10 sapma ile düzeltin. Giriş, yerel bir düşüş dürtüsü ile gerçekleştirildiğinden, sonbaharın başlangıcından itibaren, zaten% 15-20’lik bir derinlik olacak. Uzun süredir kripto para biriminde olan tüccarlar, karşı geri dönüşler olmadan bu kadar güçlü çöküşlerin son derece nadir olduğunu ve genellikle bazı mücbir sebeplerle ilişkilendirildiğini bilirler. Ancak yine, bu durumda bile, zarar, risk yönetimi için standart kurallara karşılık gelen depozitonun% 1’ini geçmeyecektir..
 2. Daha muhafazakârsanız ve% 1’lik bir kaybı bile kabul etmek istemiyorsanız, sudan çıkıp kar etme fırsatı vardır. İşlemi tersine çevirmek için sihirli bir işlev var.

 Etkinleştirdikten sonra, bot açık emirlerinizi iptal edecek ve yeni bir bot, satın aldığınız kripto için strateji oluşturacaktır. Yeni strateji sonbaharda oynayacak. Tuhaflığı, düşüşte çalışması, ancak herhangi bir kaldıraç olmadan çalışmasıdır..

 Klasik botla aynı prensipte, sadece ters yönde hareket eder. Mevcut pozisyonda temel siparişi satar ve belirli bir yüzde oranında daha düşük paraya çevirir. Kripto açılır ve yükselirse, sigorta siparişlerinde büyüme kaydederiz. Her halükarda, viyolanın büyümesiyle temel varlığımızdan daha fazlasını elde edeceğimiz için (kayıplarımızı telafi edeceğimiz için) bizim için faydalı olacaktır..

 Bu yöntemle çok dikkatli olmanız gerekiyor. Düşüş düşüşü ve eğilimin devam etmesi durumunda sizi kayıplardan korumayacaktır. Bunun yerine, tersine bir geri dönüş beklentisi olduğunda, mevcut değerlere yakın bir pozisyonu artırmadan ortalamanın bir yoludur..

 Bu nedenle, deneyimli tüccarlar için bile bu yöntemi tavsiye edebilirim. Ve itibarıma göre, işe yaradığını ve iyi çalıştığını söyleyebilirim!

 Birdenbire bu tarafa gitmeye karar verirseniz, ayarları kontrol etmeyi unutmayın..

 1. Baz ve sigorta siparişlerini 2’ye 1 oranında verdiğinizden emin olun
 2. Kullanılan bakiyenin% 100’den fazla olmadığından emin olun

3. İşlemin açılması mümkün olan en kısa sürede gerçekleşmelidir

4. Kar seviyesi% 0,5

5. Faiz oranı hacme bağlı olarak oluşturulmalıdır

6. Maksimum güvenlik emri sayısı – 16

7. Eşzamanlı olarak aktif olan emniyet emirlerinin sayısı – 6

8. Güvenlik siparişi vermek için fiyat sapması – 0,84

9. Güvenlik emirlerinin hacminin faktörü – 1.04

10.Güvenlik emirlerinin adım çarpanı – 0.88

Kanal sonuçları:

 • GTI MH BTCUSD kanalı için bot sonuçları burada
 • GTI MH ALTBTC kanalı için bot sonuçları burada
 • GTI MH ALTUSD kanalı için bot sonuçları burada

Sonuçları kısaca özetlemek gerekirse, ayarların gerçek hesaplarda test edildiği en baştan hariç, kanallarda neredeyse hiç kayıp yoktur. Şimdi, bu sinyaller son derece karlı ve istikrarlı bir gelir getiriyor!

 SİNYAL KANALININ KULLANIMI İÇİN ÖNERİLER 

 1. GTI sinyalleriyle çalışmak için borsada ayrı bir hesap kullanın. Bu, diğer kanallardan gelen çapraz işlemler veya manuel ticaret sırasında sigorta siparişleri vermek için fon sıkıntısını önlemeye yardımcı olacaktır..
 1. Botun yönetiminde minimum fon seviyesini kontrol edin. Açık pozisyonların yokluğunda, bot tarafından kullanılan maksimum fon miktarı, serbest bakiyeden az veya ona eşit olmalıdır. Durum böyle değilse, bot pozisyonunun boyutunu küçültmeniz veya yönetim için bakiyeyi yeniden doldurmanız gerekir..
 1. Bot ayarlarını değiştirmeyin. Botun ayarları, özellikle ticaret stratejimiz için en uygun risk-ödül oranını sunacak şekildedir. Herhangi bir yetkisiz değişiklik, karlılığın azalmasına veya risklerin artmasına neden olabilir!

Botlar için en güncel ayarları aşağıdaki bağlantılarda bulabilirsiniz:

 • GTI MH BTCUSD kanalı için bot ayarları burada
 • GTI MH ALTBTC kanalı için bot ayarları burada
 • GTI MH ALTUSD kanalı için bot ayarları burada
 1. Telgraflarda topluluğumuza katılın https://t.me/GoodTradingIdea / GTI SİNYALLERİ. Bu kanal sayesinde, bot ayarlarındaki en son değişiklikler, ticaret stratejileri ve ticaret kanallarıyla ilgili diğer tüm haberler hakkında hızlı bir şekilde bir bildirim alacaksınız. Ayrıca, sorularınız varsa, her zaman açık sohbetimizle iletişime geçebilirsiniz. GTI SOHBET. Sana yardım edeceğiz!

İyi şanslar ve iyi kar!

Saygılarımızla,

Emre @EmreSemre

 SORUMLULUK REDDİ: Sinyal Sağlayıcı, kripto para birimini kullanma veya kripto para birimi ticareti hakkında tavsiye yayınlamaz. Web sitesi, Sinyal Sağlayıcı tarafından oluşturulan bir algoritmik gösterge hakkında bilgi içerirken, okuyucusuna herhangi bir finansal tavsiye vermemektedir. Göstergenin yayınladığı hiçbir veriden yalnızca bilgi amaçlı olduğu için sorumlu değiliz. Sözleşme, haksız fiil (ihmal dahil) veya başka bir şekilde, bu tür bilgilerden kaynaklanan herhangi bir zarar, masraf veya diğer kayıplardan veya bu tür bilgilere dayandırabileceğiniz herhangi bir güvenden sorumlu olmayacağız..

İçeriğimizin kullanılması amaçlanmıştır ve yalnızca bilgilendirme amaçlı kullanılmalıdır. Durumunuza göre herhangi bir yatırım yapmadan önce analizinizi yapmanız çok önemlidir. Algoritmik göstergeye göre geçmiş performanslar geleceğe yönelik bir rehber değildir. Herhangi bir şüpheye mahal vermemek için, Sinyal Sağlayıcı ve herhangi bir ilişkili şirket veya çalışan, kendilerini Emtia Ticaret Danışmanları (“CTA’lar”) veya Yetkili Mali Danışmanlar (“AFA’lar”) olarak kabul etmezler. Bu beyan göz önüne alındığında, Sinyal Sağlayıcı ve ilişkili şirketler veya çalışanlar tarafından sağlanan tüm bilgiler, veriler ve materyaller yalnızca eğitim amaçlıdır ve özel yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me