“Es zinu, ka jums nevar būt viss uzreiz, tāpēc es sākšu no maza – ar naudu.”.

Janušs Vasilkovskis

Jūs, iespējams, esat dzirdējuši vai lasījuši par miljonāriem, kuri nopelnīja lielu naudu no kriptovalūtām. Pārsvarā tie ir tie, kas agrīnā posmā veica izrāvienu ar kriptām. Viņus sauc arī par vaļiem. Jums var būt jautājums: vai ir iespējams iegūt bezmaksas kriptogrāfiju bez tirdzniecības un ieguves? Atbilde ir jā.

Lidojuma pilieni

Daži projekti nelielai summai atdod zināmu daudzumu savu žetonu plašākai sabiedrībai. Loģika, kas to pamato, ir vienkārša – jo vairāk cilvēku lieto produktu, jo lielāka vērtība tiek piešķirta marķieriem. Sākotnējo monētu piedāvājumu (ICO) ziedu laikos daudzi saņēma “gaisa pilienus” līdz 5000 USD. 2019. gadā tie joprojām maksā 100 USD, savukārt dāvana ir tūkstošos..

Šāda veida monētu saņemšanai, iespējams, būs jāveic daži uzdevumi, kas ietver apmaiņu sociālo mediju forumos, saziņu ar konkrētu dalībnieku blokķēdes projektā utt..

Bitcoin jaucējkrāni un mikrouzdevumi

Ir vietnes, kuras sauc par jaucējkrāniem, kas saviem apmeklētājiem izsniedz satoshi (mazāko bitcoīna vienību). Šie apmeklētāji aizpilda captchas, skata reklāmas vai veic mikrouzdevumus. Mikrotaskas svārstās no aptauju aizpildīšanas līdz lietojumprogrammu lejupielādēšanai, videoklipu skatīšanai līdz anketu aizpildīšanai un beta testēšanas veikšanai. FreeBitco.in ir viens no vecākajiem esošajiem Bitcoin krāniem internetā. Tas piedāvā lietotājiem līdz pat 200 USD bezmaksas BTC katru stundu, kas ir augstāks nekā lielākajai daļai bitcoīna jaucējkrānu..

Konsultācijas un apmācība

Katrs cilvēks šajā nozarē nonāk ar savām prasmēm un atrod veidus, kā tos izmantot decentralizētā telpā. Vislabāk ir tas, ka pieaug pieprasījums pēc blokķēdes zināšanām apvienojumā ar tradicionālajām prasmēm. Tādējādi var sākt piedāvāt konsultāciju pakalpojumus jauniem blokķēdes projektiem..

Apskatīsim dažus piemērus:

  • blokķēdes un kriptovalūtas juristi;
  • grāmatvedības konsultācijas par fondu pārvaldību;
  • apmaiņas brokeri, kas konsultē kriptovalūtas jautājumos.

Ārštata kopiju rakstītāji blokķēdes uzņēmumiem.

Šim sarakstam nav beigu. Un lielākā daļa blockchain uzņēmumu pēc noklusējuma dod priekšroku decentralizētai struktūrai. Tātad jūsu atrašanās vietai nav nozīmes. Jūs varat saņemt pārrobežu Bitcoin maksājumus par zemām izmaksām, bez dārgām un laikietilpīgām tradicionālajām maksājumu metodēm.

Ieguldiet Bitcoin

Pirkšana un turēšana ir jums vistuvāk pazīstamā metode. HODLing – tas nozīmē bitkoinu turēšanu, nevis pārdošanu, it īpaši, ja tirgus ir lācīgs. Šī ir pamata peļņas gūšanas stratēģija, kuru var pieņemt pat iesācēji..

Šis ir viens no labākajiem un vienkāršākajiem veidiem, kā koncentrēties uz to, kā nopelnīt naudu kriptovalūtā..

Ļoti ieteicams turēt ilgtermiņā. Ja jūs turētu BTC 100 USD vērtībā 2014. gadā, tas šodien būtu USD 8 734 vērtībā, un tas ir tikai 5 gadi no šī brīža. Neviena banka vai cits līdzīgs ieguldījums nevar jums solīt šādu peļņu.

Strādājiet kā kripto ārštata darbinieks

Darbs pie bitkoiniem ir likumīgs un vienkāršākais veids, kā iegūt kritiskos aktīvus. Ir daudz platformu un vietņu, kas piedāvā bitcoīnus apmaiņā pret jūsu pakalpojumiem.

Neatkarīgi no jūsu prasmēm jūs varat viegli pārdot savus pakalpojumus specializētās kriptogrāfijas platformās. Dažas no populārākajām ārštata platformām ietver:

  • Jobs4Bitcoin – populāra Reddit ziņojumu dēlis bitcoinā apmaksātiem uzdevumiem
  • Bitwage – algas un HR pakalpojumi maksājumu saņemšanai kriptogrāfijā;
  • Angel’s List ir darba dēļa vietne, kurā ir iesaistīti daudzi kriptogrāfijas projekti;
  • CryptoGrind ir vieta, kur pirkt un pārdot ārštata pakalpojumus, izmantojot Bitcoin;
  • CryptoJobs – ziņojumu dēlis ārštata darbiniekiem, kuri vēlas nopelnīt kriptogrāfiju par savu darbu;
  • Coinality – projekta ziņojumu dēlis;
  • Bitfortip – izplata bitkīnus, lai palīdzētu cilvēkiem.

Iepērcies un saņem kriptogrāfijas monētas

Starp ātrākajām iespējām iegūt kriptogrāfiju, visefektīvākā ir iepirkšanās tiešsaistē. Izveidojot kontu CEX vietnē, jums tiks nodrošināta mobilā lietojumprogramma Android un iOS. Izmantojot lietotni Lolli (Chrome paplašinājums), jūs varat nopelnīt biželejas, vienkārši veicot ikdienas pirkumus naudas atmaksas veidā..

Bitcoins palīdzībai cilvēkiem

Jautrs veids, kā nopelnīt kriptogrāfijas aktīvus.

Tas ir diezgan revolucionārs veids, kā nopelnīt kriptogrāfijas aktīvus, ja jums ir labi pētījumi bezsaistē un tiešsaistē..

Bitfortip ir mobilā platforma, kas jums maksā, lai palīdzētu jums izglītot sabiedrību par kriptonauda. Viņu sauklis ir šāds: “Iesakiet bitkoinu kā stimulu. Nopelniet Bitcoins pēc palīdzības “.

Šajā platformā ikviens var jautāt jebko, un atbildes nodrošinātājs saņem uzvednes un Bitcoin apmaiņā pret savu atbildi. Piemēram, ja kāds vēlas uzzināt, kur nopirkt rozā persiešu kaķi Indijā, tad personai, kas atbildēs, tiks apmaksātas kriptogrāfijas monētas.

Tiešsaistes platforma ir pieejama 11 starptautiskās valodās. Tas nodrošina vieglu piekļuves līmeni daudziem cilvēkiem visā pasaulē..

Kripto un saistītais mārketings

Šis ienākumu veids ir ļoti populārs starp emuāru autoriem, ziņu vietnēm, sociālajiem tīkliem un parastajiem lietotājiem. Uzņēmumi nodrošina unikālu URL vai reklāmas kodu filiāļu tirgotājiem, lai tos nosūtītu klientiem. Kad kāds veic pirkumu, izmantojot jūsu saistīto saiti, jums tiks izmaksāta atlīdzība kriptogrāfijas aktīvos.

Katrs uzņēmums savu saistīto programmu strukturē atšķirīgi. Daudziem e-komercijas zīmoliem jūs saņemsiet procentuālo daļu no klienta, ar kuru esat saistīts, kopējās pasūtījuma vērtības. Citiem uzņēmumiem jūs varat saņemt noteiktu maksu par katru personu, kas reģistrējas pakalpojumā, izmantojot jūsu reklāmas kodu.

Piemēram, Coinbase jums maksās 10 ASV dolārus par katru klientu, kurš reģistrējas un iemaksā vismaz 100 ASV dolārus. Cita populāra birža Binance piedāvā līdz 40% darījumu maksu par jūsu nodošanu. Cilvēkiem ar lielu auditoriju tas var sasniegt tūkstoš dolāru mēnesī..

Vēl viena alternatīva ir BlockFi saistītā programma, kas piedāvā 10% procentus, kas nopelnīti, novirzot uz BlockFi procentu kontu.

Spēlējiet spēles un iegūstiet bitkoīnus

Ir vairākas spēles, kuras varat spēlēt viedtālrunī, kas jūs apbalvos Bitcoin (BTC). Šeit ir sešas labākās Bitcoin spēles, kuras spēlēt un iegūt kriptogrāfijas monētas:

Bitcoin Alien Run ir populāra mobilā Bitcoin spēle, kas ļauj viedtālrunī spēlēt atkarību izraisošu 2D skrējēju spēli un nopelnīt bitkīnus. Spēle ir pieejama gan Android, gan iOS.

Spark Profit – finanšu tirdzniecības simulācija ļauj veikt prognozes reālos naudas tirgos, piemēram, valūtu un kriptovalūtu tirgos.

Bezmaksas kriptovalūtas simulators Altcoin Fantasy – iemācīs, kā tirgot digitālos aktīvus bezriska vidē.

Ģenēzes burvestības ļauj faktiski piederēt jūsu spēles priekšmetiem un kartēm pašā blokķēdē.

Satoshi viktorīna – ļauj uzvarēt BTC, atbildot uz dažādu kategoriju jautājumiem. Par katru pareizo atbildi jūs varat laimēt balvu fondu 1000 Satoshi.

RollerCoin – ik pēc piecām minūtēm piedāvā bloku atlīdzību, kas tiek sadalīta starp visiem dalībniekiem atkarībā no viņu ieguves jaudas.

Elastīgi noguldījumi

Tas ir finanšu produkts, kuru Binance saviem lietotājiem nodrošina kreditēšanai un procentu saņemšanai. Lietotāji var aizņemties savus bezmaksas kriptogrāfijas aktīvus ar Binance Margin un saņemt procentus.

Šī opcija atvieglo peļņu no kriptonauda. Tas notiek neatkarīgi no tirgus kustības, dodot jums drošu ieguldījumu, kas nodrošinās garantētu atdevi. Tas piedāvā ērtības, pateicoties ērtai lietošanai. Elastīgie noguldījumi ir sava veida kriptovalūtas krājkonts.

Secinājums

Kriptovalūtas ir digitālā laikmeta valūta. Galu galā šādam apmaiņas veidam bija jāpārņem internets un visa pasaule. Tāpat kā ar jebkuru citu maksājuma veidu, jūs varat nopelnīt ievērojamu peļņu no kriptovalūtām. Tomēr jums ir jāuzmanās no tirgus tendencēm un spējas precīzi izpildīt uzticētos uzdevumus..

Atruna. Sniegtā informācija nav finanšu konsultācija un tiek sniegta izglītības mērķiem. Šis ieraksts pauž autora personīgo viedokli, tam nav jāsakrīt ar 3commas.io administrācijas viedokli.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me