Ceļošana pa DeFi Visumu: aktīvu marķēšana

Ja paskatās plašāk uz DeFi ekosistēmu, var redzēt, ka decentralizētie finanšu projekti darbojas un attīstās vidēji divpadsmit virzienos. Mēģinājums gandrīz visu, kas attiecas uz tradicionālo finanšu sistēmu, padarīt decentralizētu, nozīmē arī vēlmi pēc iespējas ātrāk pāriet uz jauna veida mijiedarbību ar finanšu instrumentiem un šo mijiedarbības procesu decentralizāciju..

Šajā rakstā mēs skarsim tēmu par īpašuma tiesību pārveidošanu digitālajos aktīvos, izskatīsim projektus, kas piedāvā rīkus šādu aktīvu radīšanai, kā arī runāsim par tokenizācijas ietekmi uz tradicionālo finanšu instrumentu iespējām..

Aktīvu marķēšana

Jebkuram aktīvam, neatkarīgi no tā, vai tas ir vērtspapīri, akcijas vai nekustamais īpašums, ir vērtības īpašums. Finanšu aktīvus ir vieglāk attēlot. Tas nozīmē, ka tām var būt dažādas vērtības atkarībā no aktīviem, kuros tās tiks uzrādītas. Tas arī nozīmē, ka uzrādītos aktīvus var viegli apmainīt, nodot vai konvertēt. Līdz ar blokķēdes tehnoloģijas parādīšanos un spēju veikt tādas funkcijas kā marķēšana un transakcijas, aktīvu uzrādīšanas process ir kļuvis daudz vienkāršāks un radījis jaunas iespējas to izmantošanai..

Aktīvu tokenizācija ir digitālo žetonu izveidošana ar ieķīlātu vērtību, kuru kopējai cenai jābūt vienādai ar konvertējamā objekta (aktīva) vērtību, to turpmāku izlaišanu tirdzniecībai, nodošanai vai īpašumtiesībām.

Ko piedāvā aktīvu marķēšana?

  • Teritoriālo šķēršļu trūkums;
  • Starpnieku trūkums;
  • Ieguldījumi bez fiziskas klātbūtnes;
  • Drošība;
  • Konfidencialitāte;
  • Nemainīgums;
  • Pieejamība.

Aktīvu tokenizācijas sfēra zināmā mērā tika īstenota jau ilgi pirms decentralizēto finanšu sfēras popularitātes pieauguma. Tātad, Šķidrā sānu ķēdē esošais emitēto aktīvu (IA) rīks ļauj jums izveidot savus marķētos aktīvus jebkurā daudzumā, un Konfidenciālo aktīvu protokols no Blockstream ļauj pārsūtīt šos aktīvus tīklā, neparādot pārējiem dalībniekiem šāda apjoma daudzumu. pārskaitījumiem. 

Polimātu tīkls

Polymath ir uz ERC20 balstīta blokķēdes platforma, kas kalpo kā pakalpojumu sniedzējs, lai izveidotu, izsniegtu un pārvaldītu žetonus blokķēdē. Polymath darbojas kā ceļvedis emitentiem, kuri vēlas izlaist savu žetonu saskaņā ar visiem regulatīvo iestāžu noteiktajiem noteikumiem un noteikumiem. 

Uzņēmuma Polymesh patentētais korporatīvais PoS bloku ķēde, kas īpaši izveidota drošības marķieru darbībai un izveidei, nodrošina īpašuma konfidencialitāti audita laikā, aktīvu identifikāciju un drošību, kā arī nodrošina rīkus drošības marķieru pārvaldības iespēju uzlabošanai.

Projekts strādā, lai optimizētu ERC saskarnes, iekļaujot tajā tradicionālos aktīvus. Polymath ST-20 standarts ir ERC-20 standarta paplašinājums un kalpo, lai palielinātu aktīvu elastību, un tam ir arī dažas papildu funkcijas, kas nepieciešamas vērtspapīru marķēšanai..   

Neufund

Neufund ir Ethereum balstīta kopienas platforma, kas savieno blokķēdes telpu un investīciju finanšu sektoru. Neufund nodrošina uzņēmumiem un jaunajiem uzņēmumiem infrastruktūru jaunu aktīvu veidu izlaišanai, mijiedarbojoties ar Ethereum viedajiem līgumiem. Vietnē ir iespēja ieguldīt līdzekļus uzņēmumā, iegādājoties “kapitāla žetonus” – ekvivalentu akcijas. Šo procedūru sauc par ETO (Equity Token Offerings) – pašu kapitāla žetona piedāvājumu, kas ļauj investoriem iegūt daļu no īpašuma blokķēdē.

Neufund platforma nodrošina rīkus mijiedarbībai starp emitentiem un investoriem, kas ietver atjauninājumu izlaišanu, balsošanu, papildu finansēšanas kārtas utt..

Vietnē darbojas iekšējs NEU marķieris, kuru investori var saņemt kā atlīdzību par ieguldījumiem un izmantot to kā samaksu par pakalpojumiem un piedalīties vietnes izstrādē. Papildus NEU protokola marķierim vietnē Neufund ir pieejams EURT marķieris, kas ir vienāds ar 1 EUR un ir galvenā platformas valūta, kurā tiek denominēti lietotāju ieguldījumi. Tomēr uzņēmumi var paši izlemt, kurā valūtā notiks ETO..

Templum

Templum ir regulēta tirdzniecības platforma ICO žetoniem, kas klasificēti kā vērtspapīri. Uzņēmums sniedz pakalpojumus drošības žetonu izsniegšanai saskaņā ar regulatoru prasībām. 

Templum nodrošina regulētu tirgus infrastruktūru digitālajiem aktīviem, kas ietver ar blokķēdi balstītu platformu līdzekļu vākšanai un sekundārajai tirdzniecībai. 2018. gadā Templum iegādājās alternatīvo tirdzniecības sistēmu (ATS) Liquid M Capital, kas ir platforma “tokenizēts aktīvs”, kas ļauj lietotājiem tirgot kriptovalūtas saskaņā ar ASV vērtspapīru noteikumiem. 

Līdzīgus pakalpojumus marķēto aktīvu tirgū sniedz tādi uzņēmumi kā Coinlist, kas uzņēma pirmo Filecoin projekta regulēto ICO, un Overstock, kas piedāvā IPO pakalpojumus saskaņā ar SAFT procedūrām..

OpenLaw Finance

OpenLaw Finance ir atvērta pirmkoda projekts, kas izveido un piedāvā juridisko līgumu veidnes, izmantojot viedos līgumus, kā arī iespēju palaist savus likumīgos sadarbspējīgos marķētus finanšu produktus, ko nodrošina Ethereum..

OpenLaw Finance lietotāji var izveidot un emitēt drošības žetonus, obligācijas un citus parāda aktīvus, viedos atvasinājumus un marķēt preces. OpenLaw Finance ir savienots ar 0x decentralizēto apmaiņu, un tam ir pamata rīki AML / KYC procedūru veikšanai.

Tokensoft

Nākamais aktīvu tokenizācijas jomas projekts ir Tokensoft platforma, kas piedāvā palaišanas rīkus, marķieru pārdošanu un krātuves risinājumu, kas nodrošina ERC-1404 saderīgu vērtspapīru drošu administrēšanu. 2019. gadā ASV Vērtspapīru un biržu komisija pilnvaroja Tokensoft sākt investīciju banku, lai veiktu darījumus ar tokenizētiem aktīviem.

Tinleiks

Tinlake ļauj izmantot nelikvīdus reālos aktīvus, lai piekļūtu finansēm un saņemtu aizdevumus pēc saviem noteikumiem. Tinlake ir vieds Ethereum līgums, kas nepārvietojamus žetonus (NFT) pārvērš ERC-20 žetonos ar papildu piekļuvi decentralizētiem kreditēšanas protokoliem. 

Tinlake nodrošina iespēju apvienot NFT un viedos līgumus un izmantot tos kā nodrošinājumu līdzekļu aizņemšanai stablecoins.

atklājumi

Aktīvu tokenizācija ir ilgs tradicionālo finanšu instrumentu pārejas process uz blokķēdes telpu. Projektu un uzņēmumu mijiedarbība tokenizācijas jomā ar regulatoriem, kā arī institucionālo uzņēmumu interese par decentralizēto finanšu jomu norāda uz priekšnoteikumiem plašākai blokķēdes tehnoloģijas, kriptovalūtu un digitālo aktīvu pieņemšanai un popularizēšanai..

Viedie līgumi un blokķēde var nodrošināt iespēju marķēt finanšu, preču, personiskos, nelikvīdos, nemateriālos un aizstājamos aktīvus. Tokenizācija ļauj automatizēt īpašumtiesību nodošanu, izmantojot viedus līgumus, kas atbrīvo darījuma puses no starpniekiem un paaugstinātām komisijām. 

Precīza tiesiskā regulējuma izveide tokenizācijas jomā veicinās vairāk ar decentralizētu finansēšanu saistītu risinājumu pieņemšanu un izmantošanu.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map