Predikcia ceny bitcoinu 2019: Všetko, čo skutočne potrebujete vedieť

V roku 2018 Chris Larson sa stala najbohatšou osobou v kryptomene s čistou hodnotou 8 miliárd dolárov. Odvtedy si desiatky mladých investorov vybudovali svoje imanie prostredníctvom kryptomien.

Ako viete od bitcoinových milionárov a baníkov, trh zažíva boom. Napriek všetkým úspechom majú kryptomeny reputáciu volatilnej. Nič viac ako najpopulárnejšia kryptomena, ktorá je bitcoinom.

Pochopenie súčasného trhu sa môže javiť ako čarodejníctvo. Existuje veľa zložitých vzorcov a množstvo dát, ktoré treba interpretovať.

So všetkými týmito informáciami sa možno pýtate, ako sa dostanete na trh? Ako sa vyhnete predchádzajúcim cyklom rozmachu a rozpadu, ku ktorým došlo pri kryptomene? Čo by ste mali očakávať od bitcoinu v roku 2019?

Ak sú to otázky, ktoré si kladiete, potom už nemusíte hľadať. Vytvorili sme zoznam predikcie ceny bitcoinov na rok 2019, aby sme vám pomohli maximalizovať vaše investície.

Ako prídeme k našim predpovediam?

Pretože cenové predpovede môžu byť ťažko pochopiteľné, chceme demystifikovať náš proces určovania ceny bitcoinu v roku 2019.

Pre naše predpovede cien používame kombináciu kryptomeny a analytikov, ako aj zdroje správ o kryptomene a hackeroch. Pre analytikov vyberáme ľudí, ktorí mali skúsenosti s prácou s investíciami na Wall Street a tí, ktorí študovali kryptomeny.

Starostlivo sme hľadali publikácie o kryptomenách a zdroje všeobecných správ, aby sme našli novinky v krypto technológii vrátane nových obchodných nástrojov, aby sme zistili, aký dopad budú mať na trh..

Analyzovali sme tiež, ako rôzne trendy v používaní bitcoinu ovplyvnia trh. Položili sme si otázky ako „ako ovplyvnia trh používaním bitcoinu ako investičného prostriedku namiesto meny ľudia?“

Časom sme tiež porovnali analýzu, aby sme zistili, aké užitočné sú predpovede. Pozreli sme sa na analýzu roku 2018, aby sme zistili, aké presné boli.

Potom sme ich porovnali s rokom 2019, aby sme videli všeobecný trend na trhu s bitcoinmi.

Predikcia ceny bitcoinu 2019

Keď bitcoin dosiahne 10. narodeniny v roku 2019, jeho cena sa začína stabilizovať a podľa niektorých sa jeho sada mierne zvýši. Väčšina predpovedí bitcoinu alebo BTC na rok 2019 predpokladá, že cena porastie.

Predpokladáme, že zvýšené spravodajstvo o kryptomene povedie k prílivu nových bitcoinových investorov. Je to z dôvodu FOMO alebo strachu z premeškania. Mnoho ľudí sa chce zapojiť do najnovších trendov a obáva sa, že svojou neúčasťou môžu premeškať príležitosť.

So zavedením nových lacných stránok na obchodovanie s kryptomenami začne mnoho menej skúsených používateľov považovať bitcoin za bezpečnú investíciu. S týmto novým obchodovaním prídu opcie s väčším dopytom zvyšujúcim cenu bitcoinu ako investície.

Bitcoin sa s najväčšou pravdepodobnosťou nestane štandardným prostriedkom výmeny. To znamená, že bitcoin sa s najväčšou pravdepodobnosťou použije len ako investičný nástroj, nie ako metóda nákupu predmetov. V priebehu roku 2019 začne počet bitcoinových bankomatov klesať.

Jednou zaujímavou predpoveďou bitcoinu je počet mladých ľudí, ktorí ho použijú ako formu transakcie. Predpokladá sa, že bude akceptovaný v novších online obchodoch.

Napriek týmto skutočnostiam sa stále predpokladá, že staršie generácie budú stále váhať s použitím bitcoinu.

Čo musia povedať bitcoinoví analytici?

Jedným z najlepších spôsobov, ako porozumieť trhu, je opýtať sa odborníkov.

Mike Novogratz, bankár, ktorý predtým pracoval na Wall Street, urobil množstvo predpovedí o budúcnosti bitcoinu. Predpovedal hodnotu bitcoin prejde 6800 dolárov. Pri súčasnej cene bitcoinu okolo 6000 dolárov sa to javí ako konzervatívna predpoveď.

Predpovedal tiež príliv inštitucionálnych investorov. Jedná sa o skupiny investorov, ktorí združujú peniaze do cenných papierov, ako sú kryptomeny. Táto predpoveď je založená na skutočnosti, že v roku 2018 dorazilo na trh množstvo služieb v oblasti investovania digitálnych aktív, vrátane spoločnosti 3Commas.

Zatiaľ čo niektorí predpovedali zvýšenie celkovej hodnoty bitcoinov analýza kryptomeny Wally Woo nesúhlasí. Predpovedal prudký pokles hodnoty bitcoinu do polovice roku 2019. Tieto predpovede zakladá na hodnote transakcie bitcoin, ktorá klesla pod úroveň podpory.

Niektorí predpovedali, že krach bitcoinu sa skončil. Predpovedali, že cena bitcoinu vrcholí okolo 25 000 dolárov.

Luke lombe kto je šéfom blockchainu v PlayChip global predpovedá, že cena bitcoinu bude dvojnásobná, keď sa teraz vyrovnáva na zhruba 12 600 dolárov. Ostatní analytici majú väčšiu nádej. Ako Hans Battle, CFO z Incremintu, tak aj Kyle Fournier, kryptoanalytik, cítia, že cena roku 2019 sa vyrovná okolo 10 000 dolárov.

Niektorí odborníci na krypto viac veria v odolnosť bitcoinu. Collins Brown, spoluzakladateľ stránky MarketProtocol predpovedá, že cena sa na začiatku roka bude pohybovať okolo 14 000 dolárov. Danny Scott, generálny riaditeľ CoinCorner, predpovedá podobnú úroveň okolo 15 000 dolárov.

Celkový trend na trhu

Celkový trhový trend kryptomeny smeruje k väčším investíciám a menej k nákupom.

Tento trend sa skôr prikláňa k vkladaniu peňazí do platforiem ako k jednotlivým minciam. Vkladanie peňazí do jednotlivých platforiem je osvedčeným výrobcom peňazí. S nástupom nových platforiem ich popularita pravdepodobne stúpne, aj keď cena mincí stagnuje.

Trh sa stáva prístupnejším aj pre ľudí, ktorí sú menej technicky zdatní. Keď sa médiá začnú zameriavať na bitcoin ako na investičnú možnosť, vzniknú nové stránky, ktoré pomôžu novým investorom vstúpiť na trh.

Predpovede BTC na rok 2019 zahŕňajú SEC, ktorý odmietol viac EFT alebo na burze obchodovaných fondov za bitcoiny. V roku 2018 bolo niekoľko EFT zamietnutých v snahe zabrániť podvodom a zneužitiu. v skutočnosti, Reggie Brownová, ktorá je Krstný otec EFT vyjadril, že neexistuje nádej, že SEC schváli bitcoinové EFT.

Špekuluje sa tiež, že SEC bude zakročovať proti podvodom s bitcoinmi, ako sú podvodné ICO (počiatočné ponuky mincí). Trh v súčasnosti zostáva väčšinou neregulovaný, čo vedie ľudí k manipulácii s trhom.

Porovnanie s rokom 2018

Chceme dať naše predpovede cien bitcoinov v roku 2019 do súvislostí, takže pôjdeme cez súčasný trh v roku 2018.

Bitcoinové alebo BTC predpovede pre rok 2018 boli predražené. Je to preto, že rok 2018 sa dostal na päty rekordne vysokých cien bitcoinu, ktoré spôsobili extrémne vysoké predpovede cien BTC.

Jednou z najpopulárnejších predpovedí bola cena BTC na úrovni 160 000 dolárov. V čase, keď bola stanovená cenová predikcia, cena bitcoinu za posledných 24 mesiacov rástla a klesala 30-krát.

Cena v priebehu roka klesala a naďalej klesala, čo viedlo k tomu, že niektorí analytici mali pesimistický názor na cenu bitcoinu. V roku 2018 najvyššia cena Bitcoin bol 10 300 dolárov zaostáva za mnohými predchádzajúcimi predikciami.

V roku 2018 boli bitcoiny vyspelejšie ako možnosť investovania. Je to čiastočne kvôli bitcoinovým futures. Bitcoinové futures umožňujú ľuďom staviť proti bitcoinom a riešiť zmluvy s peniazmi. Tento produkt tiež umožňuje ľuďom uzatvárať stávky na hodnotu bitcoinu bez toho, aby skutočne vlastnili akúkoľvek kryptomenu.

17. decembra 2017 vyšli bitcoinové futures, ktoré viedli k bezpečnejším a jasnejším investíciám. Aj keď väčšinou zamerané na bitcoinových ťažiarov, ktorí sa musia vyrovnať s budúcou neistotou. To viedlo k tomu, že konzervatívnejší investori považovali bitcoin za vážnu možnosť zarábania peňazí.

V roku 2018 poklesol predaj bitcoinov z dôvodu, že veľká časť vzrušenia zo začiatku roka 2017 utíchla. Toto ponechalo veľkú časť trhu na vážnych investorov.

Bitcoin vs iné kryptomeny

Bitcoin je lídrom na kryptotrhu a najväčší rast zaznamenal na kryptotrhu. Je nemožné úplne pochopiť vplyv predpovedí bitcoinu bez bližšieho preskúmania toho, ako sa zmení trh pre ďalšie podobné kryptomeny.

Prvá kompresia coiny je etrérum. Druhá najpopulárnejšia kryptomena na trhu.

V súčasnosti má hodnotu tento rok poklesli o 76% sám v porovnaní s a 70% pokles z bitcoinu.

V roku 2019 takmer všetci analytici predpovedajú, že sa jeho hodnota zvýši. Najnižšia predpoveď je 360 ​​dolárov, zatiaľ čo najvyššia je okolo 550 dolárov. Ethereum prinesie 100% návratnosť investícií. V porovnaní s bitcoinmi, s ktorými sa väčšina analytikov zhoduje, zostane buď stagnujúci, alebo stúpne len mierne.

Ripple je minca s oveľa nižšou aktuálnou hodnotou. V súčasnosti má hodnotu 20 dolárov a predpokladá sa, že jeho hodnota klesne na okolo 0,01 dolára. Aj keď táto predpoveď bola sporná, pretože Ripple je považovaný za najpokročilejšie krypto. V porovnaní s bitcoinom to jeho budúcnosť nevyzerá dobre.

V súčasnosti spoločnosť Ripple vedie niekoľko súdnych procesov, kvôli ktorým mnohí pochybujú, či sa môže spamätať zo svojho poklesu v roku 2018.

Rovnako ako bitcoin ovplyvnila nová cena jeho celkovú cenu. Zatiaľ čo Bitcoin vydal Bitcoin Futures Ripple, odhalil xRapid. Táto technológia uľahčuje globálne transakcie a zvyšuje pravdepodobnosť, že sa Ripple stane populárnejším skôr pre transakcie než pre investície.

Bitcoin vs iné investičné výhľady

Cena zlata a iných drahých kovov sa bude pohybovať na úrovni 1 200 až 1 300 dolárov. To je menší nárast ako v prípade bitcoinu, ale má oveľa dlhšiu históriu ako kryptomena.

Dlhopisy boli bežne oveľa stabilnejšou investíciou ako akákoľvek iná možnosť.

V porovnaní s bitcoinom táto investícia sľubuje návratnosť investícií a bezpečnosť, ktorú kryptomena zvyčajne nemá. Keď úrokové sadzby dlhopisov rástli so zlepšovaním ekonomiky, ukázalo sa, že sú silnou konkurenciou pre bitcoiny.

Ale bitcoin napriek svojmu riziku má možnosť enormného rastu.

Trh s akciami bude v roku 2019 nestabilný. Aj keď úrokové sadzby rastú, riziko spojené s odmenou je veľké. Napriek tomu sa akcie stále považujú za hlavný investičný nástroj.

Akcie majú oproti bitcoinu aj ďalšie výhody. Akcie často umožňujú akcionárom zarobiť si peniaze, ale majú aj hlasovacie obrady nad spoločnosťou, ktorá z nich robí populárnejšiu investíciu. Hoci bitcoiny v súčasnosti umožňujú investorom vstúpiť skôr, ako bude značka preplnená.

Vyhnite sa volatilite na trhu s bitcoinmi

Celková vyhliadka predpovede ceny bitcoinu v roku 2019 sa má zvýšiť. Celková kryptomena sa ale ukázala ako mimoriadne nestabilná investícia. Existujú spôsoby, ako prekabátiť trh a vyhnúť sa tejto nestabilite.

Jedným z najlepších spôsobov, ako sa vyhnúť tejto neistote, je previesť bitcoiny na fiatovú menu a potom ich uložiť do výmennej peňaženky..

Bitcoin tiež čelí vážnej konkurencii ako spôsobu meny so stablecoinmi. Táto minca je navrhnutá tak, aby predstavovala menej volatilnú alternatívu k bitcoinu. Tieto mince môžu byť kryté buď papierovou menou, alebo inými obchodovanými komoditami.

To pravdepodobne ovplyvní bitcoin znížením jeho trhovej ceny a znehodnotením mince.

Jedným z najlepších spôsobov, ako sa vyhnúť volatilite, je vyvážiť svoje portfólio s inými investíciami. Pretože bitcoiny prešli za posledný rok cyklom rozmachu a rozpadu, rastie potreba mať diverzifikované portfólio na ochranu bohatstva.

Ak máte záujem investovať na trhu s bitcoinmi v roku 2019, možno budete chcieť využiť stop loss a prijímať objednávky na zisk.

Stop lossmi sú objednávky, ktoré predáte svojej investícii, akonáhle dosiahne príliš nízku cenu. Ziskové objednávky sú dohody o predaji investície, akonáhle dosiahnete určitú mieru zisku. Aj keď sú obe tieto možnosti skvelé na zníženie volatility, obe majú problémy, pretože neumožňujú splatenie ich investícií.

Začnite investovať do kryptomeny už dnes

Predpovede cien bitcoinu na rok 2019 sa s najväčšou pravdepodobnosťou zvýšia a potom zostanú stabilné. To je v rozpore s nekonečným rastom, ktorý nastal od roku 2015 do roku 2017. Trh je však stále mladý a je na ňom vidieť, že časom rastie.

Ak snívate o budovaní bohatstva prostredníctvom kryptomeny, všetko začína základnou investíciou. Nájsť správne miesto na investovanie môže vyžadovať kopu výskumu a peňazí.

Ak sa chcete stať bitcoinovým investorom, kontaktujte nás ešte dnes!predikcia ceny bitcoinu 2019

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map