Ahojte všetci!

Nie je to tak dávno, čo sa Kotaro Signals, signál pre robotov, objavil na tržnici 3Commas. V tomto príspevku zvážime, ako s týmto signálom obchodovať, popíšem odporúčané stratégie a nastavenia robota.

Obsah:

 1. Registrácia a pripojenie burzy na 3Commas.
 2. Dostupné páry a výmeny.
 3. Odporúčané stratégie pre signály Kotaro.
 4. Ako nastaviť robota pre signály Kotaro na 3Commas.
 1. Registrácia a pripojenie burzy na 3Commas.

Použite môj odkaz tc12655 a získate zľavu 10% na prvý nákup.

Po registrácii získate 7 dní bezplatného účtu Pro so všetkými dostupnými nástrojmi. Ak bude váš vklad po skúšobnej dobe nižší ako 750 USD, služba pre vás zostane bezplatná. Ak máte na svojom účte viac ako 750 dolárov, vyberte si jedno z predplatných. Pre prácu s Kotaro Signals je najvýhodnejšie používať kompozitné roboty a popíšem všetky nastavenia presne pre tento typ robota.

Po registrácii na 3Commas musíte pripojiť API výmeny Binance. Viac informácií sa dozviete tu: https://support.3commas.io/hc/en-us/articles/360000221733

2. Dostupné páry a výmeny.

Poďme určiť, pre ktoré výmeny a páry je tento signál relevantný.

Ako vidíte, signály môžu byť použité iba v BINANCE, ale môžete zvoliť dvojicu: USDT alebo BTC. Nastavenia robota budú rovnaké; jediný rozdiel je vo výbere párov.

V našom príklade použijeme BTC.

3. Odporúčané stratégie pre signály Kotaro.

Ďalej popíšem základné odporúčané stratégie pre nastavenie robota 3Commas, ktoré sú relevantné k dátumu napísania tohto príspevku, ale vždy majte na pamäti, že odporúčania nie sú pravidlá a preberáte všetky riziká.

Všetky odporúčania som prevzal z webovej stránky týchto signálov pomocou odkazu: https://www.kotarosignals.com/

Existuje telegramový kanál, kde používatelia diskutujú o svojich stratégiách a voliteľne zverejňujú svoje pracovné výsledky: https://t.me/kotarochat

Pokúsim sa v krátkosti povedať o princípe signálov a stratégiách ich použitia.

Signály Kotaro nemôže použiť Stop Loss a je založený na princípe priemerovania, nejde však o bezpečnostné opatrenie, ale o spôsob, ako zvýšiť pozíciu, aby sa zvýšil váš zisk.

DÔLEŽITÉ: Jedným z rozdielov od mnohých ďalších signálov je to Signály Kotaro pošle predať signály, to znamená, bez ohľadu na to, či ste nastavili Take Profit alebo nie, môže byť váš obchod uzavretý signálom a môže k nemu dôjsť kedykoľvek pri zisku aj strate – aby bol váš vklad chránený pred hlbším čerpaním. Signál predaja nebude pre robota fungovať, iba ak pár, ktorému bol prijatý signál predaja, už bol aktivovaný Trailing Take Profit.

Existuje niekoľko typov obchodovania so signálmi: AGGRESSIVE, CONSERVATIVE a SELL SIGNAL strategy.

Ich porovnanie uvediem v tomto hárku č. 2:

4. Ako nastaviť robota pre signály Kotaro na 3Commas.

 1. Nákup signálu:

Ak všetko prebehlo dobre, uvidíte nasledujúce:

2. Nakonfigurujte robota. Použijem príklad obchodovania na USDT *** so SIGNÁLNOU STRATÉGIOU – to je pre mňa nová skúsenosť nie pre stanovené% zisku, ale pre signál CLOSE, takže Kotarovi budem plne dôverovať ☺:

Vytvorte robota:

Urobíme to po častiach: Prvá časť je Hlavné nastavenia

Páry oddiel

Po kliknutí na tlačidlo Vymazať môžeme nastaviť ďalšie páry, zvoliť USDT_ALL

Malo by to byť takto:

Podľa môjho názoru je lepšie odstrániť dvojice stabilných coinov ako: USDT-PAX, USDT-TUSD, USDT-USDC, USDT-USDS, USDT-USDSB. Stačí kliknúť na krížik napravo od dvojice.

 • Stratégia časť– tu môžete určiť, ktorú zo stratégií vybraných z hárku budete nasledovať, alebo možno napíšete svoju vlastnú bez toho, aby ste sa spoliehali na počiatočné odporúčania spoločnosti Kotaro Signals. Pripomínam, že som si vybral STRATÉGIU SIGNÁLU
 • Podmienka začiatku dohody– tu vyberte Signály Kotaro (ak ich nevidíte v zozname, znamená to, že ste si ich ešte nekúpili a musíte sa vrátiť k položke 1 Nákup signálov:
 • Vezmite si zisk oddiel
 • Stop Loss – pre tieto typy signálov Stop Loss sa neodporúča.
 • Bezpečnostné príkazy oddiel
 • Pokročilé nastavenia oddiel

Keď je všetko hotové, kliknite na „Vytvoriť robota“.

Pripomeňte si, že musíte spustiť robota.

Potom kliknite na „Štart“

To je všetko. Vyberte si rôzne stratégie v závislosti od trhových podmienok.

Odkaz na robota, ktorý sme práve vytvorili s vami, tu nechávam tu: https://3commas.io/ru/bots/507933/shared_show?url_secret=78b4414949, kliknutím ho môžete skopírovať, prispôsobiť alebo zobraziť štatistiku jeho práca.

Prajem pekný deň, buďte v kontakte.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me