Mūsdienu kriptovalūtu tirgus kapitalizācija iedveš cerību aktīvu īpašnieku sirdīs, kuri tirdzniecību vai ieguldījumus izmanto kā naudas pelnīšanas veidu. Pirms 6-7 mēnešiem šķita, ka tirgus lēnām virzās uz savu nāvi. 2018. gada 16. decembrī kapitalizācija sasniedza 100 miljardus ASV dolāru, un tirgus nav bijis tik maz vērts kopš 2017. gada vasaras. Lai cik nožēlojams pagājušais gads bija visam kriptogrāfijas tirgum, 2018. gadā tika izlaistas 428 jaunas monētas, ieskaitot Binance Monēta (BNB) un Huobi žetons (HT), kas pašlaik CoinMarketCap rangā ir attiecīgi 6. un 36. vietā. Tirdzniecība šajās kriptovalūtās notiek ļoti aktīvi, un daudzi investori un tirgotāji no tām ir nopelnījuši pienācīgu naudu..

2019. gadā jau ir parādījušās 190 kriptovalūtas, starp tām ir veiksmīgas, un ir arī potenciāli veiksmīgas. Šodienas pārskatā es runāšu par 12 kriptovalūtām, kas izlaistas 2019. gadā un kuras ir pelnījušas jūsu uzmanību. Katra ieguldītāja uzdevums ir redzēt un atrast savu jauno Ethereum 2019. gadā vai vismaz Huobi.

Starp citu, starp citu, dzīves uzlaušana par Huobi, ja jūs tirgojat šajā biržā, tad piekļuve 3commas jums nemaksās ne centa, kas nozīmē, ka jūs varat iestatīt automātisko tirdzniecību, kas ietaupīs daudz laika un nervi.!

Nu, mēs gatavojam kamanas vasarā, un mūsu daudzsološo monētu saraksts altu sezonai ir tieši tagad.

Ej!

BitTorrent (BTT)

BitTorrent (BTT)BitTorrent (BTT)

Decentralizācija ir kritiska BitTorrent tehnoloģijai. Es domāju, ka visi ir iepazinušies ar ideju apmainīties ar lejupielādētiem failiem starp cilvēkiem. Galvenā straumju problēma ir lēns failu lejupielādes ātrums sakarā ar to, ka lietotāji, tos lejupielādējuši, nevēlas izplatīt. Šīs problēmas risinājums bija uz virsmas. Lietotāji vienkārši jāmudina izplatīt failus, tad viņi būs vairāk gatavi to darīt.

Kriptovalūta ir tieši piemērota akcijai. Tās izveidošana tika sākta pēc tam, kad platformu nopirka kriptomiljardieris Džastins Suns, kas pazīstams ar TRON dibināšanu. BTT tika izlaists 2019. gada janvāra pēdējās dienās, un pēc četrām dienām tā cena pieauga gandrīz 2,5 reizes.

Tagad tās cena un kapitalizācija piedzīvo zināmu kritumu, taču pat tad monēta CoinMarketCap reitingā ir 44. vietā, kas ir labs rezultāts. To var atrast daudzās biržās. Par labu tam, ka BTT viss izdosies, tā saikne ar TRON un vairāku miljonu cilvēku kopienas klātbūtne, kurā cilvēki lejupielādē failus, izmantojot BitTorrent torrent protokolus, saka.

Pagrieziena marķieris (PVT)

Pagrieziena marķieris (PVT)Pagrieziena marķieris (PVT)

Neskaties zemo pozīciju reitingā, šodien ir tikai 1896. gads, taču drīz tas var krasi mainīties. Tāpēc, ka radītājiem ir lieliska ideja. Pivot apgalvo, ka ir pasaulē lielākā bloku ķēdes investīciju un sakaru platforma.

Tas ir paredzēts, lai lietotājiem nodrošinātu reāllaika datus par kriptogrāfijas valūtas tirgu. Protams, produkts būs noderīgs gan investoriem, gan tirgotājiem, arī tiem, kuri ir izveidojuši automatizētu tirdzniecību. Šajā platformā lietotāji var ne tikai mācīties un dalīties pieredzē, bet arī nopelnīt ienākumus. Žetoni tiek piešķirti par publicēšanu, materiālu lasīšanu un daudz ko citu. Pivot cer palīdzēt investoriem uzzināt, kā labāk pārvaldīt savus aktīvus, izmantojot finanšu tehnoloģijas, kā arī sūknēt viņu tirdzniecības prasmes. PVT tiks izmantots kā vienīgais marķieris Pivot ekosistēmā.

Pagrieziena marķieris (PVT)Pagrieziena marķieris (PVT)

Projekts ir saņēmis investīcijas no tādiem uzņēmumiem kā Binance Labs, Huobi Eco, INBlockchain, LD Capital un LinkVC. Saskaņā ar Google Play datiem Pivot ir 3,62 miljoni lietotāju 232 valstīs, un tas pieaug.

TOP tīkls (TOP)

TOP tīkls (TOP)TOP tīkls (TOP)

Gandrīz visas saziņas metodes ietver informācijas glabāšanu par lietotājiem. Tas rada nevajadzīgas izmaksas servera instalēšanas un uzturēšanas veidā, turklāt centralizēti glabātie dati ir ļoti neaizsargāti..

Ambiciozie TOP tīkla veidotāji savu projektu raksturo kā decentralizētu atvērto tīklu, kas nodrošina mākoņa sakaru pakalpojumus blokķēdē. TOP piedāvā drošus un pieejamus pakalpojumus, kas ietver ziņojumapmaiņu, zvanīšanu, video, VPN un daudz ko citu. TOP tīkla ilgtermiņa misija ir izveidot publisku blokķēdes infrastruktūru visiem Dapps.

TOP tīkls (TOP)TOP tīkls (TOP)

TOP tīkls šobrīd CoinMarketCap rangā ir 261. vietā. Tas tiek tirgots vairākās biržās. Projekta ceļvedis informē, ka kurjers tiks palaists 2019. gada trešajā ceturksnī. Ja plāns notiks saskaņā ar plānu, un kurjers izrādīsies labs, TOP atklās savu potenciālu, un šīs monētas turētāji drīzāk berzēs rokas un priecāsies, ka savlaicīgi tam ticēja. Tirgotāji varēs nopelnīt labu naudu par cenu izmaiņām..

Origo (OGO)

Origo (OGO)Origo (OGO)

“Privātums internetā mirst” – teikts Origo tīkla vietnē, un šīs kriptovalūtas izstrādātāji uzskata, ka ir atraduši ideālu veidu, kā saglabāt privātumu. Origo ir viens, jo:

  • Pamatojoties uz nulles zināšanu pierādījumu (ZKP);
  • kriptovalūtas mērogojamība ir augsta, turklāt tiek izmantots hibrīdais BFT + Proof-Of-Stake konsensa mehānisms;
  • darījumi tiek veikti ārpus ķēdes.

Origo (OGO)Origo (OGO)

Saskaņā ar CoinMarketCap, OGO pašlaik ir 285. vietā. Bija paredzēts tirdzniecības sākums ar šo kriptovalūtu, jo ICO posmā ap to bija diezgan liels ažiotāža. OGO grafiks ir interesants, tirdzniecība biržās sākās šā gada jūnija sākumā, un līdz mēneša vidum cena ievērojami kritās. Analītiķi to saista ar faktu, ka aktīva turētāji gaidīja tūlītēju cenu kāpumu, un, kad tas nenotika, viņi steidzās atbrīvoties no kriptonauda. Pēc tam cena patiešām daudz pieauga. Tāpēc īpaši prasmīgi tirgotāji, kas izveido automatizētu tirdzniecību, jau ļoti mīl šo monētu, jo tas viņiem deva labu peļņu.

Origo var izmantot dažādos veidos, to var iesaistīt apdrošināšanā vai arī jūs varat maksāt mēnešalgas saviem darbiniekiem, pilnībā saglabājot visus datus. Kopumā arī šī kriptonauda ir jāaplūko, izskatās, ka tai ir potenciāls.

Pērkona kodols (TT)

Pērkona kodols (TT)Pērkona kodols (TT)

Pērkons ir blokķēde ar savu kriptovalūtu. Tās galvenā priekšrocība ir EVM savietojamība un apgalvotā 1200 TPS caurlaidspēja ar mazāk nekā vienas sekundes apstiprināšanas laiku un zemām gāzes izmaksām. Tas ļauj decentralizētām lietojumprogrammām ātri un ērti mērogot un izvietot. Arī radītāji savā vietnē ne bez lepnuma paziņo par sava protokola vienkāršību un uzticamību. Katrs viņa solis ir pilnībā definēts un pamatots ar stingriem matemātiskiem pierādījumiem..

Darījumi tiek apstiprināti mazāk nekā sekundē, jo vienprātības mezgli pabeidz vienu balsošanas kārtu, kas ir pietiekami, lai darījums varētu notikt. Akselerators ir uzticama un pret DDoS izturīga sistēma, kas koordinē vienprātības mezglus.

Pērkona kodols (TT)Pērkona kodols (TT)

Monēta ir parādījusies biržās kopš šī gada maija vidus, neskatoties uz to, ka tagad tirdzniecība notiek par cenu, kas ir ievērojami zemāka nekā maijā, Thunder CoinMarketCap aizņem pārliecinošu 220. līniju. Analītiķi to nenolaiž, bet gluži pretēji, viņi uzskata, ka kriptovalūtai ir visas iespējas iekļūt kriptovalūtās TOP-100.

Bitcoin Satoshi Vision (BSV)

Bitcoin Satoshi Vision (BSV)Bitcoin Satoshi Vision (BSV)

Es noteikti gribētu pieminēt šo monētu pārskatā, neskatoties uz to, ka tā tika izlaista 2018. gada pašās beigās. Bitcoin SV ir interesants projekts, kuram tirgotājiem un investoriem noteikti vajadzētu pievērst uzmanību, ja viņi to vēl nav izdarījuši..

SV ir Bitcoin Cash cietā dakša. Bitcoin SV projektu galvenokārt atbalsta CoinGeek Mining ar nChain izstrādi. Bitcoin Satoshi Vision dibinātāji uzskata, ka viņi ir patiesie Satoshi Nakamoto cēloņa turpinātāji. Bitcoin SV ir Bitcoin vienādranga tīkls. Projekta galvenais mērķis ir izveidot stabilāku blokķēdi ar lielāku mērogojamību. Tas ļaus pārdevējiem un pircējiem visā pasaulē izmantot viedos līgumus savu problēmu risināšanai..

Bitcoin Satoshi Vision (BSV)Bitcoin Satoshi Vision (BSV)

Sabiedrība pret šo kriptovalūtu izturas atšķirīgi, taču, neskatoties uz to, Bitcoin SV šodien ir viena no desmit galvenajām kriptovalūtām uz planētas. Šīs rakstīšanas laikā tā atrodas devītajā rindā ar kapitalizāciju 2,6 miljardu ASV dolāru vērtībā.

Matic tīkls (MATIC)

Matic tīkls (MATIC)

Šai kriptovalūtai, kuras tirdzniecība sākās 2019. gada aprīļa beigās, rangā ir 114. pozīcija ar kapitalizāciju 38 miljoni ASV dolāru. Matic Network veidotāji savu projektu raksturo kā mērogošanas risinājumu otrajā līmenī, izmantojot sānu ķēdes skaitļošanai ārpus ķēdes. Aktīvu drošība tiek nodrošināta, izmantojot Plasma platformu un decentralizētu validatoru tīklu ar vienprātības mehānismu “Proof-of-Stake” (PoS). Radītāji vēlas, lai decentralizēti lietojumprogrammu izstrādātāji Matic uzskatītu par labāko instrumentu viņu radošumam šajā virzienā..

Matic tīkls (MATIC)Matic tīkls (MATIC)

Plānots, ka uz Matic Network bāzes tiks izveidots seifs, kā arī produkti, kas ļauj izstrādātājiem pārsūtīt decentralizētas lietojumprogrammas, kas tika izveidotas, piemēram, Ethereum. Matic atbalstīs citas blokķēdes, lai nodrošinātu savietojamību un augstu mērogojamību.

NEXT (NET)

NEXT (NET)

Tas parādījās biržās 2019. gada marta vidū, un pēc mēneša cena sāka savu pārliecinošo un ātro augšupeju. Šodien NET ir TOP-100, atrodoties reitinga 77. līnijā. Marķieris darbojas uz Ethereum platformas. Rakstīšanas laikā lielie burti ir gandrīz 78 miljoni ASV dolāru. Šīs monētas emisija ir ierobežota līdz 200 miljoniem vienību. Pēc radītāju domām, tas neļaus cenai kristies, turklāt katru dienu viņi pērk vairāk monētu sadedzināšanai, nekā tās tiek izdotas. Tādējādi katras jaunās monētas vērtība nedaudz palielinās..

NEXT (NET)NEXT (NET)

Monēta tiek tirgota kopš šī gada marta vidus. Aprīļa beigās var redzēt, cik spēcīgi sāka pieaugt kapitalizācija. Kopā ar to arī cena pieaug, Next ir interesanta kriptonauda, ​​tirgotājiem un investoriem vajadzētu vērot tās attīstību, jo ierobežota emisija un monētu ikdienas sadedzināšana vienmēr ir labs bonuss produkta reputācijai.

UNUS SED LEO (LEO)

Šīs rakstīšanas laikā pašas Bitfinex kriptovalūtas birža kriptovalūtas kapitalizācijas reitingā ieņem 14. vietu. Attieksme pret projektu ir pretrunīga, taču tā grafiks ir hipnotizējošs. Monētas tirdzniecība kļuva iespējama šī gada maija beigās, un nepilna mēneša laikā tās cena un kapitalizācija gandrīz dubultojās, tirgotājiem un investoriem ienesot milzīgas naudas summas. Izrāviens tikai četrās nedēļās TOP-20, tas nav joks, un neatkarīgi no tā, kā viņi projektā izskatās šķībi, jums tas jāuztver nopietni.

Un viņi raugās uz projektu šķībi, jo biržas vadītāji to sāka, lai segtu budžeta deficītu. Pagājušajā gadā prokurori apsūdzēja Bitfinex uzņēmumu iFinex par 850 miljonu dolāru zaudēšanu. Uzņēmums vainu neatzīst un apgalvo, ka nauda nav pazaudēta, bet iesaldēta. Neskatoties uz to, kriptogrāfijas kopiena uztvēra šīs ziņas ļoti sāpīgi. Pēc dažādām aplēsēm, tad no biržas tika izņemti vairāk nekā 10 tūkstoši BTC un vairāki simti tūkstoši ETH..

UNUS SED LEO (LEO)UNUS SED LEO (LEO)

Šodien Bitfinex katru mēnesi tērē 27% no peļņas, lai izpirktu žetonus pēc tirgus likmes. Uzņēmums sadedzina šīs monētas un naudu iemaksā budžetā. Starp citu, LEO īpašnieki par Bitfinex un Ethfinex maksā par 15% mazāk komisijas maksu.

Crypto.com tīkls (CRO)

Crypto.com tīkls (CRO)

Es gribētu pieminēt šo projektu, kura vērienīgais mērķis ir paātrināt visas pasaules pāreju uz kriptovalūtu. Viņš gaismu ieraudzīja pagājušā gada decembra pēdējās dienās, bet visi viņa galvenie attīstības pavērsieni krita uz šo gadu. Galvenie produkti ietver: lietotni Crypto.com Wallet & Karte, tirgus kriptovalūtas pirkšanai, pārdošanai un norēķiniem, MCO Visa karte un Crypto.com tīkls, kas, kā ziņots, ļauj lietotājiem jebkurā vietā bez maksas maksāt un saņemt maksājumus. Galvenā mītne atrodas Honkongā un nodarbina vairāk nekā 120 cilvēkus.

Crypto.com tīkls (CRO)Crypto.com tīkls (CRO)

Šodien CRO ir ierindota 25. vietā ar kapitalizāciju 435 miljoni USD. Nopietns tā cenas lēciens samazinājās marta otrajā pusē. Viena CRO sāka maksāt deviņas reizes dārgāk nekā tūlīt pēc tirdzniecības sākuma, un līdz šim cena kopš šī reibinošā kāpuma nav kritusies. Šķiet, ka kriptonauda ir stabila, un tā noteikti ir jāaplūko. TOP – 30 pirmajos 7 dzīves mēnešos – tā ir nopietna prasība uz panākumiem.

RIF marķieris (RIF)

RIF marķieris (RIF)

Šī ir vēl viena šī gada zvaigzne. Pēc tam, kad bija iespējama tirdzniecība ar monētu, tās cena sabruka un nevarēja sākt vienmērīgi virzīties uz augšu līdz divdesmitajam jūnijam. Nepilnu divu vasaras mēnešu laikā kriptonauda ir daudz atguvusi cenu, un cilvēki, kuri pēc ICO pamanīja projektu un nopirka sev daļu šī aktīva, tagad ar prieku var noberzt rokas. Šodien monēta ir ierindota 85. vietā CobnMarketCap reitingā ar kapitalizāciju 64 miljoni USD.

RIF marķieris (RIF)RIF marķieris (RIF)

Kopumā RIF Token (RIF) ir kriptovalūtas marķieris, kas darbojas RSK Smart Bitcoin platformā. Oficiālajā vietnē monēta tiek pozicionēta kā produkts, kam vajadzētu palīdzēt cilvēcei ātrāk ienākt kriptovalūtu laikmetā. Apzinīgs kā CRO. Atvērtās saknes infrastruktūras standarts ir atvērtu un decentralizētu protokolu kopums, kas ļauj ātrāk, vienkāršāk un mērogojamāk izstrādāt izplatītās lietojumprogrammas (dApps) vienā vidē..

Pilnība (VRA)

Pilnība (VRA)

Šis projekts nevar lepoties ar ļoti augstu kapitalizācijas reitinga līniju, kamēr tas ir tikai 596, taču šķiet, ka projekts ir novērtēts par zemu. Verasity.io sevi raksturo kā video atskaņotāju, kas nodrošina “atalgotu video atskaņotāju tehnoloģiju”. Tas izrādīsies noderīgs lielākajiem ietekmētājiem un video satura veidotājiem visā pasaulē. Verasity.io piedāvā patentētu video atskaņotāju, kas video atskaņotāja makā ļauj izmantot VRA atlīdzības, monetizācijas un lojalitātes shēmas. Vēl viens pasīvo ienākumu instruments.

Tās veidotāji apgalvo, ka tā tehnoloģija ir pieejama vairāk nekā 280 000 video izdevējiem ar 240 miljoniem abonentu un 50 miljardiem skatījumu mēnesī. Mērķis ir piesaistīt uzmanību, auditoriju un ieņēmumus YouTube video izdevēju vietnēm. Viņa uzmanības centrā esošais modelis cenšas izplatīt VRA žetonus starp skatītājiem, video izdevējiem un reklāmdevējiem. Ideja ir interesanta, un monētas grafiks nav slikts, jums noteikti rūpīgi jāizpēta projekta detaļas, tas var izrādīties pievilcīgs tirdzniecībai un ieguldījumiem.

Pilnība (VRA)Pilnība (VRA)

Protams, 2019. gadā iznāca daudzas citas interesantas un ievērības cienīgas kriptovalūtas, taču par desmit stāstiem par tām nepietiks. Neaizmirstiet, ka tirdzniecība ar savām rokām ir laba, taču, kad viss notiek automātiski, tas ir daudz labāk! Nopelniet un ieguldīt, izmantojot 3commas pakalpojumus, gūt peļņu un pasīvus ienākumus no kriptovalūtām un turpināt dzīvi!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me