Bu Yıl Yatırım Yapacak En İyi Kripto Para Birimi

Kripto para birimi, bir zamanlar imkansız olduğu düşünülen bir yenilik haline geldi.

Bu dijital ödeme yöntemi, herhangi bir yönetim organının kuralından muaftır ve kendi bağımsız değeri ve kimliğine sahiptir. Bu nedenle, para birimi dönüştürmeye gerek kalmadan uluslararası işlemleri anında gerçekleştirmek için kullanılabilecek evrensel bir para birimi olarak düşünülebilir..

Ayrıca, tüketicilere artan miktarda anonimlik sağlar; bu, gizlilikle ilgili endişeler arttıkça daha fazla insanın takdir etmeye başladığı bir şeydir..

Kripto para birimini kullanmak basittir, ancak ona yatırım yapmak biraz daha zordur.

Nereden başlayacağınızdan emin değil misiniz? Merak etmeyin, sizi biz hallederiz. Yatırım yapmak için en iyi kripto para birimini keşfedeceğiz.

Neye dikkat etmemiz gerektiğine bir göz atalım.

Ethereum

Bu kripto para birimi, piyasaya çıktığından beri patlayıcı bir büyüme yaşadı. 2015 yılında pazar. Bunun başlıca nedeni, yıldırım hızındaki işlem hızı ve Bitcoin’e uygun bir alternatif olmasıdır..

Ancak Ethereum’daki değeri gören sadece bağımsız yatırımcılar değil. Geniş bir bir avuç Fortune 500 şirketler kripto para birimindeki potansiyeli görüyor ve bunu şirketlerine dahil etmek için uzun vadeli bir plana sahipler.

Bunlardan bazıları JPMorgan, Intel ve yazılım devi Microsoft gibi ağır isimler içerir. Aslında o kadar çok güveniyorlar ki Enterprise Ethereum Alliance (EEA) adında bir ortaklık kurdular..

Kripto para birimi, bağımsızlığa ve ademi merkeziyetçiliğe odaklanması nedeniyle genellikle bankacılık endüstrisinin düşmanı olarak görülüyor. Fakat, bazı bankalar zaten onu birleştirmeye başlıyor.

Bu nedenle, gelecek hem Ethereum hem de yatırımcıları için parlak görünüyor.

Dash

Adı “dijital” ve “nakit” kombinasyonundan oluşan bir kripto para birimi olan Dash, kripto para birimi kullanıcıları tarafından yaygın olarak aranan iki değeri birleştirir: gizlilik ve işlem hızı.

Sonuç olarak, birçok kişi Dash’in bir yatırım olarak potansiyel değerinin rüzgarını yakaladı. Bazı analistler hatta eninde sonunda kripto devi Bitcoin’i geçmesini beklemek bile çoğu para biriminin umut edemeyeceği bir şey.

Dash, (çoğu durumda anlık olan) hızı nedeniyle, ödeme yöntemleri söz konusu olduğunda kredi kartlarıyla aynı seviyeye yükselme potansiyeline sahiptir. İşlemin işlenmesi için geçen süre nedeniyle, daha yavaş kripto para birimleri satış noktası satın alımları için uygun seçenekler değildir..

Bu nedenle, bir gün tüketici işletmelerinin çoğunda Dash’in kitlesel bir entegrasyonunu görebilmemiz pek olası değil. Bir şey kullanımda bu kadar yaygın olduğunda, başarılı bir yatırım kararı olmaması zordur.

Bitcoin

Buradayız. Kripto para dünyasının ağırlığı.

Bitcoin, kripto para birimini o kadar temsil etti ki, bazı insanlar isimleri birbirinin yerine kullanıyor. Tek başına markanın arkasındaki bu tür bir güç, birçok insanı markaya yatırım yapmaya ikna etmek için yeterlidir..

Ancak biraz daha derine bakanlar için Bitcoin ilk bakışta ilginç bir seçim gibi görünüyor. Esasen kripto para birimi hareketinin yüzü olduğu için, Bitcoin gündemde, parçalanmayı ve dünyanın görmesini bekliyor..

Ve o sahip. Bitcoin, önemli işlem sürelerine sahip olmasıyla ünlüdür; bu, Google’ı anında sonuçlar için kullanmaya alışmış insanlarla dolu bir dünyanın hayatlarında elde edemeyeceği bir şeydir..

İşlem sürelerinin yanı sıra, insanlar ücretler, küçük blok boyutu vb. İle ilgili sorunlar bulabilirler..

Ancak, Bitcoin mevcut pazar lideridir ve bu nedenle öngörülebilir gelecek için en çok kripto para birimi yatırımını çekecektir. Yatırım portföyünüzü çeşitlendirmeye çalışırken (ve olmalısınız), Bitcoin sağlam bir seçimdir.

Bitcoin Cash

Evet, isminin bazıları için kafa karıştırıcı olabileceğini biliyoruz.

Bitcoin Cash’i Bitcoin’in küçük kardeşi olarak düşünebilirsiniz. Bitcoin kadar büyük değil. Aynı zamanda küçük farklılıkları vardır ama aşağı yukarı aynıdır.

Bir fark (ironik olarak “küçük bir kardeş” için) daha büyük bir blok boyutudur ki bu, geleneksel Bitcoin söz konusu olduğunda birçok insanın şikayet ettiği bir şey.

Bunun dışında aşağı yukarı aynı şekilde çalışır.

Ancak en büyük faydası iki kaynaktan kaynaklanıyor: Bitcoin adı ve Bitcoin’den bağımsız kendi kripto para birimi olarak var olması gerçeği.

İnsanlar, isminin arkasındaki ağırlıktan dolayı kusurlarına rağmen Bitcoin’e yatırım yapıyorlar. Daha fazla yatırımcı Bitcoin Cash’in daha yüksek blok boyutunu araştırdığında, daha fazla para pompalandıkça değeri artacaktır..

Bu nedenle, 2019 yatırım portföyünüze değerli bir katkı.

Zcash

Gizlilik söz konusu olduğunda, Zcash işlem yaparken adeta bir hayalettir. Kripto para birimi, ana kiracılarından biri olarak mahremiyet üzerine kurulurken, Zcash işleri aşırı uçlara taşıyor.

Kullanıcılara işlem tutarını, göndereni ve alıcıyı gizleme yeteneği sunarak tam bir anonimlik içinde para transfer etmenize olanak tanır.

Sosyal medyanın, konum hizmetlerinin ve İnternet’in yaygın kullanımıyla, gizlilik bugünlerde bulunması zor olabilen bir şey. Bu nedenle, Zcash’in ödemeleri gizleme yeteneğini takdir edecek birçok insan var..

Fiyatı şu anda Bitcoin’den çok daha düşük ve değerde fırlama potansiyeli nedeniyle gelecek yıl için umut verici bir yatırım kararı olabilir..

Yatırım Yapmak İçin En İyi Kripto Para Birimini Bulmak Zor Görünebilir

Ama olmak zorunda değil.

Yukarıdaki bilgileri göz önünde bulundurarak, 2019’da kripto para birimi yatırımınızdan en iyi şekilde yararlanma yolunda ilerleyeceksiniz..

Kripto para birimi ve yatırım yapabileceğiniz en iyi kripto para birimi hakkında akılda tutmanız gereken daha önemli gerçekleri öğrenmek ister misiniz? Blogumuzun geri kalanına göz atın!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map