Rīkojumu veikšana un robotu izmantošana tirdzniecībā vietnē BitMEX

laba diena!

Mēs turpinām apsvērt iespēju tirgoties ar BitMEX un limita rīkojuma funkcionalitāti. Apskatīsim, kāpēc mums ir vajadzīgas visas rūtiņas, kurās varat ievietot atzīmi. Par to ir rakstīts maz, bet es gribu saprast, ko tas mums dod?

Papildu iespējas rīkojumam Limit

 • Tikai pēc pasūtījuma / “Pasīvā kārtība” – tiek izmantots, lai izveidotu pasūtījumu, kas tiks izpildīts tikai tad, ja tam ir pircējs. Pateicoties tam, jūs saņemsiet izgatavotāja komisiju, un uzņemšanas komisija netiks debetēta no jums, vai arī pasūtījums vienkārši netiks veikts. Es pastāstīšu vairāk par marķiera un saņēmēja statusiem nedaudz vēlāk blokā “Komisija”.
 • Slēpts / “Slēpts” – šāds pasūtījums netiek parādīts pasūtījumu grāmatā (pasūtījumu grāmatā). Kad tas tiks izveidots, būs pieejama izvēlne, kurā jūs varat norādīt, kura pasūtījuma daļa būs redzama – “aisbergs”. Tas ir ļoti ērti pieredzējušiem tirgotājiem, kuri tirgo ļoti lielus apjomus un nevēlas, lai citi redzētu visu pasūtījumu apjomu..
 • Tikai samazināt – citās biržās šādas iespējas nav, šī ir ļoti ērta iespēja, ja jums ir nepieciešams slēgt pasūtījumu tādā situācijā, kad tai pašai monētai uzreiz tika atvērti stop-loss un take-profit un izrādījās, ka bija vairāk līgumu pārdošanai, nekā pieejams jūsu bilancē.

Tas notiek, kad vērtība vispirms sasniedz pirkuma cenu un pēc tam pārdošanas cenu. Ja esat atzīmējis izvēles rūtiņu, pēc nepieciešamības pasūtījums koriģēs jūsu pozīcijas.

Lai būtu skaidrāk, es paskaidrošu ar piemēru. Pieņemsim, ka esat iegādājies BTC par 3500. Jūs izveidojat ierobežotu pārdošanu pie 4500 un pieturas pārdošanu pie 4300. Pārbaudiet samazināšanu tikai tad, kad tos veicat, un tiks izpildīts tikai viens no šiem pasūtījumiem. Pretējā gadījumā var izrādīties, ka vispirms bitcoin pārdos ar pārtraukumu, un pēc tam cena sasniegs 4500 un atvērsies īssavienojums, kas būs jāaizver..

Pasūtījuma noteikumi 

 • GoodTillCancel / “Labas cenas atcelšana” – pasūtījums tiks izpildīts, kad tas sasniegs norādīto vērtību, neatkarīgi no tā, cik ilgi jums jāgaida;
 • NekavējotiesOrCancel / “Izpildīt nekavējoties vai atcelt” – ja pasūtījuma daļa netika izpildīta nekavējoties, tā tiks atcelta;
 • AizpildietOrKill / “Pabeigt vai nogalināt” – ja viss pasūtījums netiek nekavējoties izpildīts pilnībā, tas tiek atcelts.  

Tirgus kārtība, iespējams, vienkāršākais no piedāvātajiem pasūtījumu veidiem. Tas tiek izpildīts par pašreizējo pieprasījuma cenu, t.i. par pārdevēja cenu. Jūs maksājat paaugstinātu komisijas maksu, taču tiek garantēts, ka jūsu pasūtījums tiks izpildīts ļoti ātri, netērējot laiku, kas dažreiz ir daudz svarīgāks nekā cenas piedāvājums un komisijas lielums.

Par pasūtījumiem Veikt Peļņa un Apstājies ir atzīme Aizvērt ieslēgts Trigeris“/” Aizvērt aktivizētāju “. Šis postenis ir svarīgs. Pateicoties tam, pasūtījums nav “uzsist”. Ļaujiet man paskaidrot ar piemēru, ko tas nozīmē: cena ir sasniegusi pretestības līmeni, tagad jūs ievietojat īso cenu 200 USD. Bet jūsu stratēģijā tiek pieņemts, ka, ja tas pārsniedz šo līmeni, tad jūs aizvērsieties īss un atvērts ilgi.

Tagad jums ir jāatceļ izvēles rūtiņa Aizvērt aktivizētāju un pretestības līmenī jāiestata pirkšanas pietura 400 USD. Kad cena pārtrauks šo līmeni, īsais līgums tiks slēgts, un sakarā ar pārsnieguma ierobežojumu 200 USD apmērā tiks atvērta garā pozīcija par 200 USD.

Ja jums ir maz pieredzes par šādiem “apvērsumiem”, labāk vienmēr turiet šo izvēles rūtiņu ieslēgtu.

Kā atvērt pasūtījumu vietnē BitMEX?

Lai sāktu tirdzniecību, jums jānorāda pasūtījuma apjoms USD ar likmi 1 dolārs = 1 līgums (XBT). Jūs nevarēsiet vienlaikus atvērt īsās un garās pozīcijas. Vai nu garš, vai īss. Nākamais solis ir piesaistīšana. Pirmajos posmos maksimālā sviras vērtība ir X2 vai X3. Veicot pasūtījumu, nekavējoties tiek noteiktas likvidācijas izmaksas – līmenis, līdz kuram likmei jāmainās pretējā virzienā, lai starpība izdegtu ar jūsu norādīto sviru (sviru).

Tātad, ja X3 svira ir 25%. Atliek noklikšķināt uz “Pirkt”, pasūtījums parādīsies pasūtījumu grāmatā un izvēlnē Pasūtījumi gaidīs tā izpildi.

Protams, jūsu pasūtījums tiks parādīts TradingView diagrammā, un attiecīgajā līmenī parādīsies atzīme. To var pārvietot, lai pasūtījums tiktu izpildīts ātrāk – tas ir ērti un netiek ieviests nekur citur.

Tiklīdz pasūtījums tiks izpildīts, tas būs sadaļā “Pozīcijas”. Varat arī uzreiz norādīt izmaksas, par kurām slēdzat darījumu.

Tiklīdz tiek atvērts darījums, saskaņā ar to tiek noteikta rezerve – līdzekļi, kas apdrošina apmaiņu pret zaudējumiem. Tas tieši atkarīgs no pasūtījuma vērtības un sviras. Piemēram, izmantojot X5 sviras un tirdzniecības apjomu 0,1 XBT, starpība būs aptuveni 0,02 XBT un ar X2 sviru – 0,05 XBT.

Vēl viens svarīgs aspekts.

Vietnē BitMEX ir tāda lieta kā cenu marķēšana. Viņai ir svarīga loma amatu likvidēšanā. Šis ir laika zīmogs, kas pasargā pasūtījumus no piespiedu likvidācijas un izspiešanas. Parasti marķēšanai ir taisnīga cena. Pastāvīgajos līgumos tā ir cena, kas vienāda ar bāzes aktīvu indeksa vērtību + finansēšanas bāzes likmi, ņemot vērā laiku līdz finansēšanai un tā intervālu.

Dažreiz augsta svārstīguma laikā BitMEX pāriet uz pēdējo cenu, kas apzīmēta ar aizsardzību, kas, protams, informē lietotājus. Neskatoties uz to, ka šim marķējumam funkcionāli ir tāda pati nozīme, tā aprēķins vienkārši ietver noteiktu starpību no pēdējās cenas, kas faktiski ir daudz bīstamāks un riskantāks tirgotājam..

Svarīgs! Es ļoti atturos no BitMEX tirdzniecības pēdējās cenu iezīmēšanas laikā!

Es jau teicu jums par likvidāciju, tieši tās ir izmaksas, kuras sasniedzot, darījums tiks automātiski slēgts mīnus.

Svarīgs! Likvidācijas cena ir brīdis, kad notiek nodrošinājuma pieprasījums, t.i. automātiski aizverot pozīciju un likvidējot depozītu, lai nodrošinātu sviras efektu.

Kreisajā panelī vai palielinot darījuma apjomu, kuru es kategoriski neiesaku, varat mainīt uzcenojumu un attiecīgi likvidācijas cenu.!

Un pēdējais brīdis saskarnē – BitMEX trūkums – ar asām slodzēm un svārstībām apmaiņas vietne palēninās, jo visi lietotāji kļūst aktīvāki un sāk mainīt savas pozīcijas. Varat arī izslēgt animāciju, lai nedaudz samazinātu kavēšanos..

BitMEX maksas

Zemāk esošajā tabulā atradīsit vietnē izveidoto komisiju sarakstu.

Taker (ņēmējs) – tirgus pasūtījums.

Veidotājs (veidotājs) – ierobežot pasūtījumu, kas parādīts pasūtījumu grāmatā (izņemot slēptos / slēptos pasūtījumus).

Par tradicionālajiem līgumiem

Komisija par mūžīgiem līgumiem

Līgumi UP

Līgumi uz leju

Komisija par ieguldījumu / produkciju

Par depozīta papildināšanu un naudas izņemšanu no BitMEX netiek iekasēta komisijas maksa. Par atsaukšanu BTC ņem komisijas Bitcoin Network. Tas ir dinamisks un atkarīgs no Blockchain slodzes.

Komisija par slēptiem pasūtījumiem

Par slēpto pasūtījumu tiek samaksāta komisijas maksa. Par Iceberg tiek maksāta arī komisijas maksa, taču tikai līdz brīdim, kad slēptās pavēles tiek pilnībā izpildītas. Pēc tam tas kļūst parasts, tā īpašnieks saņems ražotāja komisiju par neslēptiem pasūtījumiem.

Īstas komisijas piemērs:

Demo tirdzniecība vietnē BitMEX

Pirms ienākat reālajā nākotnes tirgū un sākat tirgoties ar sviras palīdzību, varat izmēģināt spēkus virtuālajā demonstrācijas kontā. Tas palīdzēs jums saprast, kā šeit viss darbojas, lai gan tas nenodod visas reālās tirdzniecības sajūtas. Demo platformai ir pilnīgi identisks interfeiss kā reālam terminālim. Vienīgā atšķirība ir tā, ka tā izmanto virtuālos, nevis reālos bitkoīnus. Pakalpojumu sauc par “Test-no”. Oficiālā vietne https://testnet.bitmex.com

Bezmaksas BTC test-net jūs varat saņemt vairākās īpašās vietnēs, kuru saraksts un seifa numurs atrodas konta izvēlnē sadaļā “Depozīts”. Pēc seifa papildināšanas jūs varat sākt tirdzniecību.

Botu izmantošana tirdzniecībā BitMEX

Mūsdienās daudzi tirgotāji izmanto robotus, lai strādātu pie kriptovalūtas biržām. Tas automatizē tirdzniecību, ietaupa laiku un saņem pasīvus ienākumus, ja tirgotājam ir nepieciešams atvērt daudz līdzīgu darījumu. Šī ir reāla iespēja iesācējiem sākt pelnīt naudu šajā apmaiņā bez pietiekamas pieredzes manuālai tirdzniecībai. Vēl viens svarīgs pluss – robots vienmēr ir mierīgs, emociju uzplūdā viņš nekļūdās un ietaupa jūsu nervus.

Pietiek ar robota konfigurēšanu vienreiz atbilstoši norādītajiem parametriem, un tas jums tiks tirgots. Apsveriet iespēju tirgoties BitMEX, izmantojot robotu no 3commas. Šis ir jauns ērts viedas tirdzniecības algoritms, kas palīdzēs visu paredzēt, lai maksimāli palielinātu aizsardzību no riskiem..

Kas jums jāzina par tirdzniecību ar 3commas bot?

Vissvarīgākais noteikums, ja jūs nolemjat izmantot robotu tirdzniecībā: jūs nevarat iejaukties tā darbā! Ja plānojat strādāt ar BitMEX paralēli 3commas robotam, ir svarīgi paturēt prātā, ka jūs nevarat tirgot vienu un to pašu valūtu pāri manuāli vai izmantojot citus robotus. Tam var būt neparedzamas sekas..

Lai robots neiejauktos jūsu darbībās, jūs varat reģistrēt atsevišķu kontu tā tirdzniecībai vai arī strādāt citā valūtu pārī. Jūs nevarat kaut ko darīt ar robota veiktajiem pasūtījumiem, ieskaitot pozīcijas lieluma, sviras vai rezerves mainīšanu. Darījums netiek aktivizēts, ja jums jau ir atvērts pasūtījums šim valūtu pārim. Bots pārbauda un kontrolē šo brīdi.

Par citām 3commas robota iespējām varat lasīt zināšanu bāzē. Pats robots ir universāls un piemērots darbam ar vairākām apmaiņas reizēm. Tāpēc, lai to sagatavotu darbam ar BitMEX, jums jāveic attiecīgi iestatījumi.

Kā izveidot 3commas botu tirdzniecībai vietnē BitMEX?

Iepriekšējā rakstā mēs apskatījām, kā izveidot īsu robotu tirdzniecībai Binance biržā. Princips paliek nemainīgs, taču neaizmirstiet, ka mums šeit ir vērtspapīru tirdzniecība, tāpēc jums rūpīgi jāapsver maržas iestatījumi, sviras izvēle un jāpievērš uzmanība likvidācijas cenai.

Šajā apmaiņā robots var būt arī vienkāršs, salikts, īss un salikts īss robots. Izvēlēsimies vienkāršu.

Pēc tam tiks atvērts logs ar robota iestatījumiem. Analizēsim galveno.

 1. Pirmkārt, mēs izvēlamies BitMEX apmaiņu, lai tiktu ielādēti nepieciešamie iestatījumi;
 2. Pēc tam laukā “Nosaukums” robotam piešķiriet izvēlētā valūtu pāra nosaukumu. Tirdzniecībā ar robotu var izmantot tikai divus pārus. XBT_XBTUSD, XBT_ETHUSD. Tie ir mūžīgi līgumi. Pakalpojums plāno nākotnē pievienot citus BitMEX citātus. Tāpēc laukā “Pāris” jūs varat nekavējoties iestatīt vēlamo cenu.
 3. Izvēlieties garu vai īsu stratēģiju;
 4. Lūdzu, ņemiet vērā, ka noklusējuma darījuma valūta ir XBT, nav iespējams izvēlēties citu, jo, kā mēs teicām pirmajā rakstā par BitMEX, visi norēķini šajā biržā notiek tikai šajā valūtā..
 5. Tad jūs varat veikt visus iestatījumus tāpat kā tad, kad tirgojat ar botu regulārā biržā, atkarībā no jūsu stratēģijas un depozīta. Kas jums jāpievērš uzmanība:
 • Jūs varat veikt divu veidu pasūtījumus: Limit vai Market;
 • birža neļauj veikt drošības rīkojumu par likvidācijas cenu;
 • Stop-loss arī nevar novietot zem vai virs likvidācijas līmeņa;
 • apmaiņai ir sava beigu kārtība. Ja, iestatot robotu, jūs atzīmējat izvēles rūtiņu, kad izmaksas sasniedz norādīto peļņu, robots pats izveidos beigu rīkojumu tieši biržā, kuru apstrādās BitMEX.

Un tā mēs nonācām pie visinteresantākās lietas – pie vienuma “Kredītplecs” – sviras veida.

6. Sviras tips.

Iestatījumos varat izvēlēties no trim iespējām:

 • neizstādīt – šajā gadījumā sviras, kuras jūs ieguldījāt biržā, tiks “uzvilktas” robota iestatījumos. Es neiesaku to izmantot, jo BitMEX laiku pa laikam atjaunos šos iestatījumus uz noklusējuma vērtībām;
 • šķērsot – pēc analoģijas ar biržu, kad tiek atvērts rīkojums, tiks izmantots viss depozīts, un aizņēmums tiks iestatīts automātiski, atkarībā no pozīcijas lieluma;
 • tā nozīme – pats norādāt pleca izmēru. Pārim XBT_XBTUSD tā vērtība var svārstīties no 0,01 līdz 100 (vērtības, kas lielākas par 50, tiek ievadītas manuāli), bet XBT_ETHUSD – no 0,01 līdz 50. Vērtība, kas lielāka par 50, tiek ievadīta manuāli..

Sviras vērtība būs jānosaka pirms katras tirdzniecības, taču, kamēr tā ir aktīva, to mainīt nevarēs – izmaiņas vienkārši neietekmēs tirdzniecību. Es neiesaku mainīt sviras vērtības pašā biržā, kad robots jau ir izveidots un gaida darba sākumu.

Apkoposim

BitMEX atšķiras no kriptogrāfijas valūtas maiņas vairākos veidos:

 • sviras līdz X100;
 • pilnīga saistīšanās ar XBT;
 • tirdzniecības līgumi, nevis monētas;
 • likvidāciju, atsaucoties uz indeksu, nevis uz pašreizējo valūtas kursu.

Es sev esmu izdalījis sekojošo vietnes priekšrocības:

 • maržas tirdzniecība ar sviru;
 • daudz dažādu pasūtījumu;
 • spēja atvērt īsās pozīcijas un nopelnīt naudu, kad tirgus nokrīt;
 • Platformā integrēta TradingView diagramma ar plašu funkcionalitāti;
 • iespēja praktizēties demonstrācijas kontā.

Trūkumi: 

 • bremzēšana pie lielas slodzes;
 • maz valūtu pāru;
 • ļoti augsts risks.

Pēdējais ir galvenais. Kā samazināt riskus?

Riska pārvaldība vai kas jāatceras, tirgojoties

 • vienmēr pēc pasūtījuma atvēršanas mēģiniet atrast ienesīgāko ieejas punktu un novietojiet pieturu;
 • neeksperimentējiet ar pārāk lieliem pleciem;
 • pakāpeniski palieliniet depozītu proporcionāli pieredzes pieaugumam;
 • vilciens uz testa tīkla;
 • ja jūs šaubāties par savām spējām, izvietojiet darījumus pa tendenci;
 • ja jūs tirgojat vairākās biržās vienlaikus – BitMEX neizmantojiet vairāk nekā 3-5% no sava portfeļa. Labāk sākt ar 1%;
 • apstāšanās vietā varat izmantot izolētu plecu, lai kontrolētu riskus, pielāgotu to atbalsta līmenim. Ja cena iet pretējā virzienā pasūtījumam, birža to likvidēs, un jūs zaudēsiet tikai daļu no depozīta; 

Kad tirdzniecība ar BitMEX sāk būt rentabla, neuztraucieties ieiet pārāk lielās pozīcijās bez apstāšanās;

 • nelietojiet sviru vairāk par X10, it īpaši, ja ir iestatīts krusts. Sākotnējos posmos tam jābūt ne vairāk kā X2-3. Liels kredītplecs saīsinās jūsu depozīta laiku. Ja jums ir pārliecība par pasūtījumu, cenai pakāpeniski varat iegādāties vairāk līgumu;
 • vienmēr novietojiet pieturvietas tūlīt pēc pozīcijas atvēršanas. Tas ir svarīgs noteikums kompetentam tirgotājam. Biržas kavējas, tās ne vienmēr ļauj patstāvīgi slēgt pasūtījumu. Un BitMEX nav izņēmums;
 • Izņemiet brīvos līdzekļus, lai nevilinātu sevi ar kārdinājumu. Atstājiet tikai ērtu summu, kuru nebaidāties zaudēt. Šeit ir ļoti viegli iztukšot depozītu, tāpēc jums jārīkojas ļoti uzmanīgi un maksimāli jāsamazina visi riski, ieskaitot risku, ka jūsu BitMEX konts būs krāpnieku rokās;
 • nemēģiniet pievienot līdzekļus, lai izvairītos no likvidācijas, tas tikai palielinās jūsu zaudējumus;
 • attīstīt savu noskaņojumu un izturību pret stresu – maržinālajā tirdzniecībā nav iespējas.

Un galvenais: ja jūs tikko sākat tirgot kriptovalūtas – kamēr jums nav pieredzes parastajās biržās, jums nav ko darīt BitMEX:

Ja jums ir pieredze kriptovalūtu tirdzniecībā, bet šaubāties, vai ir vērts izmēģināt maržinālo tirdzniecību – sāciet ar 3commas botu, taču profesionāliem tirgotājiem visi ceļi ir atvērti!

Tas ir viss, mūsu sarunas par BitMEX ir beigušās. Turpmākajos rakstos mēs analizēsim Bittrex biržu – vienu no populārākajām un iecienītākajām platformām tirgotājiem. Kāpēc? To uzzināsiet ļoti drīz! Līdz nākamajai reizei!

Veiksmi un labu peļņu!   

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map