Ak ste počuli výraz Hash Ribbons a zaujímalo vás, čo sú zač a ako môžete profitovať z tohto ukazovateľa v 3Commas, čítajte ďalej!

Úvod

Či už ste v obchodovaní nováčikom alebo sa považujete za skúseného obchodníka, možno ste niekedy počuli, ako vaši obľúbení krypto YouTuberi alebo vplyvní používatelia sociálnych médií spomínajú bitcoinové „Hash Ribbons“. Ak ste niekedy premýšľali, čo vám tento indikátor môže povedať alebo ako funguje, potom je to pre vás tento blogový príspevok!

Čo sú to Hash Ribbons?

Skvelá otázka, poďme to trochu rozobrať a preskúmajme stručný prehľad Hash Ribbons.

Možno už viete, že bitcoinoví ťažiari vykonávajú výpočty, aby vyriešili výpočtovú hádanku a vytvorili viac bitcoinov. Požadovaný výpočtový výkon sa meria v jednotkách známych ako Hash Rates, čo je súčet všetkého výpočtového výkonu zariadení určených na ťažbu bitcoinu. Aktuálna miera bitcoinovej hašovania v čase písania tohto príspevku na blogu bola ohromujúcich 125 Exahash za sekundu! To je ohromujúcich 125 000 000 000 000 000 000 pokusov za sekundu na vyriešenie matematického problému s odmenou 6,25 bitkonu.!

Hash Stuhy, jednoducho povedané, dovoľte mi to vizualizujte hashovaciu frekvenciu vykonať technickú analýzu týchto údajov pomocou kombinácie algoritmov, ktoré sa zvyčajne kombinujú do indikátora, ktorý môžete pridať do svojich bitcoinových grafov na platformách ako TradingView.com.

Je bežné, že hashovacia sadzba kolíše každý deň, keď sú napájané nové ťažobné zariadenia alebo sú napájané zariadenia v bitcoinovej sieti, ale veľké výkyvy v hashovacej sadzbe môžu byť často výhodou pri určovaní potenciálnych pohybov ceny bitcoinu..

Ako môžem obchodovať s Hash Ribbons?

Pozrime sa na najobľúbenejšie Indikátor pásky Hash momentálne na TradingView.

Tento indikátor funguje tak, že na konci každého dňa vezmete nespracované údaje o hashovej hodnote a vykreslíte ich ako dva riadky do grafu: rýchlejší 30-denný MA (kĺzavý priemer) a pomalší 60-denný MA.

Jednoducho povedané, keď je rýchly MA prechádza hore pomalý MA, znamená to zvýšenie Hash Rate a zvyčajne zvýšenie ceny bitcoinu. Opak je pravdou, ak je rýchly MA kríže dole pomalý MA, Hash Rate klesá a cena zvyčajne klesá.

Pretože indikátor Hash Ribbon pracuje na časovom rámci grafu 1 deň, je najvhodnejší pre najvyššie časové rámce, napríklad 1D, 2D, 3D, týždenné a prípadne mesačné grafy.

Ďalej v tomto blogovom príspevku vysvetlíme, ako vytvoriť robota 3Commas ovládaného indikátorom Hash Ribbon, čítajte ďalej!

Aké úspešné boli Hash Ribbons v minulosti?

Nasledujúca tabuľka zobrazuje čosi viac ako rok cenovej akcie bitcoinu / USD a sami vidíte, prečo je indikátor Hash Ribbon tak vysoko cenený!

Ak by ste za posledný rok nakúpili bitcoiny na spotovej burze, keď indikátor Hash Ribbon zobrazoval signál „Buy“, každý obchod by bol úspešný. Tento ukazovateľ v skutočnosti často používajú ľudia, ktorí sú dlhodobými investormi do bitcoinu a používajú signál „Buy“ ako príležitosť na doplnenie svojich portfólií o ďalšie bitcoiny..

V skutočnosti, ak použijeme výmenný graf Bitstamp pre BTC / USD, môžeme sa vrátiť až do augusta 2011 a môžeme vidieť spätné výsledky testu indikátora Hash Ribbon.

Nasledujúca tabuľka používa 1 týždeň na časový rámec sviečky a používa logaritmické škálovanie, aby sa všetky údaje zmestili do jedného úchopu obrazovky:

Šípky nakreslené v grafe ukazujú približný dátum signálu a konzervatívny odhad z týždennej zatváracej ceny (vstup) a výstupu na ďalšom miestnom vrchole nasledujúcou červenou sviečkou (výstup). Ak by ste sa mali „riadiť trendom“ počas býčieho behu v auguste 2016, cena sa vyšplhala na neuveriteľných 2 450%!

Počkajte chvíľu … Čo s tým posledným signálom „Kúpiť“?

Dobré špinenie! Za zmienku stojí, že žiadny indikátor nemôže ponúknuť 100% úspešnosť a profesionálni obchodníci budú prvými ľuďmi, ktorí zdôraznia, že nikdy by ste sa nemali spoliehať na to, že na základe všetkých vašich obchodných rozhodnutí bude založený jediný indikátor..

V tomto aktuálnom býčím cykle pre bitcoiny je ešte skoro, a hoci sa môže zdať, že cena bitcoinu klesla od objavenia posledného signálu „Kúpiť“ na páske Hash Ribbon, mali by ste si to všimnúť a začať sa pozerať na 4 hodiny a 1 deň graf časových rámcov, kedy sa cena začína zotavovať, a vytvorenie obchodného plánu na vytvorenie dlhej pozície.

Prípadne môžete využiť výhod 3Commas DCA Bots a použiť Hash Ribbon na spustenie obchodu s Botom, keď je spustený signál „Buy“, a pomocou bezpečnostných príkazov na priemernú cenu dolaru vstupnú cenu pozície!

Prepojenie indikátora Hash Ribbon s robotom 3Commas DCA

Zamierte do DCA Bot (1) ponuku a kliknite na Vytvorte robota (2)

Na Hlavné nastavenia (3) zadajte názov svojho robota, vyberte burzu, na ktorej chcete obchodovať, a tiež pár BTC / USD alebo BTC / USDT (v závislosti od toho, čo vaša burza alebo región podporuje ako obchodný pár). Rozhodneme sa vytvoriť jednoduchého robota, pretože nás zaujíma iba obchodovanie s jedným párom mincí.

Pre Stratégia panel (4), vyberieme Long and Quote currency (aby sme dosiahli zisk v USD / USDT). Na otvorenie pozície použijeme limitný príkaz, pretože to môže na väčšine búrz ušetriť náklady na poplatok za výmenu.

Pre veľkosti základnej objednávky a bezpečnostnej objednávky nastavíme 100 dolárov, môžete ich však upraviť tak, aby vyhovovali vašej úrovni rizika a finančným prostriedkom dostupným na obchodovanie s:

Pre Podmienka začiatku dohody (5) zvoľte „Trading View Custom Signal“, nastavte Zisk (%) (6) na konzervatívnych 10%, ak chcete, môžete povoliť koncový zisk.

Zakážeme Stop Loss (7).

Nastavíme Bezpečnostné príkazy (8) Ak chcete použiť maximálne 3 bezpečnostné obchody a 3 aktívne bezpečnostné príkazy, nastavíme tiež cenovú odchýlku na umiestnenie každej bezpečnostnej objednávky na 5%..

Zvýšime objemovú stupnicu bezpečnostnej objednávky na 2, ale stupnicu bezpečnostnej objednávky ponecháme na 1.

Môžete skontrolovať Bot asistent (9) a to ukáže, že na tento obchod použijeme maximálne približne 800 dolárov a naše nastavenie „Priemerná cena dolaru“ v rámci bezpečnostnej objednávky nám umožní využiť 15% pokles ceny BTC, aby sme mohli zužitkovať akýkoľvek pokles alebo pokles po otvorení obchodu započítajte cenu grafu.

Teraz môžete uložiť robota (10).

Keď sa zobrazí otázka, či chcete spustiť nového robota, kliknite na ikonu Štart a teraz sa vrátite do okna Informácie o topánkach stránke. Prejdite túto stránku nadol a skopírujte text „správa pre signál začatia obchodu”Jednoduchým kliknutím ľavým tlačidlom myši na modrý text:

Teraz sa otvorte TradingView.com na novej karte prehliadača a prihláste sa.

Otvor Graf BTCUSD alebo BTCUSDT v časovom rámci 1 deň pre burzu, na ktorej obchodujete (1), a kliknite na Ukazovateľ tlačidlo (2) a zadajte „Hash stuha”A vyberte indikátor označený ako„ capriole_charles ”(3):

Kliknite na ikonu ako Budík a vytvorte nový Výstraha (štyri).

Pre Stav nastavenie, zvoľte Hash stužky indikátor a „Výstraha – Kúpiť”Spúšťač, potom vyberte Raz za bar zavrieť možnosť (5).

Niektoré úrovne plánu TradingView vás obmedzujú na pevné hodnoty Čas vypršania platnosti pre upozornenie si to všimnite, pretože bude potrebné resetovať asi každý mesiac (6).

Pre Výstražné akcie (7), zvoľte URL webhooku a zadajte: https://3commas.io/trade_signal/trading_view 

Poznámka: Webová adresa Webhook nie je webová stránka, takže na ňu neklikajte, takže ju nie je možné zobraziť.!

Nakoniec v Správa (7), vložte správu Bot, ktorú ste predtým skopírovali z našej stránky Informácie o robote, a kliknite Vytvoriť (8):

Skvelé!

Vytvorili ste svojho robota a prepojili ho s indikátorom Hash Ribbon, všetko, čo musíte urobiť, je teraz počkať, kým sa nevyvolá ďalší signál, a váš robot automaticky vytvorí obchod na vašej burze! Môžete sa rozhodnúť nechať robota spravovať obchod, kým nebude uzavretý s 10% ziskom, alebo prehodnotiť po otvorení obchodu, ak chcete použiť možnosť „Konvertovať na SmartTrade“ a použiť ju ako dlhší obchod s cieľom pre vyššie zisky, s vynikajúcou vstupnou cenou dosiahnutou vašim verným robotom 3Commas!

Upozornenie: Obchodovanie s vašimi finančnými prostriedkami je vo svojej podstate riskantné, a hoci môže byť veľká odmena, takisto aj potenciálne straty, ktoré môžete utrpieť. Ak cena kryptomeny, s ktorou obchodujete, dramaticky poklesne, môžete utrpieť stratu, ak budete predávať za nižšiu cenu, ako za ktorú ste kúpili menu. Príspevky v blogoch 3Commas majú informatívny charakter a nemali by sa považovať za „finančné poradenstvo“.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me