Rok 2019 je rokom, kedy sa kryptomena stáva legitímnou.

Bezpečnostnú hodnotu, ktorú blockchainová platforma ponúka svojim používateľom, už viete. Poznáte vzrušenie, ktoré prichádza so sledovaním výbuchu nových mincí na trhu. Zvyšok sveta však musí všetko dohnať.

Konsolidujte svoje zisky hneď teraz. Predpovedáme, že tento budúci rok skočí priemerný Joe na kryptomenu.

Čo máme presne na mysli? Ktoré mince vyskočia a aké ďalšie inovácie uvidí trh?

Sme radi, že ste sa pýtali. Spustili sme čísla a konzultovali sme krypto bohov, aby sme našli trendy v kryptomene, ktoré má 2019 v pláne.

Čítajte ďalej. Zistite, ako sa môžete otočiť, aby ste budúci rok čo najlepšie využili trh s kryptomenami.

Od mincí po reťazce: trendy v kryptomene na nový rok

Dobrá krypto predpoveď by mala byť viac ako správa o nových žhavých minciach. Myslíme si, že sú to dôležité. Nezabudneme ich zahrnúť.

Skenovali sme však tiež horizont technologických trendov, ktoré zmenia trh. Uvidíme stabilizáciu niekoľkých mien. Vo všeobecnosti uvidíme vo finančnom svete oveľa viac rešpektu.

Tu sú naše predpovede. Vyhodnoťte ich sami.

Bitcoin zostáva silný a stabilizuje sa

Bitcoin je zlatým štandardom pre kryptomenu. Mohli by sme povedať, že zlato je bitcoinový štandard pre bežnú menu. Je to také úspešné.

V novej mene je vždy nestabilita. Bitcoin nie je výnimkou. Predpokladáme však, že bitcoin tento rok prejde dlhou cestou.

Vidíme, že hodnota bitcoinu neustále rastie, keď sa s ním verejnosť oboznámi. To zároveň znamená, že sa stabilizuje vďaka obojstrannému obchodovaniu na trhu s bitcoinmi. Teda už žiadne ďalšie obrovské výbuchy hodnoty.

Toto sú dobré správy a zlé správy. Je to dobrá správa pre každého, kto v prvých dňoch nakupoval s nízkym obsahom bitcoinu. Je to zlá správa pre každého, kto sa stále pozerá na ťažbu bitcoinov ako na schému rýchleho zbohatnutia.

Tento druh zlých správ je pre menu všeobecne dobrý, takže tieto zisky budeme brať celkovo ako výhru.

Ripple dostane všetky hlášky

Ak hľadáte novú žiarivú hračku, obráťte svoju pozornosť od bitcoinu k zvlnenie. Vieme, že spoločnosť Ripple je tu už pár rokov, ale nedávny vývoj ju urobila atraktívnejšou.

Tento rok uviedla spoločnosť Ripple jeho produkt xRapid. xRapid je revolučný. Umožňuje veľkým komerčným zákazníkom prevádzať menu na XRP pre rýchle prevody.

Rýchly prevod meny cez hranice je veľkým prielomom. Vďaka platforme xRapid je spoločnosť Ripple pripravená na veľký rozruch v roku 2019.

Zvýšená legitimita pri vstupe inštitucionálnych peňazí na trh

Bitcoinové futures budú sa objavia na NASDAQ v roku 2019. To je veľký krok v legitimizácii kryptomeny vo finančnom sektore.

Z dôvodu tejto legitimity sa inštitúcie snažia investovať do kryptomeny. Tieto investície ešte viac zvýšia legitimitu kryptomeny.

Uvidíme, ako bude experiment NASDAQ prebiehať v 1. štvrťroku 2019. Existujú pochybovači. Ak sa preukáže, že sú nesprávne, uvidíme, že sa na trh s investíciami dostane ešte viac mien.

Je to cyklus legitimity.

Nové hodnotenia

Jedným z ďalších faktorov v cykle legitimity je vývoj hodnotiacich nástrojov. Doteraz boli tieto nástroje pomerne nenáročné. Je to preto, že tieto meny nemajú dlhú históriu, z ktorej by mohli čerpať pri predpovedaní svojej budúcej hodnoty.

Keď sa tieto meny stabilizujú a držia okolo seba, hodnotiace nástroje sú čoraz sofistikovanejšie. Odborníci ako Chris Burniske sú vývoj nových vzorcov hodnotenia. Burniskeho vzorec pridáva rýchlosť na celkovú veľkosť aktív, ktorá sa rovná cene digitálneho zdroja plus jeho množstvu.

Všeobecná decentralizácia

Kryptomena sľubuje slobodu. Oslovuje investorov, ktorí chcú rýchlo presunúť svoje peniaze. Oslovuje tých, ktorí sa neboja riskovať.

Táto nezávislosť umožňuje bezpečnosť, ktorú blockchain zaručuje pri investovaní do kryptomien.

Predpokladáme, že táto sloboda porastie až v roku 2019.

Decentralizované kryptomeny sa blockchainu vzdávajú. Blockchain môže byť temná sila, pretože nie je úplne jasné, kto ovláda ktoré jeho časti. Decentralizované meny vrátili moc investovať späť do rúk investorov.

Decentralizované výmeny

Decentralizované kryptomeny stále potrebujú modely organizácie bez ohľadu na to, aké sú zadarmo. Musia existovať burzy, kde s nimi môžete obchodovať. Inak by nemali žiadnu hodnotu.

Rast takýchto búrz predpovedáme v roku 2019. Existuje už len zopár týchto búrz, ktoré sa nazývajú DEX. Potrebujú však väčšiu technickú vyspelosť a očakávame, že tento vývoj príde tento rok.

Decentralizované aplikácie

Decentralizácia nebude mať vplyv iba na mince. Vďaka inteligentným zmluvám na platforme Ethereum uvidíme vývojárov, ako budú spolupracovať novými spôsobmi.

Hra s názvom CryptoKitties už využívala inteligentné zmluvy na Ethereum, aby umožňovala používateľom zbierať digitálne domáce zvieratá. Obmedzenia týchto zmlúv súvisia s nízkou škálovateľnosťou blockchainu Etherea. Keď vývojári prídu na túto škálovateľnosť, uvidíme, ako sa DApps objavia v ešte väčšom počte.

Blockchain stále fúka

Akokoľvek to môže byť predzvesťou, zdá sa, že blockchain tu zostane. Áno, blockchainové platformy väčšiny spoločností sú minimálne škálovateľné. Ale tieto spoločnosti nalievajú do tohto problému dostatok peňazí, aby ho mohli rýchlo vyriešiť.

Účtovná firma „Big Four“ PricewaterhouseCoopers zaznamenala tento rok raketový dopyt po blockchaine. Firma sa hlási že spoločnosti míňajú na blockchainové poradenstvo v hodnote takmer 2 miliárd dolárov.

Tieto čísla sa nám páčia na predpovedanie pokračujúceho rastu blockchainu.

Moje preč

Trendy v kryptomene sú najzaujímavejšie finančné trendy, ktoré treba sledovať. Vždy existuje nová mena alebo platforma pre výskum. Postupom hlbšej hĺbky nájdete investície, ktoré diverzifikujú a posilnia vaše portfólio.

Hľadáte prechod od krypto nováčika k kryptomene? Ukážeme vám, ako začať obchodovať s kryptomenou ako s prácou na plný úväzok.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me