Zawartość:

  1. Rejestracja i podłączenie giełdy na 3commas.
  2. Zasada formowania sygnału QFL.
  3. Konfigurowanie bota za pomocą sygnałów QFL w 3commas.
  1. Rejestracja na 3przecinki.

Usługa jest dostępna pod linkiem 3commas.io, to jest mój link polecający, da 10% rabatu przy płatności.

Po rejestracji będziesz mieć dostęp do 3 dni bezpłatnego serwisu w taryfie „Professional” ze wszystkimi możliwościami. A jeśli jesteś już zarejestrowany i / lub minęły już 3 dni testowe, musisz wybrać jedną z subskrypcji.

Do pracy na sygnałach QFL najwygodniej jest pracować z botami kompozytowymi i opiszę wszystkie dalsze ich ustawienia, są one dostępne w taryfie „Professional”, która rozszerza możliwości usługi, możesz przeczytać o wszystkich zaletach tej taryfy w stosunku do innych.

Po zarejestrowaniu się w serwisie 3commas musisz połączyć się z giełdą Binance przez API, przeczytaj jak to zrobić tutaj

Sposób tworzenia klucza API dla Binance jest napisany tutaj

2. Zasada powstawania sygnałów QFL.

Zrozumieć zasadę powstawania i działania tych sygnałów oraz przekazać informacje w zwięzłej i zrozumiałej formie artykuł. Postaram się bardzo krótko opisać, jak to działa, w przeciwnym razie zamieni się w artykuł naukowy, ale możesz dowiedzieć się o tym bardziej szczegółowo..

Zasada działania sygnałów QFL: są strefy, w których najczęściej znajduje się cena – to podstawa. Jeśli cena spadnie poniżej tzw. Bazy, to istnieje zwiększone prawdopodobieństwo, że wróci tam..

Sygnały docierają na miejsce https://cryptobasescanner.com

Jest aplikacja na telefon.

3. Konfiguracja bota używającego sygnałów QFL na 3commas.

Sygnały QFL są bezpłatne dla użytkowników 3commas.io, nie pojawiają się tak często, jak inne sygnały i dzieje się tak głównie wtedy, gdy rynek spada..

Pojawiły się dla botów 3commas dawno temu i kiedyś (lato 2018) był to hit i wiele osób handlowało na nich tak jak ja, ale potem przeszedłem na handel na innych sygnałach, nie pamiętam z jakich powodów.

Ostatnio te sygnały ponownie zwróciły moją uwagę dzięki @ roman506, który kontynuował testowanie i pracę nad nimi oraz pomógł mi z aktualnymi ustawieniami, za co bardzo dziękuję.

Firma 3commas poprawiła ustawienia bota dla tych sygnałów i teraz uważam je za bardziej konserwatywne (czytaj bezpieczne) niż wcześniej.

Zacząłem je ponownie testować na parach dla BTC 21.02.19 i po 2 tygodniach sygnały działały bardzo dobrze, mówiąc „dobrze” mam na myśli, że osiągnęli cele, które sobie wyznaczyłem ustawiając je, a mianowicie:

  • Brak „inwestorów”
  • Osiągnięcie zysku + 3%

Jakieś statystyki z 2 tygodni:

Sygnał otwarty

oferty

Zamknięte

oferty

Poślubić czas

zamknięcie transakcji

Poślubić Zysk
QFL dziesięć dziesięć 8:23:45 2,9% *

* zysk poniżej 3% wiąże się ze stosowaniem trailingu w bocie, ale o tym napiszę osobno.

Teoria z historią się skończyła, a teraz do praktyki zakładania bota.

Utwórz bota złożonego:

Po utworzeniu zaczynamy konfigurować:

Po wybraniu wszystkich par będzie tak:

Przejdźmy dalej przez ustawienia:

Wyjaśnienie: w tym momencie (marzec 2019) nie używam zleceń bezpieczeństwa (dalej CO) i pracuję na 100% depozytu, co jest dość ryzykowne i może nie być odpowiednie dla Twojej strategii handlowej, w tym przypadku skonfiguruj bota do 60-70% przydzielonych dla tego samego bota depozytowego, a resztę wykorzystaj przed zakupem monet po niższych cenach (średnia cena zakupu), ale moja rada to nie spieszyć się z zakupem, być może cena pójdzie nawet niżej, pozwól monecie „ostygnąć, znaleźć wsparcie” i dopiero wtedy uśrednij. Można to zrobić na dwa sposoby w już otwartych ofertach:

1 sposób. Dodając CO

Metoda 2. Przycisk uśredniania

Schodzimy poniżej i kontynuujemy konfigurację:

Wybór sygnału do handlu QFL

Komentarz: Nie znalazłem opisu i różnicy (podczas testów latem 2018) pomiędzy typami (Original, Day trading itp.), Więc używam Original. Jeśli znajdziesz informacje lub zrozumiesz to na podstawie testów, daj mi znać, że będzie to niezwykle interesujące.

“% Wypłaty” w ustawieniach bota, którego statystyki podałem powyżej, używam -7% Ustawiłem kolejną na -10%, ale nie ma jeszcze na nim otwartych transakcji.

Po ustawieniu wszystkich parametrów sprawdzamy wartości w Asystencie, jeśli Twój „Procent środków używanych przez bota” jest większy niż 100%, to musisz zmniejszyć zlecenie początkowe lub bezpieczeństwa lub liczbę wymienianych par.

Po wykonaniu wszystkich powyższych czynności kliknij „Utwórz bota”

Klikając w powyższy przycisk otworzy się strona, na której należy kliknąć “Uruchom”, a bot zacznie działać, czekać na sygnał i otwierać transakcje, wszystkie operacje można zobaczyć wchodząc do bota i patrząc na edycję okno:

To wszystko do skonfigurowania bota za pomocą sygnałów QFL.

Możesz również zobaczyć opis ustawień bota dla sygnałów Cartelsignals, które opisałem wcześniej.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me