herkese merhaba!

Kısa bir süre önce, botlar için bir sinyal olan Kotaro Sinyalleri, 3Commas’s Marketplace’de ortaya çıktı. Bu yazıda, bu sinyal üzerinden nasıl ticaret yapılacağını ele alacağız, botun önerilen stratejilerini ve ayarlarını açıklayacağım..

İçindekiler:

 1. Değişimin 3Commas’a kaydı ve bağlantısı.
 2. Mevcut çiftler ve değişimler.
 3. Kotaro Sinyalleri için önerilen stratejiler.
 4. 3Commas’ta Kotaro Signals için bir bot nasıl ayarlanır.
 1. Değişimin 3Commas’a kaydı ve bağlantısı.

Yönlendirme bağlantımı tc12655 kullanın ve ilk satın alma için% 10 indirim kazanın.

Kaydolduktan sonra, mevcut tüm araçlarla birlikte 7 günlük ücretsiz Pro hesabı alacaksınız. Bir deneme süresinden sonra, depozitonuz 750 $ ‘dan azsa, hizmet sizin için ücretsiz kalacaktır. Hesabınızda 750 $ ‘dan fazla varsa, lütfen aboneliklerden birini seçin. Kotaro Sinyalleri ile çalışmak için kompozit botları kullanmak en uygunudur ve bu tür botlar için tüm ayarları tam olarak açıklayacağım.

3Commas’a kaydolduktan sonra Binance exchange API’yi bağlamanız gerekir. Bununla ilgili daha fazla bilgiyi buradan okuyabilirsiniz: https://support.3commas.io/hc/en-us/articles/360000221733

2. Mevcut çiftler ve değişimler.

Bu sinyalin hangi değişim ve çiftlerle alakalı olduğunu belirleyelim.

Gördüğünüz gibi sinyaller yalnızca BINANCE’de kullanılabilir, ancak çifti seçebilirsiniz: USDT veya BTC. Bot ayarları aynı olacaktır; tek fark çiftlerin seçiminde.

Örneğimizde BTC kullanacağız.

3. Kotaro Sinyalleri için önerilen stratejiler.

Aşağıda, bu yazının yazıldığı tarih itibariyle alakalı olan bir 3Commas botu kurmak için önerilen temel stratejileri açıklayacağım, ancak bu önerileri her zaman aklınızda bulundurun. kurallar değil ve tüm riskleri üstleniyorsun.

Bu sinyallerin web sitesindeki tüm önerileri bağlantı aracılığıyla aldım: https://www.kotarosignals.com/

Kullanıcıların stratejilerini tartıştıkları ve isteğe bağlı olarak iş sonuçlarını yayınladıkları bir telgraf kanalı var: https://t.me/kotarochat

Size kısaca sinyallerin ilkesini ve bunların kullanımına yönelik stratejileri anlatmaya çalışacağım..

Kotaro Sinyalleri Zararı Durdur’u kullanamaz ve ortalama alma ilkesine dayanır, ancak bu bir güvenlik önlemi değil, kârınızı artırmak için pozisyonu yükseltmenin bir yoludur.

ÖNEMLİ: Bir dizi diğer sinyalden farklarından biri, Kotaro Sinyalleri gönderir satmak sinyaller, yani Kar Al ayarlamış olsanız da olmasanız da, işleminiz bir sinyalle kapatılabilir ve hem kar hem de zararda herhangi bir zamanda olabilir – depozitonuzu daha derin bir düşüşten korumak için. Satış sinyali, yalnızca satış sinyalinin alındığı çift, Takip Eden Kâr Al tarafından etkinleştirildiyse bot için çalışmayacaktır..

Birkaç sinyal ticareti türü vardır: AGRESİF, KORUYUCU ve SATIŞ SİNYALİ stratejisi.

Karşılaştırmalarını bu sayfada # 2’de vereceğim:

4. 3Commas’ta Kotaro Signals için bir bot nasıl ayarlanır.

 1. Sinyal satın alma:

Her şey yolunda giderse, şunları göreceksiniz:

2. Bir bot yapılandırın. SIGNAL STRATEGY ile USDT *** ile ticaret yapma örneğini kullanacağım – bu benim için yeni bir deneyim% sabit kar için değil, KAPAT sinyali için, bu yüzden Kotaro’ya tamamen güveneceğim ☺:

Bir bot oluşturun:

Bunu bölümler halinde yapacağız: İlk bölüm Ana ayarlar

Çiftler Bölüm

Temizle düğmesine tıkladıktan sonra, diğer çiftleri ayarlayabiliriz, USDT_ALL’u seçebiliriz

Şöyle olmalı:

Bana göre USDT-PAX, USDT-TUSD, USDT-USDC, USDT-USDS, USDT-USDSB gibi sabit coin çiftlerini kaldırmak daha iyidir. Bir çiftin sağındaki çarpı işaretine tıklamanız yeterli.

 • Strateji bölüm – burada, sayfadan seçeceğiniz stratejilerden hangisini izleyeceğinizi belirleyebilirsiniz veya belki Kotaro Signals’ın ilk tavsiyelerine güvenmeden kendi stratejinizi yazabilirsiniz. SİNYAL STRATEJİSİ seçtiğimi hatırlatmama izin verin
 • Anlaşma başlangıç ​​koşulu– buradan Kotaro Sinyallerini seçin (eğer listede görmüyorsanız, henüz satın almadığınız ve 1. ürün Signal satın alımına geri dönmeniz gerektiği anlamına gelir:
 • Kar almak Bölüm
 • Kaybı Durdur – bu tür Kaybı Durdur sinyalleri için önerilmez.
 • Emniyet emirleri Bölüm
 • Gelişmiş Ayarlar Bölüm

Her şey bittiğinde, “Bot oluştur” u tıklayın.

Botu çalıştırmanız gerektiğine dair bir hatırlatma alın.

Ardından “Başlat” ı tıklayın

Bu kadar. Pazar koşullarına bağlı olarak farklı stratejiler seçin.

Sizinle yeni oluşturduğumuz bot bağlantısını burada bırakıyorum: https://3commas.io/ru/bots/507933/shared_show?url_secret=78b4414949, tıklayarak kopyalayabilir, özelleştirebilir veya istatistiklerini görebilirsiniz. Çalışıyor.

İyi günler, iletişimde kalın.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me