Sveiki visiem! Ar tevi atkal DmitrijsPetrovs2. Izlasiet manu iepriekšējo rakstu par tirdzniecības manipulācijām biržās? 4 veidu manipulācijas kriptovalūtu tirgū. Ja nē, noteikti izlasiet to pēc šī raksta apgūšanas..

Šodien es vēlos turpināt tēmu par bezprincipiāliem cilvēkiem, kuri naudas dēļ ir gatavi darīt jebko. Ja pirms tam es aprakstīju manipulācijas iespējas pašās biržās, šodien mēs ejam vēl tālāk. 

Mēs izskatīsim dažādas krāpnieciskas shēmas.

Mēs visi zinām, ka Bitcoin tika izveidots 2009. gadā. Šī tehnoloģija ātri piesaistīja “romantiķu uzmanību no liela ceļa” uzmanību. Visu svītru krāpnieki ienāca kriptā ar vienu vienīgu mērķi – bagātināties par katru cenu. Pat ar viltu. 

Ja jūs lasāt ziņas plašsaziņas līdzekļos vai tematiskos telegrammu kanālos, jūs, iespējams, katru dienu dzirdat par dažādām krāpšanām .

Bet kādas patiesībā ir vispopulārākās kriptovalūtas krāpniecības shēmas? Tas jums būtu jāzina?

Visizplatītākās kriptogrāfijas valūtas izkrāpšanas ir:

  1. ICO izkrāpšana;
  2. Apmaiņa un apmaiņa ar krāpšanu;
  3. PONZI shēmas;
  4. Kriptovalūtas maku manipulācija
  5. Pikšķerēšana;
  6. “Viltotas kriptovalūtas”;
  7. Krāpšanās ar īstu slavenu personību vai oficiālu projektu kontu atdarināšanu.

Šajā amatā es jums precīzi pastāstīšu, kuras krāpnieciskās shēmas ir visizplatītākās un kā tās darbojas. Atkārtošos. Iepriekš brīdināts ir paredzēts.

Brauca!

1. ICO izkrāpšana

SIO ļauj izstrādes komandām saņemt finansējumu, lai pilnībā izstrādātu ar kriptonauda vai marķieriem saistītu produktu.

Ja jūs nezināt, ICO apzīmē sākotnējo monētu piedāvājumu un būtībā ir IPO ekvivalents, tikai kriptovalūtu pasaulē.

Neskatoties uz to, ka ir daudz ICO, kas ir likumīgi. Daudzi no viņiem patiešām var nopelnīt daudz naudas. Jūs viņiem palīdzat ar savu naudu izveidot savu projektu, un pēc kāda laika biržā pārdodat žetonus par vairākkārt dārgākiem. Ir iespējas, kā jūs varat saņemt dividendes no projekta. Bet ir arī cilvēki, kas izmanto ICO tirgus priekšrocības. Viņi sevi parāda, izlaiž kolekciju tikai ar vienu mērķi – iegūt savu naudu.

Šie ICO, lai arī tie ir izkrāpumi, darbojas tāpēc, ka viņu mārketinga vēstījumi ir paredzēti, lai spēlētu cilvēku emocijas..

Turklāt ir daudz cilvēku, kas kriptovalūtu pasaulē saprot maz un zina tikai pēc dzirdes..

ICO izkrāpšana galvenokārt ir vērsta uz šiem cilvēkiem. Tāpēc, ka viņi maz zina par kriptovalūtām un ir gatavi dot naudu ikvienam, kurš sola tās īsā laikā padarīt bagātīgu..

Šo ICO (likumīgu un krāpniecisku) galvenā platforma ir Ethereum. Tā kā Ethereum ir Blockchain 2.0 “izgudrotājs”. Tas nozīmē, ka viņi ir pievienojuši viedos līgumus (Viedie līgumi) uz jūsu Blockchain.

Patiesībā, Viedie līgumi ļauj ikvienam izveidot programmas un marķierus, pamatojoties uz Ethereum blokķēdi.

Tātad, kam jāpievērš uzmanība, ieguldot ICO, lai nekļūdītos, dodot naudu krāpniekiem?

Pirms ieguldīšanas jebkur jums ir jāveic noteiktas darbības..

Pirms ieguldāt jebkurā ICO, jums vajadzētu pievērst uzmanību tam, vai WhitePaper (dokuments, kurā aprakstīts pats projekts) ir novatorisks un atrisina reālas problēmas, vai tas ir vienkārši nokopēts no citas kriptovalūtas, kura vienīgais mērķis ir “izskatīties labi”..

Vēl viens šādiem ICO raksturīgs aspekts ir tas, ka ICO komanda un izstrādātāji faktiski ir anonīmi un nepiedāvā sevi atklāti un pārredzami..

Turklāt krāpniecisko SIO īpašnieki bieži ignorē kritiskus viņu investoru jautājumus. Tā ir arī zīme, ka viņi, iespējams, kaut ko slēpj..

Ja komanda, kas atrodas ICO priekšā, vienmēr steidz piesaistīt naudu, tas arī atstāj negatīvu iespaidu. Jo tas liek domāt, ka viņi patiesībā necenšas padarīt savu produktu perfektu..

Visbeidzot. Ja ICO, kur vēlaties ieguldīt, neatrisina reālo problēmu un viņam nav skaidra priekšstata par to, kā viņi plāno ieviest savu produktu un attīstīties nākotnē, tad labāk to neriskēt. Noraidiet šo piedāvājumu.

Labāk neveikt nekā zaudēt.

Arī SEC (Amerikas Vērtspapīru un biržu komisija) par ICO runāja negatīvi, jo kļuva acīmredzams, ka patiesībā daudzi cilvēki tiek krāpti ar šo salīdzinoši jauno tehnoloģiju, lai finansētu kriptonauda izstrādes komandas. Ir vērts izpētīt šo jautājumu. Varbūt arī jūsu projekts tika uzrakstīts kaut kur agrāk.

Par ko es vēlētos jūs brīdināt. Augstas kvalitātes un ticamas informācijas trūkumam par projektu neatkarīgos avotos vajadzētu jūs brīdināt.

Tā ir problēma, ja informāciju par projektu jūs zināt tikai no pašas komandas un no pāris resursiem, kur varat iegādāties atsauksmes.. 

Ethereum dibinātājs Vitāliks Buterins ir nācis klajā ar interesantu koncepciju. Tas palīdzēs ieguldītājiem būt pārliecinātākiem, ka viņu nauda faktiski tiek finansēta ICO, nevis aizpildīt krāpnieku kabatas..

Viņa ierosinātā ideja bija tāda, ka Ethereum būtu funkcija, kas ļautu izstrādātājiem izņemt tikai noteiktu naudas summu sekundē..

Būtībā tas rada lielāku uzticību investoriem, jo ​​viņi zinās, ka izstrādātājiem ir grūtāk vienkārši paņemt visu naudu un peldēt uz banānu salām..

Faktiski tas dos lielāku pārliecību abām pusēm. Jo investori zinās, ka izstrādātāji nevarēs izņemt visu naudu uzreiz. Un viņiem būs jāturpina projekta izstrāde. Finansējums projektam būs pakāpenisks.

No otras puses, juridiskie izstrādātāji saņems vieglāku finansējumu savam projektam. Tā kā būs vieglāk piesaistīt investorus..

2. Krāpšanās ar apmaiņas un apmainītājiem

Acīmredzot laiku pa laikam cilvēkiem ir jāpērk vai jāpārdod kriptovalūtas. 

Lai gan ir daudz populāru biržu, piemēram, Coinbase. Bet ir arī ēnu biržas, kas drīzāk nozagtu jūsu naudu, nevis sniegtu labu servisu..

Pat ja pagātnē jums ir bijusi pozitīva pieredze, vienmēr var gadīties, ka uzticams apmainītājs vai birža nolemj doties uz tumšo pusi)

Tāpat neatkarīgi no tā, vai jūs pērkat kriptonauda ēnu biržā vai uzticamā biržā, es neiesaku tur glabāt ievērojamas summas. Tā kā laiku pa laikam mēs lasām ziņās par apmaiņas hakeriem.

Es iesaku jums uzglabāt kriptovalūtas, kuras jūs neplānojat tirgot biržā, aparatūras makā vai programmatūras makā.. 

3. Ponzi shēmas

Ponzi shēmas vai piramīdu shēmas ir izplatīti veida izkrāpšana, kas ietekmē cilvēku emocijas.

Šīs shēmas darbojas, jo tās sola peļņu, kas ir augstāka par vidējo tirgus līmeni, un sola arī ātri padarīt investorus bagātus..

Bet kā darbojas šādas shēmas? Viņi, protams, jau pašā procesa sākumā būtu jāidentificē kā krāpnieki?

Viņi izmanto gudru taktiku, lai ieguldītājiem radītu ilūziju, ka viņi faktiski gūst labumu no “super slepenajiem tirdzniecības algoritmiem”, kuros viņi iegulda jūsu naudu..

Būtībā Ponzi shēmas vecajiem investoriem (cilvēkiem, kuri naudu iegulda shēmā agri) maksā ar jaunu investoru naudu, nevis ar viņu reklamēto “maģisko” algoritmu..

Vecajiem investoriem ir ilūzija, ka viņi pieņēma pareizu lēmumu, un šī iemesla dēļ krāpšana kā tāda netiek identificēta, kamēr nav par vēlu..

Drīz vien mutiski izplatās baumas, ka šis projekts ir patiešām labs veids, kā ātri nopelnīt naudu. Un arvien vairāk cilvēku iegulda šajā shēmā.

Tad, tiklīdz shēma pieaugs līdz diezgan lielam izmēram, shēmas īpašnieki izslēgs maksājumus un vicinās ar pildspalvu..

Šādi kriptonauda tirgū darbojas lielākā daļa Ponzi shēmu..

Kā saka amerikāņi – pārāk labi, lai būtu patiesība. Pārāk labi, lai būtu patiesība. Jebkurš priekšlikums būtu jāizvērtē no šī viedokļa. Jo ātra un viegla nauda vienkārši nenotiek.

4. Krāpšanās ar maku

Tāpat kā biržās, ikvienam, kurš vēlas ieguldīt un piederēt kriptovalūtām, ir nepieciešams kriptonauda maks, lai uzglabātu savas kriptovalūtas..

Daudzi labi pazīstami maki, piemēram, Exodus, Jaxx, Ledger Nano S, ir likumīgi. Bet ir maki, kas vēlāk var aplaupīt..

Kriptogrāfijas valūtas maka izkrāpšanas metode visbiežāk darbojas tā, ka sākumā tā darbojas kā parasts parasts maks.

Vienīgā atšķirība ir tā, ka visbiežāk jūsu maka privātās atslēgas tiek nosūtītas seifa īpašniekiem. Un tad jūsu kontu var aplaupīt jebkurā laikā. Jo ikviens, kam ir jūsu maka privātās atslēgas, var pārvaldīt jūsu naudu.

Kas mums jādara. 

  1. Izmantojiet tikai kopienai uzticamus makus;
  2. Jūsu rokās jābūt seifa privātajai atslēgai;
  3. Vēlreiz pārbaudiet, kuru saiti izmantojat, lai nokļūtu makā, lai neiekļūtu pikšķerēšanas vietnē.

5. Pikšķerēšanas vietas

Viltotas vietņu izkrāpšanas nav tikai kriptovalūtas. Jo šo shēmu krāpnieki izmanto visos virzienos, lai piekļūtu cilvēku tiešsaistes kontiem.

Būtībā pikšķerēšana ir veida izkrāpšana, kurā jūs visbiežāk saņemsit e-pastu, kas mēģinās pārliecināt, ka tas patiešām pieder uzticamam uzņēmumam..

E-pastā visbiežāk tiek iekļauts ziņojums, kurā tiek lūgts pierakstīties savā kontā pakalpojumā. Piemēram, uz jūsu maku vai valūtas maiņas kontu.

Visticamāk, jums būs jānoklikšķina uz saites savā e-pastā, kur jūs tiksiet novirzīts uz lapu, lai pierakstītos savā kontā..

Šī lapa izskatīsies tāpat kā tad, ja jūs būtu pieteicies savā kontā kā parasti. Esiet piesardzīgs, jo krāpnieki kļūst arvien izsmalcinātāki un izmanto tādas lietas kā viltus Airdrops (airdrops ir kriptovalūtas dāvanas, kas tiek izmantotas, lai veicinātu jaunu kriptovalūtu izmantošanu)

Šie krāpnieki arī cenšas pēc iespējas precīzāk reproducēt e-pastu un uzņēmuma domēnu, lai jūs varētu nepamanīt pievienoto periodu vai papildu vēstuli vai parakstu.

Lai izvairītos no šāda veida krāpniecības, es ļoti iesaku nekad neklikšķināt uz saites e-pastā, lai pieteiktos savā kontā. Labāk atrodiet uzņēmumu Google tīklā un piesakieties savā kontā tā, lai izvairītos no riska iekļūt viltus vietnē.

6. “Viltotas kriptovalūtas”

Kaut arī šāda veida krāpšana nav tik izplatīta kā citi veidi, par kuriem es jums iepriekš teicu, tie ir bijuši jau iepriekš..

Būtībā viltus monētu izkrāpšana ir veida izkrāpšana, kad cilvēki nejauši zvana jums pa tālruni un piedāvā ieguldīt noteiktā kriptovalūtā..

Smieklīgākais ir tas, ka kriptovalūta, ko viņi jums pārdod, var pat nebūt..

Būtībā viņi liek derības, ka vidusmēra cilvēks, par kuru viņi zvana, neko nezina par to, kas ir kriptonauda, ​​nemaz nerunājot par to, kā viņi strādā, tāpēc tie ir viegli šo krāpnieku mērķi..

Es tikai gribu, lai jūs tagad saprastu. Ka neviena nopietna kriptovalūtu komanda neveic aukstus zvanus svešiniekiem un lūdz viņus ieguldīt savās kriptovalūtās, jo šī mārketinga taktika šobrīd ir ļoti novecojusi un neefektīva.

7. Krāpšana ar īstu slavenu personību vai oficiālu projektu kontu atdarināšanu

Pēdējais kriptovalūtas veida izkrāpšanas veids, kuru es jums šodien iepazīstināšu, ir krāpšanās, kas atdarina reālus cilvēkus. Parasti tie, kas stāv aiz kāda slavena projekta. Vai arī reālu projektu viltus konti.

Būtībā šāda veida krāpšana ir līdzīga pikšķerēšanai tādā ziņā, ka krāpnieki mēģina jūs pārliecināt, ka viņi ir cits uzņēmums vai persona..

Tomēr visbiežāk krāpšanās ar atdarinātājiem notiek sociālajos tīklos, kur daudzas slavenības, piemēram, Vitāliks Buterins, bieži dalās ziņās ar saviem sekotājiem..

Uzdevējs būtībā mēģina izveidot kontu, kas izskatās pēc iespējas līdzīgāks Vitālika Buterina vai jebkuras citas slavenības kontam. Pēc tam jums tiek nosūtīts ziņojums ar saiti uz viltotu adresātu sarakstu vai jebkuru citu. Jums tiek piedāvāti dažādi piedāvājumi konkursu, prēmiju, gaisa pilienu uc aizsegā. Mērķis ir jūs jebkādā veidā pārliecināt, ka tas ir reāls konts, un jums ir jāpārskaita noteikta summa. Tāpat kā Ponzi shēmā, krāpnieki mēģinās spēlēt uz jūsu emocijām.

Labākais ieteikums izvairīties no šādām krāpšanām ir vēlreiz pārbaudīt kontus, kuri izplata šos ziņojumus. Pārbaudiet, vai profila saite ir vienāda vai tikai oriģināla projekta vai slavenības sociālā medija konta precīza kopija?

Rezultāts

Kopumā es gribētu teikt, ka šīs ir vispopulārākās kriptogrāfijas valūtas izkrāpšanas..

Lai kriptonauda būtu pēc iespējas drošāka, noteikti atcerieties šāda veida izkrāpšanu un ievērojiet man sniegtos padomus, lai identificētu šādas shēmas..

Es iesaku jums izmantot arī saprātu. Tā kā lielāko daļu izkrāpšanu ir diezgan viegli pamanīt, ja ieslēdzat smadzenes un domājat kritiski.

Noteikti var teikt, ka ar 3commas jūsu līdzekļi ir droši. Tirgot un iemācīties tirgoties ar 3commas.io.

Paldies, ka izlasījāt šīs diezgan plašās rokasgrāmatas beigas, un es ceru, ka šodien jūs varat uzzināt daudz jauna.! 

Dmitrijs Petrovs bija kopā ar jums. Nav Pasarana!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me