Najlepšia kryptomena na investovanie v tomto roku

Kryptomena sa stala inováciou, ktorá sa kedysi považovala za nemožnú.

Tento digitálny spôsob platby nepodlieha pravidlu žiadneho riadiaceho orgánu a má svoju vlastnú nezávislú hodnotu a identitu. Dalo by sa teda považovať za univerzálnu menu, ktorú je možné použiť na okamžité uskutočnenie medzinárodných transakcií bez potreby menovej konverzie.

Poskytuje tiež spotrebiteľom zvýšenú mieru anonymity, čo je čoraz viac ľudí, ktorí si začínajú vážiť obavy zo zvyšovania ochrany súkromia.

Používanie kryptomeny je jednoduché, ale to, čo do nej investujete, je trochu zložitejšie.

Nie ste si istí, kde začať? Nebojte sa, máme vás kryté. Preskúmame najlepšiu kryptomenu, do ktorej investujeme.

Poďme sa pozrieť na to, na čo si dávať pozor.

Ethereum

Táto kryptomena zaznamenala od svojho vstupu do EÚ prudký rast trh v roku 2015. Je to hlavne kvôli jeho bleskurýchlej rýchlosti transakcie a skutočnosti, že je to životaschopná alternatíva k bitcoinu.

Nielen nezávislí investori však videli hodnotu v éteri. Veľký hrsť šťastia 500 spoločnosti vidia v kryptomene potenciál a majú dlhodobý plán jeho začlenenia do svojich spoločností.

Niektoré z nich zahŕňajú silné názvy ako JPMorgan, Intel a softvérový kolos Microsoft. V skutočnosti majú toľko dôvery, že vytvorili partnerstvo s názvom Enterprise Ethereum Alliance (EEA)..

Kryptomena sa kvôli svojmu zameraniu na nezávislosť a decentralizáciu často považuje za nepriateľa bankového priemyslu. ale, niektoré banky už ju začínajú začleňovať.

Budúcnosť tak vyzerá jasne pre Ethereum aj pre jeho investorov.

Pomlčka

Kryptomena, ktorej názov je kombináciou „digitálnej“ a „hotovosti“, obsahuje dve hodnoty, ktoré používatelia kryptomeny bežne vyhľadávajú: súkromie a rýchlosť transakcie.

Výsledkom bolo, že mnoho ľudí zachytilo dych o možnej hodnote spoločnosti Dash ako investície. Niektorí analytici dokonca čakajte, že nakoniec prekoná kryptoburta Bitcoin v hodnote, v čo väčšina meny ani nemohla dúfať.

Vďaka svojej rýchlosti (ktorá je v mnohých prípadoch okamžitá) má Dash, pokiaľ ide o spôsoby platby, potenciál vystúpiť na rovnakú úroveň ako kreditné karty. Pomalšie kryptomeny nie sú životaschopnou možnosťou nákupu v mieste predaja z dôvodu času, ktorý je potrebný na spracovanie transakcie.

Nie je teda nepravdepodobné, že by sme jedného dňa mohli vidieť masovú integráciu platformy Dash do väčšiny spotrebiteľských firiem. Keď je niečo také rozšírené, je ťažké nebyť úspešným investičným rozhodnutím.

Bitcoin

Tu sme. Ťažká váha sféry kryptomeny.

Bitcoin sa stal pre kryptomenu taký reprezentatívny, že niektorí ľudia používajú tieto názvy zameniteľne. Samotný tento druh sily za značkou je dosť na to, aby presvedčil mnohých ľudí, aby do nej investovali.

Ale pre tých, ktorí hľadajú trochu hlbšie, sa spočiatku zdá bitcoin ako zaujímavá voľba. Pretože je to v podstate tvár kryptomeny, bitcoin je v centre pozornosti a čaká na pitvanie a rozloženie, aby ho mohol svet vidieť.

A má. Bitcoin je notoricky známy tým, že má značné transakčné časy, čo vo svojom živote nemôže mať svet plný ľudí, ktorí sú zvyknutí používať Google na okamžité výsledky..

Okrem časov transakcií môžu ľudia naraziť na problémy s poplatkami, veľkosťou malého bloku atď.

Bitcoin je však súčasným lídrom na trhu, a tak priláka do najväčšej kryptomeny investíciu v dohľadnej budúcnosti. Pokiaľ sa chystáte diverzifikovať svoje investičné portfólio (a mali by ste byť), bitcoin je solídna voľba.

Bitcoinová hotovosť

Áno, vieme, že meno môže byť pre niekoho mätúce.

Bitcoin Cash si môžete predstaviť ako malého brata Bitcoinu. Nie je to také veľké ako bitcoiny. Má tiež menšie rozdiely, ale je viacmenej rovnaká.

Jedným rozdielom je (ironicky pre „malého brata“) väčšia veľkosť bloku, na čo sa veľa ľudí sťažuje, pokiaľ ide o tradičné bitcoiny.

Okrem toho funguje viacmenej rovnako.

Hlavná výhoda však pochádza z dvoch zdrojov: názvu bitcoinu a skutočnosti, že existuje ako jeho vlastná kryptomena nezávislá od bitcoinu.

Ľudia investujú do bitcoinu aj napriek jeho chybám kvôli váhe, ktorá stojí za jeho menom. Keď bude čoraz viac investorov skúmať vyššiu veľkosť bloku Bitcoin Cash, jeho hodnota sa zvýši, keď sa do nej načerpá viac peňazí.

Preto je to dôstojný doplnok do vášho investičného portfólia na rok 2019.

Zcash

Pokiaľ ide o súkromie, Zcash je pri uskutočňovaní transakcií skutočne duchovný. Zatiaľ čo kryptomena bola založená na ochrane súkromia ako jeden z jej hlavných nájomcov, spoločnosť Zcash to vedie do extrému.

Používateľom ponúka možnosť utajiť sumu transakcie, odosielateľa a príjemcu, čo vám umožňuje prevádzať peniaze v úplnej anonymite.

Vďaka rozšírenému využívaniu sociálnych médií, lokalizačných služieb a internetu je v dnešnej dobe ťažké nájsť súkromie. Existuje teda veľa ľudí, ktorí ocenia schopnosť Zcash skryť platby.

Jeho cena je v súčasnosti oveľa nižšia ako bitcoin a môže byť sľubným investičným rozhodnutím v priebehu budúceho roka kvôli jeho potenciálu raketovo stúpať v hodnote.

Nájsť najlepšiu kryptomenu na investovanie sa môže javiť ako zložité

Ale to nemusí byť.

S ohľadom na vyššie uvedené informácie budete na dobrej ceste k tomu, aby ste v roku 2019 čo najlepšie využili svoje investície do kryptomien.

Chcete sa dozvedieť viac zásadných faktov o kryptomene a najlepšej kryptomene, do ktorej chcete investovať, ktoré musíte mať na pamäti? Pozrite sa na zvyšok nášho blogu!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map