Najlepší roboti na obchodovanie s kryptomenami v roku 2021

najlepší kryptoobchodní roboti

 • Posledná aktualizácia: 23. októbra 2020

Kryptomena je rýchlo sa meniaci trh – takže informácie o obchodných robotoch sa často menia. Ceny sa menia, sú pridané funkcie a hodnotenie sa mení. V tejto verzii nášho článku sme vykonali tri hlavné zmeny: 

 1. Niektorí roboti boli aktualizovaní a teraz majú nové funkcie a cenové modely. Viac podrobností pri každej kontrole robota nájdete v sekcii „Čo je nové“. 
 2. Do nášho zoznamu sú pridaní dvaja noví roboti – BitUniverse a Pionex. Tieto dve platformy sa nedávno spojili v snahe vytvoriť pre svojich používateľov čo najlepší zážitok.  
 3. Pridali sme podrobnejší popis metodiky používa sa na výber najlepších krypto robotov z roku 2021.

Obchodovanie s kryptomenami nie je ľahké. Je to preto, že na rozdiel od akciových trhov sa trhy s kryptomenami nezatvárajú, čo predstavuje veľmi stresujúci scenár pre príležitostných investorov aj pre ostrieľaných obchodníkov v priemysle..

Trh s kryptomenami je tiež veľmi nestály. Ak ste investorom do kryptomien, pravdepodobne poznáte (potápavý alebo príjemný) pocit prebudenia z obrovských strát alebo veľkých ziskov vo vašom portfóliu..

Obchodníci sa čoraz viac spoliehajú na obchodovanie s robotmi, aby si udržali kontrolu nad obchodovaním aj vo svojom spánku a čelili volatilite trhu s kryptomenami..

Contents

Čo je to kryptoobchodný robot?

Roboty na obchodovanie s kryptomenami sú softvérové ​​programy, ktoré vám môžu pomôcť automatizovať vašu obchodnú stratégiu a naplno využívať trh s kryptomenami. Títo roboti môžu vykonávať obchodné akcie, aj keď spíte! Kvôli ďalším možnostiam, ktoré roboty na obchodovanie s kryptomenami prinášajú, sa čoraz viac obchodníkov s kryptomenami obracia na týchto robotov.

Existuje veľké množstvo robotov na obchodovanie s kryptomenami, ktoré môžu používať – ​​pre začiatočníkov môže byť ťažké nájsť to najlepšie miesto, kde začať. Tento komplexný sprievodca sa bude zaoberať rôznymi druhmi robotov na obchodovanie s kryptomenami. Na konci toho budete vedieť, ktorí roboti sú najlepší, a pomocou týchto informácií si môžete vybrať ten, ktorý najlepšie vyhovuje vašim potrebám.

Prečo sú roboty na obchodovanie s kryptami užitočné?

Kryptoobchodní roboti odstraňujú strach a emócie z obchodnej rovnice tým, že umožňujú investorom uskutočňovať obchody na základe vopred navrhnutej stratégie.

Roboty vám tiež umožňujú prevádzkovať obchodný plán 24 hodín denne, 7 dní v týždni. Ak ste obchodníkom s kryptomenami na čiastočný úväzok alebo ak nemôžete neustále zostať na vrchole trhu, roboty vám umožňujú efektívne obchodovať bez toho, aby ste museli venovať obrovské množstvo času analýze trhu..

Ako si vyberiete najlepšieho obchodného robota?

 Spoľahlivosť 

Ak váš robot prejde na nejaký čas do režimu offline, môžete ľahko prísť o zlaté obchodné príležitosti. Spoľahlivosť je preto kľúčom pri získaní kryptoobchodného robota.

Ako si však môžete byť istí spoľahlivosťou konkrétneho robota? Ak si chcete byť istí spoľahlivosťou robota, musíte skontrolovať nálady jeho používateľov. Choďte za robotom, ktorý má za sebou dlhú cestu spokojných klientov, ktorí svedčia o jeho spoľahlivosti a úrovni služieb.

 Bezpečnosť 

Váš obchodný robot má prístup k vašej mene. To môže byť riskantné, najmä ak používate povrchného robota. Aj keď neexistuje istý spôsob, ako zistiť, aký bezpečný je daný obchodný robot, môžete svoje riziká obmedziť výberom robota, ktorý je všeobecne uznávaný pre svoju bezpečnosť. 

 Ziskovosť 

Používanie obchodného robota je zbytočné, ak neprináša najväčšie možné výnosy. Predtým, ako do toho investujete svoj čas a peniaze, mali by ste si preto urobiť domáce úlohy týkajúce sa ziskovosti robota.

 Transparentnosť 

Vďaka transparentnosti sa kryptomeny odlišujú od tradičných mien – celá ich sieť je úplne transparentná, čo nenecháva žiadny priestor na nepríjemné hry. Najlepší obchodní roboti dodržiavajú podobné štandardy.

Choďte za robotmi od renomovaných vývojárov. Transparentnosť vám nielen pomáha uspokojiť sa s dôveryhodným robotom, ale umožňuje vám získať pomoc vždy, keď máte problémy, ktoré je potrebné opraviť.

 Jednoduchosť použitia 

Primárnym účelom robotov na obchodovanie s kryptomenami je uľahčiť obchodovanie s kryptomenami pre všetkých. Mali by ste teda ísť na roboty s intuitívnym rozhraním. Mali by ste byť schopní ovládať svojho robota iba pomocou niekoľkých kliknutí.

Výhody a nevýhody používania obchodných robotov

PROS

 • Účinnosť

Obchodní roboti môžu analyzovať trhové podmienky vo viacerých kryptomenách súčasne a vykonávať obchody vždy, keď existuje priestor na dosahovanie zisku.

Ľudia na druhej strane nie sú dobrí v tomto druhu multitaskingu. Podmienky na trhu s kryptomenami môžete analyzovať iba tak, že ich budete prechádzať jeden po druhom. A keď prechádzate z jednej kryptomeny na druhú, môžete prísť o veľa ziskových obchodov. Vďaka tejto schopnosti vykonávať viac úloh naraz sú roboti efektívnejší ako ľudia.

 • Bez emócií

Trhy s kryptomenami sú vysoko volatilné. Veľkí hráči tiež často manipulujú s menami. Emocionálny nepokoj, ktorý nasleduje po týchto obrovských výkyvoch cien, vás môže spôsobiť, že budete nestabilní, čo potom môže viesť k tomu, že budete robiť poľutovaniahodné objednávky.

Naopak, obchodní roboti sú rôzni. Nemajú ľudské emócie a nie sú viazaní na peniaze. Manipulácia s trhmi a obrovské výkyvy cien preto nemajú vplyv na ich fungovanie.

 •  Zvýšená rýchlosť

Vykonávanie obchodov nám často trvá dlho. Bohužiaľ, na trhu s volatilnými kryptomenami môžu byť takéto oneskorenia nákladné, pretože dobrý obchod môže stratiť svoju hodnotu, ak jeho vykonaniu trváte príliš dlho.

Na druhej strane obchodujúci roboti zadávajú objednávky okamžite. Táto zvýšená rýchlosť ich robí oveľa účinnejšími ako ľudia.

 • Priebežné obdobie

Nemôžete vždy zostať pred počítačom a monitorovať svoje investície. Potrebujete spánok a ďalšie povinnosti, ktoré si vždy vyžadujú vašu pozornosť. Ale keď spíte, trh s kryptomenami pochoduje ďalej

 Príležitostné náklady na to, že nie ste na vrchole trhu nepretržite, sú to, že premeškáte veľa príležitostí na vyšší zisk. Na rozdiel od ľudí môže obchodovací robot bežať 24 hodín denne, 7 dní v týždni, a tak nikdy nepremešká príležitosti.

ZÁPORY

 •  Nevhodné pre neskúsených obchodníkov

Kryptomeny môžu posilniť vaše obchodovanie. To si však vyžaduje určité vedomosti o tom, čo sa deje v zákulisí. Aj keď niektorí roboti prichádzajú s vynikajúcimi prednastavenými obchodnými konfiguráciami, často neprinášajú maximálny výnos.

Zmena nastavení konfigurácie robota bez znalosti technických aspektov obchodovania môže viesť k obrovským stratám. Roboty preto nie sú veľmi užitočné pre neskúsených obchodníkov.

 • Vyžaduje sledovanie

Kryptoobchodní roboti nie sú počas období vysokej volatility príliš efektívni. Je to preto, že nie sú bez emócií a nie sú spojené s peniazmi, a tak môžu obchodovať následné straty, ktoré môžu viesť k obrovskej celkovej strate.

 • Súčasné obavy o bezpečnosť

Kryptoboti uskutočňujú obchody prostredníctvom integrácie s aplikačnými programovacími rozhraniami (API). To znamená, že oba stroje spolupracujú bez manuálneho zapojenia.

Centralizovaná povaha búrz a obchodných robotov však predstavuje určité riziká. Zatiaľ čo sa hackeri vyhýbajú blockchainovým systémom vďaka svojej takmer nepreniknuteľnej bezpečnosti, zameriavajú sa na systémy s centrálnymi servermi (ako sú roboty a burzy). Počítače, ktoré fungujú nezávisle ako roboty, sa hackujú obzvlášť ľahšie.

Aby ste sa chránili pred hackermi, musíte urobiť nasledovné:

 • Udržujte svoje kľúče API v tajnosti
 • Vypnite automatické výbery
 • Robte si svoju domácu prácu – roboty sú zložité nástroje, musíte si prečítať ochranné opatrenia, preferencie a obchodné stratégie.

Automatizovaní roboti na krypto obchodovanie si zaslúžia vašu pozornosť

Mnoho obchodníkov stojí pred náročnou úlohou zvoliť si softvér na analýzu údajov o trhu s kryptomenami. Počet možností rastie, preto sme pre vás chceli túto úlohu zjednodušiť. Ďalej uvádzame pokračovanie nášho zoznamu obchodných robotov spolu s rozdelením ich hlavných funkcií, cien, výhod a nevýhod..

Metodika, ktorú sme použili na nájdenie najlepšej automatizovanej platformy pre kryptomenu

Keď sme boli vo fáze výskumu tohto článku, pozreli sme sa na obrovské množstvo robotov na obchodovanie s kryptomenami. Aby sme udržali cieľ našich údajov, vytvorili sme prísny súbor štandardov. Robot sa na tento zoznam môže dostať, iba ak primerane splnil niekoľko kritérií: reputácia tímu, podpora a sprievodcovia, všeobecné funkcie robota, cena a recenzie.. 

1. Reputácia tímu

Vývojové tímy robotov museli byť v dobrej obchodnej komunite. Pri hodnotení tímu každého robota sme hľadali nasledujúce informácie: 

 • Tituly a iná kvalifikácia každého člena tímu
 • Spoločnosti, pre ktoré členovia tímu pracovali
 • Zdroj financovania pri spustení
 • Krajinou založenia
 • Transparentnosť tímu

2. Podpora & Sprievodcovia

Jedným z dôležitých aspektov bolo, koľko podpory tím poskytoval používateľom robota. Boli k dispozícii kanály, ktoré by vám pomohli? Pomohli by s plošticami len za pár dní, alebo by to trvalo týždne? Keď implementujete robot na obchodovanie s kryptomenami ako dôležitú súčasť svojej obchodnej stratégie, je nevyhnutné, aby ste rýchlo dostali pomoc. To, či bol tím dostatočne podporný, sme zistili kontrolou nasledujúcich vecí: 

 • Existuje aktívna komunita Discord alebo Telegram, v ktorej je tím skutočne aktívny?
 • Je k dispozícii viac kanálov na nadviazanie kontaktu s tímom?
 • Reaguje tím podpory pohotovo?
 • Publikuje tím pravidelne aktualizácie na diskusných fórach?

3. Všeobecné funkcie robota

Aj keď nie je nutné používať kryptotermálneho obchodného robota, ktorý je úplne preťažený komparzom, chceme tu vidieť niektoré kľúčové vlastnosti: 

 • Spätné testovanie
 • Implementácia stratégie
 • Exekúcia
 • Plánovač úloh
 • Algoritmy AI

4. Obchodovanie s robotom AI

Posledným bodom na zozname funkcií boli algoritmy AI. Prečo je to prospešné a líši sa od robota? Áno, jednoznačne. Stratégie AI sú dynamickejšie ako stratégie, ktoré používa tradičný krypto robot. 

Prostredníctvom hlbokého strojového učenia môže robot AI skutočne analyzovať a porozumieť dátam – teda môže upraviť svoje vlastné algoritmy, aby sa mohol adaptovať na nové dáta. Aj keď nie je stopercentne potrebné, aby váš krypto robot mal funkcie umelej inteligencie, môže to byť skvelý spôsob, ako odstrániť niektoré z analytických záťaží z vašich ramien.. 

5. Ceny

Ak používate nákladného kryptoobchodného robota, znižuje sa to množstvo peňazí, ktoré môžete preniesť do svojho portfólia. Nehovoríme, že by ste nemali používať drahého robota – mali by ste si však byť istí, že budete vážiť odmenu vs. náklady. Robot s hodnotou 1 000 dolárov bude pravdepodobne do vášho portfólia len vžierať. Snažili sme sa teda nájsť robotov, ktorí poskytujú vysoko kvalitné služby a zároveň zapadajú do skromného rozpočtu. 

6. Ľahké použitie

Mnoho krypto robotov je príliš zložitých na to, aby ich mohol začiatočnícky obchodník použiť. Zahrnuli sme iba roboty, ktoré sa zmestia na viac úrovní pohodlia – poskytujú potrebné základné funkcie a zároveň sú používateľsky intuitívne. 

7. Recenzie

Jedným z najlepších spôsobov, ako zistiť, či má kryptoobchodný robot hodnotu svojej soli, je vidieť spätnú väzbu od skutočných používateľov. Preskúmali sme fóra na kontrolu kryptomien, ako aj všeobecnejšie weby s recenziami, ako je Trustpilot. Aby sa krypto robot dostal na náš zoznam, musela byť spokojná väčšina jeho používateľov.

Top 17 najlepších obchodných robotov

1.3commas

3Commas bot

3commas je jedným z najpopulárnejších webových obchodných robotov na šifrovanie. V súčasnosti je v súčasnosti 220 000 registrovaných používateľov a 26 podporovaných búrz. Hlavnou prioritou platformy je spokojnosť používateľov, a preto vývojári naďalej pridávajú nové inovatívne funkcie do robota.

Používatelia 3commas sú schopní sledovať viac objednávok na rôznych burzách a rozvíjať informované obchodné stratégie.

Spoločnosť 3commas nedávno spolupracovala so spoločnosťou Binance. Toto partnerstvo zaisťuje výhodné obchodné podmienky prostredníctvom vynikajúcej infraštruktúry správy a bezpečnosti spoločnosti Binance. V rámci maklérskeho programu si môžete vytvoriť bezplatný účet Binance a využívať nástroje z platformy 3commas.

Čo je nové?

3Commas má teraz Trading Academy – táto vynikajúca kompilácia zdrojov poskytuje používateľom nástroje, ktoré potrebujú pre úspech. Pri zakúpení verzie 3Commas Pro získate tiež prístup k bezplatnému obchodnému kurzu. 

Od našej poslednej aktualizácie o najlepších krypto robotoch spoločnosť 3Commas znížila cenu všetkých svojich úrovní predplatného.

Vlastnosti

Hlavné rysy

 • Automatické obchodné roboty pre 12 búrz
 • Spätné testovanie
 • Automatizácia portfólia
 • Sociálne obchodovanie
 • Inteligentné obchodovanie
 • Kryptoportfóliá podobné ETF
 • GRID bot
 • Možnosti rob
 • DCA roboty
 1. Funkčnosť – 3Commas je dodávaný s intuitívnym užívateľským rozhraním, ktoré je vybavené podrobnými analýzami a mnohými funkciami. Robot vám umožňuje nastaviť zisky a zastaviť cieľové straty, ako aj vytvoriť si vlastné obchodné stratégie.
 2. Široká škála nástrojov – Okrem používania analytiky výkonu a automatizovaných robotov spoločnosti 3comma môžete tiež vytvárať, analyzovať a spätne testovať portfóliá, ako aj monitorovať portfólia ostatných používateľov s najlepším výkonom. Robot vám tiež umožňuje sledovať a kopírovať stratégie úspešných obchodníkov.
 3. Súčasné objednávky príjmu a zastavenia strát: 3 čiarky vám umožňujú dosiahnuť maximálny zisk tým, že vám umožňujú súčasne určiť cenový bod, ktorý chcete predať, aby ste dosiahli zisk, a cenový bod, ktorý chcete predať, aby ste zabránili stratám. To všetko môžete urobiť v termináli SmartTrade s 3 čiarkami.
 4. Mobilné aplikácie: Tím 3commas vyvinul mobilné aplikácie pre iOS iOS.
 5. Predbežné typy objednávok: 3commas vám umožňuje nastaviť pokročilé typy objednávok, ako sú koncové objednávky na zisk a stop-loss a súčasné objednávky na zisk a stop-loss. 3commas vám tiež umožňuje nastaviť pokročilé objednávky aj na burzách, ktoré ich momentálne nepodporujú. Ak vás frustruje absencia pokročilých objednávok na niektorých burzách, môžete ľahko vytvoriť rozšírené objednávky prepojením svojho účtu s 3commas.
 6. Obchodníkov denník: Chcete usporiadať všetky svoje obchody na jednom mieste? Niektorí obchodníci na to používajú špecializovaný účtovný softvér alebo hárky programu Excel. Naopak, 3commas vytvoril obchodnícky denník, ktorý zhromažďuje všetky vaše obchody na burzách a organizuje ich na jednom pohodlnom mieste..

Ceny 3commas

3Commas cena

 1. Štartovacie balenie (174 dolárov za rok alebo 14,50 dolárov za mesiac s ročnou platbou; 26,10 dolárov za mesačnú platbu)
 • Prístup k terminálu inteligentného obchodovania (spot, marža a futures – Nový)
 • Obchodovanie s papierom
 • Súbežný zisk a zastavenie straty
 • Prístup ku všetkým dostupným burzám
 • Oznámenie o zrušení a chybách
 1. Balík Advanced (294 dolárov za rok alebo 24,50 dolárov za mesiac s ročnou platbou; 44,10 dolárov za mesačnú platbu)
 • All Starter Package plus:
 • TradingView vlastné signály
 • Jednoduché roboty
 • Jeden pár DCA robota (nový)
 • Krátke a dlhé algoritmy
 • Prezerajte a kopírujte roboty
 1. Balík Pro (594 dolárov ročne, alebo 49,50 dolárov mesačne s ročnou platbou; 89,10 dolárov za mesačnú platbu)
 • All Advanced Package plus:
 • Roboti na obchodovanie s maržou
 • Zložené roboty
 • Roboty pre obchodovanie s futures a maržami (Nový)
 • Bitmex, Binance Futures, ByBit bot
 • FTX futures robot (Nový)
 • Viacpárový DCA robot (Nový)
 • GRID Bot
 • Možnosti rob (Nový)
 • Roboty pre futures a margin obchodovanie (Nový)

Všetky plány zahŕňajú

 • a bezplatné predplatné obchodníka Binance
 • 26 podporovaných búrz
 • Viacúrovňový program sprostredkovania
 • Verejné API
 • Všetky vaše kryptoúčty v jednom portfóliu
 • Mobilné aplikácie zadarmo

   

Platformy

3commas podporuje 26 búrz vrátane:

Binance Binance DEX Binance Futures
Binance Jersey Binance (Margin) Binance USA
FTX FTX USA Bitmex
Bybit Bybit testnet Deribit
Bittrex Bitfinex Bitstamp
Cex Coinbase Pro (GDAX) Exmo
Gate IO HitBTC Huobi
Kraken Kucoin Okex
Poloniex Yobit  

Medzitým o tom nie je potrebné vedieť. “

Klady a zápory

PROS ZÁPORY
 • Intuitívne a čisté rozhranie
 • Funkcia obchodovania s kópiou
 • Funkcia inteligentného obchodovania
 • Podporuje mnoho výmen
 • Cloudový systém
 • Ponúka dostatok vzdelávacích nástrojov
 • Dobré trhovisko
 • Ponúka pridružený program
 • Nie veľmi užitočné pre neskúsených obchodníkov

Poznámka: 3 čiarky ponúka bezplatný 3-denný plný prístup a možnosť bezplatného použitia

Získajte zadarmo 3 dni úplného prístupu na 3Commas

2. Gunbot

Gunbot (Gunthy) obchodný robot

Gunbot (tiež známy ako Gunthy) sa môže pochváliť viac ako 6 000 aktívnymi obchodníkmi. Je kompatibilný s platformami MAC, Linus a Windows, takže jeho spustenie v počítači by nemal byť problém.

Gunbot kladie veľkú prioritu na vaše súkromie – nejde o cloudovú službu. Namiesto toho nainštalujete softvér, ktorý nezhromažďuje žiadne údaje o vašom použití. Gunbot je v súčasnosti podporovaný v systémoch Windows, Mac, Linux a ARM. 

Najnovšia verzia softvéru nevyžaduje veľké zdroje – môžete ho spustiť na starom notebooku alebo dokonca na Raspberry Pi. Platby sa prijímajú prostredníctvom bitcoinov, litecoinov, ethereum a Dash. Gunbot pracuje na viac ako 100 podporovaných burzách.

Čo je nové?

Najnovšia aktualizácia Gunbot pridala niekoľko nových funkcií, ako je podpora forexových obchodných párov Kraken, nová obchodná stratégia (gridové obchodovanie pre burzy margin / futures) a plná podpora futures Binance. Navyše je teraz podporovaných všetkých viac ako 100 spotových obchodných búrz CCXT.

Ceny sa od našej poslednej kontroly nezmenili.

Vlastnosti

Hlavné rysy

 • Zabudované obchodné stratégie
 • 15 Metódy nákupu a predaja
 • Potvrdzujúce ukazovatele
 • Dodatočné zadné
 • Integrácia telegramov
 • Priemerná cena dolára
 • Zrušenie obchodovania
 • Možnosti vyváženia
 • Doplnok na spätné testovanie
 • Doplnok TradingView
 • Nástroje AutoConfig
 1. Zabudované obchodné stratégie: Gunbot prichádza s mnohými zabudovanými obchodnými stratégiami, ktoré zahŕňajú Step Gain, Gain, Ping Pong a Bollinger Bands. Mnoho používateľov uvádza, že BB je najvýnosnejšia stratégia.
 2. Prispôsobiteľné: Stratégie môžete prispôsobiť a prispôsobiť ich svojmu obchodnému štýlu.
 3. Lite verzia: Tento robot má verziu Lite, ktorá ponúka obmedzené funkcie, pomocou ktorých ho môžete experimentovať s menším množstvom.

Platformy

Tento kryptoobchodný robot je kompatibilný s nasledujúcimi hlavnými burzami:

KuCoin Kraken Binance
Bittrex Hitbtc Bitfinex
Cobinhood Bitmex Huobi
CEX.io Poloniex Coinbase Pro
Tradingview    

A ďalšie výmeny z knižnice CCXT

Ceny gunbotov

Cena Gunbot (Gunthy)

Gunbot ponúka štyri cenové balíčky v závislosti od funkcií, ktoré chcete od robota požadovať. Táto služba v súčasnosti ponúka 50% zľavu:

 1. Gunbot – štartovacie vydanie (0,02 bitcoinu, bežná cena: 0,04 BTC)
 • Za 1 výmenu
 • 3 obchodné stratégie
 • Neobmedzený počet párov
 • Kedykoľvek môžete prepínať medzi výmenami
 • Integrácia telegramov
 • 200 špinavých žetónov
 • Chat & emailová podpora
 1. Gunbot – štandardné vydanie (0,05 bitcoinu, bežná cena: 0,10 BTC)
 • Všetko štartovacie vydanie plus:
 • Všetky obchodné stratégie
 • Kryptosight
 • 500 zbraňových žetónov
 • Ukazovatele
 • Dodatočné zadné
 • Obchodovanie s maržou
 • Priemerná cena v dolároch (DCA)
 • Zvratové obchodovanie
 • AutoConfig
 1. GunBot – edícia Pro (0,075 bitcoinu, bežná cena: 0,15 BTC)
 • Všetky verzie Standard plus:
 • 3 výmeny zahrnuté
 • 750 zbraňových žetónov
 • Doplnok na spätné testovanie
 1. GunBot – edícia Ultimate (0,125 bitcoinu, bežná cena: 0,25 BTC)
 • All Pro vydanie plus:
 • Vrátane 5 búrz
 • 1250 Gunthy tokenov
 • Doplnok TradingView

Klady a zápory

PROS

ZÁPORY

 • Ponúka niekoľko obchodných stratégií
 • Jednoduché použitie
 • Ponuka viacerých licencií
 • Podporuje dobrý počet veľkých kryptoburz  
 • Pomerne drahé
 • Vyskytli sa občasné hlásenia o chybe

 

3. CryptoHopper

Obchodovací robot Cryptohopper

Cryptohopper je cloudový kryptoobchodný robot, ktorý pracuje so širokou škálou búrz a coinov. Byť v cloude umožňuje ľahké nastavenie a obchodovanie nepretržite.

Crypto Hopper ponúka rýchle automatizované obchodovanie a správu portfólia pre viac ako 100 kryptomien. Cloudový robot má v súčasnosti viac ako 200 000 používateľov.

Čo je nové?

Spoločnosť Cryptohopper nedávno uviedla na trh program „Cryptohopper +“, ktorý umožňuje používateľom získavať skúsenostné body. Čím viac bodov sa nazbiera, tým viac výhod môžu používatelia získať. Môžu napríklad získať zľavy, stať sa trhovým predajcom a získať kredity cashback.

Cenový model Cryptohopperu sa od našej poslednej kontroly nezmenil.

Vlastnosti

Hlavné rysy

 • Automatické obchodovanie
 • Tvorba trhu
 • Zrkadlové obchodovanie
 • Koncové zastávky
 • Obchodovanie s papierom
 • Návrhár stratégie
 • Spätné testovanie
 • Zmeniť arbitráž
 1. Jednoduché nastavenie: Robot je dodávaný s intuitívnym prístrojovým panelom, ktorého nastavenie trvá len asi 5 minút.
 2. Externé signalizátory: Je to tiež jeden z mála robotov zabudovaných do externých signalizátorov, ktorý vám umožňuje prihlásiť sa na odber profesionálnych analytikov z celého sveta – robot prijíma signály priamo a používa ich vo svojich obchodoch..

Platformy

V súčasnosti sa robot môže integrovať s väčšinou významných búrz, ktoré zahŕňajú:

HitBTC OKEx Bitpanda Pro
KuCoin Bitvavo Binance
Binance.us Coinbase Pro Bittrex
Poloniex Bitfinex Huobi Pro
Kraken    

Medzitým o tom nie je potrebné vedieť. “

Ceny kryptomeny

Cena násypky

Cryptohopper ponúka tri cenové balíčky s cenami od 19 dolárov mesačne do 99 dolárov mesačne.

 1. Štartér zásobníka Explorer – 19 dolárov za mesiac alebo 198,96 dolárov za rok

  • 80 pozícií
  • Maximálne 2 spúšťače
  • Maximálne 15 vybraných mincí
  • Obchodovanie s papierom
  • Stredné dobrodružstvo – 49 dolárov mesačne alebo 498,96 dolárov ročne

   • 200 pozícií
   • 50 vybraných mincí
   • 5 spúšťačov
   • Obchodovanie s papierom
   • Hero hopper pro – 99 dolárov mesačne alebo 999 dolárov ročne

    • 500 pozícií
    • 75 vybraných mincí
    • Technická analýza
    • Maximálne 10 spúšťačov

    Klady a zápory

    PROS ZÁPORY
    • Jednoduché nastavenie
    • Dobré trhovisko
    • Goon coin a podpora výmeny  
    • Nedostatočné informácie o tíme  

    Prečítajte si celú recenziu CryptoHopper

    4. TradeSanta

    TradeSanta obchodný robot

    TradeSanta je nový cloudový nástroj, ale s už vybudovanou reputáciou. Spolu s podporou základných typov objednávok môže automatizovaný robot vykonávať pokročilejšie stratégie. Niektoré funkčnosti však môžu trvať veľa času, kým si zvyknete.

    TradeSanta nemusí mať toľko funkcií ako iné položky v tomto zozname – môžete však toho urobiť dosť zadarmo a jeho služby sú kvalitné. V súčasnosti je na TradeSanta podporovaných 7 búrz, čoskoro bude k dispozícii BitMEX.

    Čo je nové?

    Cena TradeSanta pre základný účet sa od času našej poslednej kontroly zvýšila. Znížili však cenu svojich účtov Advanced a Maximum, ale odstránili promo balíček HitBTC.

    TradeSanta tiež urobila niekoľko vylepšení Quality of Life, vrátane zlepšení stability a zvýšenia rýchlosti stránky. Bot je teraz k dispozícii v ruštine.

    A topánku sme posunuli na 4. miesto.

    Vlastnosti

    Hlavné rysy

    • GRID
    • DCA
    • Extra objednávky
    • Dlhé a krátke stratégie
    • Technické ukazovatele
    • Stop Loss

    Automatizované možnosti na TradeSanta zahŕňajú:

    • Šablóna dlhého robota – keď očakávate rast hodnoty majetku.
    • Šablóna krátkeho robota – keď sa predpokladá pokles ceny.
    • Vlastná šablóna – máte slobodu maximalizovať schopnosti robota pomocou vlastných nástrojov.

    TradeSanta navyše ponúka technické ukazovatele (vrátane obchodného filtra, objemového filtra a Bollingerovho signálu), funkciu ďalších objednávok, nákup mincí za províziu atď. Môžete tiež nastaviť robota tak, aby vstupoval do obchodov za trhové ceny, kupoval viac aktíva, pretože trh ide proti pozícii, a oveľa viac.

    Ceny TradeSanta

    TradeSanta nové ceny

    TradeSanta ponúka štyri cenové úrovne:

    • Minimum zadarmo – Okrem poskytnutia iba dvoch robotov sú v pláne zahrnuté ďalšie funkcie
    • Základné za 14 dolárov mesačne (pri kúpe ročne) – Poskytuje prístup k 49 robotom. Pred zakúpením sa môžete zaregistrovať na trojdňovú skúšobnú verziu
    • Pokročilé za 20 dolárov mesačne (pri kúpe ročne) – Poskytuje prístup k 99 robotom
    • Maximálne za 30 USD mesačne (pri kúpe ročne) – Neobmedzená funkčnosť vrátane všetkých robotov.

    Bot sa pripája k niekoľkým z najväčších kryptoburz, vrátane HitBTC, Binance, Bitfinex, Bittrex, Huobi atď. Nemá najširší sortiment, ale používateľom sa sľubuje, že v budúcnosti pribudnú ďalšie.

    Klady a zápory

    PROS ZÁPORY
    • Veľa možností automatizovaného obchodovania
    • Intuitívne rozhranie
    • Žiadne poplatky za obchodovanie
    • Spoľahlivé bezpečnostné opatrenia
    • Vhodné iba pre dôveryhodné stratégie
    • Málo používateľov z prvej ruky
    • Pomalá podpora zákazníkov

    Prečítajte si celú recenziu TradeSanta

    5. BitUniverse / Pionex

    bituniverse kryptoobchodný robot pionex

    BitUniverse a Pionex sa spojili, aby svojim používateľom poskytli „dokonalý obchodný zážitok“. Vďaka tejto spolupráci môžu používatelia Pionexu používať Trailing Take Profit Bot a Grid Trading Bot od BitUniverse. Používatelia BitUniverse sa môžu prihlásiť do svojho účtu na platforme Pionex.

    Čo je nové?

    BitUniverse alebo Pionex sme nezaradili do nášho predchádzajúceho zoznamu najlepších krypto robotov. Avšak vzhľadom na ich spoluprácu a zvýšené výhody teraz veríme, že si zaslúžia 5. miesto.

    Vlastnosti

    BitUniverse ponúka:

    • 22+ podporovaných búrz
    • GRID
    • Nástroje na mince v reálnom čase
    • AI poradca
    • Skener na spätné testovanie & faktor volatility
    • Automatický sledovač portfólia

    Poinex ponúka:

    • GRID
    • Mriežky nekonečna 
    • Využila mriežka
    • Okrajová mriežka
    • Reverzná mriežka
    • Reverzná mriežka s pákovým efektom
    • DCA
    • Trailing Take Profit
    • TWAP
    • Agregovaný agregát likvidity

    Ceny BitUniverse / Pionex

    bituniverse ceny robotov obchodujúcich s pionexom

    Na serveri BitUniverse alebo Pionex sme nenašli schému ceny predplatného. S Pionexom sa spája provízia vo výške 0,05% a v prípade BitUniverse 0,08%.

    Klady a zápory

    Už čoskoro …

    6. Gekko

    Obchodný robot Gekko

    Gekko je otvorený robot na obchodovanie s kryptomenami, ktorý si môžete stiahnuť na platforme GitHub. Robot je kompatibilný s hlavnými operačnými systémami (Linux, Windows a macOS). Bez problémov funguje aj na malinovom PI a cloude.

    Vlastnosti

    1. Webové rozhranie: Robot je vybavený webovým rozhraním, ktoré vám umožňuje sledovať údaje a obchodné stratégie.
    2. Funkcia spätného testu: Gekko vám umožňuje spätne testovať údaje a zobraziť projekcie vašich obchodných výsledkov.
    3. Funkcia oznámenia: Taktiež vás informuje prostredníctvom platforiem sociálnych médií, e-mailu a telegramu.

    Platformy

    Gekko podporuje početné bitcoinové burzy, ktoré zahŕňajú:

    • Poloniex
    • Bistamp
    • Bitfinex

    Robot nie je určený na vysokofrekvenčné obchodovanie a neumožňuje vám využívať arbitrážne príležitosti.

    Ceny spoločnosti Gekko

    zadarmo

    Klady a zápory

    PROS ZÁPORY
    • Úplne zadarmo  
    • Nie je efektívne pri vysokofrekvenčnom obchodovaní
    • Nemožno využiť príležitosti arbitráže  

    7. Zenbot

    kryptoobchodný robot zenbot

    Zenbot je ďalším ďalším robotom na obchodovanie s bitcoinmi otvoreného zdroja. Môžete ho upraviť tak, aby vyhovoval vašim obchodným preferenciám, a môžete ho použiť vo všetkých hlavných operačných systémoch.

    Vlastnosti

    1. Umela inteligencia: Robot je ľahký a je poháňaný umelou inteligenciou.
    2. Vysokofrekvenčné obchodovanie & početné aktíva: Je to tiež jedno z mála obchodných riešení, ktoré sú schopné podporovať množstvo aktív a súčasne spracovávať vysokofrekvenčné obchodovanie.

    Platformy

    Zenbot je podporovaný hlavnými bitcoinovými burzami, ako je

    • Bittrex
    • Poloniex
    • Blíženci
    • GDAX
    • Kvadriga

    Zenbot ceny

    zadarmo

    Klady a zápory

    PROS ZÁPORY
    • Funguje dobre pri vysokofrekvenčnom obchodovaní
    • Môže obchodovať s viacerými aktívami súčasne  
    • Nemá používateľské rozhranie na jeho spustenie
    • Potrebujete technické zručnosti  

    8. AutoView

    Automatický obchodný robot

    Autoview je nízkonákladový kryptoobchodný robot, ktorý má formu rozšírenia Google Chrome. Nie je to však robot na úrovni začiatočníka, pretože musíte do jeho skriptu manuálne kódovať stop-loss.

    Vlastnosti

    Skripty zadarmo: Ak nie ste dobrý programátor, máte k dispozícii veľa bezplatných skriptov Autoview, ktoré môžete použiť. Napríklad môžete použiť indikátor MACD na získanie upozornení na medvedie MACD a býčie prechody.

    Platformy

    Autoview ponúka bezplatnú verziu, ktorá funguje s

    • BitmexTestnet
    • 1Broker
    • GDAX
    • Pieskovisko
    • Bitfinex
    • Binance
    • Kraken a desať ďalších búrz

    Ceny automatického zobrazenia

    Ponúka bezplatnú verziu a platenú verziu, ktorá stojí 269,99 dolárov ročne alebo 24,00 dolárov mesačne

    Klady a zápory

    PROS ZÁPORY
    • Ľahko sa nastavuje
    • Podporuje veľa výmen
    • Nízke mesačné poplatky  
    • Bez kontroly burzy nemôžete sledovať obchody
    • Vyžaduje prácu v systéme Windows VPS alebo prehliadači

    9. CryptoTrader

    Obchodovací robot Cryptotrader

    CryptoTrader je automatizovaný cloudový kryptoobchodný robot. Tento robot vám umožní vytvoriť si vlastné algoritmické obchodné programy za pár minút a nemusíte si ho inštalovať do svojho systému.

    Vlastnosti

    1. Miesto na trhu: Robot má „trhové miesto“, kde môžete predať svoju stratégiu alebo kúpiť obchodné stratégie od iných vývojárov.
    2. Živé obchodovanie &spätné testovanie: CryptoTrader tiež umožňuje živé obchodovanie a spätné testovanie na mnohých kľúčových burzách. 
    3. Test podľa trhových podmienok: CryptoTrader vám umožňuje otestovať vaše stratégie na základe spätne testovaných údajov a prevládajúcich trhových podmienok. Udržuje vás na vrchole trhu tým, že vás prostredníctvom textových a e-mailových upozornení informuje o udalostiach a trendoch na trhu.

    Platformy

     Je podporovaný na kľúčových trhoch vrátane

    • BTCC,
    • Bitstamp
    • Coinbase.

    Cryptotrader ceny

    Ceny kryptotraderu

    Mesačné poplatky robota sa pohybujú medzi 0,0017 BTC a 0,0212 BTC mesačne.

    Klady a zápory

    PROS ZÁPORY
    • Jednoduché použitie
    • Je to cloudové
    • Málo informácií o tíme, ktorý za tým stojí  

    10. BTC robot

    Robot obchodujúci s robotom BTC

    BTC Robot je priekopníkom automatizovaných bitcoinových obchodných robotov. Funguje dobre v hlavných operačných systémoch, aj keď jeho ceny na rôznych platformách – používatelia počítačov Mac platia viac v porovnaní s používateľmi Windows. Jeho najlacnejší plán stojí 149 dolárov.

    Vlastnosti

    1. Ľahká inštalácia: Je známe, že robot je ľahko inštalovateľný a použiteľný. Niektorí používatelia však tvrdia, že niektoré z jeho technických aspektov je ťažké pochopiť. Spoločnosť tiež poukazuje na to, že predpovede jej algoritmov nie sú vždy dokonalé.
    2. 60-denná refundácia: Čo však na BTC vyniká najviac, je jeho 60-dňová politika vrátenia peňazí.

    Ceny BTC

    Ceny robotov BTC

    BTC ponúka tri cenové balíčkyplán 19,99 dolárov mesačne, plán 39,99 mesačne a prémiový program, ktorý stojí 399 dolárov ročne.

    Klady a zápory

    PROS ZÁPORY
    • Ľahká inštalácia
    • Plne automatizovaný  
    • Na jeho spustenie v systéme MacOS potrebujete VPS
    • Obchoduje iba s bitcoinmi
    • Potrebujete spolupracovať s maklérmi MT4

    11. Krevety

    Krevety obchodný robot

    Krevety sa objavili na trhu v roku 2018 a rýchlo si získali obľubu v obchodnej komunite. Cieľom zakladateľov bolo prilákať ľudí, ktorí si nemôžu dovoliť drahé roboty. Z tohto dôvodu ponúkajú zadarmo celý rad služieb.

    Všetky obchodné operácie prebiehajú transparentne. Ak je potrebné používateľov niečo aktualizovať, tím zverejní vyhlásenia na ich účtoch na sociálnych sieťach.

    Vlastnosti

    Primárnou vlastnosťou tohto nástroja je zabudovaný algoritmus automatického obchodu, ktorý umožňuje zadávať objednávky vo vašom mene. Okrem automatizácie obchodného procesu môže Shrimpy ponúkať aj slušnú škálu ďalších funkcií:

    • Vyváženie – Táto funkcia namiesto jednoduchého nákupu a držby kryptomeny preskupuje vaše portfólio aktív s cieľom dosiahnuť maximálny zisk.
    • Spätné testovanie – Analyzujte svoju potenciálnu stratégiu a porovnajte ju s historickými výsledkami.
    • Sociálne obchodovanie – Sledujte a kopírujte kroky ostatných obchodníkov a ich alokácie portfólia

    Ceny kreviet

    Ceny kreviet obchodného robota

    Spoločnosť Shrimpy ponúka bezplatný balík obchodných robotov Hodler, ktorý vám umožňuje prístup ku všetkým funkciám sledovania portfólia. Profesionálna verzia stojí od 13 USD mesačne a podniková verzia sa účtuje individuálne.

    Robot podporuje niektoré významné burzy kryptomien, ako sú Binance, Bittrex, KuCoin, Coinbase Pro, Kraken atď. V ideálnom prípade by mohol byť zoznam rozsiahlejší, ale tím pracuje na pridávaní ďalších rozhraní API na výmenu kryptomeny.

    Klady a zápory

    PROS ZÁPORY
    • Mnoho funkcií zdarma
    • Nízke poplatky za predplatné
    • Citlivý, užívateľsky prívetivý dizajn
    • Vstavaná sociálna sieť
    • Relatívne poddaný bot
    • Žiadna mobilná aplikácia
    • Nie tak vysoko výnosné ako ostatní roboti

    12. Zignaly

    Zignaly obchodný robot

    Zignaly je ďalšia cloudová platforma, ktorá nevyžaduje žiadnu inštaláciu ani aktualizácie servera. Externí poskytovatelia signálu (v súčasnosti ich je viac ako 20) sú súčasťou platformy a pomáhajú používateľom automatizovať obchodný proces.

    Vlastnosti

    Tu sú hlavné vlastnosti, ktoré z tohto robia atraktívny nástroj pre obchodníkov:

    • Krypto signály – Platforma je vybavená signalizátormi tretích strán vrátane signálov Mining Hamster Signals, Crypto Base Scanner a ďalších tohto typu. Títo poskytovatelia sú vlastne profesionálmi v odbore, ktorí analyzujú výkyvy trhu a predpovedajú priaznivé podmienky pre zisky.
    • Koncová stop-strata – Táto vlastnosť nie je niečo, čo väčšina búrz ponúka, ale je to jedna z najpopulárnejších stratégií. Pomáha vám profitovať z prevráteného trhu bez rizika strát z prevyšujúceho kryptotrhu.
    • TradeView robot – Zignaly sa pripája k vášmu účtu TradingView. TradeView robot vám umožňuje využívať vlastné obchodné signály v kombinácii s automatickými ukazovateľmi.
    • Žiadne obmedzenie obchodov – Neexistujú žiadne obmedzenia týkajúce sa kryptomien, s ktorými môžete obchodovať. Poskytuje obchodníkom veľkú slobodu výberu.

    Zignaly ceny

    Zignaly ceny

    Zignaly ponúka iba jednu cenovú úroveň 15,99 dolárov. V tomto okamihu vám toto predplatné poskytuje prístup k prioritnej podpore, neobmedzenému počtu párov mincí a pozíciám. Spoločnosť v budúcnosti zaručuje, že dôjde k neobmedzenému počtu výmen.

    V tomto okamihu Zignaly podporuje iba Binance. Obchodníkom to môže predstavovať obmedzené príležitosti, ale v nedávnom oznámení sa uvádzalo, že plánujú pridať aj Bittrex.

    Klady a zápory

    PROS ZÁPORY
    • 30-denná skúšobná verzia zdarma
    • Stabilný rast používateľov
    • Silné prednastavené algoritmy
    • Spoľahlivé signály z viacerých zdrojov
    • Novinka na trhu
    • Stále v beta fáze
    • Zraniteľné voči chybám

    13. ProfitTrailer

    Obchodný robot ProfitTrailer

    Za posledné dva roky existencie sa spoločnosti ProfitTrailer podarilo získať pomerne dobré meno. Existujú protichodné recenzie, ale robot určite stojí za to. Môžete sa bližšie pozrieť na tento nástroj s bezplatnými signálmi zahrnutými v najlacnejšom balení.

    Vlastnosti

    Pred rozhodnutím, na čo tento nástroj slúži, zvážte tieto vlastnosti:

    • Technická analýza so špecifickými ukazovateľmi – Zahŕňa konvergenciu / divergenciu kĺzavého priemeru, Bollingerove pásma, index relatívnej sily, jednoduchý kĺzavý priemer a niektoré ďalšie známe obchodné stratégie.
    • Prívetivosť pre mobilné zariadenia – Na platformu je možné pristupovať v systémoch Android a iOS bez straty grafiky alebo rýchlosti.
    • Virtuálny súkromný server – Za normálnych okolností je VPS dodávaný s príplatkom. ProfitTrailer na druhej strane zahŕňa VPS do troch z piatich cenových plánov, aby poskytoval plne spravované hostiteľské prostredie.
    • Živý chat – Značka ponúka niekoľko komunikačných kanálov, vrátane živých správ, lístkov na podporu, ako aj vzdelávacích materiálov, ako je podrobná sekcia často kladených otázok a video sprievodcovia.

    Ceny ProfitTrailer

    Ceny ProfitTrailer

    ProfitTrailer vám umožňuje vybrať si z piatich balíkov, ktoré sa líšia kľúčovými slotmi API, obchodnými nastaveniami, ukladaním konfigurácií, stratégiami nákupu a predaja a niektorými ďalšími funkciami. Ceny začínajú od plánu „signálov vydania“ od 25 EUR / mesiac (doživotné predplatné 449 EUR) a zvyšujú sa až na 99 EUR / mesiac (doživotné predplatné 1 299 EUR).

    Platforma vám poskytuje prístup k automatizovanému obchodovaniu na platformách Binance, BitMEX, Huobi, Bittrex, Kucoin a Poloniex. ProfitTrailer podporuje všetky mince uvedené na týchto platformách.

    Klady a zápory

    PROS ZÁPORY
    • Široká škála nástrojov
    • Viaceré stratégie nákupu a predaja
    • Silná komunita obchodníkov
    • Vynikajúca podpora
    • Ťažko konfigurovateľné
    • Žiadny zdokumentovaný dôkaz o parametroch
    • Musí sa pravidelne reštartovať

    14. Kryll.io

    obchodný robot kryll

    Tím, ktorý stojí za spoločnosťou Kryll.io, má odborné znalosti v oblasti vývoja softvéru, obchodovania, práva, strojového učenia a ekonomických vied. Táto online platforma pre automatizované stratégie obchodovania s kryptomenami oslovuje obchodníkov s rôznymi úrovňami skúseností.

    Vlastnosti

    Kryll.io má určité vlastnosti, vďaka ktorým sa odlišuje od iných podobných projektov, ako napríklad:

    • Koncept Čo-vidíte-čo-čo-obchodujete – Technológia všetkých stratégií je čo najjednoduchšia. Zaisťuje kontrolu nad stratégiami, aj pokročilými.
    • Presuňte a pustite editor – Pomocou tejto funkcie môžete vytvárať vlastné stratégie výberom funkčných blokov. Správna kombinácia týchto blokov môže vytvoriť silnú jedinečnú stratégiu.
    • Kryll Marketplace – Ak si nie ste istí vytváraním vlastných stratégií, môžete prechádzať pripravené stratégie. Všetky výsledky a štatistiky o týchto stratégiách sa zverejňujú.
    • Príjmy KRL – Príjem generovaný z činnosti na tejto platforme sa prijíma v tokenoch KRL, Kryll.io. Ak vašu stratégiu využijú iní používatelia, zárobky sú tiež v KRL.

    Ceny v službe Kryll.io

    cena kryll.io

    Kryll.io nevyžaduje žiadne platené predplatné. Ak chcete vytvoriť stratégiu a otestovať, nebude vám to účtované. Či už však použijete svoju stratégiu alebo stratégiu niekoho iného, ​​bude to za poplatok. Poplatky závisia od množstva žetónov KRL, ktoré držíte. Napríklad ak držíte 200 000 KRL, získate zľavu z poplatku 95%.

    Tento nástroj podporuje burzy Binance, Bittrex, Poloniex, HitBTC, BitStamp a ďalšie. S ďalším vývojom by mal existovať rozsiahlejší zoznam dostupných platforiem.

    Klady a zápory

    PROS ZÁPORY
    • Unikátny produkt
    • Jednoduché použitie
    • Kryll Trh stratégií
    • Primeraná štruktúra poplatkov
    • Stále v rodiacej sa fáze
    • Používanie stratégií môže byť nákladné

    15. Výmena komorníka

    Burzový obchodný robot s obsluhou

    Exchange Valet je desktopová aplikácia dostupná pre používateľov Windows, Mac a Linux. Aplikácia je zameraná hlavne na funkčnosť automatizovaného obchodovania. O tíme, ktorý stojí za týmto projektom, je bohužiaľ známych málo informácií.

    Vlastnosti

    Rozsah obchodných nástrojov dostupných na serveri Exchange Valet zahŕňa:

    • Zastavte stratu a získajte zisk, ktoré zvyčajne poskytujú podobné riešenia;
    • Obmedzte predaj paniky, koncové príkazy stop-loss a súčasné príkazy stop-loss / take-profit, čo nie je niečo, čo môžete vždy získať;
    • Speed ​​Trade funkcia, aby ste stratili ziskové príležitosti;
    • Koláčové grafy ktoré poskytujú vizuálnu reprezentáciu, keď sa pozriete na alokáciu aktív svojich fondov.

    Pre používateľov, ktorí sa nevyznajú v kryptomene, je na platforme veľa vzdelávacích zdrojov. Spolu s článkami a výukovými programami s častými otázkami sa používatelia môžu pripojiť k svojim Telegramom a Discordom, aby zostali informovaní o všetkých novinkách.

    Ceny výmenných služieb

    Výmena Valet cena

    Služba Exchange Valet neponúka rôzne funkcie na rôznych cenových úrovniach. Namiesto toho existujú rôzne fakturačné podmienky – jeden mesiac za 29 dolárov, tri mesiace za 75 dolárov a ročné predplatné za 250 dolárov. Pre ktorýkoľvek z balíkov môžete požiadať o 14-dňovú skúšobnú verziu.

    V súčasnosti môžete obchodovanie s kryptomenami automatizovať na burzách Binance a Bittrex. Pre obchodníkov, ktorí požadujú širšiu škálu možností, by to mohol byť problém.

    Klady a zápory

    PROS ZÁPORY
    • Simultánne objednávky
    • Mobilné a e-mailové upozornenia
    • Vhodné pre začiatočníkov aj pokročilých obchodníkov
    • Mnoho ďalších funkcií
    • Reagujte na zákaznícku podporu
    • Podporované sú iba dve výmeny
    • Nedostatok transparentného vlastníctva
    • Potrebujete si stiahnuť aplikáciu

    16. Margin.de (Leonardo)

    Obchodný robot Margin.de

    Služba Margin.de bola predtým známa ako Leonardo, kým ju nezískali rôzni vlastníci a vylepšili ju. Vylepšilo sa rozhranie a boli pridané niektoré funkcie.

    Vlastnosti

    Napríklad Margin.de momentálne ponúka nasledujúce funkcie:

    • Technické ukazovatele – Používatelia získavajú prístup k indikátorom MACD, EMA, RSI, VWAP a ďalším
    • Vizuálne obchodovanie – Vizuálne znázornenie toho, s akými trhmi a aktívami pracujete, je všetko jednoduchšie
    • Prispôsobenie myšou – Rozhranie je možné zmeniť v závislosti na vašich preferenciách pomocou niekoľkých kliknutí

    Ceny Margin.de

    Margin.de cena

    Cenové plány pre túto službu sú organizované ako jednorazová platba. V súčasnosti majú tieto doživotné licencie zľavy 25%. Môžete si vybrať z troch typov licencií:

    • Štartér za 129 dolárov – Poskytuje vám prístup ku všetkým technickým ukazovateľom a robotom, čo je celkom dobrý obchod. Môžete však obchodovať iba na jednej burze;
    • Štandardne za 259 dolárov – Okrem technických ukazovateľov a robotov sa dostanete k obchodovaniu na všetkých podporovaných burzách
    • Profesionálnych 2999 dolárov – Tento plán umožňuje pridať až 3 rozhrania API na jednu výmenu, ale je prepojený s jedným účtom výmeny spolu s ďalšími funkciami dostupnými v predchádzajúcich balíkoch..

    V súčasnosti už existuje veľa podporovaných búrz. Zoznam obsahuje Binance, KuCoin, Latoken, Coinbase Pro, Kraken, Bitfinex a mnoho ďalších. Celý zoznam je k dispozícii na oficiálnych webových stránkach.

    Klady a zápory

    PROS ZÁPORY
    • Široká kombinácia ukazovateľov
    • Prispôsobiteľné rozhranie
    • Robustné zabezpečenie
    • Početné výmeny kryptomeny
    • Žiadne variabilné štruktúry poplatkov
    • Veľké počiatočné investície
    • Príliš zložité vlastné stratégie

    17. Autonio

    Autonio obchodný robot

    Autonio je decentralizovaný nástroj na obchodovanie s umelou inteligenciou. Podľa tímu, ktorý stojí za týmto projektom, sa pomocou algoritmického obchodovania na základe AI tento nástroj zásadne líši od ostatných služieb.

    Vlastnosti

    Tu sú najdôležitejšie vlastnosti obchodného robota Autonio:

    • 30 kľúčových obchodných ukazovateľov – vrátane indexu relatívnej sily, Bollingerových pásiem, Ultimate Oscillator a výhybiek EMA
    • Používatelia udržiavajúci kontrolu nad týmto procesom – Aj keď je obchod automatizovaný, používatelia sa rozhodujú, ako často robot obchoduje, či je potrebné optimalizovať stratégiu, ako integrovať rôzne ukazovatele atď..
    • Spätné testovanie – Môžete sledovať stratégie s piatimi indikátormi a zistiť, ako by si počínali na skutočných historických číslach
    • Sociálne investovanie a obchodovanie – Máte možnosť sledovať skúsených obchodníkov a riadiť pomocou ich akcií dosiahnutie podobného portfólia a ziskov
    • Menej časté funkcie – obchodné poradenstvo, trh s algoritmami, obchodovanie s tokom objednávok.

    Ceny Autonio

    Predplatné platformy Autonio stojí 50 dolárov mesačne bez rozdielu úrovní alebo funkčnosti. Budete tiež musieť zaplatiť jednorazový registračný poplatok. Potom budete mať neobmedzený prístup k funkcii Autonio.

    V tomto okamihu platforma podporuje nasledujúce výmeny: Bittrex, Bitfinex, Bitstamp, Kraken a QuadrigaCX. Kombinácie párov kryptomeny, s ktorými môžete obchodovať, závisia od toho, aké meny sú uvedené na týchto burzách.

    Klady a zápory

    PROS ZÁPORY
    • Užívateľsky prívetivé GUI
    • Sledovanie / kopírovanie portfólia
    • Nevyžaduje žiadne skúsenosti s kódovaním ani obchodovaním
    • Viaceré ukazovatele
    • Konkurenčné miesto na trhu s algoritmami AI
    • Málo výmen
    • Jeden cenový plán bez lacnejšej alternatívy
    • Málo informácií o tíme

    Outsideri

    1. Tradewave

    Robot Tradewave bol ukončený

    tradewave obchodný robot

    Tradewave nebol tradičný obchodný robot. Bola to platforma, ktorá vám umožnila vytvoriť si vlastného obchodného robota a nechať ho za vás automaticky obchodovať na burzách. Platforma bola odstavená v roku 2017.

    Vlastnosti

    1. Cloudové: Táto platforma používala Python a umožnila vám kódovať v prehliadači a spustiť robota v cloude. To znamená, že ste sa nemuseli obávať prestojov a počítač nemusel byť neustále pripojený k internetu..
    2. Zdieľané obchodné stratégie: Ďalšou skvelou vecou Tradewave je, že v jeho komunite boli zdieľané obchodné stratégie, ktoré ste si mohli vyskúšať.

    Platformy

    Tradewave podporuje

    • Bitstamp
    • BTC-E.

    Ceny Tradewave

    • Stálo to 19,99 mesačne

    Klady a zápory

    PROS ZÁPORY
    • Zadné testovanie zadarmo
    • Zjednodušené kódovanie  
    • Obmedzená bezplatná verzia  

    2. USI Tech

    USI bol zakázaný v USA a Kanade po príkaze na zastavenie platnosti spoločnosti

    USI technický obchodný robot

    USI Tech je obchodovací robot na Forexe, ktorý ponúka aj balíčky na obchodovanie s kryptomenami. Na rozdiel od väčšiny obchodných robotov, ktorí potrebujú inštaláciu a nastavenie, je prístup spoločnosti USI TECH k obchodovaniu odlišný. Ako používateľ nemáte žiadnu kontrolu nad robotom. Namiesto toho platíte za odborného obchodníka s kryptomenami a USI TECH vám potom zaručuje denný zisk z obchodov.

    Technické ceny USI

    Môžete sa rozhodnúť pre svoj preferovaný investičný plán, z ktorého vám potom každý deň zarobí asi 1 percento vášho kapitálu.

    Klady a zápory

    PROS ZÁPORY
    • Jednoduché použitie
    • Ponúka pridružený program
    • Priateľský k nováčikom  
    • Výsledky nie sú zaručené  

    Funkcie, ktoré je potrebné vziať do úvahy pri výbere robota na obchodovanie s kryptomenami

    Pri zvažovaní robota na obchodovanie s kryptomenami je treba mať na pamäti niekoľko špecifických kľúčových funkcií. S týmito funkciami sa môžete stretnúť pri výskume robotov, takže je dôležité, aby ste presne pochopili, čo každá z nich znamená. 

    DCA roboty

    DCA (priemerné náklady v dolároch) robia stratégiu DCA, čo znamená, že investujú do aktíva v súčasných intervaloch. Tým sa v priebehu času zníži vstupná cena, čo obchodníkovi umožní získať ideálnejšiu priemernú cenu pre svoju pozíciu – a naopak zníženie následných rizík z miestnych cenových pohybov.. 

    Pozrime sa na praktický príklad. Povedzme, že investujete 1 000 dolárov mesačne do aktíva počas piatich po sebe nasledujúcich mesiacov. Ak by teraz boli ceny na konci každého mesiaca 95, 80, 70, 90, 100 a 100 dolárov, vaša priemerná cena majetku by bola 85,5 dolárov. Keby ste investovali celú sumu na samom začiatku, zaplatili by ste 100 dolárov za akciu. DCA Bots môžu tento proces automatizovať, a tým šetria vaše peniaze.  

    Možnosti roboty

    Opcie sú vysoko rizikové finančné nástroje, ktoré môžu byť zložité ovládať – našťastie roboty opcií to uľahčujú. Ak sa chcete dozvedieť viac o tom, ako fungujú Možnosti, pozrite si náš komplexný blogový príspevok na túto tému. 

    GRID roboty

    GRID krypto robot funguje podobným spôsobom ako DCA robot. Robot zadá počiatočnú objednávku na nákup a potom ďalšie objednávky, ak sa cena pohne opačným smerom. Primárny rozdiel medzi týmito dvoma robotmi spočíva v tom, že robot GRID zadá samostatnú objednávku na získanie zisku pre každú objednávku nákupu – zatiaľ čo robot DCA umiestni jednu objednávku na získanie zisku pre všetky objednávky nákupu. 

    Sociálne obchodovanie

    Niektorí krypto roboti majú funkcie sociálneho obchodovania. Keď obchodník použije sociálnu obchodnú stratégiu, bude pozorovať obchodné správanie odborných obchodníkov a kolegov a potom ho bude nasledovať. Roboty, ktoré majú sociálne obchodovanie pevne zakódované, tento proces automatizujú. 

    Trhovisko

    Niektorí kryptoboti majú trhoviská, kde môžu používatelia nakupovať a predávať obchodné stratégie a signály. 

    Spätné testovanie

    Kryptoboti s funkciami spätného testovania použijú historické dáta na rekonštrukciu obchodov, ktoré by sa stali v minulosti. Konečný výsledok ponúkne obchodníkom štatistiku na vyhodnotenie účinnosti týchto obchodných stratégií. Základnou teóriou je, že stratégia, ktorá fungovala v minulosti, bude pravdepodobne fungovať aj v budúcnosti. Spätné testovanie kryptobotov urobí analýzu tak, aby obchodník nemusel. 

    Obchodovanie s cennými papiermi

    Cenné papiere na obchodovanie sú akcie a dlhopisy, ktoré sa budú nakupovať a predávať s cieľom zarobiť peniaze v krátkodobom horizonte. Jedná sa o rýchlo sa rozvíjajúce investície, takže pomáha mať robota, ktorý ho udržiava na vrchole, pretože s týmito investíciami sa často obchoduje každý deň.. 

    Stop Loss a zisk pomocou Trailing

    Trailing stop loss vás môže ušetriť od mnohých strát, pretože vám umožňuje rake v niektorých ziskoch, aj keď vaša obchodná pozícia nedosahuje váš cieľ zisku. Dá sa to chápať ako bezpečnostná sieť. 

    Povedzme napríklad, že máte koncovú stop-stratu paže nastavenú na 3% a koncovú stop-stratovú stratu nastavenú na 1%. Ak sa váš obchod posunul na najvyššiu hodnotu + 3,5% a potom poklesol o 1%, robot ho predá za + 2,5%. Teraz ste dosiahli zisk 2,5%, a nie stratu, ak by ďalej klesala.  

    Vnútrodenné obchodovanie

    Cenné papiere, s ktorými sa obchoduje počas pracovných hodín trhu, sa považujú za vnútrodenné obchody. Pohyby v priebehu dňa sú dôležité pre denných obchodníkov, ktorí chcú uskutočniť niekoľko obchodov počas jednej relácie. Denní obchodní roboti vám môžu pomôcť automatizovať tento proces. 

    Skalpovanie

    Skalpovanie je obchodná stratégia s nižším rizikom používaná na krátkodobé zisky. Robot s funkciami skalpovania bude pozorne sledovať cenu konkrétneho aktíva a využívať výkyvy. Skalpujúci krypto robot zváži pred činnosťou tri hlavné faktory: index relatívnej sily, úrovne podpory a odporu a kĺzavý priemer.

    Najlepšie 4 obchodovacie roboty

    #Rank

    Bot

    cena

    Integrácie

    #one

    3Commas

    od 14,50 dolárov mesačne

    Začať

    • Binance
    • Binance DEX
    • Binance Futures
    • Binance Jersey
    • Binance (Margin)
    • Binance USA
    • FTX
    • FTX USA
    • Bitmex
    • Bybit
    • Bybit testnet
    • Deribit
    • Bittrex
    • Bitfinex
    • Bitstamp
    • Cex
    • Coinbase Pro (GDAX)
    • Exmo
    • Gate IO
    • HitBTC
    • Huobi
    • Kraken
    • Kucoin
    • Okex
    • Poloniex
    • Yobit

    Zobraziť všetkých 26Zobraziť menej

    # 2

    logo gunthy gunbotGunbot

    od 0,02 BTC
    • KuCoin
    • Kraken
    • Hitbtc
    • Cobinhood
    • Huobi
    • Poloniex
    • Tradingview
    • Binance
    • Bittrex
    • Bitfinex
    • Bitmex
    • CEX.io
    • Coinbase Pro
    • a ďalšie výmeny z knižnice CCXT

    Ukázať všetkoZobraziť menej

    # 3 

    Kryptohopper

    od 16,58 USD / mesiac
    • HitBTC
    • OKEx
    • Bitpanda Pro
    • KuCoin
    • Bitvavo
    • Binance
    • Binance.us
    • Coinbase Pro
    • Bittrex
    • Poloniex
    • Bitfinex
    • Huobi Pro
    • Kraken

    Zobraziť všetkých 13Zobraziť menej

    # štyri

    TradeSanta

    od 14 dolárov mesačne

    • HitBTC
    • Binance
    • BitFinex
    • Bittrex
    • UPbit
    • Huobi
    • BitMEX
    • OKex

    Zobraziť všetkých 8Zobraziť menej

    Záver

    Roboty na obchodovanie s kryptomenami sú životne dôležitými nástrojmi pre obchodníkov. Ak dokážete upraviť ich nastavenia a definovať efektívne obchodné stratégie, môže byť váš robot najlepším obchodným nástrojom.

    Niektorí roboti sú však buď nespoľahliví, alebo priamo podvodní, a preto je dôležité, aby ste predtým, ako si ho zaobstaráte, podrobili náležitej starostlivosti. Prečítajte si recenzie a urobte si domácu úlohu, aby ste si vybrali dôveryhodného a spoľahlivého kryptomenového obchodného robota.

    Získajte zadarmo 3 dni úplného prístupu na 3Commas

    Zrieknutie sa zodpovednostiObsah tohto článku nie je zamýšľaný ako finančné poradenstvo a nemal by sa zaň považovať. 3commas a jej autori nepreberajú nijakú zodpovednosť za vaše zisky alebo straty po prečítaní tohto článku. Informácie obsiahnuté v tomto dokumente sú založené na údajoch zhromaždených z rôznych zdrojov. Toto by sa nemalo používať ako parameter pre investovanie. Používateľ musí robiť vlastné nezávislé prieskumy, aby mohol robiť informované rozhodnutia týkajúce sa ich krypto investícií.

    Mike Owergreen Administrator
    Sorry! The Author has not filled his profile.
    follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    map