Keď hovoríte o obchodovaní s kryptomenami, väčšina ľudí myslí na bitcoin. Ale tento typ obchodovania je oveľa viac než to. Existujú 1 658 kryptomien dnes.

Rovnako ako obchodovanie na akciovom trhu, aj vy musíte mať k dispozícii nástroje na obchodovanie s kryptomenami, ktoré vám pomôžu pri inteligentnom výbere. To zahŕňa sledovanie obchodných trendov, udalostí v odbore a ďalších informácií týkajúcich sa jednotlivých mien.

Ak chcete opustiť svoju kryptomenu na plný úväzok a denný obchod, budete potrebovať nejaké nástroje. To pomôže zjednodušiť a automatizovať proces obchodovania, aby ste mohli maximalizovať svoje zisky.

1. CoinMarketCal

Toto je najviac odporúčaný nástroj, pokiaľ ide o obchodovanie s kryptomenami. Je to decentralizovaná aplikácia, ktorá umožňuje používateľom organizovať stretnutia.

Je založený na kalendári, takže sa zameriava na poskytovanie informácií o dôležitých dátumoch komunite kryptoobchodov. Patria sem aj podujatia a konferencie.

Kalendár, ktorý vidíte, môžete prispôsobiť tak, aby zobrazoval iba udalosti, ktoré vás zaujímajú.

2. BlockFolio

Ak chcete niečo viac mobilné, zvážte BlockFolio. Tento mobilný nástroj vám umožní sledovať vaše portfólio.

Nie je veľa funkcií, ale vďaka tomu je používateľsky príjemný pre všetkých, ktorí chcú obchodovať. Musíte len vložiť, do čoho ste investovali a koľko z nich máte.

Potom aplikácia začne pracovať na výpočte hodnoty vášho portfólia. K dispozícii je sledovanie v reálnom čase, ktoré vám umožní sledovať zmenu rýchlosti.

3. Coinmarketcap

Hľadáte oficiálny register informácií o minciach? Toto je nástroj pre vás. Nájdete zdokumentované podporované výmeny, finančné údaje a odkazy na oficiálny web a ďalšie profily.

Pre tento zdroj existujú štyri hlavné kategórie informácií. Váhový priemer žetónov a mincí nájdete v časti Trhová hodnota.

Sekcia Objem obchodovania vám poskytne vypočítaný celkový objem obchodov za posledných 24 hodín na uznávaných platformách. V sekcii Trendy môžete sledovať obchodné páry na základe vami nastavených filtrov.

Štvrtá časť je sekcia Ďalšie nástroje. Táto časť vám poskytne sadu nástrojov, ktorá vám uľahčí život, napríklad prevodník mien.

4. Coinigy

Spoločnosť Coinigy eliminuje potrebu mať otvorené množstvo rôznych obchodných búrz. To znamená, že váš obchodný proces bude efektívny.

Má prístup all-in-one k obchodovaniu, takže burzy sú agregované do jednej palubnej dosky. Môžete tiež integrovať svoje adresy peňaženky a vymeniť si účty.

Potom máte možnosť použiť Coinigy na počítači alebo prostredníctvom ich mobilnej aplikácie. Môžete tiež nastaviť výstrahy na príjem aktualizácií v reálnom čase prostredníctvom SMS a e-mailov.

Toto je perfektný informačný panel pre tých, ktorí sa podieľajú na rýchlo sa rozvíjajúcom svete denného alebo krátkodobého investovania.

5. CoinView

Toto je ďalší mobil, ktorý vám môže poskytnúť informácie na cestách. Hlavnou výhodou používania tejto aplikácie je, že máte správy, signály a citáty ako na dlani.

Aplikácia tiež používa API, ktoré vám umožní obchodovať na burzách. To znamená, že na obchodovanie na 6 najbežnejších burzách s kryptomenami musíte ísť iba na jedno miesto.

Budúcnosť je svetlá aj pre túto aplikáciu. Vďaka ich najnovšej aktualizácii pracujú na obchodovaní s kompatibilitou robotov.

6. OnChainFX

Páči sa vám CoinMarketCap, ale chcete viac? Potom potrebujete OnChainFX. Máte k dispozícii milión rôznych kombinácií údajov, aby ste mohli vytvoriť plne prispôsobený informačný panel.

Pôsobivé je, že aj keď získavate informácie o rýchlej jazde, stále je ľahké ich pochopiť.

7. BitcoinTalk

Ak obchodujete, musíte si prečítať, čo sa hovorí na poprednom svetovom fóre o kryptomene. Toto fórum vám poskytne najväčší zdroj informácií.

Budete mať prístup ku komunikácii s viac ako 20 miliónmi ľudí z celého sveta. Nájdete širokú škálu tém, o ktorých sa každý deň aktívne diskutuje. Najvýznamnejšie však je, že každý typ meny má svoju vlastnú dosku.

Zakaždým, keď vznikne nové ICO, vytvorí sa nové vlákno. Tu nájdete najnovšie informácie informácie a oznámenia.

8. Kryptomena

Ak chcete najautoritatívnejší a najstarší zdroj, potrebujete Cryptocompare. Na jednom mieste máte prístup k obchodným informáciám z rôznych oblastí.

Najužitočnejším nástrojom je kompletný zoznam mincí a žetónov s podrobným popisom každej z nich. S niektorými z mnohých dnes to uľahčí váš výskum nových potenciálnych investícií.

9. Cindikátor

Ak hľadáte malú ľudskú radu, mali by ste použiť Cindicator. Tento nástroj kombinuje počítačové algoritmy a analýzy s radami ľudských finančných analytikov.

Výsledkom sú neuveriteľne presné predpovede a rady pre investorov. Dajú vám predpovede a informácie o veciach, ako sú veľké ekonomické posuny a hodnoty mincí.

10. MatchCoiny

Toto je nástroj, ktorý vám umožní pozrieť sa na potenciálne výnosy mincí. Mince môžete porovnávať na základe rôznych parametrov. Môžu byť z iného alebo rovnakého výklenku.

Niektoré z rôznych filtrov, ktoré môžete použiť, zahŕňajú cenu v USD a BTC, celkovú ponuku, trhovú kapitalizáciu a obeh. Tieto informácie vám umožnia rozhodnúť sa, či sa do novej mince oplatí investovať, a to porovnaním s výkonnosťou mincí, ktoré poznáte.

Nástroje na obchodovanie s kryptomenami

Nepokúšajte sa vstúpiť do sveta obchodovania s kryptomenami na vlastnú päsť. Tieto nástroje musíte mať, aby ste mali výhodu.

Používaním nástrojov na obchodovanie s kryptomenami si lepšie rozumiete o súčasných podmienkach na obchodnom trhu a potenciálnych zmenách.

Budete tiež lepšie informovaní o udalostiach a zmenách, ktoré by mohli zmeniť vašu obchodnú stratégiu.

Uistite sa, že pri dennom obchodovaní s kryptomenou neurobíte tieto bežné chyby.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me