Labdien pēcpusdienā draugi!

Iepriekšējos rakstos mēs jau tuvāk apskatījām Binance, kriptovalūtas maiņu # 1 šodien. Mēs izdomājām galvenās izvēlnes, Binance funkcionalitāti, sarakstu, komisijas maksu un daudzus citus punktus, kas ļauj secināt, ka darbs ar biržu noteikti ir tā vērts. Mēs pat nedaudz pieskārāmies tirdzniecībai vietnē, lai saprastu, kā notiek pasūtījuma veikšanas process un kādi tie ir. Ja kāds vēl nav lasījis šos rakstus, labāk sākt ar tiem “Kā tirgoties Binance biržā”.

Ir pienācis laiks pāriet uz praksi, runāt par galvenajām iespējām un tirdzniecības rīkiem, ko piedāvā Binance. Pēc šī raksta izlasīšanas jūs uzzināsiet, kā tos izmantot reālā tirdzniecībā. Sāksim!

Kādu depozītu ievadīt biržā?

Kā finansēt kontu Binance, es jau aprakstīju šajā rakstā. Daudzi cilvēki ir ieinteresēti jautājumā, tad cik daudz papildināt? Ja esat tirgotājs iesācējs un tirgojat īsu laiku, teiksim, līdz sešiem mēnešiem, tad labāk sākt ar nelielām summām, kuras nav biedējošas (nav kritiskas kopējam budžetam), lai zaudētu.

Bet noteikti nav vērts riskēt ar lielu summu agrīnā stadijā. Ideāls depozīts, sākot no 300 līdz 500 ASV dolāriem. Iegūstot praktiskas iemaņas un pieredzi, jūs varat to pakāpeniski palielināt. Kad jums jau būs pieredze, pārliecība, jūs skaidri sapratīsit, kā notiek tirdzniecība, kā darbojas kriptovalūtas tirgus, jūs praktizēsiet ilgu laiku – jūs varat sākt strādāt ar lielāku depozītu. Izmantojot šo zināšanu līmeni, jūs pārtraucat būt iesācējs, optimālais depozīts pieredzējušam amatieru tirgotājam sākas ar 2000 USD.

Kā tirgoties: lēni, bet droši vai ātri un riskanti?

Es tūlīt gribētu pieskarties tēmai par tirdzniecības veidiem (tirdzniecības veidiem), par kuru mēs runāsim, jo ​​tam tiks veltīts gandrīz viss nākamais raksts, no tā ir atkarīga vietņu izvēle, ar kurām jūs strādāsit . Tātad, kā tiek veidots biržu reitings un kāpēc šīs vai šīs platformas ir populāras tirgotāju vidū? Viss ir atkarīgs no funkcionalitātes un iespējām.

Piemēram, Binance nav fiat, kas nozīmē, ka tas regulāri zaudē vairākus miljonus lietotāju un miljardiem apgrozījuma. Daži no viņiem ir atraduši risinājumu un izmanto trešo personu pakalpojumus. Binance nav maržinālo tirdzniecību, kas nozīmē, ka tirgotāji, kuri dod priekšroku darbam ar kredītplecu vai īsās pozīcijās, meklēs izeju un citus instrumentus vai atteiksies strādāt šajā biržā..

Kas ir maržas tirdzniecība ļoti īsi?

Ļaujiet man īsi paskaidrot, kas ir maržas tirdzniecība. Faktiski tā ir tirdzniecība ar aizņemtiem līdzekļiem, kurus parasti nodrošina pati birža pret jūsu depozīta drošību. Tajā pašā laikā aizņemto līdzekļu apjoms ir atkarīgs no jūsu izvēlētā sviras (ja ir šāda iespēja) vai no tā, kuru pati birža piešķir jums. Pieņemsim, ka jūs ievadāt valūtu ar depozītu 100 ASV dolāru apmērā, un tā piedāvā x10 sviras. Tas ir, jūs varat veikt darījumus līdz 1000 ASV dolāriem. Beznosacījuma maržas tirdzniecības priekšrocība ir spēja atvērt īsās vai, citiem vārdiem sakot, īsās pozīcijas un gūt peļņu no tirgus krituma. Mēs detalizētāk analizēsim šo mehānismu nākamajā ierakstā..

Maržinālo tirdzniecību galvenā iezīme ir spēja iegūt lielu peļņu, kas vairākas reizes var pārsniegt jūsu pašu ieguldījumus, un tas notiek ar diezgan mierīgu tirgu. Acīmredzot šai monētai ir ēnas puse, un līdz ar milzīgu peļņas iespēju dramatiski palielinās risks zaudēt visus maržas kontā ieguldītos līdzekļus..

Tirgotāji, kas strādā saskaņā ar šo shēmu, ne vienmēr izmanto pat pamata rīkus, piemēram, StopLoss, tāpēc es ļoti iesaku pirms lēmuma pieņemšanas par maržas tirdzniecību ļoti labi padomāt un pirms sākt vispār par to domāt, iegūt pieredzi tirdzniecībā kriptonauda tirgū..

Binance biržā netiek tirgota

Kā jau teicu, Binance nenotiek maržināla tirdzniecība. Birža paziņoja par plāniem to ieviest, taču līdz šim tas ir tikai paziņojums. Tomēr ir tehnoloģijas, kas ļauj pelnīt naudu krītošā tirgū bez maržas tirdzniecības ar zemākiem riskiem. Īpaši tādām platformām kā Binance 3commas.io speciālisti ir izveidojuši tādus rīkus kā īsie roboti un otkuperi, turklāt ir tādas darba stratēģijas kā Quickfinger Luc, kas ir diezgan efektīvas tik gausā lāču tirgū kā tagad..

Par to, kā strādāt šādos apstākļos, kam domāti šie rīki, mēs detalizēti runāsim nākamajā rakstā, bet tagad es ierosinu izlemt par tirdzniecības pamatiem.

Vissvarīgākais ir tas, ka pirms reālas tirdzniecības uzsākšanas jums jāizlemj par uzvedības modeli tirgū. Ko jūs mācīsit? Mazāk riskanta pieeja, ar stabiliem, bet maziem ienākumiem, vai riskantāka metode, kur lielas peļņas (lasīt – zaudējumu) labad esat gatavs zaudēt lielāko daļu depozīta vai pat visus ieguldītos līdzekļus.

Galvenie kriptovalūtu tirgotāju uzvedības modeļi

Monētu tirdzniecību var veikt ilgtermiņā, īstermiņā un vidējā termiņā. Monētu pirkšana uz ilgu laiku (līdz vairākiem gadiem), tirgus uzvedības ilgtermiņa novērošana ir ieguldīšana, nevis tirdzniecība. Tirdzniecība, par kuru mēs visu laiku runājam, ir monētu vidēja termiņa un īstermiņa pārdošana. Apsveriet abas iespējas tirgotāja darbam.

1. Ieguldījumi (JUST HODL)

Ieguldījumi trīs līdz piecās populārākajās monētās. Piemēram, Bitcoin, Ethereum, Ripple un citi. Tas ir, ieguldījumu portfelis sastāv no ne vairāk kā 5 monētām. Lai izveidotu savu portfeli, vienkārši dodieties uz TradingView un uzziniet, kuri aktīvi ir visvairāk runāti starp jūsu vienaudžiem. Ja tirgus sāk kristies vairāk nekā par 25%, jūs pērkat papildus un darāt to ar katru kritumu vēl par 25% vai vairāk. Tāpēc jūsu peļņas un zaudējumu koeficients samazināsies ar katru nākamo pirkumu, kas nozīmē, ka apgriešanās un jaunas globālas tendences sākums jums nekad nebūs pārsteigums, un jūs varat viegli palielināt savu kapitālu..

Es gribētu uzreiz rezervēt, ka šī stratēģija ir paredzēta 3-5 gadiem un ir piemērota cilvēkiem, kuri patiešām zina, kā gaidīt un ir pārliecināti, ka kriptonauda ir nākotne.

2. Tirdzniecība vai īstermiņa un vidēja termiņa monētu tirdzniecība

Tās var būt gan labākās monētas, gan vidējas popularitātes alt. Šajā gadījumā mēs izmantojam tehnisko analīzi, lai pētītu diagrammas, monētu uzvedību, mēs izmantojam prognozes, analīzi. Atkarībā no tā, kā valūta izturas, mēs atveram sev interesējošus darījumus.

Lai nezaudētu savus līdzekļus, jums ir labi jāpārzina matemātikas ziņā. daļas un apgūst vismaz tehniskās analīzes pamatus. Jebkuram iesācējam obligātajā studiju programmā parasti ietilpst D. Mērfijs “Finanšu tirgu tehniskā analīze” vai D. Švāgers “Tehniskā analīze. Pilns kurss “, tāpat kā katrs sevi cienošs tirgotājs zina svečturu zīmējumus no galvas un vismaz lasa Nīsona” japāņu sveces “.

Protams, ir īsāks ceļš. Jūs varat iegādāties vienu no apmācības kursiem tirgotājiem, kur jums tiks sniegts nepieciešamais teorētiskais materiāls un, iespējams, pat veiktas dažas praktiskas nodarbības. Vai šis ceļš jums būs efektīvāks nekā pašizglītošanās, ir grūti pateikt, taču no savas pieredzes varu teikt, ka neviena mācību grāmata nevar aizstāt neatkarīgu praksi un nekas nemāca labāk kā pāris apvienoti depozīti.

Sociālā tirdzniecība

Ir vēl viens veids, kas liks jums justies kā tirdzniecības guru, pat bez daudz zināšanu un nulles pieredzes. Lai visi varētu tirgoties vienā līmenī ar profesionāļiem, tika izveidots tāds rīks kā “sociālā” tirdzniecība. Būtībā tā ir viena vai vairāku tirgotāju darījumu kopēšana. Kriptovalūtas tirgū, pateicoties lielajam satraukumam ap šiem ieguldījumiem, ir parādījušies daudzi šarlatāni un amatieri, kuri pieņem naudu pārvaldībā bez atbilstošas ​​pieredzes.

Personīgā pieredze liecina, ka pat tad, ja tirgotājam izdodas konsekventi tirgoties ar plusu, pārvaldot savus līdzekļus, nav fakts, ka, pārvaldot līdzekļus, rezultāts būs līdzīgs, jo vadītāja emocionālā slodze ievērojami palielinās. Tas viss tiek uzklāts uz visādām tehniskām problēmām, kas saistītas ar amatu un signālu kopēšanu, ienākot un izejot. Un, protams, es nerunāju par tiešu krāpšanos, kad cilvēki vienkārši pazūd līdz ar naudu..

Tāpēc, ja izvēlaties sev “sociālās” tirdzniecības ceļu, tad es iesaku uzticēties tikai uzticamām un laika pārbaudītām platformām. Viens no tiem ir 3commas.io

Šī vietne ir bijusi tirgū vairākus gadus, un mana pieredze ar to ir ārkārtīgi pozitīva. 3commas ļauj kopēt veiksmīgu tirgotāju darījumus un izveidot savienojumu ar augšējiem telegrammas kanāliem, kas dod tirdzniecības signālus. Protams, to visu var intuitīvi konfigurēt un pārslēgt uz automātisko tirdzniecības režīmu.

3. Skalpings

Tas ir tirdzniecības veids, kad tirgotājs veic darījumus katru minūti, ja ne katru sekundi. Apakšējā līnija ir skalpēšana, t.i. mikro kustību notveršana. Peļņas apjomu rada liels skaits mikrouzņēmumu ar nelielu peļņu. Tomēr šādu darījumu skaita dēļ peļņa var būt diezgan taustāma..

Lai gan šāda veida tirdzniecība tiek uzskatīta par zemu risku, ir acīmredzams, ka jebkurai personai tas ir saistīts ar daudz laika un spēcīgu psiholoģisku stresu..

Tāpēc šī pieeja arvien vairāk tiek saistīta ar automātiskiem algoritmiskiem robotiem, kas var darboties 24 stundas diennaktī un 7 dienas nedēļā, atverot simtiem vai pat tūkstošiem darījumu dienā pēc īpašnieka iestatīta algoritma..

Šobrīd tirgū ir daudz vietņu, kas piedāvā šādus pakalpojumus, taču dažām tām ir pārāk sarežģīti iestatījumi, kurus personai ir grūti saprast bez sagatavošanās, citās ir pārāk primitīvs algoritms, kas lāču tirgū bieži vien rada tikai zaudējumus..

Atkal es varu saukt zelta vidusceļu par 3commas. Puiši nepārtraukti pumpē savus robotus, padarot tos arvien inteliģentākus un daudzfunkcionālākus. Patiesi profesionālām funkcijām, kas iestrādātas viņu programmās, nav sarežģītu iestatījumu. Tajā pašā laikā iesācējam pat nav jāsaprot sarežģījumi, kā to izdarīt, jo jūs varat ar vienu peles klikšķi vienkārši nokopēt vietnes veiksmīgākā robota iestatījumus. Vairāk par šiem rīkiem mēs runāsim nākamajā rakstā, bet tagad apskatīsim, kā tirgoties tieši pašā Binance biržā.?

Kā tirgoties ar Binance?

Kriptovalūtas pirkšana

Apskatīsim Bitcoin – BTC piemēru. Tātad, mēs esam papildinājuši atlikumu, tagad mums ir USDT. Mēs viņiem pērkam kriptonaudu. Diagrammā ir norādītas izmaksas: cik daudz BTC šobrīd ir vērts, jūs varat redzēt, cik tas maksāja pirms dienas, pirms divām dienām.

Aizpildiet pirkšanas pasūtījumu, noklikšķiniet uz 100%. Tas nozīmē, ka jūs piešķirat 100% USDT, lai nopirktu bitcoīnu un iegūtu, piemēram, 4 miljonus ar nelielu satoshi par 150 ASV dolāriem. Atliek tikai iesniegt pieprasījumu, t.i. noklikšķiniet uz pogas “Pirkt BTC”.

Svarīgs! Jūs varat norādīt jebkuru cenu, par kuru vēlaties iegādāties BTC. Pēc noklusējuma šajā laukā ir pašreizējā valūtas cena. Ja vēlaties iegādāties bitkoīnus nevis par šīm izmaksām, bet, piemēram, par 2000 ASV dolāriem, varat to norādīt. Protams, neviens jums nepārdos BTC par šo likmi, taču jūsu pieteikums tiks ievietots pasūtījumu sarakstā – “Glass”.

Tirdzniecības termināla kreisajā pusē esošais panelis ir “Tirgus dziļums”, reālu tirgotāju veikto pasūtījumu saraksts. Virs ir valūtu pārdošanas pasūtījumi, zemāk – pirkšana. Jūs varat redzēt, kā viņi pārvietojas reāllaikā. Tie tiek sarindoti no vistuvākās tirgus likmes līdz vistālāk. Tie. jūsu pirkšanas pasūtījums, kura cena ir 2000 USD par bitcoin, atradīsies kaut kur saraksta beigās. Turklāt to var izpildīt tikai tad, kad visi pasūtījumi ir lielāki. labākā tempā tiks izpildīti.

Arī vēlāk par izdevīgākām izmaksām pievienotās lietojumprogrammas tiek ievietotas rindā virs jūsu, t.i. pasūtījums par tirgus “nereālu” cenu šobrīd var būt neizpildīts, ja vien nenotiks kādas globālas izmaiņas un tirgus radikāli pagriezīsies..

Pretējā gadījumā tas “karājas”, līdz BTC nokritīsies līdz 2000 USD. Vai arī jūs varat atstāt tirgus cenu, un šajā gadījumā jūs gandrīz uzreiz mainīsit dolārus pret bitcoīnu pēc pašreizējās vērtības..

Vienlaicīgi ņemt peļņu un apturēt zaudējumus

Ir ļoti svarīgi ievērojami palielināt darījumu efektivitāti, vienlaikus nosakot mērķus Stop Loss un Take Profit. Es jau teicu, ka, tiklīdz jūs veicat pasūtījumu Binance, tas nonāk tirgus dziļumā. Tas nozīmē, ka, ja jūs veicat rīkojumu par savu monētu pārdošanu, tās kaut kā “iesaldējas”, līdz tiek veikta tirdzniecība. Turklāt, ja jūs vēlaties ierobežot un izjaukt peļņu pēkšņas lēciena gadījumā, tad Binance to neļaus darīt, kamēr nav izpildīts pirmais darījums..

Tie. ja mēs veicām pārdošanas pasūtījumu, mēs nevarēsim iestatīt Take Profit pirkšanu par zemāku cenu. Viss, ko mēs varam darīt, ir atvērt pasūtījumu pretējā virzienā. Bet daži pakalpojumi ļauj to izdarīt. Piemēram, 3commas. Tiklīdz monētas pašreizējā cena sasniegs vienu no mūsu izvirzītajiem nosacījumiem – augšējo vai apakšējo vērtību slieksni, programma aizvērs pozīciju, tas ir, tā paņems peļņu (peļņu) vai fiksēs zaudējumus (zaudējumus). Pateicoties tam, 3commas neaizsedz Binance biržas glāzi un atbrīvo līdzekļus citu pasūtījumu veikšanai..

Kas ir aizmugures mehānismi (aizmugure)?

Turklāt, pateicoties 3commas speciālistiem, mums ir iespēja izsekot Take Profit un Stop Loss līmeni. Apskatīsim, kā tas darbojas, izmantojot ETH / BTC valūtu pāra piemēru..

Trailing Pārtraukt zaudējumu

Aprēķinu ērtībai pieņemsim, ka 1 ETH tika nopirkts par 0.05 BTC. Stop loss ir iestatīts uz -10% (0.045BTC). Tas nozīmē, ka, ja cena samazināsies par 10% no pirkuma cenas un būs 0.045BTC, robots aizvērs pasūtījumu – Stop loss pozīcija norāda, ka jūs vairs neesat gatavs zaudēt.

Ko šajā gadījumā dara trailing Stop: ja jūs to iestatāt tajā pašā līmenī iekš

0.045BTC ar novirzi 0,5%, tad, kad cena sasniegs norādīto atzīmi, darījums netiks slēgts, bet tiek aktivizēts tikai pats Trailing, kas, veicot maiņu un cenu pieaugumu, StopLoss līmeni pārvietos aiz tirgus cenu ar novirzi 0,5%. Šajā gadījumā mums ir reāla iespēja ietaupīt tirdzniecību un pat gūt peļņu, jo izsekošana sekos cenai, līdz tā atkal noraidīsies un aizvērs pasūtījumu pārvietotajā pieturā.

Trailing TakeProfit

Izmantojot Trailing for TakeProfit, tiek piemērots tāds pats princips kā iepriekšējā piemērā, tikai StopLoss līmenis nepārvietosies un nesekos tirgum, bet TakeProfit, tas ir, ja cena pieaugs, Trailing TakeProfit neaizvērs pozīciju ar fiksētu vērtību , bet turpinās palielināt slēgšanas nosacījumu, kamēr vien cena pieaugs. Piemēram, ja mēs ievietojam Trailing TP 8 USD (pieaugums par 60% no sākotnējās sākuma cenas 5 USD), tad, kamēr cena pieaug: 6 USD (20%), 8 USD (60%), 9 USD (80%) , mainās nosacījums pozīcijas slēgšanai – cena Take Profit pieaug ar noteiktu novirzi.

Tiklīdz vērtība sāks samazināties un sasniegs X% (šis novirzes rādītājs, kuru mēs iepriekš iestatījām), pozīcija tiks slēgta. Ja cena mainīsies, piemēram, par 9 USD, mēs iegūsim papildu peļņu 3 USD apmērā, no kuras atskaitīta novirzes procentuālā daļa. Tas viss pateicoties Trailing Take Profit rīkam.

Pēcvārda vietā

Paveicot šo rakstu līdz galam, es vēlreiz gribēju atgādināt, ka nedrīkst aizmirst iestatīt brīdinājumus par pasūtījumu statusu. Tas ļaus izvairīties no daudzām problēmām, kas saistītas ar pārsteigumiem, kas ir tik pilni ar kriptonauda tirgu..

Kā iestatīt šādus paziņojumus un kur tos iespējot, es līdzīgi rakstīju rakstā par TradingView.

3commas ir plaši dažādu paziņojumu un brīdinājumu iestatījumi, kas ļaus jums nepārtraukti neturēt datoru vai tā tuvumā. Pietiek vienreiz iestatīt pasūtījumu un gaidīt izpildes paziņojumu.

Vēl viena ļoti ērta un noderīga iespēja, kuru jūs noteikti izmantosiet, tiklīdz iegūsit pieredzi un tirdzniecības iemaņas, ir piezīmes pasūtījumiem. Visbiežāk viņi pie viņiem nāk šādi: tirgotājs lasa ziņas par monētu vai dzird viedokli, kāda cienījama kriptogrāfijas tirgotāja prognozi un dodas veikt pasūtījumus. Un pēc kāda laika, it īpaši, ja dažādās biržās ir daudz pasūtījumu, ir grūti atcerēties, kāpēc tas tika izdarīts tieši šādā veidā, nevis atšķirīgi. Piezīmes 3komās palīdzēs neko neatcerēties.

Lai mācītos efektīvāk un ātrāk iegūtu pieredzi, ir svarīgi pastāvīgi analizēt savas darbības. Tam ir ērts rīks – tirgotāja dienasgrāmata. Šis ir detalizēts pārskats par visiem darījumiem, kas veikti ar ērtiem filtriem. Šeit jūs varat ne tikai ātri veikt detalizētu tirdzniecības analīzi, bet arī kopīgot rezultātus ar citiem lietotājiem.

Tas ir viss. Šodien jūs uzzinājāt par daudziem noderīgiem rīkiem kriptovalūtu tirgotājam. Nākamajā rakstā mēs runāsim par pašreizējo tendenci kriptovalūtu tirgū un to, kāda tirdzniecības stratēģija šobrīd būs optimāla – par cenu kritumu, ko gaidīt un kādas ir kriptovalūtu tirgus galveno rādītāju prognozes. Atkal jūs gaida tikai noderīgas praktiskas zināšanas. Es runāšu par to, kā visefektīvāk nopelnīt naudu šādā situācijā, un par dažādiem vienkāršiem un ērtiem instrumentiem tam. Tradicionāli tas būs interesanti un informatīvi! Uz drīzu redzēšanos!

Veiksmi un labu peļņu!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me