Kriptogrāfijas valūtas maiņas Binance: detalizēts pārskats-2019

dārgie draugi!

Šodien mēs runāsim par kriptovalūtas maiņu Binance. Nesen to ir dzirdējuši daudzi kriptogrāfijas tirgotāji, par to bieži runā, un uz to atsaucas visur. Es arī tirgojos šajā vietnē. Kādas iespējas viņai ir un kāpēc mazāk nekā divu gadu laikā viņa ieguva šādu popularitāti – par to tiks runāts rakstā.

Binance biržai veltīšu arī 3 publikācijas, kā arī TradingView tiešsaistes diagrammu. Tāpat kā ar iepriekšējo rakstu sēriju, arī šis pirmais teksts par Binance būs ievads. Mēs runāsim par to, kāda ir šī vietne, kā tā ienāca kriptonauda tirgū, kas noveda pie tā panākumiem. Apsvērsim pakalpojuma galvenās priekšrocības un trūkumus, runāsim par tā veidotājiem, mūsu pašu kriptovalūtu un pat skarsim citus Binance projektus. Tradicionāli tas būs interesants un informatīvs!

Bet turpmākajos rakstos es jums esmu sagatavojis praktisku daļu. Es jums detalizēti pastāstīšu, kā reģistrēties biržā, papildināt kontu un izņemt līdzekļus, pārbaudīt un iespējot divu faktoru autentifikāciju, lai pasargātu jūsu kontu no uzlaušanas un ļaunprātīgiem uzbrukumiem. Jūs uzzināsiet, kā savienot centrāli ar trešo personu pakalpojumiem, piemēram, 3commas, un kam tā paredzēta. Mēs arī analizēsim, kā strādāt ar Binance, kādi rīki tam ir paredzēti. Jāturpina ļoti drīz!

 

Binance ir pasaulē pirmā kriptovalūtas birža

Kriptovalūtas birža ir platforma, kas apvieno tirgotājus un tirgu. Šeit viņi veic darījumus un tirdzniecību. Tirgotājs izvēlas vispiemērotāko biržu pēc savas izvēles, jo katra no tām atšķiras pēc priekšrocībām, trūkumiem, nedaudz atšķirīgiem nosacījumiem, salīdzinot ar citiem, pēc vairākiem kritērijiem:

 • valūtu pāru skaits;
 • komisijas lielums;
 • drošības līmenis;
 • naudas noguldīšanas / izņemšanas ērtība un efektivitāte.

Kriptovalūtas tirgus attīstās milzīgā tempā. Reizi nedēļā tajā ienāk jauna apmaiņa, šodien viņu ir ap 400. Protams, palikuši tikai spēcīgākie spēlētāji, aizstāvot savu “vietu saulē”.

Binanas ir visstraujāk augošā kriptovalūtas maiņa. Tas spēja izaugt līdz līdera pozīcijai 6 mēnešu laikā no tā izveidošanas brīža – tas iekļuva top 3 kripto biržās pēc tirdzniecības apjoma dienā. Kopš šodienas, 2019. gada 1. februāra, tas ir pirmajā vietā visos vērtējumos pēc vairākiem kritērijiem (pētījumu veica cryptonisation.ru, coinmarketcap.com):

Pēc tirdzniecības apjoma

Kā platforma ar ērtāko krievu valodas versiju

Saskaņā ar tirgotāju atsauksmēm un uzticamību

Pēc komisijas lieluma

Kā vietne vispiemērotākā iesācējiem

Starp kriptogrāfijas tirgotājiem tika veikta aptauja, kas, pēc viņu domām, ir pirmā birža 2019. gadā. Uzņēmumam nebija konkurentu čempionātam.

Tātad, kā jau redzējām, šodien Binance ir 1. vietā kriptovalūtu apmaiņas reitingā. Pateicoties tam, ko viņa spēja to sasniegt?

Pat sākuma posmā uzņēmuma vadītāji izvēlējās agru monētu izvietošanu, burtiski tūlīt pēc ICO. Savu lomu spēlēja zemā apmaiņas komisija, salīdzinot ar konkurentiem. Tas ir piesaistījis daudzus tirgotājus un investorus. Izmantojot platformu, viņi atzīmēja CMS apmaiņas ātrumu – mīkla sanāca kopā, un projekts bija “lemts” panākumiem.

Kriptovalūtas apmaiņas kopiena ar prieku savā komandā pieņēma jaunu spēcīgu spēlētāju, kura vietnē dažu pirmo dienu laikā tika reģistrēti vairāk nekā 20 tūkstoši lietotāju.

Dienas tirdzniecības apjoma ziņā Binance birža 2019. gada janvārī ieņēma 1. vietu pasaulē.!

Galvenie dati

 • Oficiālā vietne:  https://www.binance.com/
 • Vietnes valoda: pieejams 14 valodās, ieskaitot krievu un angļu
 • Vietnes reģistrācija: 2017. gada 1. aprīlis
 • Novirzīšanas bonuss: 20% no komisijas maksas
 • Kriptovalūtu pāri: vairāk nekā 240 gab.
 • Iekšējā kriptovalūta: Binances monēta (BNB)
 • Twitter: @ binance_2017
 • Saskaņā ar coinmarketcap.com, uzņēmuma apgrozījums dienā uz 2019. gada 1. februāri bija USD 376 365 510 vai 107 862 BTC.
 • zemāk redzamajā ekrānuzņēmumā – TOP-5 kriptovalūtu pāri pēc tilpuma dienā:

Kā Binance ienāca tirgū?

Binance birža kriptovalūtu tirgū ienāca 2017. gadā. Tas tika atvērts Šveicē. Dibinātājs ir Šanhajas Beiji Technology Corporation, kuru vada pieredzējušais līderis Changpeng Zhao. Tas ir OKCoin līdzdibinātājs un CTO, un pirms viņš vadīja Blockchain attīstības nodaļu..

Komanda sastāv no labākajiem speciālistiem ar iespaidīgu pieredzi darbā Volstrītā kriptovalūtu jomā un ir vadošie profesionāļi savā jomā. Tātad, viens no komandas locekļiem ir vadošais finansists, ietekmīga figūra Ķīnas tiešsaistes ekonomikā – Yi He. Uzņēmums ir pievilcīgs sponsoriem un investoriem, kas nodrošina strauju platformas attīstību. Galvenā mītne atrodas Šanhajā.

Tūlīt pēc ICO palaišanas dažu pirmo dienu laikā tam pievienojās 20 tūkstoši lietotāju, 9 mēnešus pēc palaišanas vietnē bija 3 miljoni tirgotāju, un šodien ar to tirgojas vairāk nekā 6 miljoni cilvēku. 2019. gada janvārī tika sasniegta rekordliela vērtība: vienas stundas laikā biržā reģistrējās 250 000 cilvēku.

2018. gadā izrādījās, ka platformai bija īsi jāpārtrauc jaunu lietotāju reģistrācija, jo pakalpojuma tehniskās iespējas nenodrošināja un nevarēja tikt galā ar šādu izaugsmi un atbilstošo slodzi. Bet drīz situācija tika atrisināta, šodien ikviens var tai pievienoties..

Platforma apstrādā vairāk nekā 1 400 000 pasūtījumu sekundē. Tas ieguva lielu popularitāti krievvalodīgo kriptogrāfijas tirgotāju vidū, pateicoties tam, ka tas atbalsta krievu valodu.

Uzņēmums savu nosaukumu ieguvis, apvienojot divus vārdus: “binārs”, kas tulkojumā no angļu valodas nozīmē “dubultā, binārā” un “finanses” – “finanses”. Sākumā vietne atbalstīja 6, pēc tam 8 valodas, šodien to ir jau 14:

Tādēļ Binance platformu var droši saukt par pilnvērtīgu daudzvalodu platformu. Tam ir diennakts tehniskais atbalsts, kas arī iepriecina tirgotājus. Vēl viens pievilcības faktors ir 0,1% komisijas maksa par darījumu ar 50% atlaidi Binance Monētas (BNB) apmaksas gadījumā, tas ir, to var samazināt līdz 0,05% (lietotājiem šī iespēja bija līdz 2018. gada beigām, sākot no 2019. gada sākumā atlaide ir 25%).

Vēl viena priekšrocība ir tā, ka jums nav jāveic obligāta identitātes pārbaude, lai izņemtu līdzekļus, kas mazāki par 2BTC dienā.

Kā darbojas Binance apmaiņa?

Binance kriptovalūtas maiņa ir tiešsaistes platforma, tas ir, visi darījumi tiek veikti, izmantojot uzņēmuma oficiālo vietni. Vietnei ir divas versijas: Basic iesācējiem tirgotājiem un Advanced pieredzējušiem kriptogrāfijas tirgotājiem, kuri dod priekšroku aktīvai tirdzniecībai, kā arī mobilā lietojumprogramma, kas darbojas populārās mobilajās platformās..

Abas saskarnes ir pārdomātas, attīstītas un atšķiras ar augstas kvalitātes lietojamību. Ja esat kaut nedaudz saskāries un zināt, kā darbojas kriptovalūtas apmaiņa, tad varat viegli noskaidrot platformu un saprast, kā šeit viss darbojas..

Galvenā atšķirība starp šiem diviem saskarņu veidiem ir tā, ka uzlabotajiem ir plašāka funkcionalitāte attiecībā uz tehnisko analīzi, tostarp diagrammās. Šajā gadījumā galvenais ātri pāriet no pāra uz pāri. Ir pieejama darījumu vēsture, kā arī pasūtījumu grāmatas.

Galvenās saskarnes ekrānuzņēmums

Papildu ekrānuzņēmums

Binance priekšrocības un trūkumi

Pirms šīs raksta daļas es jums visu laiku stāstīju par to, cik brīnišķīga Binance apmaiņa, pateicoties kurai tā ieguva tik lielu popularitāti. Bet tāpat kā jebkura cita kriptogrāfijas valūtas maiņa, tā nav bez trūkumiem. Lai gan tam ir daudz vairāk priekšrocību, tāpēc esmu pārliecināts, ka tas ir jūsu uzmanības vērts, kā arī mēģināt ar to tirgoties. Bet objektivitātes labad jums jārunā par dienesta vājībām. Tāpēc mēs vēlreiz uzsvērsim projekta priekšrocības un atklāsim tā nepilnības..

Galvenās Binance priekšrocības

 • Milzīga valūtu pāru izvēle. To šeit ir vairāk nekā 240. Jaunas monētas, kurām noteikti ir vērts pievērst uzmanību, Binance bieži parādās uzreiz pēc ICO;
 • Liels dienas apgrozījums, lielākais Ethereum, NEO, TRON apjoms;
 • Nav nepieciešams pārbaudīt savu identitāti (pārbaudīt), ja vien jūs neplānojat izņemt vairāk nekā divus bitcoīnus dienā;
 • Rusificēta biržas versija. Pateicoties tam, tas ir lieliski piemērots iesācējiem krievvalodīgajiem;
 • Intuitīvs interfeiss, vienkāršs un ērti lietojams. Divi režīmi ar plašu funkcionalitāti;
 • Tiešām zema komisija, kuru var samazināt vēl par ceturksni, ja maksājat ar biržas iekšējo kriptovalūtu;
 • Binance katru mēnesi izsniedz GAS visiem NEO turētājiem;
 • Resursi ir iespaidīgi – platformas iespējas ļauj vienā sekundē apstrādāt gandrīz 1,5 miljonus pasūtījumu;
 • API nodrošināšana trešo pušu izstrādātājiem;
 • Izcila komanda, izcili investori, tostarp Morgans Stenlijs, Rodžers Vērs un citi;
 • Tehniskais atbalsts visu diennakti;
 • Pienācīga nodošana atlīdzībai – 20% no komisijas maksas;
 • Vietne rūpējas par aizsardzību pret uzbrukumiem un pastāvīgi uzlabojas, padarot drošības līmeni vēl augstāku, kas tiek sasniegts, pateicoties divu faktoru autorizācijai, izmantojot Google Authentificator;
 • Atbalsts mobilajām platformām;
 • Nevainojama reputācija un augsta līmeņa lietotāju uzticēšanās.

Binance trūkumi

 • Fiat atteikšanās no stingrākiem Ķīnas tiesību aktiem naudas atmazgāšanas novēršanai. Jūs varat papildināt savu kontu tikai kriptovalūtā. Bet platforma ir uzsākusi kriptogrāfijas apmaiņu Austrumāfrikas valstī Ugandā. Vairāk par to vēlāk;
 • Rusifikācija joprojām ir klibs. Eksperti pie tā strādā, un es ceru, ka tuvākajā laikā to novērsīs. Tikmēr jūs varat samierināties ar neveiklu vai izmantot versiju angļu valodā;
 • Atsauces ir pieejamas tikai angļu un ķīniešu valodā;
 • Dažas monētas nevar izņemt ar desmitdaļām un simtdaļām, tikai visu summu.

Kā redzat, apmaiņas priekšrocības ievērojami atsver tās trūkumus. Tāpēc noteikti ir vērts izmēģināt savus spēkus.!

Citi projekti Binance

Papildus kriptogrāfijas valūtas maiņai Binance aktīvi izstrādā citus pakalpojumus, kas būs noderīgi daudziem kriptovalūtu kopienas cilvēkiem. Vispopulārākais no tiem:

Binance Labs

Šī programma tika izstrādāta, lai atbalstītu jaunuzņēmumu, uzņēmēju un kopienu no kriptogrāfijas nozares. Binance izvēlas daudzsološākos sākuma projektus un palīdz tiem attīstīties, iekļūt kriptovalūtu tirgū un sniegt finansiālu atbalstu.

Laiku pa laikam laboratorija uzsāk dažādas programmas, piemēram, Labs inkubācijas programmu, kas īpaši izstrādāta, lai atbalstītu labākos kriptovalūtas projektus sākotnējā, “inkubācijas” posmā, un palīdzētu viņiem īstenot idejas. Binance regulāri iegulda 10% programmā.

Binance akadēmija

Šis ir izglītības projekts, kura nolūkā uzņēmums absolūti bez maksas sniedz noderīgu un svarīgu informāciju par blokķēdes tehnoloģijām un kriptogrāfijas nozari. Neatkarīgi no pakas vecuma tas jau satur plašu video un teksta informācijas datu bāzi. Akadēmijas materiāli ir brīvi pieejami. Lietotāji var arī izlikt un pieprasīt sev interesējošu saturu.

Launchpad

ICO platforma.

Binance Uganda

Kriptovalūtas-fiat pakalpojums Austrumāfrikas štatā Ugandā. Šis ir pirmais šāds projekts, platformā kopā ar kriptovalūtu tiek izmantots Ugandas šiliņš (vietējā valūta).

Binance labdarības fonds

Blockchain labdarības fonds, kas tika dibināts ar Maltas prezidenta atbalstu.

Binance ķēde

Izstrādātāja paziņojuma projekts būs decentralizēta apmaiņa. Tas tiks palaists ļoti drīz (tas tika paziņots 2019. gada sākumā). Platforma tiek veidota ne tikai operācijām ar digitālajiem aktīviem, kurus paši pārvalda tirgotāji, bet arī lietotājiem izlaist savas monētas un tirgot tās biržā.. 

Binance informācija

Informācijas platforma, datubāze, kas veltīta kriptovalūtas un blokķēdes tehnoloģijām, digitālajiem aktīviem, no kuras lietotāji, tostarp iesācēji tirgotāji, var iegūt nepieciešamos datus par žetoniem un monētām. Šeit viņi var uzzināt jaunākās ziņas, cenu dinamiku, lasīt par galvenajiem ekonomiskajiem, politiskajiem un citiem svarīgiem notikumiem, kas var ietekmēt konkrētas digitālās valūtas uzvedību..

kas tādi Binances monēta (BNB)?

Binance Coin ir Binance biržas iekšējā kriptovalūta, kas tiek izdota, pamatojoties uz Ethereum blokķēdi. Uzņēmums to izveidoja, lai nostiprinātu savas pozīcijas tirgū, paātrinātu tirdzniecību, un izlaida to ICO laikā. Ar valūtas palīdzību birža uzlabo savu pakalpojumu funkcionalitāti un attīsta jaunus.

Birža reizi ceturksnī pērk un sadedzina BNB žetonus 20% apmērā no attiecīgā perioda peļņas. Tas ir paredzēts baltrakstā, lai to vērtība pieaugtu ierobežota skaita dēļ. Process turpināsies līdz brīdim, kad apmaiņa izpērk 50% (100 000 000 monētu) no kopējā Binance Monētu apjoma.

Ilgu laiku valūta ir uzrādījusi stabilu izaugsmi. Binance reģistrācijas laikā tā vērtība (valūtas kurss pret dolāru) bija 0,1 USD. 2018. gada 6. janvārī cena sasniedza gandrīz 25 ASV dolārus. Bet 2018. gadā bija vairāki strauji kritumi līdz 4,58 ASV dolāriem.

Neskatoties uz to, Binance Coin tiek uzskatīta par daudzsološu biržā tirgotu aktīvu, jo proporcionāli Binance biržas projektu popularitātes pieaugumam, un tas viņiem ir milzīgs, valūtas vērtība neizbēgami pieaugs..

BTCUSD vs BNBUSD

Ja paskatās uz BNB dinamiku salīdzinājumā ar BTC, tad visu pagājušo gadu šis altkoīns jutās pārliecinošāk nekā vectēvs.

Šodien BNB vērtība ir 6,72 USD. Ņemot vērā to, ka Binance pieaug un attīstās daudz ātrāk nekā citas tirdzniecības platformas, aktīvam ir visas iespējas turpināt augt..

Monētu var izmantot tirdzniecībai, lai veiktu tirdzniecību ar Binance, tā tiek pasniegta daudzos valūtu pāros vai arī to var izmantot, lai samaksātu komisiju par darījumiem kriptovalūtas biržā, par kuriem lietotājs saņem 25% atlaidi no valūtas lieluma. komisija, kuru mēs jau minējām iepriekš.

Dažu nākamo gadu laikā atlaide katru gadu tiks samazināta uz pusi. Tā kā 2018. gads vairs netiek skaitīts, joprojām pastāv trīs atlaides samazinājumi, līdz tā ir pilnībā atspējota: 12,5%; 6,75% un 0%. Spriežot pēc Binance projektu straujas attīstības, cik atbildīgi tas izturas pret katru savu uzņēmumu, visticamāk, uzņēmums drīz izveidos pilnvērtīgu blokķēdes ekosistēmu.

Ja jūs jau gatavojaties nēsāt visus savus uzkrājumus, lai iegādātos BNB, tad man jūsu dedzība ir jāatdzesē. Fakts ir tāds, ka pēdējā laikā kriptonauda tirgus regulēšanas un balināšanas procesi rit pilnā sparā, tāpēc visiem kriptogrāfijas aktīviem, kas ir gandrīz vērtspapīri, pastāv liels risks, ka regulators tos sankcionēs. Tāpēc kriptonauda un jo īpaši BNB joprojām ir ļoti augsta riska aktīvs, kurā jūs nevarat ieguldīt vairāk naudas, nekā varat atļauties zaudēt..

Tātad, tagad jūs zināt visu par to, kā kriptovalūtas birža Binance un tās valūta ienāca tirgū. Turpmākajos rakstos mēs noteikti izdomāsim, kā pie tā strādāt. Uz drīzu redzēšanos!

Veiksmi un labu peļņu!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map