10 nevyhnutných tipov na obchodovanie s robotmi s kryptomenami

Nie je žiadnym tajomstvom, že sa musíte dostať k obchodovaniu s kryptomenami, ak ste tak ešte neurobili. Táto finančná príležitosť vám môže otvoriť toľko dverí, ak prídete na to, ako funguje trh, a urobíte niekoľko inteligentných krokov.

Navyše, na začiatok netrvá veľa času. Táto forma zarábania peňazí je v porovnaní s ostatnými pomerne lacná na ďalšie investície, a dokonca aj časový záväzok je nízky, ak sa zapojíte do obchodovania s robotmi s kryptomenami. Obchodovanie s robotmi vám umožňuje nastaviť program, ktorý sa o vaše obchody postará za vás.

Váš robot sa učí na trhu, obchoduje vo vašom mene a zarába, zatiaľ čo vy sa zameriavate na iné veci. Ak však nie ste opatrní, môže to spôsobiť straty pre vaše portfólio v oblasti internetu.

Tu je 10 tipov na obchodovanie s kryptomenami, ktoré vám a vášmu robotovi pomôžu uspieť.

1. Musíte minúť skôr, ako zarobíte

Rovnako ako v prípade všetkého iného, ​​musíte do svojej investície vložiť trochu peňazí, aby ste mohli začať zaznamenávať návratnosť. Cena rôznych robotov sa pohybuje v závislosti od funkcií, ktoré hľadáte, a od kybernetického trhu, na ktorom chcete pôsobiť.

Predtým, ako do niečoho skočíte, si však urobte prieskum. Je to dobrá investícia do nákupu jedného alebo dvoch robotov pre svoje obchodné potreby, ale nemali by ste si ich vyberať z rozmaru. Čím viac času venujete rozhodnutiu, ktoré roboty použijete, tým väčšie sú vaše šance na veľké zárobky pomocou kryptoobchodovania.

2. Môžete vyskúšať ukážky obchodovania s robotmi s kryptomenami

Ako sa môžete ubezpečiť, že robot, do ktorého investujete, je pre vás to pravé? Vyskúšaním ukážky! Mnoho poskytovateľov robotov ponúka mesačné ukážky za malý alebo žiadny poplatok. To vám dáva dostatok času naučiť sa, ako systém funguje, a rozhodnúť sa, či to je alebo nie je nástroj, ktorý chcete použiť.

3. Mohlo by sa vám oplatiť vyrobiť si vlastného robota

Aj keď je skvelé vyskúšať si ukážku robotov, môžete skončiť brzdením, ak každý mesiac používate novú. V určitom okamihu sa musíte rozhodnúť a začať premýšľať o tom, ktorý robot bude poskytovať najlepšie výsledky pre dlhodobý rast vášho portfólia.

Alebo si môžete len vytvoriť svoj vlastný!


Upozorňujeme, že to nie je pre priemerného jednotlivca. Vytvorenie vlastného robota si vyžaduje rozsiahle znalosti kryptoobchodovania, ako aj kódovania a kybernetickej bezpečnosti. Je to veľká výzva prijať, ale stojí za zváženie.

4. Uistite sa, že je váš Bot kompatibilný s preferovanou výmenou

Či už si robíte vlastného robota úplne od nuly alebo si kupujete program, ktorý sa vám páči, skôr ako sa pustíte do práce, uistite sa, že je kompatibilný s používanou burzou. Bola by škoda stráviť toľko času porovnávaním svojich možností, len aby si musel začať odznova.

Našťastie je väčšina robotov kompatibilná s väčšinou búrz. Len nechcete, aby ste skončili v šanci, že vybraný robot a burza nejdú dokopy.

5. Venujte čas príprave stratégie

Aj keď váš obchodný robot prevezme veľa práce, ktorá spočíva v budovaní portfólia, stále musíte byť ten, kto implementuje obchodnú stratégiu. Stratégia, ktorú vytvoríte, je rozhodujúca pre úspech vašich zárobkov. Nie je to krok, ktorý by ste mohli urobiť ľahkomyseľne, alebo len uhádnuť a skontrolovať, kým sa nezobrazia hľadané výsledky.

Toto je nepochybne najdôležitejšia súčasť celého procesu. Nájdite si čas a napravte to, aby ste mohli začať generovať príjmy, nie straty.

6. Vykonajte spätné testy

Najlepším spôsobom, ako zistiť dobrú stratégiu, ktorú môže váš robot použiť, je vykonať spätné testy. Aj keď nemôžete predvídať, ako sa zmení trh s kryptomenami, môžete sa poučiť z trendov, ktoré sa vyskytli v minulosti.

Uistite sa, že zistenia, na ktoré ste prišli, otestujete a urobíte proti nim. Získate tak najpodrobnejšie informácie, ktoré môžete využiť pri predpovedaní toho, čo sa môže stať vpred.

7. Vyvarujte sa tomu, aby vášmu botovi umožnili prístup

Súčasťou vytvárania obchodnej stratégie vášho robota je to, že mu môžete robiť rozhodnutia, napríklad čo predávať, nakupovať a čoho sa držať. Mali by ste sa pokúsiť nechať na to jeho kapacity.

Niektorí ľudia urobia chybu, že dajú svojmu botovi prístup k stiahnutiu, čo ich iba vystavuje riziku straty peňazí. Váš robot môže skončiť obchodovaním s mnohými vašimi peniazmi, alebo v horšom prípade môžete nechať hackerom otvorené dvere, aby získali prístup nielen k vašej kryptomene, ale aj k vášmu skutočnému bankovému účtu!

8. Nastavte dvojfaktorové overenie

Ďalším spôsobom, ako odraziť hackerov, je zriadenie dvojfaktorového autentifikačného systému. Je to v zásade ako dať svojmu heslu heslo. Pomáha vám zaistiť, že všetky vaše kryptomeny a súkromné ​​informácie sú dobre zabezpečené, zatiaľ čo sa s robotom pohybujete na rôznych online burzách a trhoch..

9. Utajte všetky svoje informácie

Je rozumné hovoriť o svojom botovi a zdieľať kúsok svojej stratégie s dôveryhodnými priateľmi, ktorí sa tiež snažia vybudovať krypto portfólio. Svoj kľúč API by ste však nikdy nemali zdieľať.

Na to, aby ste prišli o všetky svoje zárobky, stačí, aby vaše API spoznala iba jedna osoba. Nikdy neviete, aký druh obchodu sa môže niekto pokúsiť uskutočniť vo vašom mene, alebo ak dôjde k úniku so všetkou vašou kryptomenou.

10. Pozor na podvody

Toto by malo byť samozrejmé, ale nezabudnite na to, že je to dobrá pripomienka.

Či už hľadáte nového robota, alebo sa snažíte prísť na stratégiu, buďte stále pri sebe. Bohužiaľ, je ich veľa podvodov vonku čakajú na využitie ľuďmi, ktorí sa s kryptomenou ešte len začínajú zaoberať.

Nepodľahnite ničomu, čo sa javí ako záruka alebo príliš dobré na to, aby to bola pravda.

Jednoduché a jednoduché obchodovanie s kryptomenami

Aj keď v obchodovaní s kryptomenami existuje niekoľko podvodov a mnoho ďalších investičných príležitostí, čakajú na vás aj cenné nástroje, ktoré vám pomôžu uspieť. Napríklad správny robot je jedným z najlepších zdrojov, ktoré môžete použiť pri vytváraní svojich výnosov z kryptomeny.

Ak sa chcete dozvedieť viac jednoduchého a ľahko pochopiteľného spôsobu obchodovania s robotmi na kryptomeny, kliknite sem.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map