Kriptogrāfijas valūtas maiņas Binance galvenās iezīmes

laba diena!

Šodien mēs turpinām sarunu par kriptovalūtas maiņu Binance. Iepriekšējā rakstā mēs pārbaudījām šīs vietnes galvenās priekšrocības, zibenīgus panākumus, kas ļauj tai šodien pamatoti ieņemt līdera pozīcijas..

Mēs pārliecinājāmies, ka šī vietne ir pelnījusi mūsu uzmanību, un noteikti ir vērts tajā izmēģināt spēkus. Tāpēc pāriesim pie reģistrēšanās un darba sākšanas ar apmaiņu..

Binance.com: reģistrēšanās soļi

Lai ievadītu apmaiņu, jums parasti ir jāievada lietotājvārds un parole vietnes oficiālajā vietnē https://www.binance.com/. Pēc tam jums būs jāiespējo divfaktoru autentifikācija, ievadiet vienreizējo kodu, kas jums nonāks lietojumprogrammā Google Autentifikators. Apskatīsim visas darbības secībā.

1. solis. Izveidot kontu

Noklikšķiniet uz saites augšējā labajā stūrī Reģistrēties / “Reģistrēties”, parādīsies šis logs:

Pagaidām viss notiek kā parasti: mēs ievadām uzticami aizsargātu e-pastu, izdomājam sarežģītu paroli, kas netiek izmantota nekur citur, apstiprinām to otrreiz un piekrītam vietnes lietošanas noteikumiem.

Push Reģistrēties vai “Reģistrēties”, ja izmantojat vietnes krievu valodas versiju. Pēc tam jūs saņemsit e-pastu ar saiti, lai aktivizētu savu kontu. Sekojiet tam, un reģistrācija tiks pabeigta.

Ja jums ir novirzīšanas kods, varat to ievadīt laukā Referal ID, saņemt atlaides komisijām, dāvanām un citiem patīkamiem bonusiem.

2. solis. Piesakieties Binance

Lai ievadītu kontu, vietnē jāievada ne tikai lietotājvārds un parole https://www.binance.com/. Uzņēmums vairākkārt ir saskāries ar faktu, ka krāpnieki savus resursus maskē kā biržas oficiālo vietni, tāpēc pirms ieejas jums jāpārliecinās, vai dodaties uz vietni Binance.

Blakus līnijai ar URL jābūt piekaramai slēdzenei, un vietnes adresei jāsākas ar https: //. Tas norāda drošu savienojumu.

Pēc pārbaudes jums ir jānoklikšķina uz lauka ar vietnes adresi veidlapā ar pieteikuminformāciju un paroli.

3. solis. Captcha Binance

Binance izmanto ģeniālu veidu, kā pārbaudīt, vai lietotājs nav robots. Tā vietā, lai ievadītu parasto captcha: tekstu, ciparus vai attēlu, viņam jāpārvieto puzles gabals pareizajā vietā, un, tiklīdz tas sakrīt, parādīsies atbilstošs uzraksts par captcha veiksmīgu pabeigšanu.

Tas viss ir ar reģistrāciju. Tagad jūs varat papildināt savu bilanci ar jebkuru kriptovalūtu, visbiežāk tā ir BTC vai ETH, un sākt tirdzniecību.

Divfaktoru autentifikācijas 2FA iestatīšana

Binance augstu drošības līmeni uzskata par vienu no galvenajiem uzdevumiem biržas lietotāju darbā. Un mēs ar viņu nestrīdēsimies, jo viss, kas saistīts ar finansēm, ir droši jāaizsargā, jo krāpnieki, hakeri un citi uzbrucēji neguļ tīklā..

Tāpēc, atkārtoti ievadot, apmaiņa visos iespējamos veidos uzstās uz pastiprinātu aizsardzības metodi un piedāvā divu faktoru autentifikāciju. Es arī iesaku nekavējoties ieslēgt 2FA, lai aizmirstu par apmaiņas atgādinājumiem un paliktu pārliecināts par savu līdzekļu drošību un konta drošību.

Jums būs jāiespējo dubultā autentifikācija, pat ja jūs ļoti neuztraucat par drošību – daudzas svarīgas funkcijas bez tā nedarbojas. Piemēram, jūs nevarat pārbaudīt vai izņemt līdzekļus.

Binance.com nodrošina divas autentifikācijas metodes, jūs varat izvēlēties ērtāko un noklikšķināt Iespējot:

 • cauri īsziņa. Šī metode ir vienkāršāka – vienkārši piesaistiet savu tālruņa numuru kontam, un katru reizi, kad piesakāties, izņemat līdzekļus vai maināt iestatījumus, birža nosūtīs jums kodu īsziņā.

Lai to izdarītu, noklikšķiniet uz Sūtīt īsziņu / “Sūtīt”. Dažas minūtes vēlāk ziņojumā tiks nosūtīts kods, kas jāievada kolonnā “SMS autentifikācijas kods” un nospiediet Iesniegt.

Šī metode ir mazāk uzticama, jo dažreiz SMS nenonāk vai nenonāk ar kavēšanos, ir gadījumi, kad uzbrucēji pārtvēra arī SMS, tāpēc iesaku izmantot otro metodi;

 • autentifikācija Google. Lai to izdarītu, viedtālrunī ir instalēta lietojumprogramma Google Autentifikators, lietotnes konts ir saistīts ar Binance kontu.

Tagad, katru reizi ievadot, apmaiņa pieprasīs kodu, kas nāk uz lietojumprogrammu un mainās katru minūti, tāpēc to nav iespējams pārtvert. Tas ir ērts un drošs veids. Apsvērsim to sīkāk.

Divu faktoru autentifikācija ir ieslēgta binance.com pāri Google Autentifikators

1. Lejupielādējiet lietotni Google Authentificator no PlayMarket vai Google App Store un instalējiet to savā viedtālrunī. To var lejupielādēt tieši vietnēhttps://www.binance.com

2. Sistēma liks jums veikt skenēšanu QR kods, lai lietojumprogrammā automātiski ievadītu privāto atslēgu. Ja kāda iemesla dēļ viedtālrunis nevar nolasīt kodu, datus varat manuāli ievadīt lietojumprogrammā.

Jūsu privātā atslēga no Google autentifikators tiks rakstīts blakus QR kodam. Tas kalpos par pamatu nākotnes kodu ģenerēšanai ienākšanai biržā..

Ir svarīgi šo atslēgu glabāt drošā vidē drošā vietā. Bez šī koda jūs nevarēsit pieteikties savā kontā.

Binance konta saistīšana ar Google autentifikatoru. Lai to izdarītu, jums jāievada:

 • Atslēga;
 • konta parole rindā Login Passvord;
 • vienreizējs kods no lietotnes.

Ja visu izdarījāt pareizi, parādīsies paziņojums par veiksmīgu divfaktoru autentifikācijas aktivizēšanu.

SVARĪGS! Ja nevarat ieslēgt Google autentifikāciju, ievadot kodu no lietojumprogrammas, pastāvīgi parādās kļūda, ka kods vai parole ir nepareiza, rīkojieties šādi: atveriet lietojumprogrammu un dodieties uz “Iestatījumi”, tur atlasiet vienumu “Laika korekcija kodiem”.

Pārbaudīts personīgi, pēc tam pieteikšanās darbosies.

Binance pārbaude

1. līmenis.

Ja jūs neplānojat izņemt vairāk nekā 2 bitkīnus dienā, jums nav jāveic obligāta pārbaude, jo biržā nav neviena fiat. Šis ir galvenais verifikācijas līmenis, kas nozīmē, ka esat nokārtojis pievienotā pasta verifikāciju, ar to pietiek, lai strādātu lielākā daļa lietotāju..

2. līmenis.

Lai izņemtu līdz 100 BTC dienā, jums ir nepieciešama identitātes pārbaude un padziļināta konta verifikācija. Lai to izdarītu, jums jānosūta pases dati apmaiņas centram un fotoattēls ar to rokās. Pēc tam dokumentu pārbaude prasīs kādu laiku.

3. līmenis.

Lai noņemtu augstākus izņemšanas ierobežojumus – vairāk nekā 100 BTC dienā), jums būs tieši jāsazinās ar apmaiņas atbalstu.

Katrs līmenis ir pieejams tikai pēc tam, kad ir veiksmīgi nokārtots iepriekšējais un iespējota 2FA.

Kā finansēt Binance?

Binance ir kriptovalūtas apmaiņa, tāpēc šeit jūs neatradīsit dolārus, rubļus vai eiro. Arī jūs nevarēsiet papildināt elektronisko naudu: Webmoney, Yandex.Money, Qiwi utt. Tikai digitālās valūtas.

Kriptogrāfijas valūtu varat iegādāties, izmantojot savu MasterCard / VISA karti. Bet šajā gadījumā kurss diezgan ievērojami atšķirsies no oficiālā, tāpēc labāk ir izmantot uzticamus tiešsaistes apmainītājus un iepriekš nopirkt kriptovalūtu.

Cpat bez problēmām var papildināt šādas valūtas:

 • Binances monēta (BNB Coin) – apmaiņas iekšējā perspektīva valūta;
 • Bitcon (BTC) joprojām ir vadošā kriptonauda;
 • Ethereum (ETH) – otra populārākā kriptovalūta aiz Bitcoin;
 • Piesiet (USDT) – valūta no Tether Limited, pēc viņu domām, kuru kontos ir nodrošināti ar Amerikas dolāriem;
 • daudzi citi.

Papildiniet kontu biržā Binance ļoti vienkārši:

 • dodieties uz sadaļu Līdzekļi – depozītss;
 • izvēlieties monētu, kuras valūtā vēlaties papildināt depozītu;
 • ievadiet maka detaļas papildināšanai.

Uzņemšana nenotiek uzreiz. Sadaļā varat kontrolēt procesu un pārbaudīt līdzekļu saņemšanu Līdzekļi – darījumu vēsture.

Pēc veiksmīgas bilances papildināšanas jūs varat sākt tirdzniecību vai veikt ieguldījumus noteiktos projektos. Binance birža piedāvā milzīgu kriptovalūtu sarakstu: gandrīz pilnu daudzsološāko monētu komplektu un daudz jaunu, kas pabeiguši ICO.

Izņemiet līdzekļus Binance

Lai kriptovalūtu izņemtu no maka, jums jāizvēlas izvēlnē Līdzekļi paragrāfs Izstāšanās. Pēc tam izvēlieties monētu, izņemšanas summu un nospiediet Iesniegt.

SVARĪGS! Izņemšana ir iespējama tikai tad, ja ir iespējota divu faktoru autentifikācija.

Binance maksas

Iepriekšējā rakstā mēs jau runājām par to, ka viens no faktoriem, kas ietekmēja Binance biržas popularitātes straujo pieaugumu, ir viszemākā komisija salīdzinājumā ar visām kriptovalūtu biržām. Parasti ir trīs veidu kriptovalūtas apmaiņa:

 • naudas noguldīšanai;
 • par izņemšanu;
 • par darījumu.

Sākot ar 2019. gada 5. februāri, komisija joprojām ir 1% no darījuma. Par konta papildināšanu nav komisijas, un ir arī ļoti demokrātiska pieeja līdzekļu izņemšanai no vietnes: Ripple – 0,25%, Bitcoin – 0,001%, Ethereum – 0,01% utt..

Maksa par Binance patiešām ir ievērojami zemāka nekā konkurences. Turklāt tas var ietvert 25% atlaidi Binance Coin maksājumiem un pazemināties līdz 0.75%. Šī ir viena no zemākajām darījumu cenām starp populārām kriptogrāfijas biržām..

Binance Listing

Binance ir ļoti plašs kriptovalūtu pāru saraksts, birža ir atvērta sadarbībai ar jaunām monētām un regulāri papildina savu sarakstu. Vietne piedāvā: Bitcoin, Ethereum, Ethereum Classic, Bitcoin Gold, NEO, Monero, LiteCoin un daudzus citus.

No vienas puses, sarakstā ietilpst tikai cienīgas monētas, no otras puses, uzņēmums arī pēc ICO labprāt uzskaita daudzsološas jaunas kriptovalūtas. Šodien biržā ir vairāk nekā 240 monētas tirdzniecībai vairāk nekā 370 valūtu pāros.

Ir grūti iekļauties Binance sarakstā, jo tas šodien ir visvairāk pieprasīts jaunu monētu iekļaušanai sarakstā. Daži avoti apgalvo, ka monētu var iekļaut biržā par USD 2 miljoniem, taču tas nav galvenais un ne vienīgais nosacījums. Pēc tam viņai būs jāiziet stingra atlase pēc vairākiem kritērijiem..

Novērtējumu veic īpaša komisija. Viņa rīko slēgtu sanāksmi, kurā sīki izskata pretendentu. Ietekmēt tās lēmumu nav iespējams, jo neviens nezina ne komisijas sastāvu, ne atlases faktorus.

Jaunu monētu izstrādātājiem nav atļauts paziņot vai jebkādā veidā paziņot, ka viņi plāno vai vēlas iekļūt Binance sarakstā. Pretējā gadījumā ceļš uz apmaiņu par šādu monētu tiks slēgts vienreiz un uz visiem laikiem. Ja komisijas lēmums tiks pieņemts par labu monētai, tad tās izstrādātājs varēs uzzināt par to no oficiālajiem apmaiņas avotiem kopā ar galvenajiem lietotājiem..

Tādējādi uzņēmums vēlreiz apstiprina savu uzticamību un nevainojamo reputāciju..

Kāpēc savienot Binance ar trešās puses kriptovalūtas pakalpojumiem?

Kā mēs teicām iepriekšējā rakstā, kriptovalūtas birža ir platforma, kas savieno tirgotāju ar kriptovalūtas tirgu. Uz tā viņš var tirgoties un veikt savus darījumus. Būtībā tas viņam dod piekļuvi tirgum. Protams, apmaiņas vietnē, īpaši tādās kā Binance, ir daudz rīku tehniskai analīzei, piekļuvei kriptogrāfijas tirgotājam svarīgai informācijai un daudzām citām funkcijām, par kurām mēs jau daļēji esam runājuši (piemēram, pamata un papildu saskarne), un tas tiks skarts nākamajā rakstā … Bet bieži vien tirgotājam ar to nepietiek.

It īpaši, ja viņš tikai sāk tirgoties un vēl nespēj pats uzrakstīt indikatoru kodus, bet dod priekšroku izveidot konsultantus, izmantot robotus, kas tirgosies pēc noteiktajiem rādītājiem, iestatīs brīdinājumus utt. Tas ir, gan iesācējs, gan pieredzējis tirgotājs cenšas izvēlēties sev uzticamu pakalpojumu, kas pēc iespējas vairāk vienkāršo un automatizē viņu darbu. Viens no šiem pakalpojumiem ir platforma 3commas.

Pēc reģistrēšanās 3commas vai citā vietnē jūs varat savienot Binance un citas apmaiņas vietas, lai izmantotu viņu informāciju pēdiņās un veiktu darījumus..

Kā savienot Binance ar 3commas?

Pēc reģistrēšanās 3commas personīgajā kontā jums jānoklikšķina uz pogas “Pievienot maiņu” un pēc tam uz “Savienot ar apmaiņu”.

Šeit mēs ievadām vēlamo apmaiņas nosaukumu un atlasām to no saraksta. Pēc tam jums jāievada atslēgu pāris: API atslēga un API noslēpums. Lai tos saņemtu, Binance ir jābūt iespējotai divu faktoru autentifikācijai (2FA), par kuru mēs runājām iepriekš. pēc tam jums ir nepieciešams:

1. Piesakieties savā kontā https://www.binance.com/

2. Noklikšķiniet uz cilnes Konts.

3. Pārejiet uz sadaļu API iestatīšana.

4. Ievadiet jebkuru vēlamo un nozīmīgo taustiņa nosaukumu un nospiediet Izveidojiet jaunu atslēgu.

5. Ievadiet kodu no Google autentifikators.

6. Nākamajā logā tiks parādīti lietošanai gatavi API un slepeno atslēgu pāri:

Ja izmantojat pakalpojumu tirdzniecībai, tas pilnībā izveido API atslēgu. Un, ja jums ir nepieciešams pakalpojums, lai saņemtu grafisko informāciju, jums jānoklikšķina uz pogas Rediģēt unnoņemiet atzīmi no izvēles rūtiņas Iespējot tirdzniecību, tad nospiediet Saglabāt un atkārtoti ievadiet 2FA kodu no lietojumprogrammas Google Autentifikators.

Ja kāda iemesla dēļ jums ir jāizdzēš atslēga, noklikšķiniet uz Dzēst un apstipriniet darbību.

Tagad mēs visu esam sagatavojuši darbam: mēs reģistrējām kontu, izveidojām tā drošību, savienojām mūs interesējošo kriptovalūtas pakalpojumu automatizētai tirdzniecībai vai darba vienkāršošanai. Sāksim tirgoties! Nākamajā Binance rakstā mēs aplūkosim, kā tirgoties kriptovalūtas biržā # 1. Uz drīzu redzēšanos!

Veiksmi un labu peļņu!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map