Hiç Bitcoin’i duydum?

Bugünlerde terimden kaçınmak neredeyse imkansız. The Big Bang Theory gibi diziler bile ona atıfta bulunuyor.

Daha da önemlisi, Bitcoin’in bir sürü paraya değer? Değeri, geçen Aralık ayındaki zirve değerinden çok fazla düşse de, kripto para birimi hala kar elde etmek için harika..

Bitcoin’den kar elde etmenin birçok yolu var. Ancak diğer tüm para kazanma araçları gibi, zamanınıza ve bilginize veya bilgisayarınızın işlem gücüne ihtiyaç duyar. Ancak Bitcoin kazanmanın kolay yöntemleri nelerdir?

Okuyun ve öğrenin.

1. Bitcoin Madenciliği

Mümkün olan en yüksek Bitcoin miktarını kazanmak istiyorsanız, en iyi bahsiniz madenciliktir. Bu, bilgisayarınızı bir dizi matematiksel işlem yapmak için kullanmanıza izin veren bir işlemdir. Bu, yeni Bitcoin’lerin oluşturulmasıyla sonuçlanacak.

Mevcut Bitcoin’in yapısı, yalnızca 21 milyonun var olabileceği anlamına geliyordu. Şimdiye kadar, yalnızca yaklaşık 16,7 milyon madeni para çıkarıldı. Bu, benim için sadece 4 milyondan az Bitcoin kaldığı anlamına geliyor.

Madeni paraları kendiniz kazmak iyi bir yaklaşımdır. Bitcoin ile para kazanmaya başlamanıza yardımcı olacak bir Bitcoin Miner edinin. Bu cihazların fiyatı, ne kadar işlem gücü verdiklerine bağlıdır, ancak küçük olanların çoğu 100 dolardan başlar..

2. Sözleşmeli Madencilik

Sözleşmeli madencilik, kendi madencilik operasyonunuzu kurma zorluğuna sahip değilseniz, iyi bir alternatiftir. Bununla, bir şirketin madencilik ekipmanını kullanmak için ücret ödersiniz. Sözleşme belirli bir süre içinde devam eder ve kazanılan tüm Bitcoin’i cüzdanınıza eklerler.

Ana dezavantajı, uzun vadede daha maliyetli olmasıdır. Bunu sadece kendi operasyonunuzu kurmak için para alana kadar kullanın.

3. Mikro Kazanç

Bitcoin kullanarak para kazanmak söz konusu olduğunda, mikro kazanç en kolay yöntem olarak kalır. Ancak, kazandığınız parayı düşündüğünüzde en çok zaman alan şeydir. Mikro kazanç sunan web siteleri, onlar için basit görevleri tamamladığınızda size az sayıda Bitcoin ile ödeme yapar..

4. Bitcoin Muslukları

Bu tür Bitcoin kazanma yöntemi, mikro kazançlar gibi küçük ödemelere de sahiptir. Bunların çoğu genellikle size zamanınızın bir bölümünde 1 Satoshi kazandırır. Bu milyonuncu BTC’nin yaklaşık yüzde biri.

Ancak fark, bu paraları belirli bir zaman aralığında talep edebilmenizdir. Çoğu Bitcoin Musluğu beş dakikada bir jeton verir. Para kazanmanın en hızlı yolu değil ama başlamak için iyi bir yer.

5. Bitcoin ve Türevlerine Yatırım Yapın

Bitcoin, son yıllarda bir yatırım varlığı olarak popüler hale geldi. Hisse senedi ve tahvil kullanmak kadar yaygın değil, ancak daha yaygın hale geliyor. Bitcoin kullanarak milyonlar kazanmanın en kazançlı yollarından biridir.

Bitcoin’e yatırım yapmanın en yaygın yolu, Bitcoin’i satın almak ve fiyatı yükselene kadar bekletmektir. Bitcoin’in fiyat oynaklığı, inanılmaz kazançlar elde etmeyi kolaylaştırır. Örneğin, Bitcoin fiyatı yükseldi Belirli bir zaman dilimi içinde 300 ila 7.000 ABD Doları.

Bu nedenle, Bitcoinlerinizi uzun süre elinizde tutmanız önemlidir. Milyonlarca dolarlık kar elde edebilirsiniz.

6. Bitcoin ile ilgili Malları Pazarlayın

Coin sahibi olmadan Bitcoin ile para kazanmanın yolları var. Bitcoin ile ilgili ürünlerin pazarlanması, kâr elde etmek için iyi bir yöntemdir. Sonuçta, ilgili hizmetleri sunmak, kripto para piyasasına artan ilgi nedeniyle kazançlı hale gelebilir..

En kolay yöntem, satış ortağı pazarlamacı olmaktır. Amazon Associates ortaklık programını kullanarak Bitcoin madenciliği cihazlarını tanıtın. Bununla, insanlar önümüzdeki 24 saat içinde bu ürünleri satın aldığında komisyon alırsınız..

7. Bitcoin Tabanlı Serbest Çalışma Yapın

Bitcoin kullanarak ödeme yapan serbest hizmetler için devasa bir pazar var. Teknik yazı kadar basit bir şeyden web sitesi geliştirme gibi daha karmaşık görevlere kadar değişebilir. Çalışanları Bitcoin ile ödeme yapmak isteyen müşterilerle buluşturmaya yardımcı olan birçok web sitesi var.

Yararlı iş becerileriniz varsa, ciddi miktarlarda Bitcoin kazanabilirsiniz. Bitcoin madenciliğinin aksine ilk yatırım yapmanız gerekmediği için harika. Doğru müşteri ile, zamanınız için büyük miktarlarda Bitcoin alabilirsiniz.

8. Para Kazandıran Bitcoin tabanlı Reklamlar

Pasif bir Bitcoin akışı kazanmanın iyi bir yolu, Bitcoin tabanlı bir reklam ağıyla ortaklık kurmaktır. Harika içerik yayınlayan bir web siteniz varsa iyi çalışır. Bu ağlar, üzerine yerleştirilen reklamlar için size Bitcoin ile ödeme yapar.

İçeriğinizle ne kadar çok ziyaretçi ve tıklama alırsanız, o kadar çok kazanırsınız. İçeriği teknolojiye ve kripto para piyasasına odaklanan bir web sitesiyseniz en iyi sonucu verir. Bunun nedeni, bu reklamcıların da Bitcoin endüstrisinden olması..

Özellikle Bitcoin ile ilgili ürünleri tanıtan bir web siteniz varsa, uygulaması kolaydır. Bu size hem normal para birimi hem de kripto para birimi kazanmak için harika bir fırsat sunar. Gelir akışınız için çeşitlilik sağlar.

9. Bitcoin Kredisi

Bitcoin kredisi, bir finans kurumu olmanıza izin verdiği için büyük bir anlaşma. Bu, ödünç verdiğiniz Bitcoin’den faiz alarak daha fazla para kazanmanıza yardımcı olur. Ödünç vererek Bitcoin elde etmek için bir kredi platformuna ihtiyacınız olacak.

Bu yöntemle ilgili temel sorun, bir ilk yatırıma ihtiyaç duymanızdır. Ancak diğer yöntemlere zaten alıştıysanız, ciddi kar elde edebilirsiniz..

Bugün Bitcoin’den Nasıl Kazanç Sağlayacağınızı Öğrenin!

Bitcoin’den kar elde etmenin sınırsız yolu var. Kripto para birimini elinde tutmak veya ilgili ürün ve hizmetleri satmak isteyip istemediğiniz önemli değildir. Bitcoin endüstrisinin mevcut pazarı birçok fırsat sunuyor.

Bitcoin’den nasıl kar elde edeceğinizi öğrenmek için bu yöntemleri kullanın. Yıllar geçtikçe kripto para piyasası daha yaygın hale geleceği için bundan yararlanın. Şimdi başlayın ve Bitcoin’den nasıl para kazanılacağını öğrenin.

Daha fazlasını öğrenmek mi istiyorsunuz? 2019 için Bitcoin fiyat tahminlerimizi sergileyen bunun gibi diğer kılavuzlarımıza göz atın!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me