Úprimne povedané, je ťažké nájsť na internete výnosnejšie smerovanie ako investície do kryptomien. Zaujíma vás aj táto téma? Privítajme všetkých, ktorí sa chcú dostať do kryptomeny a zarobiť si peniaze. Za posledných niekoľko rokov bol o digitálne peniaze veľký záujem. 

ako zarobiť peniaze kryptomenou

Začiatkom roku 2016 mal bitcoin hodnotu 820 – 960 dolárov a na konci roka prekonal hranicu 20 000 dolárov. Ľudia začali nakupovať mince vo veľkom meradle v nádeji, že z investície budú mať veľký zisk. V roku 2018 sa bitcoin prudko zrútil. 

V dnešnej dobe mnoho ľudí pochybuje, či sa do tejto kryptomeny oplatí investovať. Ale tí kryptoinvestori, ktorí trh skutočne poznajú, naďalej dobre zarábajú. Chceš vedieť ako začať? Potom si prečítajte celý tento článok.

PROS

ZÁPORY

INVESTOVAŤ
 • Hodnotný obchodný softvér
 • Anonymita
 • Autonómia
 • Prchavosť
 • Riziká krádeže
 • Obavy o bezpečnosť
 • Zneužitie správy
OBCHOD
 • Pohodlné
 • Mobilita
 • Kolísavé sadzby
 • Značky konečne prijímajú kryptomenu
 • Obchodovať nemôžete 24 hodín denne
ZAROBTE
 • Ľahko sa začína
 • Oneskorené alebo úplné vzdanie sa platieb
 • Nevyhnutnosť venovať veľa času a pozornosti
 • Minimálna suma peňazí, ktorá sa má vybrať na dlhú dobu
 • Ťažko sa hľadá dobrý projekt

3 spôsoby, ako zarobiť pekné peniaze pomocou kryptomeny 

Niektorí ľudia si skôr myslia, že keďže kryptomena je niečo virtuálne, a existuje čarovný spôsob, ako na nej zarobiť veľa peňazí bez vynaloženia úsilia. Ak sa budete riadiť týmto spôsobom uvažovania, budete sklamaní. 

Zatiaľ čo kryptomeny všeobecne otvárajú niektoré nové možnosti výnosov, vrátane tvorby bitcoinu, základy by vám mali byť známe – na zarobenie peňazí musíte investovať čas alebo finančné prostriedky. Tri základné spôsoby, ako získať peniaze pomocou kryptomeny, sú investovanie, obchodovanie a zarábanie. 

Investovanie do kryptomeny 

Existuje niekoľko spôsobov, ako investovať do kryptomeny – dlhodobé investovanie, pasívny príjem a arbitrážne investície (ťažba kryptomeny). Všetky možnosti sú svojim spôsobom dobré, niektoré si vyžadujú značné investície, iné sú dostupné pre používateľov s minimálnym počiatočným kapitálom.

Mali by sme spomenúť aj nevýhody investícií do kryptomeny. Mnoho štátnych štruktúr tieto peniaze oficiálne neuznáva. Nedostatok centralizovanej kontroly je absolútnym plusom, ale tiež znamená, že všetky transakcie s bitcoinmi a inými mincami sú na vaše vlastné riziko..

Ďalším nedostatkom, ktorý sa pre špekulantov často zmení na výhodu, je vysoká volatilita kryptomeny. Kurz sa mení každý deň. Neskúsení investori často prepadajú panike a začnú prichádzať o kapitál, keď sa pozoruje čo i len malý klesajúci trend.

Stratégia č. 1: Dlhodobé investovanie – nákup a kryptomena HODL

Základnou myšlienkou tohto druhu techniky je jazdiť na dlhých svahoch býkov a zabíjať trhový „hluk“ súvisiaci s nižšími časovými obdobiami. Krátkodobí obchodníci sú pravidelne sklamaní, keď ich trh otriasa z búrz, keď upozorňuje na menšie časové úseky (napríklad hodinové rozpätie). 

Hodnotová aktivita na diagrame týždeň po týždni často nie je v konkrétnom časovom rámci nestabilná. V okamihu, keď sa podobné obdobie rozpadá na menšie časové obdobia, je obraz zvyčajne výrazne opotrebovanejší a rýchlejší ako v časovom rozvrhu týždeň po týždni..

Čím je stratégia nákupu a podržania príťažlivá pre mnohých obchodníkov a finančných špecialistov? Najdôležitejšie pre obchodníkov, ktorí chcú byť v praxi mesiace alebo dokonca roky, je jednoducho začať podnikať. Títo investori často nečakajú na výrazné zvraty voči najnovšiemu býčemu trhu, pretože si uvedomujú, že by mohli premeškať príležitosť dostať sa na požadované miesto.

Znížené náklady na transakcie 

Obchodníci, ktorí sa zúčastňujú na dlhodobých nákupoch a držaní obchodov, zvyčajne nepreobchodujú. To môže výrazne znížiť transakčné náklady. Sprostredkovateľ, ktorý každý deň alebo týždeň podniká a mimo neho, prispeje k hodnote kumulatívneho predaja. Distribúcia niektorých kryptomien je oveľa vyššia ako napríklad pri hlavných menových pároch. Môže to spôsobiť, že vykonávanie väčšiny krátkodobých obchodov bude veľmi nákladné a neefektívne v prospech niekoľkých dlhodobých obchodov.

Časová efektívnosť

Tipy na obchodovanie s kryptomenami sú ideálne pre investorov a obchodníkov, ktorí sa snažia dosiahnuť potenciálne významné výnosy s nízkym investovaným časom. Dlhodobí obchodníci s kryptomenami, ktorí majú záujem o investície typu buy-and-hold, nemusia každý deň sledovať blízkosť trhu, nemusia robiť ani technický výskum, ani pravidelne pozerať do grafov.

Bolo by rozumné, aby títo obchodníci / investori s kryptomenami zostali na vrchole základných správ, samozrejme, a občas si kontrolovali svoje pozície, ale stále je to oveľa menej časovo náročné ako krátkodobé obchodovanie.

Stratégia č. 2: Pasívny príjem z výplat dividend

Pasívny príjem je charakterizovaný ako pravidelne vyberaný zdroj príjmu, ktorý nevyžaduje výživné. Tradičné výplaty dividend z držby akcií sú zdrojom pasívneho príjmu. 

Pasívny príjem je v zásade príjem generovaný z prenájmu nehnuteľností alebo z partnerstva s určitou časovou lehotou. Môže pochádzať aj od inej organizácie, v ktorej sa človek aktívne nezúčastňuje. Rovnako ako jej ekvivalent, aj odložená kompenzácia je často zdaniteľná. Niektorí analytici sa domnievajú, že „portfóliový príjem“ je pasívny príjem, a preto sú dividendy a úroky statické.

Nie veľa obchodníkov vie, že niektoré kryptomeny sú tiež zdrojom dividend. Ako môžete získať navyše pasívny príjem z kryptomien v peňaženke? Áno, existujú tradičné podobnosti s prístupmi na finančných trhoch. Čerpáte z vlastníctva akcií, ktoré vyplácajú dividendy, alebo z nákupu dlhopisu, ktorý si účtuje pravidelne stanovený úrok. 

Výhody

 • Niektoré kryptomeny vyplácajú dividendy medzi 5% a 10% ročne
 • Ak cena mince časom stúpne, môžete dosiahnuť väčšie zisky

Nevýhody

 • Veľké riziká straty peňazí v prípade veľkých investícií 
 • Potreba neustáleho diverzifikácie vašich vkladov

Stratégia č. 3: Arbitráž s kryptomenami

Peňažná arbitráž v kryptomene medzi rôznymi obchodmi je najtransparentnejším spôsobom výmeny, pretože je v zásade rovnaká ako arbitráž Forex a športové obchody. Hlavná myšlienka je: profitovať z rozdielov v nákladoch na podobnú mincu, ktoré zatiaľ existujú v rôznych obchodoch. 

Napríklad jedna kryptomenová burza predáva mince za 8 000 dolárov, druhá za 10 500 dolárov. Vašou úlohou je využiť tento rozdiel vo výmenných kurzoch vo svoj prospech a zarobiť si peniaze. Nezabudnite však vziať do úvahy províziu každého z obchodných trhov! 

Rozlišujúce vlastnosti arbitráže

Na identifikáciu funkcií kryptografickej peňažnej arbitráže v porovnaní s obchodovaním je potrebné zvážiť niekoľko prvkov, napríklad: 

 • Likvidita: Rovnako ako pri rozdieloch vo výmenných objemoch pri rôznych obchodoch, tak rozdiel v záujme trhu ovplyvňuje náklady. V prípade postupne vysporiadaných obchodov sa ceny líšia, nie ako v prípade malých alebo nových. 
 • Topografia: V závislosti od časového pásma môže byť pri konkrétnych príležitostiach dňa jednoduchšie alebo ťažšie predať. 
 • Zaúčtovanie: Kontrast hodnoty, keď sa kryptomena zaznamená v jednom z významných obchodov, ako je Binance.

Ako zarobiť peniaze obchodovaním s kryptomenou  

Obchodovanie s kryptomenami je dnes jedným z hlavných spôsobov, ako zarobiť peniaze kryptomenou. Obchodovanie s kryptomenami sa výrazne nelíši od obchodovania s drahými kovmi, menami a akciami. 

Hlavná úloha zostáva rovnaká: nakupovať čo najlacnejšie, predávať za vyššiu cenu a dosahovať zisk. Hlavným rozdielom medzi obchodovaním s kryptomenami a akciovým trhom je vysoká volatilita výmenného kurzu. 

Obchodovanie predstavuje investovanie peňazí do krátkodobých akcií. Obchodníci rýchlo nakupujú a predávajú, aby dosiahli vyššie maloobchodné príjmy. Vynechanie správneho času môže viesť k strate. Sledujú súčasné výsledky spoločnosti s cieľom dosiahnuť v krátkodobom horizonte vyššie ceny a účtovný zisk. 

Investovanie sa naopak drží ďalej od trhových trendov a počíta sa s hodnotou. Investori hrajú dlhoročnú hru a dávajú pozor na svoje akcie. Investície trpezlivo čakajú, až akcie dosiahnu svoj potenciál.

Tu sú najčastejšie a výnosné obchodné stratégie:

 • Vnútrodenné obchodovanie 
 • Swingové obchodovanie 
 • Skalpovanie 
 • Pozičné obchodovanie 
 • Trendové obchodovanie

Každej z obchodných stratégií sa podrobne dotkneme ďalej v tomto článku. 

Stratégia by sa nemala vyberať náhodne. Predtým, ako zarobíte na rozdiele sadzieb kryptomien a premeníte kryptomenu na hotovosť, je potrebné analyzovať možnosti: 

 • veľkosť počiatočného kapitálu pre obchody; 
 • psychologické vlastnosti – napríklad to, či ste schopní sa dlhodobo obmedzovať pri výbere dlhodobej stratégie zárobkov; 
 • sklon k unáhleným činom. 

Nie je vždy možné určiť tieto nuansy sami, pretože je náročné objektívne zhodnotiť svoje schopnosti. Preto skôr ako zarobíte na kryptomene a získate zisk z kryptomeny, vždy sa poraďte s odborníkmi, aby ste vypočítali riziká a pristupovali k obchodovaniu múdro. 

Výhody

 • Nízke vstupné 
 • Priebežné ponúkanie cien 
 • Nezávislosť od politiky a globálnej ekonomiky
 • Vysoká volatilita

Nevýhody

 • Riziko straty vkladu, ak je prístup negramotný 
 • Potreba hlbokých znalostí techník Blockchain 

Vnútrodenné obchodovanie 

Ako sprostredkovateľ na burze cenných papierov je možné nakupovať alebo ponúkať z voľného trhu na splnenie okamžitých cieľov. Trh stúpa alebo klesá; teda stojí aj ponuka. Sprostredkovatelia, ktorí zarábajú na tomto trhu, nepredvídateľnosťou, môžu mať zisk. 

Nech je to už akokoľvek, pri výmene sa navyše vyskytnú nešťastia. Vnútrodenná výmena v zásade naráža na nákup a predaj ponúk počas toho istého dňa. Pred začatím obchodovania by ste mali pochopiť výmenný význam v rámci celého dňa. V súčasnosti si uvedomte, čo je vnútrodenné obchodovanie. 

Napriek tomu, že existujú šance, ktoré poukazujú na veľké výhody, je aj intradenná výmena nebezpečná. Ako sprostredkovateľ musíte svoju situáciu napraviť do 15:10, čo znamená, že v prípade, že ste si kúpili konkrétne množstvo akcií, musíte ich predať a v prípade, že ste predali konkrétnu sumu , musíte to získať. Ak tak neurobíte, vaša pozícia veci prirodzene napraví. 

Výhody

 • Ľahká správa peňazí
 • Je ľahké poznať ziskovosť použitej stratégie
 • Minimálne riziko straty celého vkladu
 • Žiadne provízie

Nevýhody

 • Musíte neustále sledovať trh
 • Vyžaduje trpezlivosť a presné naplánovanie všetkých akcií

Swingové obchodovanie

príklad stratégie obchodovania na hojdačke

Swingové obchodovanie je typom obchodovania, ktoré sa pokúša v rozmedzí niekoľkých dní až týždňov zachytiť výnosy z akcií (alebo akýkoľvek finančný nástroj). Swingoví obchodníci používajú na identifikáciu obchodných príležitostí predovšetkým technické ukazovatele. Okrem vyhodnotenia trhových trendov a vzorov môžu títo obchodníci použiť základnú analýzu.

Obchodníci s hojdačkami budú pravidelne hľadať okolnosti, každý deň naznačia obrysy, môžu sledovať hodinové alebo 15-minútové diagramy, aby zistili presný priechod a zastavili zameranie nešťastia. 

Výhody

 • vyžaduje menej času na výmenu ako denná výmena 
 • zvyšuje okamžitý potenciál výhod tým, že zachytáva centrálnu časť výkyvov trhu 
 • predajcovia môžu závisieť iba od špecializovaného vyšetrovania, ktoré rozloží postup výmeny informácií

Nevýhody

 • výmenné pozície závisia od strednodobého hľadiska a na konci týždňa sú vystavené riziká
 • neočakávané inverzie trhu môžu spôsobiť štedré nešťastie 
 • obchodníci s hojdačkami pravidelne míňajú dlhodobejšie tendencie pre okamžité pohyby na trhu

Skalpovanie

príklad skalpovacej obchodnej stratégie

Krátkodobé stratégie alebo stratégie škálovania sú najobľúbenejšie u väčšiny hráčov na trhoch s kryptomenami. Niekedy sú založené na interpretácii aktuálnych správ a zásad finančného trhu, sú však zvyčajne obmedzené metódami technickej analýzy. Jedná sa o rýchle obchody na nákup a predaj elektronickej meny v období nevýznamných cenových zmien, ktoré sa zvyčajne začínajú od jednej minúty. Obchodníci, ktorí fixujú najmenšie výkyvy cien aktív, otvárajú desiatky pozícií denne. Túto stratégiu si vyberie veľa ľudí, ktorí nevedia, ako zarobiť na kryptomene alebo kde začať. 

V danom obchodovacom období môžu scalperi uskutočniť tisíce obchodov. Techniky skalpovania majú tri charakteristiky:

 • krátke polohy, 
 • malé ziskové marže  
 • vysoká páka

Skalperi sa pri krátkodobej výmene snažia zamerať na cenové rozdiely a ďalšie „medzery“, ktoré im pomáhajú rýchlo získať z veľkej pozície veľkú pozíciu.

Krátkodobé stratégie, ktoré sa často označujú ako skalpovanie, umožňujú obchodníkom veľmi rýchlo získať praktické skúsenosti. Ziskovosť jednotlivých operácií pri stratégiách škálovania môže byť vysoká, ale v priemere vykazujú nízke výsledky zárobkov. 

Skalpovanie často využívajú veľké obchodné spoločnosti a investičné oddelenia bánk: v zložení špičkových odborníkov, obrovskom množstve peňazí v súvahách a využívaní automatizovaného obchodovania, pri ktorom dochádza k najmenším výkyvom v miere a zmenách trendov okamžite reagovať na špeciálne programy – roboty, odborníci, ktorí uzatvárajú transakcie za účelom nákupu / predaja mien.

Výhody

 • Je možné obchodovať s malým vkladom
 • Neexistuje žiadna zložitá analýza. Straty sú kompenzované ziskovými transakciami
 • Nemusíte čakať, vždy existuje spôsob, ako obchodovať

Nevýhody

 • Veľké nervové napätie počas práce, pretože sa musíte rýchlo rozhodovať a neustále otvárať nové pozície

Pozičné obchodovanie

príklad stratégie obchodovania s pozíciou

Obchodníci s pozíciou sú, samozrejme, oddanými trendmi. Ich stredobodom je presvedčenie, že akonáhle trend začne, bude pravdepodobne pokračovať. Stačí si kúpiť a podržať špekulantov na dlhé vzdialenosti, ktorí sú menovaní mimo finančných špecialistov, ich situácie sa týkajú oveľa dlhších období ako predajcov skalpovania (týždne až mesiace).

Ich výmenné úvahy sú určené na efektívne zachytenie významnejšej časti trendu, ktorý by priniesol ocenenie ich špekulačného kapitálu. Z tejto kapacity je to úplná inverzná výmena dňa, ktorá sa snaží využiť prechodné zmeny na trhu. Dodatočne sa líši od prenosu hojdačky. Oba však závisia od myšlienky sledovania trendov.

Obchodníci s pozíciou môžu na vykonanie výmeny možností využiť špecializované vyšetrovanie, základné preskúmanie alebo ich kombináciu. Ďalej závisia od makroekonomických premenných, všeobecných trhových vzorov a autentických príkladov, aby vybrali špekulácie, ktoré podľa nich dosiahnu svoj ideálny výsledok. Aby bol obchodník s pôdou plodný, musí rozpoznať úrovne prechodu / odchodu a musí mať nastavené nastavenie na kontrolu šance, väčšinou zastavením úrovní nešťastia..

Výhody

 • Schopnosť pokojne čakať na dosiahnutie cieľovej cenovej hladiny
 • Schopnosť sledovať, čo sa deje na trhu, a v prípade potreby vykonať akékoľvek zmeny

Nevýhody

 • Na naplánovanie stratégie by ste mali mať hlboké znalosti trhu

Trendové obchodovanie

príklad stratégie obchodovania s trendmi

Trendové obchodovanie je stratégia výmeny zameraná na využitie obratov, pri ktorých hodnota všeobecne spôsobí nové maximá alebo klesajúce trendy, kde hodnota všeobecne spôsobí nové minimá. Obrátenie je postup vyšších výšok švihu a vyšších výšok švihu. Trend poklesu je postupnosť nižších výšok švihu a nižších výšok švihu. 

Bez ohľadu na to, keď sa obchodníci zameriavajú na najvyššie a najnižšie hodnoty trendu, používajú rôzne nástroje, ako sú trendové čiary, pohybujúce sa stredné body a špecializované značky, ktoré im pomáhajú rozpoznať vývojový trend a prípadne dávajú výmenné signály.. 

Predajcovia využívajú hodnotovú aktivitu a ďalšie špecializované prístroje na predpovedanie priebehu trendu a miesta, kde by sa mohol pohybovať. 

Výhody

 • Obchodovanie v smere súčasného trendu umožňuje obchodníkovi jasne identifikovať vstupné a výstupné body na trhu, vyťažiť z pohybu cien maximum a minimalizovať obchodné riziká
 • Obrovské množstvo stratégií obchodovania s trendmi a ukazovateľov trendov

Nevýhody

 • Spoľahlivosť trendov závisí od veľkosti časového rámca – čím je časový rámec starší, tým je spoľahlivejší, ale jeho formovanie preto trvá oveľa dlhšie.

Ako zarobiť kryptomenu 

Mnoho ľudí dnes považuje nákup a predaj kryptomeny za výlet do kasína. Áno, rýchle vzostupy a pády bitcoinu a ďalších elektronických peňazí môžu byť banálnou finančnou bublinou. Ale pozor, z kočiara sa môže stať tekvica.

Čo však v prípade, že obchodovanie s inteligentnými ľuďmi má pravdu – a kryptomena je skutočne budúcnosť? A včasné investície prinesú fantastické zárobky?

Uvažujme o možnosti zarobiť si kryptomenu pomocou online technologických zdrojov. Najdôležitejšie je mať na pamäti, že ak chcete nájsť spôsoby, ako zarobiť na kryptomene, je potrebné riskovať iba tie finančné prostriedky, ktoré v prípade straty nebudú viesť k zrúteniu rodinného rozpočtu. 

Ťažba kryptomeny

zarábanie peňazí ťažbou kryptomeny

Táto metóda predstavuje spôsob, ako zarobiť peniaze na kryptomene ich ťažbou. Ako už bolo spomenuté, kryptomena je výsledkom výmeny informácií medzi miliónmi používateľov. To si vyžaduje veľa počítačového výkonu, ktorý ľudia nazývajú „ťažobné farmy“. Najjednoduchšie farmy sú prezentované vo forme sady výkonných grafických kariet prepojených navzájom v jednom systéme, ktorý pracuje s použitím špeciálneho softvéru. 

Výhody

 • pekný zisk s rastom elektronickej meny vybranej pre ťažbu

Nevýhody

 • je potrebná značná návratnosť investícií do komponentov 
 • obrovské účty za elektrinu 
 • je potrebné neustále sledovanie systému 

Tento spôsob zárobku bude vhodný pre ľudí, ktorí dobre poznajú princípy moderných technológií a majú impozantný počiatočný kapitál na nákup drahého vybavenia.

Cloudová ťažba

cloudová ťažba

Ďalším spôsobom, ako zarobiť peniaze na kryptomene, je nákup kapacity ďalších používateľov na ťažbu. 

Výhody

 • nevyžaduje významné investície 
 • rýchla návratnosť 

Nevýhody

 • veľká provízia na získanie finančných prostriedkov
 • možnosť straty investícií v dôsledku zatvorenia stránky

Pracujte pre kryptomenu

práca pre krypto

Neexistujú žiadne konkrétne štatistiky o spoločnostiach, ktoré používajú kryptomenu na výplaty zamestnancom. Spravidla sa ale takéto platy vyplácajú zástupcom ICO-projektov, ako aj blockchainovým a krypto spoločnostiam. Po prvé, sú viac oddaní inovácii a môžu dokonca uvítať takúto odmenu. Po druhé, spoločnosť jednoducho nemusí mať dostatočné zdroje z fiatu. Po tretie, ide o ďalší spôsob propagácie spoločnosti – ak sa napríklad poplatky platia v tokenoch projektu. 

V USA funguje mzdová služba Bitwage od roku 2014, ktorá umožňuje zamestnávateľom uskutočňovať medzinárodné platby v národných aj virtuálnych menách: bitcoin, ethereum, litecoin a DASH. Táto služba podporuje celkovo 25 mincí. Pravidelnými zákazníkmi sú Google, Facebook, GE, Philips, Airbnb, Uber a dokonca aj americké námorníctvo. 

Podľa agentúry Bloomberg európske a americké spoločnosti často používajú kryptomeny na výplaty zamestnancom z Latinskej Ameriky, pretože ich národné banky neposkytujú pohodlnú a spoľahlivú infraštruktúru na medzinárodné prevody..

Existujú služby, ktoré pomáhajú nájsť exekútorov, ktorí sú pripravení pracovať za poplatok v kryptomene. Najobľúbenejšie služby sú Dream, Jobs od Cointelegraph, ako aj bitgigské a Coinality burzy na voľnej nohe. Prácu s odmenami v kryptomene môžete vyhľadať v zozname kryptomien, kryptomenách a kryptomenách..

Faucety a mikroúlohy

Faucety sú webové stránky, na ktorých môžete získať minimálne množstvo kryptomeny, ak robíte nejaké veci. Toto je zvyčajne vstup captcha a čakanie na časovač, aj keď časovač nie je všade. Potom dostanete nejaké digitálne peniaze. Aj keď je väčšina ventilov rovnakého typu, je možné ich identifikovať.

Výška zárobku

Najštedrejší faucety sú pripravené poskytnúť vám niekoľko mincí satoshi, až 100 a viac. Z jednej návštevy takejto webovej stránky budete môcť zbohatnúť na desiatich a viacerých minciach, niekedy na 400 – 500. Je to veľa? Na zodpovedanie tejto otázky je potrebné uviesť, že 1 bitcoin označuje 1 satoshi, zatiaľ čo 100 000 000 sa vzťahuje na 1. 

Cena 1 BTC bola 10 500 USD. Je ľahké vypočítať, že keď dostanete žeriav s 10 000 satoshi, budete produktívnejší iba o 1,05 dolára. A potom iba s „veľkorysým“ faucetom môžete získať 1 000 mincí, je to iba 0,11 centov. Pokiaľ zarobíte jeden dolár, budete musieť v roku 2020 behať po internete a hľadať faucety pre nové kryptomeny.

Mikroúlohy

Kliknutia pre satoshi: veľmi jednoduché a veľmi dlhé mikroúlohy. Najjednoduchšia, ale najdlhšia cesta k získaniu elektronickej meny. Používateľ prichádza na špeciálnu stránku, kde inzerenti nechávajú úlohy ako klikanie na bannery a skoky na stránky. Za také jednoduché akcie môžete získať malé množstvo satoshi.

Výhody

 • zisk bez investícií 
 • je možné tráviť voľný čas prínosom (ale častejšie bez neho)

Nevýhody

 • malý zisk
 • zarobenie jednej mince môže trvať roky 
 • vyžaduje sa veľa voľného času

Táto metóda je vhodná pre ľudí, ktorí majú úplne otvorený harmonogram. Napríklad pre ženy na materskej dovolenke alebo ochranky pracujúce v nezodpovedných zariadeniach na nočné zmeny.

Affiliate marketing

3Commas Affiliate Marketing

Existujú predovšetkým dva jedinečné spôsoby riešenia kryptopridružených projektov a musíte pochopiť ich kontrast.. 

Niektoré plány sesterských dcérskych spoločností zaoberajúcich sa kryptomenami spracúvajú splátky kryptografických peňazí z vašich akvizícií. Splátky však musíte realizovať v štandardnej hotovosti. Iní ponúkajú položky a správu (často sa zatiaľ neidentifikujú s kryptografickými formami peňazí) a platia svojim dcérskym spoločnostiam tiež v digitálnej mene. 

Pokiaľ ide o to, ako sa pripájate a pracujete s kryptomenovým pridruženým systémom, je to do značnej miery ekvivalentné ako pri správe štandardného programu založeného na pridruženom programe.. 

Objavíte subsidiárny systém digitálnych peňazí, ku ktorému sa musíte pripojiť, spojiť sa s nimi a následne získať prístup k doporučeniam, ktoré musíte použiť na prezentáciu a posunutie svojich príspevkov. V okamihu, keď vaše možnosti urobia potrebný krok, prejaví sa to v primeranej provízii vyplácanej vášmu dcérskemu záznamu. 

Existuje kritický kontrast medzi projektmi kryptomeny a zvyčajnými pridruženými projektmi? Partnerský plán bude brať splátky z možností v digitálnej mene a môže sa vám vyplácať podobne.

Zhrnutie 

Pravdepodobnosť zárobku z kryptomeny a utrpenia v dôsledku extrémnych rizík je pomerne vysoká. Výsledok závisí od objemu znalostí, úrovne zručností na finančných trhoch, zvolenej stratégie zarábania, volatility kurzu atď. Niekedy je rozhodujúcim faktorom jednoducho šťastie. Ako už bolo spomenuté, akonáhle sa výmenný kurz bitcoinov v krátkom časovom období desaťnásobne zvýši, umožní to obmedzenej skupine ľudí výrazne zlepšiť svoju vlastnú pohodu.. 

Dnes je otázka „Koľko môžem dostať zaplatené v kryptomene a zbohatnúť?“ prestala byť legitímnou otázkou pre súkromné ​​osoby obchodujúce na trhu, pretože náklady na obchodné komponenty a konkurencia v tejto oblasti dramaticky vzrástli a na trh ťažby sa dostali stredné až veľké spoločnosti. Preto čoraz viac ľudí začína obchodovať na burzách s kryptomenami. 

Ak ste sa teda rozhodli vyskúšať obchodovanie ako spôsob, ako získať peniaze na kryptomene, odporúčame vám zaregistrovať sa na termináli 3commas, služba online podporuje všetky populárne kryptomenové burzy, čo je jednoduché a priateľské pre profesionálov i nováčikov. Kliknite sem a získate 7-dňovú skúšobnú verziu na 3Commas!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me