Handlowanie botami GTI

Drodzy przyjaciele,

MAŁY KĄT O SIEBIE

W kręgu handlarzy kryptowalutami jestem znany jako Michaił Haipow.

Moje osobiste doświadczenie w handlu to ponad 10 lat. W tym czasie miałem wiele zwycięstw i porażek, ale nigdy się nie zatrzymałem i stale rozwijam sztukę handlu..  

Rozpoczął karierę na rynku Forex, następnie przeszedł do akcji i kredensów. Udało mi się bliżej poznać kryptowalutę, gdy Bitcoin miał 200 lat i wszyscy używali BTC-e.

W tym czasie głęboko pogrążyłem się w badaniu narzędzi analizy technicznej, takich jak:

 •       Narzędzia analityczne i strategie handlowe autorstwa Thomasa DeMarka,
 •       Kwadrat 9, metoda Pitagorasa i prawdziwe zaćmienie,
 •       Wzory harmoniczne, analiza fraktalna i cykliczna,
 •       Analiza graficzna i analiza trendów,
 •       Analiza panoramiczna i SK-FX,
 •       Analiza świecowa, Kółko i krzyżyk, Zakres, Kagi, Renko, Linear Breakout
 •       Analiza skupień i wolumenów,
 •       Analiza fal,
 •       Różne wskaźniki trendów i oscylatory.

Dużą wagę przywiązywałem także do badania psychologii rynków, analizy fundamentalnej oraz badania systemów zarządzania ryzykiem.

Całą zgromadzoną wiedzą i doświadczeniem dzielę się bezpłatnie z moimi ukochanymi czytelnikami..

Moje artykuły edukacyjne i analityczne oraz prognozy można znaleźć w Internecie w różnych źródłach, z których głównym jest tutaj

MOJA STRATEGIA

Jak wiecie, rynek kryptowalut charakteryzuje się dużą zmiennością i manipulatywnością, dlatego transakcjom minutowym towarzyszą szumy rynkowe i fałszywe sygnały..

Handel w tak krótkim okresie bez automatyzacji wyczerpuje psychicznie każdego tradera i sprawi, że będzie popełniał błędy..

Zostaw to robotom 3commas!

Wykorzystując bezcenną wiedzę i doświadczenie, opracowałem strategię, która działa skutecznie w każdych warunkach rynkowych na dużych TF.

Oczywiście żaden trader z działającą strategią nie zdradzi wszystkich swoich tajemnic, jednak dzięki 3commas masz możliwość uczestniczenia w handlu ze mną online.

Strategia handlowa GTI MH opiera się na pracach uznanego tradera i eksperta od analiz technicznych Thomasa DeMarka.

Opracowałem specjalny pisk, który wskazuje na anamiczne wyprzedanie aktywa według wskaźników DeMark w określonym momencie.

Sytuacji tej koniecznie towarzyszy wycofanie..

Zadaniem tej strategii jest zarabianie na tym schemacie przy uwzględnieniu ogólnego stanu trendu.

Oblicza się statystycznie, że minimalne wycofanie po odebraniu sygnału wynosi 3%.

W celu zminimalizowania liczby błędów strategia koncentruje się w szczególności na wielkości zysku 0,5%

Sygnał dla tej strategii nie jest opóźniony, ale często daje sygnał wiodący.

Aby tę sytuację zmienić na plus i zarabiać jeszcze więcej, strategia przewiduje uśrednianie pozycji z mikro zwiększaniem pozycji i redukcją spreadu, co pozwala na utrzymanie poziomu wzrostu wymaganego do zamknięcia transakcji w Take Profit na dystansie mniejszym niż 3% , nawet biorąc pod uwagę wypłatę 6% z punktu wejścia.

Wszystkie sygnały będą podawane na podstawie danych z giełdy BINANCE i wyłącznie na płynnych instrumentach handlowych.

W sumie ta strategia jest podzielona na 3 kanały sygnałowe:

 •       GTI MH BTCUSD – działa wyłącznie na parze BTCUSDT (prosty bot, minimalna kwota depozytu – 240 USD) – DARMOWY

 •       GTI MH ALTBTC – – działa wyłącznie na parach altcoin / BTC (bot kompozytowy, minimalny depozyt – 0,12 BTC) – tylko 8,76 USD / miesiąc

 •       GTI MH ALTUSD – – działa wyłącznie na parach altcoin / USDT (bot złożony, minimalny depozyt – 1200 USDT) – tylko 8,76 USD / miesiąc

PRZYKŁAD PRACY KANAŁU HANDLOWEGO

Powiedzmy, że masz połączenie z kanałem ALTBTC. Ustawienia botów dla wszystkich kanałów są identyczne, więc ten przykład będzie odpowiedni dla innych kanałów z rodziny GTI..

Zgodnie ze strategią handlową otrzymaliśmy od siebie dwa sygnały kupna w niewielkich odstępach czasu. Ponieważ ten kanał pozwala na jednoczesne otwarcie do 5 transakcji i do 3 zleceń na jedną parę, oba sygnały zostały przetworzone.

Jak widać, ostatni sygnał przyniósł zysk w mniej niż 30 minut od tego czasu zaraz po sygnale nastąpiło mikro wycofanie, które wystarczyło, aby naprawić dochód.

Jeśli chodzi o pierwszy sygnał, sytuacja z nim jest znacznie ciekawsza. Czerwona strzałka oznacza początkowy punkt wejścia. Zaraz za nim, poniżej znajduje się 6 poleceń bezpieczeństwa, które wiążą się z zagęszczeniem i zwiększeniem rozmiaru. Kiedy każde następne z 6 zleceń zostanie zrealizowane, otwierane jest nowe, jeszcze niższe. Taki zapas pozwala złapać ściskanie świecy (długi cień świecy do wykupienia stopów) i błyskawicznie zamknąć pozycję z dobrym zyskiem..

Jednak w naszym przykładzie tak nie jest, zamiast panicznej sprzedaży kontynuowany był systematyczny spadek.

 W zielonej ramce zaznaczono zrealizowane zlecenia ubezpieczeniowe – tylko 8 z 16. Poniżej 6 kolejnych w linii – zaznaczonych na niebiesko. A jeszcze niżej, czerwoną ramką, zaznaczyłem miejsce, w którym pojawią się ostatnie 2 zlecenia bezpieczeństwa, na wypadek gdyby sytuacja nagle się pogorszyła.

I nawet w tym przypadku, gdy wszystkie zlecenia są realizowane, widzimy, że odchylenie od poziomu realizacji zysków nie odbiega o więcej niż 2,55%.

Jednocześnie z powyższej tabeli widać, że począwszy od 10. zlecenia ubezpieczeniowego odchylenie przestaje rosnąć. Robot został ustawiony w taki sposób, aby zachować duże szanse na przejście na dochodową pozycję, nawet w przypadku jednorazowego załamania na poziomie 6%. Niezwykle rzadko zdarza się, że od momentu otwarcia transakcji głębokość wypłaty jest większa niż ta wielkość.

Powyższy wykres pokazuje, że pieczęcie w zleceniach ubezpieczeniowych są powiązane z silnymi kanałami handlowymi i poziomami wsparcia, które są w stanie zapewnić przynajmniej krótkoterminową byczą korektę, na fali której będziemy czerpać zyski..

 Jak widać, bardzo szybko cena przekroczyła próg rentowności – oznaczona pomarańczową strzałką i jest bardzo blisko poziomu realizacji zysków.

 Ale wyobraźmy sobie najgorszy scenariusz i nigdy nie doszło do wycofania..

W takim przypadku masz dwie możliwości – albo napraw straty, które nie przekroczą 1% twojego depozytu. Można to zrobić, ustalając z odchyleniem 4-5% od progu rentowności lub około 10% od momentu wejścia. Ponieważ wejście odbywa się już przy lokalnym impulsie niedźwiedzi, to od początku jesieni będzie to już głębokość 15-20%.

Handlowcy, którzy są w kryptowalutach od dłuższego czasu, wiedzą, że tak potężne załamania, bez wycofywania zmian, zdarzają się niezwykle rzadko i zwykle są związane z jakąś siłą wyższą. Ale powtarzam, nawet w tym przypadku strata nie przekroczy 1% depozytu, co odpowiada wzorcowym zasadom zarządzania ryzykiem.

 Dla tych, którzy są bardziej ryzykowni i nie chcą zaakceptować nawet takiej straty, istnieje możliwość wyjścia z wody i osiągnięcia zysku.

 W tym celu istnieje magiczna funkcja odwrócenia transakcji

Po jej aktywowaniu aktualna pozycja zostanie anulowana i utworzony zostanie nowy bot dla już zakupionej krypty, który będzie grał jesienią.

Jego osobliwością jest to, że działa na upadek, ale bez żadnej dźwigni..

 Działa na tej samej zasadzie co klasyczny bot, tylko w odwrotnym kierunku.

Sprzedaje zlecenie podstawowe na bieżącej pozycji i wykupuje określony procent niższy. Jeśli krypta się obraca i podnosi, to naprawiamy wzrost zamówień ubezpieczeniowych, tj. w każdym razie będzie to dla nas korzystne, ponieważ wraz ze wzrostem alty otrzymamy więcej naszego instrumentu bazowego, tj. rekompensujemy nasze straty.

 Jednak przy tej metodzie trzeba być bardzo ostrożnym, gdyż nie uchroni nas ona przed stratami w przypadku spadkowego załamania i kontynuacji trendu, jest raczej sposobem na uśrednienie pozycji, bez zwiększania jej wokół aktualnej wartości w przypadku, gdy są oczekiwania na odwrotne wycofanie.

 Dlatego ta metoda jest nadal zalecana dla doświadczonych traderów, ale z własnego doświadczenia mogę powiedzieć, że działa i działa dobrze!

 Jeśli nagle zdecydujesz się pójść tą ścieżką, nie zapomnij sprawdzić ustawień.

 1.     Sprawdź, czy zlecenia bazowe i ubezpieczenia są złożone w stosunku 2: 1.
 2.     Upewnij się, że użyte saldo nie przekracza 100%

3. Otwarcie transakcji powinno nastąpić jak najszybciej

4. Poziom zysku o 0,5%

5. Oprocentowanie powinno być ustalane w zależności od wolumenu

6. Maksymalna liczba poleceń bezpieczeństwa – 16

7. Liczba jednocześnie aktywnych poleceń bezpieczeństwa – 6

8. Odchylenie ceny za złożenie zlecenia bezpieczeństwa – 0,84

9. Mnożnik wolumenu zleceń bezpieczeństwa – 1,04

10. Mnożnik kroku nakazów bezpieczeństwa – 0,88

Wyniki kanału są tutaj:

 •       Wyniki dla kanału GTI MH BTCUSD są tutaj
 •       Wyniki dla kanału GTI MH ALTBTC są tutaj
 •       Wyniki dla kanału GTI MH ALTUSD są tutaj

Reasumując w pigułce, praktycznie nie ma strat na kanałach, z wyjątkiem samego początku, kiedy ustawienia były testowane na kontach rzeczywistych. Teraz te sygnały są niezwykle opłacalne i zapewniają stabilny dochód.!

ZALECENIA DOTYCZĄCE STOSOWANIA KANAŁU SYGNAŁOWEGO

      Użyj osobnego konta na giełdzie do pracy z sygnałami GTI. Pozwoli to uniknąć niedoboru środków na składanie zleceń ubezpieczeniowych z powodu transakcji krzyżowych z innych kanałów lub podczas handlu ręcznego.

 1.     Kontroluj minimalny poziom funduszy w zarządzaniu botami. W przypadku braku otwartych pozycji maksymalna kwota środków używanych przez bota musi być mniejsza lub równa saldzie dostępnemu. Jeśli tak nie jest, musisz albo zmniejszyć rozmiar pozycji bota, albo uzupełnić saldo, aby zarządzać.
 2.     Nie zmieniaj ustawień bota. Ustawienia bota są ustawione w taki sposób, aby oferować najbardziej optymalny stosunek ryzyka do zysku dla naszej konkretnej strategii handlowej. Wszelkie nieautoryzowane zmiany mogą prowadzić do zmniejszenia rentowności lub zwiększonego ryzyka!

Najnowsze ustawienia botów można znaleźć pod poniższymi linkami:

 •       Dla kanału GTI MH BTCUSD ustawienia bota są tutaj
 •       Dla kanału GTI MH ALTBTC ustawienia bota są tutaj
 •       Dla kanału GTI MH ALTUSD ustawienia bota są tutaj
 1.     Dołącz do naszej społeczności telegramów https://t.me/GoodTradingIdea / GTI SIGNALS. Dzięki temu kanałowi będziesz szybko powiadamiany o najnowszych zmianach w ustawieniach bota, strategiach handlowych i wszystkich innych nowościach związanych z kanałami handlowymi. Ponadto, jeśli masz jakieś pytania, zawsze możesz skontaktować się z naszym otwartym czatem CZAT GTI. Na pewno otrzymasz pomoc!

Powodzenia i korzyści dla wszystkich!

Z szacunkiem,

Michael @Hyipov

 OŚWIADCZENIE: Dostawca sygnału nie publikuje wytycznych dotyczących korzystania z kryptowaluty lub handlu kryptowalutą. Chociaż witryna zawiera informacje o wskaźnikach stworzonych przez dostawcę sygnału, nie zapewnia żadnych porad finansowych swoim czytelnikom. Nie ponosimy odpowiedzialności za jakiekolwiek dane publikowane przez wskaźnik, ponieważ służą one wyłącznie celom informacyjnym. Nie będziemy ponosić odpowiedzialności, niezależnie od tego, czy jest to szkoda umowna, delikt (w tym zaniedbanie), czy jakiekolwiek inne szkody, wydatki lub inne straty, które możesz ponieść w wyniku otrzymania takich informacji, lub jakiekolwiek inne szkody, które możesz powiązać z otrzymanymi informacjami , z sugerowanych źródeł.

Nasze treści są przeznaczone do użytku i powinny być wykorzystywane wyłącznie w celach informacyjnych. Bardzo ważne jest, aby przeprowadzić własną analizę przed dokonaniem jakiejkolwiek inwestycji w oparciu o osobiste okoliczności. Musisz uzyskać niezależną poradę finansową od specjalisty lub niezależnie zbadać i zweryfikować wszelkie informacje, które otrzymujesz od Dostawcy Sygnału i na których chcesz polegać, czy to przy podejmowaniu decyzji inwestycyjnych, czy innych działań. Wcześniejsze prognozy i wyniki strategii handlowej nie są wskazówkami do przyszłych decyzji. Aby uniknąć wątpliwości, Dostawca Sygnału i wszelkie powiązane firmy lub pracownicy nie działają jako profesjonalni inwestorzy ani doradcy finansowi. Mając na uwadze powyższe, wszystkie informacje dostarczone przez Dostawcę Sygnału i wszelkie powiązane firmy lub pracowników służą wyłącznie celom edukacyjnym i nie powinny być interpretowane jako konkretne porady inwestycyjne..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map