Nesenie notikumi, kas noveda pie Dogecoin izaugsmes, neapšaubāmi ir pievienojuši popularitāti pašai monētai un sabiedrībai, kas izveidojusies ap “meme coin”. Kriptogrāfijas valūta un ap to izveidojusies kopiena, kas izveidota jokam, ir ļoti ietekmējusi decentralizācijas ideju attīstību un popularizēšanu..

Šodienas rakstā mēs runāsim par šādas kriptovalūtas kā Dogecoin popularitātes cēloņiem, kā arī apsvērsim to notikumu ietekmi, kas izraisīja monētas daudzkārtēju pieaugumu visā tās pastāvēšanas laikā..

Kāds sunim ar to sakars?

Dogecoin ir kriptonauda, ​​kuru dibinājis programmētājs Bilijs Markuss, kurš izveidoja modificētu Litecoin maku, dogecoin-qt un Džeksons Palmers, Adobe mārketinga vadītājs. Pēc izstrādātāju domām, monētas mērķis bija nodrošināt iespēju veikt vienkāršus, lētus un pieejamus darījumus..

Dogecoin tika izveidots, pamatojoties uz Luckycoin, kas savukārt bija Litecoin dakša. Kriptovalūta darbojas pēc PoW algoritma, un tai nav ierobežojumu emitēto monētu skaitam. Monētu emisijas ierobežojuma trūkums ļauj sistēmai uzturēt apgrozībā aptuveni 100 miljardus DOGE, kas nodrošina lietotāju pastāvīgu interesi par kalnrūpniecību, lai uzturētu blokķēdi.

Dogecoin ieguva savu vārdu par godu populārajai mēmai par Shiba-Inu suni, un radītāju attieksme pret kriptovalūtu agrīnā stadijā bija komiska. Projekts ātri sāka attīstīties, un 6 gadu pastāvēšanas laikā tā cena ir pieaugusi vairāk nekā 200 reizes.

Pirmie ieraksti

2013. gada decembra sākumā trijās dienās kriptovalūta DOGE vairāk nekā trīskāršojās, ņemot vērā Ķīnas politiku attiecībā uz kriptovalūtām un Ķīnas Tautas bankas ieteikumiem finanšu institūcijām aizliegt tirdzniecību ar bitcoin. Pēc eksplozīvas izaugsmes monēta zaudēja vairāk nekā 80% no savas vērtības.

Arī 2013. gads izrādījās līdzekļu zaudējums Dogecoin īpašniekiem. Tātad decembrī kriptonauda nonāca kriptovalūtas kopienas uzmanības centrā, pateicoties tam, ka viena no Dogecoin maciņiem lietotāji ir izgājuši uzlaušana aptuveni 21 miljona DOGE apmērā, kas zādzības brīdī bija aptuveni 13 000 USD par DOGE cenu par vienu monētu 0,0006 USD reģionā. 

Pēc pirmās pumpas monētas cena decembra vidū atkal pieauga. Cenas pieaugums bija gandrīz 600%, un monētas vērtība tika lēsta 0,00151 USD.

Iespējas:

Viena no galvenajām DOGE priekšrocībām ir tā pārsūtīšanas ātrums un šādu pārskaitījumu izmaksas. Komisija par monētu pārskaitījumu ir viena DOGE neatkarīgi no pārskaitījuma summas. Šī iemesla dēļ DOGE bieži izmanto pārskaitījumiem..

Sākotnēji DOGE tika ierobežots līdz 100 miljardiem monētu, taču lielā daudzuma iepriekš izrakto monētu un zemo ieguves prasību dēļ 2014. gadā izrakto monētu skaits sasniedza 98 miljardus. Šī iemesla dēļ emisija tika padarīta bezgalīga, un šodien apgrozībā ir aptuveni 128 miljardi monētu, savukārt izrakto monētu skaits katru gadu palielinās par 5%.

Dogecoin kopiena ir viena no visaktīvākajām kriptovalūtas telpā. Dogecoin subreddit sociālajā tīklā Reddit ir vairāk nekā 800 tūkstoši dalībnieku, kas faktiski kļuva par fonda pamatu Dogecoin fonds – bezpeļņas organizācija, kuras mērķis ir popularizēt kriptonaudu un nodrošināt tās pieejamību un pievilcību, izmantojot labdarības pasākumus.

2014. gadā fonds savāca aptuveni 55 000 USD no 120 000 USD, kas nepieciešami Jamaikas bobsleja izlases atbalstam dalībai Soču olimpiskajās spēlēs. Ievērojams ir fakts, ka beigās komanda ieņēma pēdējo 29. vietu.

Nākamais projekts Dogecoin fonds, kuru tika iznests ārā atbalstot Pasaules ūdens dienu, kuras mērķis ir atbalstīt attālu sausuma skarto reģionu Kenijas austrumos. Dogecoin fonds kopā ar bezpeļņas labdarības organizāciju Charitywater tajā laikā spēja piesaistīt 40 miljonus DOGE jeb aptuveni 30 tūkstošus USD..

Arī 2014. gadā kopiena savāca aptuveni 55 000 USD, lai finansētu NASCAR braucēju, kurš nākamajās sacensībās sacentās automašīnā ar nosaukumu “Moonrocket” ar Dogecoin logotipu..

Dogecoin šodien

Ja Dogecoin pastāvēšanas agrīnā stadijā tika uzskatīts par joku, šodien tas ir:

  • monēta ar tirgus ierobežojumu gandrīz 4 miljardi USD;
  • 800 tūkstošu dalībnieku kopiena;
  • kriptonauda, ​​kuras cena sasniedza 7 centus par monētu un ir pārstāvēta lielākajās biržās;
  • populāri maksāšanas un apmaiņas līdzekļi

Līdz ar to Dogecoin ekosistēma sastāv no milzīga skaita maciņu, kalnrūpniecības baseinu un atsevišķu kalnraču. Ir bijuši arī mēģinājumi attīstīt tiltus, lai Dogecoin izmantotu citās blokķēdēs..

Šāds projekts bija maksājumu tīkls Dogethereum, kas izmantoja viedos līgumus un ļāva veikt vienkāršus un lētus maksājumus, kā arī pāriet no Dogecoin blokķēdes uz Ethereum tīklu. Šādus tiltus var izmantot, lai pārvērstu par savstarpēji izmantojamām blokķēdēm..

Bet sakarā ar Ethereum cenas kritumu līdz 100 USD par marķieri 2018. gadā nebija pietiekami daudz līdzekļu, lai turpinātu attīstīt tiltu. Šī iemesla dēļ projekts tika slēgts, un nav informācijas par attīstības turpināšanu..

Labākais suņu rallijs

2017. gadā vispārējā mītiņa laikā Dogecoin bez sāls graudiņa gada laikā pieauga par 80 000%, dažās biržās sasniedzot 0,018 USD, pēc tam zaudējot vairāk nekā 80 procentus no savas vērtības..

Neskatoties uz šādu kritumu, 2021. gada sākumā Dogecoin cena noteica jaunu visu laiku augstāko līmeni – gandrīz 5 centus par “meme-coin”. Cenu pieaugums bija saistīts ar čivināt Ilona Muska, kura atsauca atmiņā savas simpātijas pret Dogecoin, un pumpu no WSB subreddit dalībniekiem, kuri pēc tradicionālā finanšu tirgus nolēma pāriet uz kriptovalūtu sūkni, sākot ar Dogecoin. 

Apkopojot

Atradusi popularitāti milzīgā lietotāju skaitā ne tikai kriptonauda, ​​bet arī viss internets, Dogecoin ir ērts līdzeklis, lai samaksātu par saturu sociālajos tīklos, kā arī līdzeklis kolekciju, ziedojumu un pārskaitījumu nodrošināšanai.. 

Dogecoin neapšaubāmi ir projekts ar interesantu vēsturi. Ietekme, ko kopiena veidoja ap rotaļīgo digitālo monētu, visā kriptonauda tirgū ir piesaistījusi arī lielu lietotāju uzmanību, kuri nav pazīstami ar kriptovalūtām. Dogecoin, būdams joks un memes, ir kļuvis par sava veida leģendu kriptogrāfiskajā telpā, atstājot savu nospiedumu digitālās telpas veidošanās vēsturē..

Piezīme: tirdzniecība ar kriptovalūtām pēc būtības ir riskanta, un, lai arī ienesīgums var būt diezgan augsts, ir svarīgi paturēt prātā riskus. Ja jūsu tirgotā aktīva cena strauji pazeminās, jūs varat zaudēt daļu no ieguldījuma, spiežot aktīvu pārdot par zemāku cenu. 3Commas emuāra ziņas ir rakstītas izglītības nolūkos, un tās nevajadzētu interpretēt kā “finanšu konsultācijas”.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me