cześć wszystkim !

Dzisiaj rozważymy ustawienia innego sygnału z Marketplace na 3Commas i jest to chyba jeden z najbardziej nietypowych moim zdaniem, ponieważ nie jest on tworzony przez kombinację oscylatorów, a przez ręce tradera, który jest odpowiedni jako alternatywa dla „podążania za traderem”, o które wielu na czacie pyta serwis.

Zastanowię się gdzie i czym można handlować na tym sygnale, opiszę zalecane ustawienia bota dla tego sygnału.

Zawartość:

 1. Rejestracja i podłączenie giełdy w 3Commas.
 2. Dostępne pary i wymiany.
 3. Zalecane strategie dotyczące sygnałów MaybeeTradingVIP.
 4. Konfigurowanie bota za pomocą sygnałów MaybeeTradingVIP na 3Commas.

1. Rejestracja i podłączenie do giełdy 3Przecinki.

Usługa jest dostępna pod linkiem 3commas.io, jest to link polecający, daje 10% rabatu na płatność.

Po rejestracji będziesz mieć dostęp do 7 dni bezpłatnej usługi w taryfie „Professional” ze wszystkimi funkcjami, a jeśli Twój depozyt jest niższy niż 750 USD, usługa pozostanie dla Ciebie bezpłatna nawet po okresie próbnym. Jeśli masz na swoim saldzie więcej niż 750 $ to będziesz musiał wybrać jedną z abonamentów, polecam taryfę “Professional” jako najwygodniejszą dla ustawień, a mianowicie obecność “bota kompozytowego” i opiszę ustawienia tylko dla niego.

Po zarejestrowaniu się w serwisie 3commas musisz połączyć się z giełdą Binance przez API, przeczytaj jak to zrobić tutaj

Sposób tworzenia klucza API dla Binance jest napisany tutaj

2.Dostępne pary i wymiany.

Poniższa tabela zawiera informacje, dla których wymiany i jakich par ten sygnał jest istotny..

W naszym przykładzie użyjemy handlu BTC.

Również na końcu wpisu zamieszczę link do skonfigurowanego i działającego bota dla par USDT.

3.Zalecane strategie dotyczące sygnałów VIP w MaybeeTrading.

Jak wspomniałem na samym początku, sygnały MaybeeTradingVIP – jest to efekt pracy tradera, a nie algorytmów opartych na zestawie oscylatorów Trading View, takich jak RSI, BB itp., gdzie tylko zachowanie konkretnej monety poprzez oscylatory itp. jest brane pod uwagę tylko w w stosunku do monety będącej przedmiotem obrotu i nie bierze pod uwagę ogólnie zachowania całego rynku.

Wszystko, co opiszę jako strategię, tak naprawdę nie jest, ponieważ strategia jest „w głowie” i profesjonalizm tradera na żywo oparty zarówno na analizie technicznej konkretnej monety, jak i wizji zachowania BTC ( czytaj rynek) w krótkim okresie. Sygnały są odbierane zarówno do otwarcia pozycji, jak i do zamknięcia i (UWAGA !!) jest wysyłany sygnał do ustawienia Stop Loss dla każdej transakcji osobno, jest to jedyny sygnał, w którym widziałem taką rzecz, ponieważ najprościej zalecam ustawienie naprawiono% Stop Loss dla wszystkich par w bocie, co moim zdaniem nie jest co najmniej słuszne. Możesz również zobaczyć sygnał Stop Loss w kanale telegramu. https://t.me/MaybeeTrading .

Powtórzę jeszcze raz główną ideę: sygnały te są w rzeczywistości bardzo długo oczekiwaną funkcją „Follow the Trader” lub, do pewnego stopnia, „Trust Management”, którą można wyłączyć lub dostosować w dowolnym momencie. W przeciwieństwie do sygnałów opartych na handlu algo, które uwzględniają tylko zachowanie oscylatorów (RSI, BB itp.) Dla wymienianej monety, gdzie nie uwzględniają zachowania całego rynku jako całości, co prowadzi do smutnych wyników , sygnały te są wynikiem aktywności umysłowej profesjonalnego tradera, który patrzy na cały rynek w ogóle i podaje punkty wejścia, punkty wyjścia i biorąc pod uwagę ryzyko spadku ceny, ustawia StopLoss nie na stałym% ceny wejścia , ale używa „pływającego” Stopu dla określonej pary, biorąc pod uwagę poziomy wsparcia itp..

Poniżej opiszę ustawienia bota 3Commas, które są istotne w momencie pisania posta, ale zawsze pamiętaj, że rekomendacje są nie zasady a Ty ponosisz wszelkie ryzyko samodzielnie i przy swoim depozycie.

ZALECENIA: Użyj około 2% .. 5% depozytu na pierwsze zamówienie w handlu.

WAŻNY: Przychodzące polecenia sprzedaży, niezależnie od tego, czy ustawiłeś opcję Take Profit, czy nie, Twoja transakcja może zostać zamknięta sygnałem i może się to zdarzyć w dowolnym momencie, zarówno na plusie, jak i na minusie – chroniąc swój depozyt przed głębszą wypłatą.

Tabela ustawień:

tabela numer 2

Przydatne linki:

https://t.me/joinchat/Huvfww4BiZK1vnNynZqk1g – sygnały czatu MaybeeTradingVIP

https: //t.ja /MaybeeTrading – kanał z sygnałami MaybeeTradingVIP

@ Maybee3344 – telegramy dostawcy sygnału

4. Konfiguracja bota za pomocą sygnałów MaybeeTradingVIP dla 3Commas.

 1. Aktywacja sygnału (w momencie pisania tego tekstu stała się (koniec sierpnia) sygnały są bezpłatne, ale nadal musisz je aktywować za pośrednictwem Marketplace):

Jeśli wszystko poszło dobrze, zobaczysz:

 1. Konfigurowanie bota. Dostosuję na przykładzie handlu do BTC _ ***

Utwórz bota:

Dostosujemy za pomocą bloków:

 • Blok „Parametry podstawowe”

 • Blok par

To powinno wyglądać tak:

WAŻNY: Jeśli chcesz usunąć niektóre pary, na które nie chcesz handlować, po prostu kliknij krzyżyk po prawej stronie określonej pary. Nie zapomnij okresowo dodawać nowych par po wystawieniu ich na giełdzie BINANCE.

 • Zablokuj „Strategię”

 • Blok „Warunek rozpoczęcia transakcji” – tutaj po prostu wybieramy wszystko MaybeeTradingVIP (jeśli nie masz takiego sygnału na liście to jeszcze go nie kupiłeś i musisz wrócić do punktu 1 “Aktywacja sygnału”:

 • Take profit block

 • Zablokuj “Stop Loss” – dla tego typu sygnałów włącz Stop Loss i ustaw 99% tak, aby Twój bot mógł odbierać sygnały i umieść Stop tam, gdzie trader ma zamiar go umieścić. Czasami Stop Loss można ustawić bardzo daleko i … może działać:

 • Blok „Nakazy bezpieczeństwa” – jak napisano wcześniej, „uśrednianie” nie jest używane:

 • Zablokuj „Dodatkowe ustawienia”

Cały bot jest skonfigurowany. Pchać

Otrzymujemy przypomnienie o uruchomieniu bota.

Następnie kliknij „Uruchom”

To wszystko do konfiguracji.

Link do bota BTC, którego ustawienia właśnie z Tobą stworzyliśmy zostawię tutaj, klikając na niego możesz go skopiować, “dopasować” dla siebie lub zobaczyć statystyki jego pracy.

Publikuję również link do tego samego bota, ale do handlu na USDT

Wrzucam link do bloga, w którym znajdują się artykuły na temat ustawień innych sygnałów oraz statystyki w czasie rzeczywistym dotyczące rzeczywistego depozytu dla różnych sygnałów, na których można się zapoznać i zdecydować, czy użyć danego sygnału do nerw.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me