Nastavenia robota pre signály QFL.

Obsah:

  1. Prepojenie registrácie a výmeny na 3Commas.
  2. Popis signálov QFL.
  3. Nastavenie robota podľa signálov QFL na 3Commas.
  1. 3Commas registrácia

Služba je k dispozícii po kliknutí na odkaz https://3commas.io/?c=tc12655. Toto je môj odporúčací odkaz, ktorý poskytne zľavu 10% pri prvej platbe.

Po registrácii budete mať sedemdňovú skúšobnú dobu, takže môžete bezplatne využívať službu v rámci plánu „Pro“ so všetkými dostupnými funkciami. Ak ste už používateľom 3Commas, mali by ste si zvoliť jedno z predplatných.

Pre signály QFL budem používať kompozitné roboty, je to pre mňa najvýhodnejšie. Tento typ robota je k dispozícii iba pri predplatnom „Pro“.

Po registrácii na 3Commas pripojte burzu Binance pomocou svojho API. Ako to urobiť, prečítajte si tu: https://support.3commas.io/hc/en-us/articles/360000225253

Zistite, ako vytvoriť kľúč API pre Binance: https://support.3commas.io/hc/en-us/articles/360000221733

Ako vytvoriť kľúč API pre Binance nájdete tu

2. Spôsob fungovania signálov QFL

tento článok pomohol mi pochopiť princíp formovania a fungovania týchto signálov a sprostredkovať informácie v jednoduchej a krátkej podobe. Pokúsim sa stručne opísať, ako to funguje, inak sa to zmení na vedecký článok, ale môžete na to prísť sami podrobnejšie.

Existuje koncept základne, základňou je zóna, kde je cena situovaná častejšie. Ak cena klesne pod základňu, potom je veľká pravdepodobnosť, že sa tam vráti aj ona.

Signály sú tu: https://cryptobasescanner.com

Majú mobilnú aplikáciu.


3. Nastavenie robota podľa signálov QFL na 3commas

Signály QFL sú pre zákazníkov 3commas.io zadarmo, neprichádzajú tak často ako iné signály, a to sa deje hlavne počas čerpania trhu.

V službe sa objavili už dávno a potom (leto 2018) to bolo populárne, veľa ľudí obchodovalo s nimi ako ja, ale potom som prešiel na obchodovanie s inými signálmi. Nepamätám si prečo.

Po nejakom čase som sa rozhodol ich znova použiť, vďaka @ roman506 ich pokračoval v testovaní a práci s nimi. Tiež mi pomohol s aktuálnym nastavením.

3Commas upravil nastavenie robota pre tieto signály a teraz si myslím, že sú konzervatívnejšie (bezpečnejšie) ako predtým.

Začal som ich znova testovať na páry BTC a pri nastavovaní dosiahli ciele, ktoré som si stanovil:

  • Nedostatok „investícií“;
  • +3% dosiahnutie zisku.

Trochu dvojtýždňovej štatistiky:

Signál Otvorené ponuky Uzavreté obchody Pribl. čas uzavretia obchodu Pribl. zisk
QFL desať desať 8:23:45 2,9% *

* Zisk pod 3% je spojený s používaním koncovej hodnoty v robote, určite, akonáhle o tom napíšem.

Teória histórie sa skončila a teraz sa pozrime na prax nastavenia robota.

Vytvorenie zloženého robota:

Vyberte páry BTC

Po výbere všetkých párov to bude vyzerať takto:

Pokračujme

V tomto robote nepoužívam Stop Loss.

Vyberte si QFL originál ako podmienku začiatku obchodu

Komentár: Nenašiel som popis a rozdiel medzi typmi (Originál, Denné obchodovanie atď.), Preto používam Originál. Ak nájdete informácie alebo ich otestujete, dajte mi prosím vedieť. Bude to veľmi zaujímavé.

„% Čerpania“ v nastaveniach robota, ktorého štatistika, ktorú som uviedol vyššie, používa 7% nakonfigurovaných ďalších s použitím 10%, ale zatiaľ tam neboli otvorené žiadne dohody.

Teraz nepoužívam bezpečnostné príkazy a pracujem so 100% vkladom, čo je dosť riskantné a nemusí byť vhodné pre vašu obchodnú stratégiu. V takom prípade nastavte robota na 60 – 70% vkladu a zvyšok použite na nákup mincí za nižšie ceny (priemerná nákupná cena), ale moja rada je neponáhľať sa s nákupom, možno cena klesne ešte nižšie , nechajte mincu „vychladnúť, nájdite podporu“ a až potom ju spriemerujte. Existujú 2 spôsoby, ako ho môžete použiť pre už otvorené ponuky.

1. spôsob je pridať bezpečnostný poriadoks

Prejdite na stránku Moje ponuky a upravte dohodu kliknutím na ceruzku

2. spôsob je použitie priemeru

Po nastavení všetkých možností skontrolujeme hodnoty v Asistentovi, ak je vaše „Percento finančných prostriedkov použitých robotom“ viac ako 100%, musíte znížiť Počiatočný alebo bezpečnostný príkaz alebo počet párov pre obchodovanie.

Malo by to byť menej ako 100%, ak plánujete priemerovať, mali by ste mať 60 – 70%

Po vykonaní všetkých vyššie uvedených krokov kliknite na „Vytvoriť robota“

Kliknutím na tlačidlo hore sa otvorí stránka, na ktorej musíte kliknúť na „Štart“, a robot začne pracovať, počkať na signál a otvoriť obchody.

To je všetko pre nastavenie signálov QFL.

Zostaňte naladení a naučte sa používať ďalšie obchodné signály.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map