Başarı İçin İhtiyacınız Olan En İyi 10 Cryptocurrency Ticaret Aracı – 3 virgül

Kripto para ticareti hakkında konuştuğunuzda, çoğu insan Bitcoin hakkında düşünüyor. Ancak bu tür ticaret bundan çok daha fazlasıdır. Var 1.658 kripto para birimi bugün.

Borsada işlem yapmak gibi, akıllı seçimler yapmanıza yardımcı olacak kripto para birimi alım satım araçlarına sahip olmanız gerekir. Bu, ticaret trendlerini, sektör olaylarını ve tek tek para birimleriyle ilgili diğer bilgileri izlemeyi içerir.

Tam zamanlı işinizden ve günlük ticaret kripto para biriminden çıkmak istiyorsanız, bazı araçlara ihtiyacınız olacak. Bu, ticaret sürecini kolaylaştırmaya ve otomatikleştirmeye yardımcı olacak, böylece karınızı en üst düzeye çıkarabilirsiniz..

1. CoinMarketCal

Bu, kripto para birimi ticareti söz konusu olduğunda en çok tavsiye edilen araçtır. Kullanıcıların buluşmaları düzenlemesine olanak tanıyan merkezi olmayan bir uygulamadır.

Takvime dayalıdır, bu yüzden kripto ticaret topluluğuna önemli tarihler hakkında bilgi vermeye odaklanır. Bu aynı zamanda etkinlikleri ve konferansları da içerir.

Gördüğünüz takvimi yalnızca ilgilendiğiniz etkinlikleri gösterecek şekilde özelleştirebilirsiniz..

2. BlockFolio

Daha mobil bir şey istiyorsanız, BlockFolio’yu düşünün. Bu mobil araç, portföyünüzü izlemenizi sağlar.

Çok fazla işlevsellik yoktur, ancak bu, ticaret yapmak isteyen herkes için onu kullanıcı dostu yapar. Yapmanız gereken tek şey, neye yatırım yaptığınızı ve her birinden ne kadarına sahip olduğunuzu girmek..

Ardından uygulama, portföyünüzün değerini hesaplayarak çalışmaya başlar. Oran değişikliğini izlemenize izin veren gerçek zamanlı izleme var.

3. Coinmarketcap

Madeni paralar hakkında resmi bir bilgi kaydı mı arıyorsunuz? Bu sizin için bir araçtır. Desteklenen borsaları, finansal verileri ve resmi web sitesi ile diğer profillerin bağlantılarını bulacaksınız..

Bu kaynak için dört ana bilgi kategorisi vardır. Token ve madeni paraların ağırlık ortalaması için Piyasa Değeri bölümüne gidin.

İşlem Hacmi bölümü, tanınan platformlarda son 24 saat için hesaplanmış toplam işlem hacmi verecektir. Trendler bölümü, belirlediğiniz filtrelere göre işlem çiftlerini izlemenizi sağlar.

Dördüncü bölüm, Ek Araçlar bölümüdür. Bu bölüm size para birimi dönüştürücü gibi hayatınızı kolaylaştıran bir araç seti sunacak..

4. Koiniji

Coinigy, bir dizi farklı ticaret borsasının açık olması ihtiyacını ortadan kaldıracaktır. Bu, ticaret sürecinizin kolaylaştırılacağı anlamına gelir.

Alım satım için hepsi bir arada yaklaşımı vardır, böylece borsalar toplanır tek bir kontrol paneline. Ayrıca cüzdan adreslerinizi ve değişim hesaplarınızı entegre edebilirsiniz.

Ardından, Coinigy’i masaüstünüzde veya mobil uygulamaları aracılığıyla kullanma seçeneğiniz vardır. Ayrıca SMS ve e-posta yoluyla gerçek zamanlı güncellemeler almak için uyarılar da ayarlayabilirsiniz..

Bu, günlük veya kısa vadeli yatırımların hızlı hareket eden dünyasına katılanlar için mükemmel bir gösterge panosudur..

5. CoinView

Bu, hareket halindeyken size bilgi sağlayabilecek başka bir cep telefonu. Bu uygulamayı kullanmanın ana yararı, avucunuzun içinde haberler, sinyaller ve alıntıların olmasıdır..

Uygulama ayrıca borsalarda işlem yapmanıza izin verecek bir API kullanır. Bu, en yaygın 6 kripto para birimi borsasında işlem yapmak için yalnızca tek bir yere gitmeniz gerektiği anlamına gelir..

Bu uygulama için de gelecek parlak. En son güncellemeleri, ticaret botları uyumluluğu için çalışıyorlar.

6. OnChainFX

CoinMarketCap’i seviyorsunuz ama daha fazlasını mı istiyorsunuz? O halde OnChainFX’e ihtiyacınız var. Tamamen özelleştirilmiş bir gösterge tablosu oluşturabilmeniz için kullanabileceğiniz bir milyon farklı veri kombinasyonu vardır.

Etkileyici olan şey, aşırı hız hakkında bilgi alıyor olsanız bile, yine de kavramanın kolay olmasıdır..

7. BitcoinTalk

Ticaret yapıyorsanız, dünyanın önde gelen kripto para forumunda neler söylendiğini görmeniz gerekir. Bu forum size en büyük bilgi kaynağını sağlayacaktır.

Dünyanın her yerinden 20 milyondan fazla insanla iletişime erişiminiz olacak. Her gün aktif olarak tartışılan çok çeşitli konular bulacaksınız. En önemlisi, her para biriminin kendi yönetim kurulu olması..

Her yeni ICO olduğunda, yeni bir iş parçacığı oluşturulacaktır. En son haberleri bulabileceğiniz yer burası bilgi ve duyurular.

8. Cryptocompare

En yetkili ve en eski kaynağı istiyorsanız, Cryptocompare’e ihtiyacınız var. Ticaret bilgilerine çeşitli alanlardan tek bir yerden erişebilirsiniz.

En kullanışlı aracın, her birinin ayrıntılı açıklamasını içeren madeni para ve jetonların tam listesi olduğunu göreceksiniz. Bugün birçok kişi ile bu, yeni potansiyel yatırımları araştırmanızı çok daha kolaylaştıracaktır..

9. Gösterge

Biraz insan tavsiyesi arıyorsanız Cindicator’ı kullanmak isteyeceksiniz. Bu araç, bilgisayar algoritmalarını ve analitiği insan finansal analist tavsiyeleriyle birleştirir.

Bu, yatırımcılar için inanılmaz derecede doğru tahminler ve tavsiyelerle sonuçlanır. Size büyük ekonomik değişimler ve madeni para değerleri gibi şeyler hakkında tahminler ve bilgiler verecekler..

10. MatchCoin

Bu, madeni paraların potansiyel kazançlarına bakmanıza izin verecek bir araçtır. Madeni paraları farklı parametrelere göre karşılaştırabilirsiniz. Farklı veya aynı nişten olabilirler.

Kullanabileceğiniz farklı filtrelerden bazıları arasında USD ve BTC cinsinden fiyat, toplam arz, piyasa değeri ve dolaşım bulunur. Bu bilgi, aşina olduğunuz madeni paraların performansıyla karşılaştırarak yeni bir madeni paraya yatırım yapmaya değer olup olmadığına karar vermenizi sağlar..

Cryptocurrency Ticaret Araçları

Kendi başınıza kripto para birimi ticareti dünyasına girmeye çalışmayın. Size avantaj sağlamak için bu araçlara sahip olmanız gerekir.

Kripto para birimi alım satım araçlarını kullanarak, ticaret piyasasının mevcut koşullarını ve potansiyel değişiklikleri daha iyi anlarsınız..

Ayrıca ticaret stratejinizi değiştirebilecek olaylar ve değişiklikler hakkında daha iyi bilgilendirileceksiniz..

Günlük kripto para ticareti yaparken bu yaygın hataları yapmadığınızdan emin olun.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map