Sveiki visiem, dārgie draugi!

Pēdējā rakstā mēs aplūkojām TradingView tiešās diagrammas kreisās un augšējās izvēlnes visnoderīgākos rīkus. Es ceru, ka jūs interesēja uzzināt par iespējām, ko šī platforma piedāvā kriptovalūtai un jebkuram citam tirgotājam. Ja jūs vēl neesat lasījis rakstu, es ļoti iesaku sākt ar to: “Noderīgi TradingView diagrammu rīki tirgotājiem iesācējiem”.

Es arī atgādinu, ka pakalpojuma iespējas neaprobežojas tikai ar diagrammas funkcionalitāti, tās ir daudz plašākas, par tām mēs runājām rakstā “TradingView – kāpēc tas ir paredzēts tirgotājam iesācējam?” Es iesaku jums sākt iepazīt vietni no tās. Un šodien mēs turpinām apsvērt tiešraides “TradingView” rīkus un runājam par labo un apakšējo izvēlni, kā arī iespējām, kuras tās paver tirgotājam..

Labā izvēlne – Rīki un pēdiņu izvēlne

Ir dažādi palīglīdzekļi, taču ļoti noderīgi, kopā ir 13:

 1. Piedāvājumu, ziņu un citas tirgotājam noderīgas informācijas izvēlne;
 2. Poga ātrai piekļuvei paziņojumiem (brīdinājumiem);
 3. Datu logs;
 4. Tirgus līderi;
 5. Kalendārs;
 6. Manas idejas;
 7. Tērzēšanas sarunas;
 8. Personiskās tērzēšanas sarunas;
 9. Idejas baro;
 10. Paziņojumi;
 11. Lietojumprogrammu panelis;
 12. Pasūtījumu tirgus (DOM);
 13. atsauce.

Sāksim ar paša diagrammas labo pusi..

Šī ir skala ar aktīvu cenu diapazonu. Attiecīgi augšējie skaitļi ir maksimālais, ko cena ir sasniegusi. Virzot kursoru virs tā, mēs redzam šī notikuma datumu. Ja velkam skalu, tad varam to mērogot, detalizēt šos diapazonus, sadalīt tos mazākos cenu punktos un apskatīt mums nepieciešamo cenu arī pēc datuma.

Zemākie skaitļi ir minimālā cena, par kādu tika pārdots šis aktīvs, un horizontālā punktētā līnija, kas iet caur visu diagrammu, ir cena, par kuru tā pašlaik tiek tirgota.

Es arī gribētu atsevišķi pateikt par šo logu:

Tas ir pirkšanas / pārdošanas panelis. Šeit atsevišķi tiek parādītas faktiskās aktīva cenas, tā pirkšanas un pārdošanas izmaksas, kā arī starpības rādītāji. Labajā pusē ikona “i” norāda, ka mums nav pievienoti starpnieki. Izsaukuma zīme pa labi saka, ka, pieslēdzot jebkuru apmaksātu TradingView tiešsaistes diagrammas abonementu, jūs saņemsit datu atjauninājumus ar katru jaunu atzīmi un daudzas citas iespējas.

Šis logs daudziem tirgotājiem neļauj iepazīties ar galvenajām diagrammas funkcijām, un viņi mēģina to atspējot, taču neatrod šādu iespēju. Es jums pastāstīšu, kā to izdarīt zemāk.

Tagad ejam tieši uz labajā izvēlnē esošajiem rīkiem. Pa labi no cenu kustības skalas ir kotāciju, ekonomikas ziņu un citas tirgotājam būtiskas informācijas izvēlne. Izvērstā formā tas izskatās kā zemāk redzamais ekrānuzņēmums. Analizēsim to sīkāk.

Citātu un ekonomikas ziņu izvēlne Skatīšanās saraksts

Kā jau teicu, pēc noklusējuma TradingView platformā tiek paplašināta cenu piedāvājumu izvēlne. Šeit jūs varat redzēt pašreizējās valūtu pāru cenas, ar kurām strādājat. Šajā izvēlnē varat “pievienot” visus aktīvus, ar kuriem strādājat, un ir ērti apskatīt informāciju par tiem.

Ir arī ļoti ērti izveidot jaunu sarakstu, importēt to utt., Šādas iespējas tiek piedāvātas, noklikšķinot uz pirmā “hamburgera” blakus izvēlnei. Vēlamā valūtu pāra atrašana ir tikpat vienkārša kā meklēšanā augšējā izvēlnē: sākat ievadīt jaunu aktīvu meklēšanas joslā ar pirmajiem burtiem un pēc tam atlasāt to atkarībā no interesējošās apmaiņas..

Zem informācijas par kotācijām ir faktiskie dati par jūsu valūtu pāri, kuru pašlaik skatāt diagrammā: diapazons, kurā dienas laikā pārvietojās jūsu aktīvu vērtība, tehniskā analīze. Šie dati būs ļoti noderīgi tirdzniecības panelim (apakšējā izvēlne). Bet tas tiks apspriests nedaudz vēlāk.

Pat zemāk ir visas jaunākās aktuālās ziņas no ekonomikas pasaules, politikas, kas ir saistītas ar jūsu instrumentu un var ietekmēt tā uzvedību. Kopumā tas ir nenovērtējams panelis tirgotājam, kurš var pārdomāti analizēt un prognozēt situāciju. Ziņas var izvēlēties no 5 avotiem:

 • ziņas “Prime”;
 • StockTwits;
 • Yahoo! Finanses
 • DailyFX;
 • Žurnāls Futures.

Blakus pirmajam “burgerim” ir vēl viens “hamburgers”, tas ir pirmais elements labajā izvēlnē. Tas vienkārši ļauj sakļaut izvēlni Ziņas un pēdiņas, ja radās šāda vajadzība un kādu iemeslu dēļ tā jūs traucē. Šādi grafiks izskatās bez šīs izvēlnes:

Paziņojumi (brīdinājumi)

Ja jūs nevēlaties pastāvīgi uzraudzīt diagrammu, varat iestatīt brīdinājumus, kas norāda, ka cena ir sasniegusi vai tuvojas jums vajadzīgajai vērtībai. Diagrammas labajā izvēlnē mēs redzam skalu ar dalījumiem, kas atspoguļo digitālos rādītājus, kurus sasniedz aktīvu vērtība. Veicot likmi, mēs tajā norādām savu prognozi.

Kad cena tuvosies tai vai sasniegs to, pienāks mūsu darījuma galvenais brīdis. Lai to nepalaistu garām, varat ieslēgt paziņojumu pa pastu, SMS. Lai to izdarītu, jums jāiestata vērtība, pie kuras jāaktivizē paziņojums, jāizvēlas paziņošanas metode. Pārējie iestatījumi ir pamata: datums, cik reizes jāatkārto, kur jānosūta (SMS pasts utt.).

Pēdējā rakstā mēs apsvērām iespēju iestatīt brīdinājumus no diagrammas. Varat tos pārvaldīt, konfigurēt, restartēt tajā pašā vietā vai šajā panelī. Daudziem diagrammu rīkiem var “piekļūt” vairākos veidos – izmantojiet to, kurš jums ir ērtāks. Arī šeit jūs redzēsiet paziņojumus par jauniem brīdinājumiem un to sarakstu.

Datu logs

Šeit varat skatīt detalizētu informāciju par atlasītā aktīva cenu noteiktā laika posmā:

 • atvēršanas cena;
 • maksimālais slieksnis izvēlētajam TF;
 • minimums;
 • sveces slēgšanas cena;
 • dati par izmaiņām;
 • ALMA.

Tirgus līderi pēc apjoma un procentiem

Šis rīks ļauj jums apskatīt:

 • izaugsmes līderi apjoma ziņā;
 • izaugsmes līderi procentos;
 • līderi procentuālā kritumā.

Šeit jūs varat izvēlēties aktīvus, kas dienas laikā sevi parādīja īpaši spilgti (dienas laika grafiks), un uzzināt, kuras cenas samazinājās un kuras cenas pieauga. Tas ļauj arī veikt augstas kvalitātes prognozes..

Papildu izvēlne (“hamburgers” blakus katram no iepriekš minētajiem vienumiem) ļauj jums izvēlēties biržas, akciju individuālās iezīmes:

Ekonomikas kalendārs

Ļauj apskatīt gaidāmos, īpaši svarīgos notikumus, filtrēt tos pēc valsts. Arī šeit jūs varat redzēt analītiķu prognozes un reālās vērtības (prognoze piepildījās / nepiepildījās).

Idejas un ideju padeve

Pateicoties TradingView diagrammas iespējām, jūs varat apskatīt citu cilvēku prognozes, tirgus redzējumu, uzklausīt pieredzējušāku, labāko tirgotāju viedokli – tieši diagrammā un publicēt savu. Noklikšķinot uz rīka, tiek parādīta tā izvēlne, kā arī diagrammas zaļie apļi. Noklikšķinot uz jebkura no tiem ar peles labo pogu, tiek parādīta konteksta izvēlne, kurā varat izvēlēties:

 • visas idejas;
 • abonentu idejas;
 • tikai viņu.

 • Sarkanie punkti – autoru idejas norāda uz cenu kritumu
 • Zaļā – izaugsmei;
 • Dzeltens – vispārīgai idejai vai sānu kustībai.

Noklikšķinot uz viena no punktiem, jūs varat redzēt idejas autoru, tā īsu aprakstu. Jūs varat doties uz tirgotāja profilu, parakstīties uz viņu, ja jūs vēl neesat abonējis, skatiet detalizētu prognozes aprakstu, atsauksmes un atzīmes par viņa citām prognozēm un iepazīstieties ar citām idejām.

Bultiņa sānos ļauj jebkurā laikā atgriezties pie idejas, lai pārbaudītu, vai tirgotāja prognoze bija veiksmīga. Šīs ir unikālas iespējas, ko nodrošina TradingView diagramma.

Arī izvēlnē “Idejas” ir krusts, caur kuru jūs varat pievienot savu ideju. Tas var būt privāts – tikai jums vai publisks – ikvienam.

Kopēt idejas

Ja autora ideja jums šķiet interesanta un vēlaties to izpētīt sīkāk, jums nav nepieciešams zīmēt katru elementu no nulles. Tikai daži cilvēki zina, bet ideju var nokopēt uz jūsu tiešraides grafiku un strādāt ar to tāpat kā ar savu!

Lai to izdarītu, zem idejas, kas jums patīk, noklikšķiniet uz pogas skaļruņa formā – “Kopīgot” un pēc tam vienkārši noklikšķiniet uz lielās zilās pogas “Izveidot savu”.

Tad jūs redzēsiet, kā visi idejas rādītāji un elementi maģiski pāriet uz jūsu personīgo tiešraides diagrammu..

Tērzēšanas sarunas, paziņojumi

Izvēlnē ir divu veidu tērzēšanas sarunas – vispārīgas un privātas. Šeit jūs varat uzdot pieredzējušiem tirgotājiem jautājumus, dalīties ar savu viedokli un komentēt citu viedokļus. Šeit komentāri ir lieki – viss ir tāpat kā citos sakaru dienestos. Tas pats attiecas uz paziņojumiem – tie nāk tāpat kā citos dienestos par visiem notikumiem.

Pieprasījuma paneļa rīks

Pasūtījumu panelis ir pieejams tikai tad, ja ir izveidots savienojums ar brokeri. Šis ir tirdzniecības rīks, un jums tas būs vajadzīgs. Kad esat jau nolēmis pilnībā tirgoties un veikt darījumus.

Pasūtiet glāzi

Šis ir rīks, kas ļauj ātri noteikt cenu par aktīva pirkšanu vai pārdošanu, sākot no cenas:

Šis rīks ir piemērots arī tirgotājiem, praktizējošiem tirgotājiem.

Apakšējā izvēlne

Apakšējais panelis bieži tiek atjaunināts, redzēsim, kas tam ir. Šie ir tikai 7 rīki:

 1. Krājumu pārbaudītājs;
 2.  Piezīmes;
 3. Priedes redaktors;
 4. Tirdzniecības panelis;
 5. Stratēģijas testeris;
 6. Spēja sakļaut diagrammu;
 7. Iespēja paplašināt diagrammu līdz pilnekrāna režīmam.

6.7 rīki nav jāuzskata par šī ir poga, kas ļauj daļēji sakļaut diagrammu, lai skatītu datus par atzīmēm, un paplašina diagrammu līdz pilnekrāna režīmam. Funkcionalitāte šeit ir skaidra un vienkārša. Apsveriet citus rīkus.

Skrīneri

TradingView tiešraides diagrammā ir trīs no tiem: Forex pārbaudītājs, akciju pārbaudītājs un kriptovalūtas skrīners. Tas ir ļoti noderīgs rīks tirgotājam, jo, izvēloties interesējošo pārbaudītāju, viņš var detalizēti apskatīt aktīva darbību dinamikā, pēc tam eksportēt šos datus, ja nepieciešams. Turklāt šeit tiek iekļauti arī paziņojumi par konkrētu notikumu, kas saistīti ar interesējošā valūtas pāra uzvedību..

Skatīšana ir iespējama pārskata režīmā, dinamikā, oscilatoros, tendencē – slīdošo vidējo rādītāju vērtējumā, Bollinger joslās, citos populārākajos un efektīvākajos tehniskās analīzes rīkos. Katram parametram varat kārtot valūtu pārus.

Piemēram, režīmā “Pārlūkot” jūs varat tos kārtot pēc apmaiņas, pēc vērtējuma. Dinamika ļauj to izdarīt atbilstoši laika intervālam, nepastāvībai utt. – labāk pašam doties uz pārbaudītāja izvēlni un visu to apskatīt, nospiediet, tad tas kļūs skaidrāks.

Meklēšanas logā viss ir tikpat vienkārši kā visur citur: tiek ievadīti īpašuma nosaukuma pirmie burti. Jūs varat izvēlēties interesējošo pāri, un diagramma tiks parādīta jūsu logā. Izvēršot pārbaudītāja logu, varat detalizēti apskatīt datus par aktīva darbību un redzēt pašreizējo tirgus reakciju (vērtējumu): “Pārdot”, “Pirkt”, “Aktīvi pārdot”.

Tas ir ļoti ērti, ja esat tirgotājs iesācējs un joprojām nevarat patstāvīgi prognozēt, tad šajā gadījumā jums ir iespēja pārbaudīt, vai šādi vērtējumi ir nepareizi.

Piezīmes

Ļauj ierakstīt jebkādu informāciju. Šeit jūs varat atrast veco vai izveidot jaunu. Pārējā funkcionalitāte ir šāda veida izvēlnes standarta..

Priedes redaktors

Indikatoru skripti, kurus paši Pine Script ir izveidojuši tirgotāji, piemēram:

Ir vairāki veidi, kā rakstīt rādītājus savām vajadzībām un izprast viņu darba algoritmus – padoms Nr. 1: ja angļu valodas zināšanas to atļauj, izpētiet Pine Script Tutorial.

Šī ir diezgan detalizēta un viegli saprotama apmācība no tradingview.com, kas iemācīs jums Pine Script kodēšanas pamatus ar vienkāršiem piemēriem..

Lai atvērtu šo apmācību, Pine redaktorā vienkārši noklikšķiniet uz pogas “Palīdzība”. Papildus pašai apmācībai ir arī daudzas citas noderīgas funkcijas, taču pati apmācība neapšaubāmi ir vissvarīgākā no tām, ko jūs tur varat atrast..

2. padoms: apskatiet, kā darbojas paši skripti. Vieglākais veids ir vienkārši aplūkot citu jau izveidotu skriptu pirmkodu, kuru ir ļoti daudz gan pašā TradingView, gan internetā..

Lai ievietotu gatavu skriptu no cita avota, piemēram, no kanālu telegrammām, jums jāievēro soli pa solim sniegtie norādījumi, kas parādīti iepriekš redzamajā attēlā:

 1. Atveriet Pine redaktoru;
 2. Mēs nospiežam pogu “Jauns”;
 3. Noklikšķiniet uz “Empty Strategy Script”;
 4. Mēs ievietojam skripta kodu logā, tajā pašā laikā pārrakstot to, kas tur bija iepriekš;
 5. Noklikšķiniet uz “Saglabāt”;
 6. Noklikšķiniet uz “Pievienot diagrammai”.

Tirdzniecības panelis

Tas ir demonstrācijas konts, atlikums tiek papildināts ar virtuāliem 100 000 USD, kurus varat izmantot, lai praktizētu cenu kustības prognozēšanu, pārdošanu un pirkšanu. Kamēr jums nav pievienots viens brokeris, dodoties uz tirdzniecības paneli, jums būs jāizvēlas brokeri, starp kuriem jūs varat izvēlēties Paper Trading – demo kontu no TradingVeiw.

Pagaidām šeit vietnē nav reālas tirdzniecības, taču cerēsim, ka tā tiks ieviesta tuvākajā nākotnē.

Šeit jūs varat apskatīt pašreizējās pozīcijas, rīkojumus, izveidot jaunu uzdevumu vai iestatīt tirdzniecību, noklikšķinot ar peles labo pogu vai atvienoties no tirdzniecības paneļa..

Šeit jūs varat arī izsekot savu pasūtījumu vēsturei – uzturēt darījumu dienasgrāmatu, apskatīt konta statusu un saņemt paziņojumus par pasūtījumiem.

Un tas ir šeit, ja noklikšķināt uz zobrata, varat parādīt vai paslēpt pirkšanas / pārdošanas paneli (atcerieties, raksta sākumā es jums apsolīju atklāt šo noslēpumu, pār kuru daudzi iesācēju tirgotāji izlaupa savas smadzenes? ), Detalizēts pasūtījumu panelis, pasūtījumu grāmata. Šeit jūs varat arī atiestatīt demonstrācijas konta atlikumu – atgriezt zaudēto demonstrācijas naudu, iestatīt tirdzniecību, izpētīt tirdzniecības instrukcijas un izvēlēties citu brokeri..

Šeit ir ļoti vienkārši tirgoties, noklikšķiniet uz “Pirkt” vai “Pārdot” un aizpildiet pieteikuma veidlapu:

 • “Tirgus” ir tirgus pasūtījums. Šeit ir norādīts partijas lielums, TakeProfit un StopLoss vērtības. Sasniedzot tos, rīkojums tiek izpildīts;
 • “Limit” un “Stop” ir gaidošs pasūtījums. Šeit jūs varat aizpildīt pasūtījuma cenu absolūtā un ērcē, kā arī varat izvēlēties pasūtījuma derīguma periodu. Tie. šajā gadījumā jūs varat norādīt cenu parametrus, pēc kuriem tas jāsāk izpildīt un pie kuriem pārtrauc pirkšanu / pārdošanu, lai ierobežotu riskus un zaudējumus.

Stratēģijas pārbaudītājs

Lai pārbaudītu stratēģiju, tai jābūt diagrammā. Lai to izdarītu, mēs varam izmantot gatavo sadaļā “Rādītāji un stratēģijas” vai ierakstīt savus Pine redaktorā. Apsveriet populāro Bollinger Bands piemēru:

Šeit tas parādās diagrammā, jūs varat redzēt tirdzniecības ierakstus un izejas, kā arī izvēlnē “Stratēģijas testeris”:

Tagad mēs to varam konfigurēt un pārbaudīt šeit, kā mums patīk. Izvēlne ļauj iestatīt argumentus, mainīt rekvizītus: valūtu, sākuma kapitālu, pasūtījumu apjomu utt., Rediģēt stratēģijas avota kodu atbilstoši savām vajadzībām un daudz ko citu:

Tas ir viss. Mūsu pārskats par TradingVeiw diagrammu, tā noderīgajiem rīkiem tirgotājam un platformas iespējām kopumā ir beidzies. Lai tas būtu pilnīgs un pilnīgs, es vēlētos īsi pakavēties atsevišķi personīgā konta izvēlnē, jo nevienā no rakstiem mēs tam neesam pieskāries. Un tā iespējas ir arī plašas un pelna īpašu uzmanību..

Šeit jūs varat ātri pāriet uz visām savām idejām, skriptiem, apskatīt konta statusu un maksāt par apmaksātiem abonementiem, kā arī visiem abonentiem un abonētajiem. Personīgais konts, tāpat kā viss pārējais TradingView, atšķiras ar tā ērtību un vienkāršību.

Ir divi veidi, kā tirgoties, izmantojot TradingView tiešraides diagrammu:

 • uzraudzīt informāciju, salīdzināt to ar brokera datiem, izteikt prognozes, izpētīt tirgotāju idejas un trenēties šeit vietnē TradingView un tirgoties sava brokera vietnē;
 • izmantojiet trešo pušu resursus, kas piedāvā jūsu platformā “iegultu” diagrammu “TradingView” ar visām iespējām un vēl vairāk. Jūs to varat izmantot ar izdevīgākiem noteikumiem. Ja jūs tirgojat kriptonauda, ​​tad 3commas.io pakalpojums ir domāts jums

Šeit jūs varat ne tikai izmantot visas “TradingView” tiešraides diagrammas iespējas, bet arī izmantot citas mikroshēmas. Es rakstīju par tiem iepriekšējos rakstos, tā ir iespēja izmantot TradingView konsultantus aktivizētiem signāliem, robotus brīdinājumiem, kas iestatīti uz TradingView, un daudzas citas funkcijas. Turklāt dienestā ir tik daudz mācību materiālu iesācējiem, ka ir daudz vieglāk un ātrāk iepazīties ar dienesta iespējām. ES iesaku!

Jaunajos rakstos es jūs iepazīstināšu ar tādas platformas iespējām kā Binance.com. Visticamāk, jūs jau esat dzirdējuši par to, jo tā ir viena no lielākajām kriptovalūtas biržām, kurā ir daudz rīku un priekšrocību, ko es personīgi izmantoju ar prieku. No mana viedokļa tas ir pelnījis uzmanību. Un kāpēc jums tas ir vajadzīgs – to uzzināsiet manās nākamajās publikācijās! Uz drīzu redzēšanos!

Veiksmi un labu peļņu!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me